Adres

Aleja Grunwaldzka 103a, Gdańsk
Klinika Bocian Gdańsk


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


58 309..... Pokaż numer

Moje doświadczenie

O mnie

Już od wielu lat, jako lekarz specjalizujący się w zakresie diagnostyki i leczenia niepłodności, pomagam parom starającym się o ciążę. Wykorzystuję pr...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Zakres porad

 • Położnictwo i ginekologia

Zdjęcia


Znajomość języków

 • Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Aleja Grunwaldzka 103a, Gdańsk

280 zł

Klinika Bocian Gdańsk

Podczas konsultacji może być wykonane USG narządu rodnego.

Pozostałe usługi


Aleja Grunwaldzka 103a, Gdańsk

Dowiedz się więcej

Klinika Bocian GdańskAleja Grunwaldzka 103a, Gdańsk

270 zł

Klinika Bocian Gdańsk

Pierwsza wizyta - obejmuje wywiad medyczny, badanie ginekologiczne i USG ginekologiczne.

62 opinie pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Bocian Gdańsk diagnostyka niepłodności

Mogę z czystym sumieniem polecić Pana doktora ArkadiuszaAdamczyka. Atmosfera podczas wizyty była na najwyższym poziomie czułam się bezpieczna, potraktowana indywidualnie. Pan doktor potrafi prowadzić rozmowę tak, że pacjent nie czuje się skrępowany. Kontakt 10/10 jeżeli dręczą mnie jakieś pytanie zawsze zadzwoni i odpowie. Bardzo się cieszę, że zostaliśmy przekierowani do niego i będzie się nami opiekował. Wspaniały lekarz! Polecam ;)

B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Bocian Gdańsk diagnostyka niepłodności

Po naszej pierwszej wizycie z panem Doktorem Czuliśmy się zaopiekowani, wysłuchani. Miło nam się rozmawiało, odpowiadając również na nasze pytania. Chciałabym by taki lekarz byl w naszej byłej klinice ale cóż nie było. Może byłabym już mamą. Pozdrawiam.

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Bocian Gdańsk Leczenie niepłodności

Przemiły Pan doktor, który na pierwszej wizycie profesjonalnie objaśnił aktualne problemy i wyznaczył konkretny kierunek działań. Głęboko wierzę, że uda się je szybko wyeliminować przy pomocy Pana doktora i będziemy mogli być szczęśliwymi rodzicami.

P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Bocian Gdańsk diagnostyka niepłodności

Lekarz kompetentny, zaangażowany i miły. Mam nadzieję, że nam pomoże. Bardzo dobrze wyczuwa emocje pacjenta. Po pierwszej wizycie mamy konkretny plan działania, a nie wizję metody prób i błędów.

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Bocian Gdańsk Inny

Serdecznie polecam.Pan doktor bardzo kompetentny i przyjazny.Wytlumaczyl bardzo dokladnie szczegoly naszego zabiegu.Wizyta przebiegla spokojnie-brak pospiechu


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Bocian Katowice Inny

Do Pana Adamczyka w katowickiej klinice leczenia niepłodności trafiliśmy z partnerem z polecenia mojego ginekologa. Moje parametry były fatalne- skrajnie niskie AMH i obraz USG zwiastowały, że może być już za późno na jakiekolwiek leczenie, jednak z uwagi na mój wiek Pan Adamczyk stwierdził, że warto podjąć próbę i zaproponował nam procedurę invitro. Proces ten miał swoje wzloty i upadki, ale dziś, po trzech procedurach, dzięki Panu Adamczykowi mamy realną szansę na zostanie rodzicami. Oprócz skutecznego leczenia na pochwałę zasługuje także profesjonalizm i partnerskie podejście do pacjenta. Jesteśmy wdzięczni, że przez tak trudne doświadczenie poprowadził nas właśnie ten lekarz.

lek. Arkadiusz Adamczyk

Pani Paulino, ślicznie dziękuję za pozytywną opinię. Bardzo się cieszę, że nasze leczenie przynosi oczekiwane efekty. Doceniam te miłe słowa i pozdrawiam serdecznie.

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Bocian Katowice Inny

Jestem z mężem po trzecim poronieniu(2 ciąże obumarłe w 8 tyg, trzecie poronienie samoistne również w 8 tyg. ) Ostatnią ciążę prowadził dr Adamczyk. Po wizycie i przeprowadzeniu wywiadu dr zlecil badania, sam przeprowadzil badania jajowodów, histetoskopie i skierował na histeroskopie operacyjna z uwagi na zrosty na macicy które uniemożliwiały nam zajscie w ciążę. Dr Adamczyk zapewniał, że jak zajdziemy w ciążę to zrobi wszystko żeby donosic ciążę. Udalo się, zaszlam w ciaze po raz trzeci, jednak jak i w poprzednich ciążach pojawily sie plamienia i nasze obawy, ze znów sytuacja sie powtórzy i po raz kolejny nie zostaniemy rodzicami. Mimo tego dr zapewnial nas ze wszystko jest ok. Pomimo zażywania duphastonu, clexane i accardu w7 tyg pojawilo sie krwawienie z drog rodnych, skonczylo sie na wizycie w szpitalu. Po kolejnym tygodniu niestety poroniłam,o czym poinformowalam dr Adamczyka..Pana doktora stac bylo tylko na wyslanie smsa ze mu przykro i ze dziękuje za informacje. Po kilku dniach chcialam sie umowic do Pana dr na wizytę kontrolną oraz skonsultować co dalej z leczeniem, jednak od Pani w rejestracji dowiedzialam sie ze dr Adamczyk juz nie przyjmuje bo zmienia klinikę, o czym nie raczyl wcześniej nas nawet poinformować. Rozczarowal mnie. Musimy po raz kolejny szukac lekarza i walczyc o nasze marzenia.

Nie jestem do konca zadowolona z leczenia, bo chociaz po dwóch latach udalo sie zajsc w ciążę to jednak Pan dr nie zrobił żadnych badań w kierunku ustalenia przyczyn poronień.

lek. Arkadiusz Adamczyk

Szanowna Pani, jest mi przykro z powodu Pani odczuć, jak również opinii pozostawionej anonimowo. Zdaję sobie doskonale sprawę, że poronienie to niezwykle trudna sytuacja, która ma prawo wzbudzać wiele emocji. Warto jednak pamiętać, że podczas leczenia niepłodności nigdy nie mamy 100% pewności, że uda się uzyskaną ciążę donosić, zwłaszcza jeśli pojawiały się już wcześniejsze poronienia. Niestety mimo usilnych starań, w niektórych sytuacjach zarówno medycyna, jak i my lekarze, pozostajemy bezsilni. Zapewniam Panią, że każdy pacjent jest dla mnie ważny. Rozumiem powagę sytuacji i uważam, że moja reakcja, w postaci wysłanej wiadomości wyrażającej współczucie, była stosowna.
Pragnę jednocześnie wyjaśnić, że nadal będę pracował w Klinice Bocian, tylko w innym mieście. Starałem się pacjentki, które były w trakcie leczenia o tym informować. Nadmienię również, że w Klinice Bocian w Katowicach są inni lekarze, którzy również zapewniają doskonałą opiekę medyczną, zachęcam także do skorzystania z ich pomocy. Jeżeli ma Pani jakieś pytania, wątpliwości dotyczące leczenia, to proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Pozdrawiam.

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Bocian Katowice Inny

Pierwszy lekarz, który zauważywszy płyn w macicy w nieodpowiednim czasie cyklu, skierował na profilaktyczne badania markerowe, które miały wykluczyc nowotwór. Zaden lekarz do tej pory nie zwrócił na to uwagę. Dziekuje Panie Doktorze za uwazność. I polecam.

lek. Arkadiusz Adamczyk

Pani Moniko, cieszę się, że mogłem pomóc. Zdrowie moich pacjentów jest dla mnie najważniejsze. Dziękuję za zaufanie i wystawienie opinii. Pozdrawiam ciepło.

P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Bocian Katowice konsultacja leczenia niepłodności (pierwsza wizyta)

Sam przebieg wizyty i sposób przekazania diagnozy i propozycji leczenia oceniam dobrze , ale w ogólnym rozrachunku bardzo
zawiodłam się na doktorze, twierdził, że mój mięśniak jest nie do usunięcia. Tymczasem dzięki mojemu uporowi znalazłam lekarza, specjalistę w tym zakresie, który się podjął zabiegu, skutecznie i bezpiecznie (wskutek czego moglam zajść w ciążę i ją bezpiecznie donosić).
Jestem jeszcze w stanie zrozumieć, że dr nie mógł mi pomóc, ponieważ może nie znał takich nieszablonowych przypadków niepłodności jak mój.
Ale najbardziej zabolał mnie fakt, że dwukrotnie umawialiśmy się na zabieg inseminacji i dopiero przy rejestracji w dniu zabiegu otrzymywałam informację z drugiej ręki, że zabieg wykona inny lekarz, przy czym jeździłam specjalnie z odległego miasta właśnie do dra Adamczyka, bo był polecony. Moim zdaniem tak się nie traktuje pacjenta, zwłaszcza doświadczonego ciężką walką z niepłodnością.

lek. Arkadiusz Adamczyk

Przykro mi z powodu Pani opinii i odczuć. Pragnę jednak zaznaczyć, że tam, gdzie widzę możliwość wykonania niezbędnej i bezpiecznej operacji, zalecam ją pacjentce. Opinia jest jednak wystawiona anonimowo, dlatego jest mi trudno odnieść się do konkretnej sytuacji. Lecząc pacjentki, staram się osobiście przeprowadzać zaplanowane procedury, jednak również i mi zdarzają się przypadki losowe, choroby, które czasowo mogą uniemożliwić realizację wizyt i zabiegów. Wówczas klinika zapewnia zastępstwo doświadczonego lekarza, tak żeby proces leczenia został zachowany, a pacjentka była właściwie zaopiekowana. Takie postępowanie ma również na uwadze dobro pacjentki, bowiem wiemy, jak w leczeniu niepłodności ważny jest czas i odpowiedni termin wykonania poszczególnych procedur. Mimo wszystko gratuluję Pani ciąży i życzę wszystkiego dobrego.

P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Bocian Katowice Leczenie niepłodności

Fantastyczny, mądry,kompetentny lekarz, a przede wszystkim bardzo bardzo dobry człowiek. Każdej pacjentce/pacjentowi życzę trafić do takiego lekarza prowadzącego.

lek. Arkadiusz Adamczyk

Dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam serdecznie.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Już od wielu lat, jako lekarz specjalizujący się w zakresie diagnostyki i leczenia niepłodności, pomagam parom starającym się o ciążę. Wykorzystuję pr...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Zakres porad

 • Położnictwo i ginekologia

Doświadczenie

 • Staż z zakresu prowadzenia pacjentek z problemem niepłodności w Klinice Bocian w Białymstoku
 • Warsztat specjalistyczny Współpraca klinicysty z embriologiem
 • Warsztat specjalistyczny Andrologia dla ginekologa i specjalisty medycyny rozrodu
Zobacz więcej

Zdjęcia


Znajomość języków

 • Angielski

Powiązane wyszukiwania