Prowadzimy podstawową opiekę zdrowotną dla dorosłych i dla dzieci, poradnie specjalistyczne: medycyny pracy, chirurgiczną, proktologiczną, ortopedyczną, laryngologiczną, gastrologiczną, psychiatryczną... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Mekmed Przychodnia Lekarska

Panewnicka 5

40-709 , Katowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Prowadzimy podstawową opiekę zdrowotną dla dorosłych i dla dzieci, poradnie specjalistyczne: medycyny pracy, chirurgiczną, proktologiczną, ortopedyczną, laryngologiczną, gastrologiczną, psychiatryczną, dermatologiczną, okulistyczną, okulistyczną dla dzieci, leczenia jaskry, leczenia zeza. Posiadamy pracownię diagnostyki USG,Dopplera, EKG, analityki medycznej, pracownię ćwiczeń pleoptycznych i ortoptycznych (leczenie zeza i niedowidzenia), diagnostykę dermatoskopową (czystości onkologicznej skóry).
Prowadzimy kompleksową opiekę nad zakładami pracy zapewniając im pełną obsługę w ramach medycyny pracy i innych usług medycznych, w tym również na miejscu w zakładzie. Wykonujemy zabiegi dermatochirurgiczne techniką laserową, kriochirurgii i klasyczną. W ten sposób usuwamy znamiona, pieprzyki, brodawki, włókniaki, nabłoniaki, kaszaki, naczyniaki i inne zmiany skórne. Przed usunięciem wykonujemy dermatoskopię - badanie skóry w powiększeniu, usunięte zmiany badamy histopatologicznie. Wykonujemy zabiegi proktologiczne i chirurgiczne techniką kriochirurgii i laserową. Nasze Centrum Proktologii specjalizuje się w bezbolesnym leczeniu hemoroidów metodami : CELON, HEMORON, DGHAL, Barrona, laserową. Szczelinę odbytu leczymy z powodzeniem stosując maści o unikalnym składzie, laser, wstrzyknięcia botuliny. Wykonujemy również operacje przepukliny pępkowej, brzusznej, pachwinowej. A także leczymy stulejkę. Usuwamy guzy piersi i innych okolic. Operujemy żylaki kończyn dolnych. Przeprowadzamy zabiegi abdominoplastyki.

Zabiegi

 • Proktologia
 • Dermatologia
 • Okulistyka

Badania

 • USG
 • Doppler
 • EKG

Choroby

 • Choroba hemoroidalna
 • Szczelina odbytu
 • Żylaki

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Sławomir Wróbel Inny

  Bardzo miły i rzeczowy lekarz. Zostałam dobrze potraktowana, wysłuchana, rzeczowy wywiad i usłyszałam szczegółowe wyjaśnienia od lekarza. Pan doktor rozwiał wszystkie moje wątpliwości i niepokoje. Jak dla mnie godny polecenia.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Henryk Mekle Inny

  Pan Doktor Henryk Mekle to Bentley wśród lekarzy. Najwyższej klasy specjalista który swoją postawą i zachowaniem potrafi udobruchać nawet tak spanikowanego pacjenta jak ja. Pełen empatii i szacunku dla swoich pacjentów. Lekarz który jak dziecku potrafi poświęcić czas i wytłumaczyć wszelkie wątpliwości dotyczące zabiegu. Mój zabieg polegał na usunięciu bardzo dużego kaszaka. Pan Doktor Henryk Mekle był moim najwłaściwszym wyborem. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Kania Inny

  Przemiły lekarz i asystująca pielęgniarka. Wszystko tłumaczy w prosty sposób a poczuciem humoru rozładowuje stres jaki towarzyszy pacjentowi. Polem z całego serca


  Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Henryk Mekle Inny

  Po dwóch zabiegach wykonanych przez Pana Henryka Mekle jestem bardzo zadowolony. Pan doktor dokładnie objaśnia przebieg, możliwe powikłania i całą procedurę. Gabinet, sprzęt i podejście do pacjenta w pełni profesjonalne, a efekty zabiegów takie jak obiecywane. Pan doktor zasługuje na najwyższą możliwą ocenę ( miałem Celon i za drugim razem usuwanie zmian )


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Krzystanek Inny

  Wspaniały fachowiec i psychiatra. Dzięki jego pomocy jestem już 5 rok w remisji choroby co dotąd nie było możliwe. Bardzo polecam Pana Marka Krzystanek jako psychiatrę, który na prawdę zna się na rzeczy i może pomóc w pełni potrzebującym tego pacjentom. Gorąco Pozdrawiam


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Artur Sandelewski Inny

  Profesjonalnie, z zaangażowaniem w dobrej atmosferze i szacunkiem dla pacjenta. Serdecznie polecam.


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Artur Sandelewski przeszczep włosów

  Bardzo dobrze i rzetelnie zaproponowany i wytlumaczony proces leczenia. Pan doktor przyjaznie nastawiony i bardzo uprzejmy. 5/5


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Andrzej Grabarczyk konsultacja chirurgiczna

  Profesjonalny lekarz, indywidualne podejscie do pacjenta. Polecam w 100% . Pan doktor wyjasnil wszystko w bardzo zrozumialy sposob.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Henryk Mekle Inny

  W związku z moimi zabiegiem Celon mogę śmiało polecić Pana doktora Mekle. Pan doktor wykazuje się ogromną cierpliwością i niesamowicie ciepłym podejściem do pacjenta,ponadto jest doskonałym fachowcem. Serdecznie i z całego serca polecam wizytę u Pana doktora oraz dziękuję bardzo za pomoc i fachową opiekę.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Henryk Mekle Inny

  Bardzo polecam zabieg Celon u dr. n. med. Henryka Mekle. Bezbolesny, w znieczuleniu. Przyjazny personel, klinika czyściutka. 100% satysfakcji z efektu.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania