lek. dent.

Artur Denis

Stomatolog, Protetyk, Chirurg

37 opinii +dodaj

Umów wizytę
24 umówione wizyty w ciągu 30 dni

W 1997r. ukończyłem Akademię Medyczną w Warszawie.Jestem lekarzem stomatologiem z 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Od 1999r pracuję w Poradni Stomatologicznej Fundacji "Zdrowie"… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Przyjazną atmosferę w gabinecie
Wyczerpujący opis diagnozy i leczenia
Protetykę stomatologiczna

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
37 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Denis Clinic

  Polecam! Szybko, sprawnie i dokładnie. Bardzo miły i przyjazny lekarz, służy radą. Miło i profesjonalnie.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Denis ClinicUsługa: wypełnienie kompozytowe

  To była moja druga wizyta u doktora. W trakcie każdej wizyty miałam poczucie że trafiłam do fachowca. Doktor jest b. miły i pogodny. Rozbroił mnie tym, że przed podaniem znieczulenia, znieczulił miejsce ukłucia żelem dla dzieci :)

 • M
  Lokalizacja: Denis ClinicUsługa: ekstrakcja zęba

  Pan Doktor wzbudza zaufanie i zdecydowanie wie co robi. W trakcie usunięcia ósemki nie czułam bólu a najbardziej bałam się właśnie niedokładnego znieczulenia.

 • M
  Lokalizacja: Denis Clinic

  Bardzo przyjemna wizyta. Pan doktor jest bardzo sympatyczny profesjonalny, dokładny. To już moja kolejna wizyta i zawsze na najwyższym poziomie, polecam serdecznie.

 • Lokalizacja: Denis ClinicUsługa: leczenie

  Najlepszy dentysta jakiego znam!!!! Mialam leczone dwójki, trójki dolne bo po innych dentystach wszystkie plomby sie wykruszaly, mija teraz 9 lat od wizyty u Pana Artura i plomby są na swoim miejscu w nienaruszonym stanie!!! A do tego cudowny człowiek z super podejściem, bylam również z córka miała ok. roczku i była wręcz zachwycona!

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Denis ClinicUsługa: wypełnienie kompozytowe

  Chciałabym zacytować tekst piosenki Agnieszki Osieckiej: "Przyjaciele moi i moje przyjaciółki! Nie odkładajcie na później ani piosenek, ani egzaminów, ani dentysty.." Przede wszystkim dentysty. Żałuję, że nie trafiłam wcześniej do gabinetu pana Doktora Denisa. Pierwszy raz spotkałam Lekarza, który tak dobrze rozumie/stara się zrozumieć pacjenta i jest przede wszystkim Człowiekiem. Bardzo profesjonalny, precyzyjny i delikatny. Jednocześnie dziękuję wszystkim przedmówcą za polecenie zaś Panu Doktorowi za poświęcony mi czas. Szacunek..

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Denis Clinic

  Bardzo konkretny dentysta. Bardzo szczegółowo udzielił mi wyjaśnień. Myślę, że napewno skorzystam z usług Pana doktora .Dziękuję.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Denis Clinic

  Lekarz zrobił na mnie dobre wrażenie swoją osobą i spokojnym usposobieniem. Jest to specjalista godny polecenia.

 • E
  Lokalizacja: Denis ClinicUsługa: ekstrakcja zęba

  Rewelacyjny lekarz. Energiczny, opanowany, życzliwy, od razu wiadomo, że wszystko zrobi dobrze - człowiek przestaje się bać, że coś pójdzie nie tak. W 10 minut usunął schowany w dziąśle korzeń (słabe podejście, b. mało miejsca) bez uszkodzenia sąsiadujących (kruchych bo martwych) zębów. Zagoiło się błyskawicznie.

 • Lokalizacja: Denis ClinicUsługa: leczenie kanałowe

  Znakomite standardy obsługi. Nawet zastrzyk znieczulający kompletnie nie odczuwalny . Leczenie kanałowe całkowicie bezboleśnie . Jestem zachwycony.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W 1997r. ukończyłem Akademię Medyczną w Warszawie.Jestem lekarzem stomatologiem z 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Od 1999r pracuję w Poradni Stomatologicznej Fundacji "Zdrowie" gdzie od 2002r. zajmuję się m.in. szkoleniem młodych lekarzy - stażystów podyplomowych. Od 13 lat prowadzę praktykę prywatną na warszawskim Targówku - Gabinet "Deni-Dent" przy ul. Młodzieńczej 1. Przez kilkanaście lat na licznych kursach, szkoleniach i kongresach zdobywałem wiedzę z zakresu protetyki, implantologii, chirurgii stomatologicznej i stomatologii estetycznej. Dzięki temu swoim pacjentom zapewniam nowoczesną, interdyscyplinarną opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie. A poza tym, a może przede wszystkim - BARDZO LUBIĘ SWOJĄ PRACĘ :-)
  Polecam swoje strony internetowe:
  www.arturdenis.pl
  www.fajnydentysta.com.pl