Doktor Artur Sandelewski jest specjalistą chirurgii ogólnej i dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Specjalizuje się w profesjonalnym przeszczepie… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Jak długo leży się w szpitalu po usunięciu woreczka żółciowego? dodam i jestem straszną panikara co do szpitali unikam wszystkich lekarzy jak ognia i czy jakoś się da żyć z tymi kamieniami czy konieczna jest operacja czy są jakieś tabletki na to bo igła i lekarz to moje dwa wrogi

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Artur Sandelewski

  Witam. Najczęściej po laparoskowym usunięciu pęcherzyka żółciowego pozostaje pacjent na 1 dobę w szpitalu.Kamica objawowa to wskazanie do operacji lub bezobjawowa u młodych osób. Zabieg jest wykonywany… Więcej

 • Witam od miesiąca borykam się z bólem stawu skokowego, niefortunnie stanęłam na nogę, staw skokowy był strasznie opuchnięty i sprawiał ból przy każdym najmniejszym ruchu nogą. RTG nic nie wykazało, smarowałam nogę maścią a także robiłam zimne okłady, obrzęk znikł, ale ból utrzymuje się dalej nawet przy… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Artur Sandelewski

  być może w tym przypadku pomogłaby fizjoterapia- np. krioterapia

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Doktor Artur Sandelewski jest specjalistą chirurgii ogólnej i dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Specjalizuje się w profesjonalnym przeszczepie włosów, zabiegach plastyki nosa, powiększania piersi implantami oraz liposukcji N.I.L.. Od ponad 10 lat posiada tytuł doktora nauk medycznych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging, Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz International Society of Hair Restoration Surgery – organizacji zrzeszającej lekarzy zajmujących się profesjonalnym przeszczepem włosów. Umiejętności w tym zakresie zdobył na przestrzeni wielu lat, biorąc także udział w licznych kursach i szkoleniach poza granicami Polski. Swój warsztat budował u boku takich osobistości jak dr Vinzenzo Gambino czy dr Akaki Tsilosani. Dr Sandelewski od ponad 10 lat z powodzeniem wykonuje zabiegi, które należą do jego profilowych- transplantacja włosów, plastyka nosa, liposukcja N.I.L., powiększanie piersi implantami. Zdobyta wiedza podczas podyplomowych studiów Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie pozwala
  dr Sandelewskiemu na wykonywanie całego spektrum zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.
  Dr Sandelewski stale podnosi swoje kwalifikacje będąc uczestnikiem międzynarodowych kongresów i zjazdów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Nieprzerwanie od 2012 r . uczestniczy w zjazdach organizowanych przez ISHRS- International Society of Hair Restoration Surgery.
  Dr Sandelewski był również wykładowcą na 5th International Conerence Cosmetology, Trichology& Aesthetic Practices w Dubaju w 2016 r.
  Aktywnie uczestniczy we wszelkiego rodzaju kursach i szkoleniach, organizowanych z inicjatywy warszawskiej szkoły medycyny estetycznej oraz stowarzyszeń skupiających dermatologów estetycznych. Zarówno w kraju, jak i zagranicą. Artur Sandelewski szkolił się pod okiem takich osobistości jak: dr Redaelli – światowej sławy eksperta w dziedzinie botoksu oraz dr. Karla Georga Heinricha – International Academy of Aesthetic Lipolysis.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Ukończone szkoły

 • Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach 1989-1995
 • Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie

Publikacje

 • [Usefulness of evaluation of soluble fragment cytokeratin 18, carcinoembryonic antigen and gastrointestinal carcinoma-associated antigen in diagnostic of patients with colorectal cancer. Pol Merkur Lekarski. 2010 Aug;29(170):128-30.
 • Acute isolated tuberculous appendicitis.J Clin Pharm Ther. 2006 Jun;31(3):293-6.
 • Usefulness of evaluation of carcinoembryonic antigen (CEA) and soluble fragments of cytokeratin 18-th (TPS) in postoperative monitoring of patients with colorectal cancer. Pol Merkur Lekarski. 2005 Jun;18(108):647-50
 • Chronic anal fissure--conservative or surgical treatment? Wiad Lek. 2004;57(1-2):80-4.
więcej

Znajomość języków

 • angielski

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja żylaków

  Serdecznie wszystkim polecam. Póltora roku temu miałam wykonywany zabieg miniflebektomii u doktora i jestem bardzo zadowolona :) Doktor jest życzliwy i wszystko fachowo tłumaczy, jak będzie przebiegał zabieg. Pozdrawiam serdecznie. Agnieszka Sz.

  dr n. med. Artur Sandelewski2017-10-15

  Dziękuję. Dla mnie najważniejszy jest pacjent.

 • D
  Lokalizacja: San- Medical Centrum MedyczneUsługa: przeszczep włosów

  Bardzo przyjazny i wykwalifikowany specjalista, polecam z całego serca. U Pana Doktora miałem robione dwa zabiegi, tj. przeszczep włosów i przeszczep własnego tłuszczu na twarz. Powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z efektów to stanowczo za mało. Po prostu rewelacja! Już umówiłem się na kolejną wizytę, powiększenia ust :) Zachęcam do korzystania z usług Pana Doktora Sandelewskiego!

  dr n. med. Artur Sandelewski2017-04-21

  Przeszczep włosów to nasz nr1

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: San-Medical Centrum MedyczneUsługa: usuwanie zmian skórnych

  Profesjonalista w każdym calu. Moje leczenie teraz i parę lat wstecz było na bardzo wysokim poziomie a z wyników tego leczenia jestem w pełni zadowolony do tego stopnia , że wszystkim zainteresowanym polecam pana doktora. Pozdrowienia dla całego w pełni kompetentnego personelu. Edmund z Radlina.

  dr n. med. Artur Sandelewski2017-04-11

  Dziękuję za uznanie

 • I
  Lokalizacja: San-Medical Centrum Medyczne

  Cztery miesiące temu doktor wykonał mi całkowitą korektę nosa. Przebieg operacji oraz pobyt w klinice oceniam na doskonały. Operacja była złożona ponieważ wykonano mi osteotomie poczworną. Mój nosek jest teraz prościutki i super zgrabny, a końcówka która opadała nie opada. Bardzo dziękuję Panu Doktorowi za wspaniały efekt operacji, znajomość przedmiotu, zaangażowanie i staranność.
  Polecam wszystkim Pana Doktora.

 • Super Pan Doktor.
  Pełen kompetencji i świetnego podejścia do pacjenta, fachowiec w tym co robi.
  Polecam w 100%

 • Bardzo polecam pana doktora.
  Tydzień temu miałam powiększone usta w gabinecie u doktora.
  Efekt super, teraz jestem szczęśliwa
  Jeszcze raz polecam

 • Witam,
  Trzy tygodnie temu miałam wykonany zabieg przeszczepu włosów przez dr Sandelewskiego w Klinice SAN-MED Hair Transplant w Bielsko-Białej. Zabieg przeprowadzony był w znieczuleniu miejscowym nasiękowym. Podczas zabiegu panowała rewelacyjna atmosfera przyjacielsko-rodzinna, nie odczuwałam żadnego stresu.
  Rany goją się znakomicie, blizna jest niewielka. Unity do przeszczepu zostały pobrane z potylicy głowy, zabieg wykonywany był metodą FUT. Mimo krótkiego okresu czasu od transplantacji z efekty są doskonałe. Pan dr jest przesympatycznym i przemiłym człowiekiem, najlepszym specjalistą z tej dziedziny i widać , że lubi to co robi. Prawdziwa złota rączka. Polecam tak znakomitego lekarza. Serdecznie pozdrawiam.

 • Miałam wykonywany zabieg usunięcia znamienia. Panowała bardzo miła atmosfera podczas zabiegu. Profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz jest osobą kompetentną i budzącą zaufanie.

 • Bardzo dobry lekarz, kompetentny i precyzyjny. Zastosowana przez niego terapia okazała się bardzo skuteczna. Sympatyczny i miły. Polecam.