Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Wizyty domowe, kontakt: 6_9_2_0_8_9_6_9_2

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja fizjoterapeutyczna


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Bóle kręgosłupa
 • Ból barku
 • Ból kolana
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Wizyty domowe, kontakt: 6_9_2_0_8_9_6_9_2

Opinie

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjokoncept Sp.J. terapia przeciwbólowa

Ania jest doskonałym rehabilitantem. Łączy dużą wiedzę merytoryczną, umiejętności praktyczne i zdolność słuchania pacjenta. Do tego jest bardzo sympatyczną osobą, z którą zwyczajnie fajnie się (współ)pracuje i która umie wzbudzić u pacjenta poczucie zaufania. Ratowała mnie już kilkukrotnie z poważnych dolegliwości (wielopoziomowe dyskopatie rzędu 20mm to średnio udana zabawa) i w dużej mierze dzięki niej jestem w stanie normalnie funkcjonować na co dzień. Wielkie dzięki, Aniu!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjokoncept Sp.J. rehabilitacja pourazowa

Bardzo profesjonalna fizjoterapeutka, pomagała mi wrócić do sprawności po złamaniu miednicy i obojczyka. Sympatyczna, zaangażowana, ułożyła ćwiczenia idealne,a ja wróciłem do zdrowia. Bardzo polecam wszystkim.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjokoncept Sp.J.

Super profesjonalna pomoc. Poza tym życzliwość, uważność, wysoka kultura osobista i dobra energia. Polecam i dziękuję!!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjokoncept Sp.J.

Współpracuję z Anią wiele lat. Jestem prawie 3 lata po operacji dolnego odcinka kręgosłupa. Pracowaliśmy wspólnie przed operacją (operacja była nieunikniona) , a także i po, kiedy Ania pomagała wrócić mi do pełnej sprawności. Jest niezwykle fachowym i profesjonalnym fizjoterapeutą, doskonale wiedzącym jak należy pomóc pacjentowi, zmotywować, prowadzić jego rehabilitację. Poza tym jest niezwykle ciepłą i serdeczną osobą, zawsze uśmiechniętą, co daje dodatkową porcję pozytywnej energii. Szczerze polecam współpracę z Anią!


K
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Ania to specjalistka w swoim fachu! Bardzo polecam!!! Wyleczyła moje plecy :) pomogła też w urazach powstałych w wyniku jazdy na desce. Kontaktowa, miła, rzetelna :)


S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Fizjokoncept Sp.J. fizjoterapia

Do gabinetu trafiłem po operacji odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Ledwo wtedy chodziłem, wchodzenie nawet na pierwsze piętro to był dla mnie wyczyn. Po roku ćwiczeń i pracy z Anią chodziłem po 10-15 km dziennie, pływałem, jeździłem na rowerze, wykonywałem trudne ćwiczenia i byłem w najlepszej formie życia, za co będę Ani zawsze wdzięczny. Wspaniała profesjonalistka i cudowny człowiek, bardzo cierpliwa, wspierająca. Bez cienia wątpliwości polecam każdemu.


A
Lokalizacja: Fizjokoncept Sp.J. ćwiczenia korekcyjne

Świetny specjalista. Trafiłam do p. Ani z polecenia w ubiegłym roku po wielu wycieczkach od fizjoterapeuty do fizjiterapeuty i zostałam. Sympatyczna, zaangażowana, ułożyła ćwiczenia idealne. Kolano zdrowe, teraz leczymy skoliozę. Polecam!


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Fizjokoncept Sp.J. fizjoterapia

Jestem pacjentem Ani od kilku lat. Uważam, że dzięki umiejętności słuchania i zrozumienia pacjenta potrafi pomóc niż niejeden terapeuta z dłuższym stażem. Skutecznie była w stanie pomóc na bóle szyi z którymi się borykam. Przy okazji Ania jest przemiłą osobą, wizyty u niej to przyjemność.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjokoncept Sp.J. problemy z kręgosłupem piersiowym

Pani Anna bardzo profesjonalnie podchodzi do Pacjenta.
Rozpoczyna od szczegółowego wywiadu mającego na celu diagnozę ewentualnych problemów. Później przeprowadza liczne testy weryfikujące nasz ogólny stan zdrowia i potencjalne miejsca w kręgosłupie, które mogą przyczyniać się do powstających schorzeń i niedowładów. Po terpaii manualnej rozpisuje ćwiczenia szyte na miarę potzreb naszego kręgosłupa.
Mija miesiąc od wizyty u Pani Anny , wykonuję ćwiczenia, które mi zaleciła i widzę ogromną poprawę naszej wspólnej pracy.
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie.
Zdecydowanie polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjokoncept Sp.J. ćwiczenia indywidualne

Ania jest niesamowicie kompetentną osobą w swoim fachu. Zaczęłam z nią pracować z powodów chudnięcia i ogólnej poprawy sprawności fizycznej. Już po paru wizytach zaczęłam czuć znaczną poprawę kondycji, wzmocnienie mięśni i utratę cm w obwodzie. Przez ostatnie półtorej roku pracy z Anią zajmowałyśmy się tez poprawą postury i medycznymi kwestiami takimi jak masażem i ćwiczeniami wspomagającymi korektę wady zgryzu. Ania jest profesjonalna, miła, uśmiechnięta i ma niesamowitą wiedzę. Gorąco polecam. Najlepsza fizjoterapeuta w Warszawie!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Bóle kręgosłupa
 • Ból barku
 • Ból kolana
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna