Umów wizytę 123 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką. Mam ponad piętnastoletnie doświadczenie jako psycholog. Specjalizuję się w pracy z dorosłymi. Prowadzę terapię indywidualną, grupową oraz konsultacje… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii TRZECI BIEGUN

  Przyszedłem do pani Anny w bardzo trudnym momencie mojego życia. Wydawało mi się, że już nic nie ma sensu. Pani Anna przyjęła mnie bardzo serdecznie i przez tę godzinę czasu miałem okazję powiedzieć o swoich problemach. Pani psycholog zadała mi pytania odnośnie mojego życia, takie które mam nadzieję, że pozwolą mi inaczej na nie spojrzeć. Poza tym była bardzo zaangażowana w rozmowę, widać było, że to z czym pacjent przychodzi, pani Anna nie traktuje obojętnie, tylko angażuje się w rozmowę z pacjentem i jest prawdziwym partnerem do rozmowy. To była moja pierwsza wizyta. Mam nadzieję, że w czasie kolejnych uda mi się pokonać te problemy z którymi się mierzę i uda mi się dzięki pani Annie sprawić, że moje życie będzie lepsze. Polecam wszystkim wizytę u tej pani psycholog.

 • P

  kiedy miałem depresje poszedłem do tej pani i po wyjściu nie miałem depresji a moje bezsensowne życie zmieniło się na zawsze.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Szczerze polecam. W mojej ocenie świetny specjalista. Osoba, która potrafi wysłuchać i naprowadzić nas na problem, czyli dokładnie to co powinien dobry psycholog. Wszystko w świetnej atmosferze.

 • A

  Rozmawiałam z wieloma psychologami, ale dopiero ta pani Psycholog naprawdę mi pomogła. Z ogromnym wyczuciem wspierała mnie w trudnych chwilach, i bardzo profesjonalnie towarzyszyła – w procesie podejmowania ważnych życiowych decyzji. Pomogła mi odzyskać zaufanie do samej siebie, dzięki czemu czuję się bardziej pewna siebie, także w relacjach z innymi ludźmi. I co najważniejsze – dzięki jej pomocy wyzbyłam się wreszcie tajemniczego i uciążliwego bólu, doskwierającego przez wiele miesięcy. Jak się okazało, przyczyna tkwiła w głowie, a ja zaoszczędziłam wiele pieniędzy i czasu od kiedy, dzięki pani Ani, zakończyłam pielgrzymki po gabinetach lekarskich.

 • A

  Gorąco polecam! Dzięki Pani Ani znalazłam siłę do zmian w swoim życiu. Potrafiła mnie wysłuchać i towarzyszyć mi w tych zmianach. Pomogła zbudować większą pewność siebie i obudziła chęć do pracy nad sobą. Dziękuję!!!

 • S

  Myślę, że z czystym sumieniem mogę polecić panią Anię Szary. Nie umiałem dać sobie rady sam ze sobą, ustalić kierunku. Podobał mi się sposób w jaki towarzyszyła mi w terapii. Bardzo mi pomogła zrozumieć problem, poukładać sobie wszystko i spojrzeć na świat bardziej optymistycznie. Cały czas czułem, że naprawdę chce mi pomóc.

 • B

  Do Anny trafiłam ponad rok temu z problemami osobistymi. Bardzo mi pomogła. Moje życie nabrało więcej kolorów i teraz chce mi się wychodzić z domu i korzystać z uroków tego co mnie otacza. Wcześniej miałam doczynienia z różnymi psychologami - natomiast od żadnego z nich nie dostałam tak dużo wsparcia i akceptacji. Z całego serca polecam spotkanie z tą terapeutką.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem certyfikowaną psychoterapeutką. Mam ponad piętnastoletnie doświadczenie jako psycholog.
  Specjalizuję się w pracy z dorosłymi. Prowadzę terapię indywidualną, grupową oraz konsultacje problemów wychowawczych i rodzinnych.

  Ukończyłam 4-letnią Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt. Posiadam certyfikat Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt oraz certyfikat European Association for Gestalt Therapy i Federation of Gestalt Training Organization (FORGE) – organizacji zrzeszających ośrodki szkolące w zakresie terapii Gestalt. Jestem absolwentką wydziału Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego.

  Szkolę się warsztatowo również w systemowym podejściu terapeutycznym oraz pracy z ciałem metodą Alexandra Lowen’a. Systematycznie superwizuję swoją pracę.
  Współpracuję z organizacją pozarządową jako terapeuta - prowadzę grupę dla osób doświadczających przemocy. Współpracuję jako trener z Instytutem Integralnej Psychoterapii Gestalt.

  Pomagam klientom w pokonywaniu trudności związanych z depresją, przeżywanymi kryzysami życiowymi, lękami. Jako psychoterapeuta pracuję z osobami, które znalazły się w trudnych sytuacjach życiowych, pragną mieć lepszy kontakt ze sobą i innymi ludźmi, doświadczają braku wiary w siebie lub straciły poczucie wpływu na własne życie.
  Wspieram też rodziny, które borykają się z psychicznymi konsekwencjami długotrwałego procesu starania się o dziecko, z matkami doświadczającymi depresji poporodowej.

Specjalizacje

 • Psychoterapia