Jestem lekarzem i psychoterapeutą w trakcie szkolenia certyfikacyjnego atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, organizowanego przez Szpital Specjalistyczny im. Dr. J.… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Witam serdecznie.
  Polecono mi psychoterapię z powodu dręczących mnie od dłuższego czasu lęków. Jestem mężczyzną ze skłonnościami homoseksualnymi, choć nie z ich powodu idę na terapię. Przypuszczam jednak, że ze względu na naturę moich lęków będzie trzeba poruszyć i ten temat, zresztą wcale nie… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Witam,

  Myślę,że jeśli trafi Pan do dobrego terapeuty z dłuższym stażem pracy,to nie sądzę,żeby płeć była tutaj przeszkodą.
  Najważniejsze jest to,jak Pan będzie się czuł w relacji z terapeutą/terapeutką,najważniejsze… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem lekarzem i psychoterapeutą w trakcie szkolenia certyfikacyjnego atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, organizowanego przez Szpital Specjalistyczny im. Dr. J. Babińskiego w Krakowie.

  Doświadczenie kliniczne (z zakresu psychiatrii i psychoterapii) zdobywałam m.in. na Oddziale Dziennym Leczenia Psychoz Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

  Pracuję w nurcie psychodynamicznym.
  W polu moich zainteresowań leżą głównie zaburzenia osobowości,problemy na tle nerwicowym i lękowym,zaburzenia depresyjne,problemy w relacjach międzyludzkich (partnerskich i rodzinnych) oraz terapia adolescentów i młodych dorosłych.

  Poddaję się regularnej superwizji.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Znajomość języków

 • angielski

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pain Anna to swietny, cierpliwy lekarz, który rozumie potrzeby i obawy pacjenta. Kompetentna, taktowna i bardzo miła w podejściu do człowieka! staranna diagnoza i indywidualne podejście. Polecam Panią Doktor!

 • B
  Lokalizacja: Introspectio Gabinet PsychoterapiiUsługa: psychoterapia depresji

  Panią Anię poleciła mi córka. Byłam pewna, że trafię na jedną z tych wszystko wiedzących młodych lekarek po studiach, które uważają się wyjątkowe istoty. Ku mojemu zdziwieniu, Pani Ania okazała wspaniałą, wesołą, cierpliwą, i co najważniejsze, pełną empatii osobą. Jestem jej pacjentką od pół roku i czuję, że wreszcie trafiłam na właściwą osobę na właściwym miejscu. Gorąco polecam wszystkim, którzy mają problemy terapię właśnie z nią. Wysłucha cierpliwie i naprawdę ta dziewczyna wie co trzeba robić. Pozdrawiam.

 • D
  Lokalizacja: Introspectio Gabinet PsychoterapiiUsługa: psychoterapia indywidualna

  Miła kompetentna Pani doktor. Wspaniałe podejście do pacjentów. Umie wsłuchać się w potrzeby pacjenta. Sama wizyta odbyła się w bardzo pozytywnych relacjach na pewno do niej wrócę. Polecam gorąco.

 • M
  Lokalizacja: Introspectio Gabinet PsychoterapiiUsługa: psychoterapia depresji

  Chodziłem na terapię do Pani Anny przez rok. W tym czasie pomogła mi poradzić sobie ze stanami depresyjnymi. Udało się to osiągnać dzięki bardzo dużej empatii i wiedzy terapeuty. Pani Anna cechuje się dużą pokorą wobec pacjentów i widać w niej ciągłą chęć odkrywania nowych rozwiązań w terapii. Sprawia to, że pacjent czuje się naprawdę istotny i wie, że jego problemy są ważne. A nie jest to, niestety, zawsze oczywiste w przypadku terapeutów. Sam miałem wcześniej nieprzyjemność chodzić na wizyty do ludzi, którzy sprawiali, że czułem się po sesji gorzej niż przed. Na szczęście, pani Anna pozwoliła mi odzyskać zaufanie do terapeutów i dzięki temu moje życie stało się znacznie prostsze. Polecam każdemu kto chce się poczuć jak unikalna jednostka, a nie tylko "petent" w sklepie.

 • Z
  Lokalizacja: Introspectio Gabinet PsychoterapiiUsługa: psychoterapia indywidualna

  Pani Anna to profesjonalistka w pełnym tego słowa znaczeniu. Cieszę się, że do niej trafiłam- już po kilku spotkaniach czuję, że powoli wraca moja równowaga życiowa.
  Dzięki jej pomocy, z osoby nadmiernie krytycznej wobec siebie, stałam się bardziej życzliwą, spokojną i akceptującą siebie osobą
  To bardzo dobra lekarka, wzbudza zaufanie i przede wszystkim słucha.
  Z czystym sercem polecam i bardzo dziękuję.