lek.

Anna Pasterska

verifiedCreated with Sketch.

Laryngolog

305 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
1 550 odwiedzin w ciągu 30 dni

Specjalista laryngolog z wieloletnią praktyką zawodową na oddziale szpitalnym oraz w prywatnych klinikach i gabinetach lekarskich w Poznaniu. W gabinecie laryngologicznym, w spokojnej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
305 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: badanie ogólne

  Jestem zadowolona z wizyty. Pani doktor bardzo miła, wszystko dokładnie wytłumaczyła i zapisała skuteczne leki. Polecam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor spokojnie wytłumaczyła na czym polega problem, szybko podjęła odpowiednie kroki i mogę cieszyć się zdrowiem! Bardzo polecam skorzystanie z usług. Wszystko odbyło się w bardzo miłej, profesjonalnej atmosferze. Dziękuję.

 • Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Dostałam niemal natychmiastową i skuteczną pomoc w zapaleniu ucha oraz zatok. Pani Doktor znakomicie dobrała leki, które okazały się bardzo skuteczne. Kultura w kontakcie z pacjentem na najwyższym poziomie. Pełna i rzetelna informacja o wszystkich aspektach diagnozy. Zdecydowanie polecam.

 • Opinia z dnia 15.06.2018 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • A
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: chore dziecko

  Bardzo profesjonalna oraz miła pani doktor, ze świetnym podejściem do dzieci. Szybko zdiagnozowała problem, cały czas utrzymywała kontakt z córką i swoim zachowaniem zachęcała ją do poddawania się olejnym badaniom.Z pewnością będę leczyć swoje dziecko u pani doktor Pasterskiej.
  Polecam !

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Pani Anna to właściwa osoba na właściwym miejscu. Od dawna borykałam się z bólem gardła i uszu. Dr Pasterska przeprowadziła ze mną wyczerpujący wywiad, przebadała bardzo dokładnie i przepisała odpowiednie leki. Jestem w ogromnym szoku, gdyż przed wizytą co ok. dwa miesiące, byłam na antybiotykach, nie wiedziałam jak sobie z tym poradzić. Na szczęście trafiłam do dr Anny wówczas z zapaleniem tchawicy. Mam nadzieję że problem zniknął, bo minęło już ok. pół roku a ja jestem zdrowa! Jestem bardzo wybredna jeśli chodzi o zaufanie do specjalistów, ale Panią Anne mogę z czystym sumieniem polecić każdemu!!!!!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Pani doktor rzeczowa ale bardzo miła. Syn miał podcinane wędzidełko, zabieg wykonany szybko i profesjonalnie.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: płukanie uszu

  Pani doktor bardzo przyjemna i rzeczowa. Przeprowadziła wywiad, pozbyła się mojego problemu zatkanego ucha, doradzila odpowiedni preparat. Sama placówka również na plus.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacja z badaniem endoskopowym

  Rzeczowy,spokojny,uśmiechnięty lekarz.Atmosfera też jest ważna w gabinecie.Otrzymaliśmy dokładne informacje co po kolei zrobić.Duży plus za możliwość wysłania wyniku badania skanem i otrzymania zwrotnej odpowiedzi.Polecam ,z pewnością skorzystam ponownie.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dziekuję pani doktor za poradę ,po dwóch dniach przyjmowania zaleconych leków odczuwam znaczną poprawę zdrowia,badanie i rozmowę podczas wizyty oceniam na wysoce profesjonalną,każdemu polecę doktor Annę Pasterską.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista laryngolog z wieloletnią praktyką zawodową na oddziale szpitalnym oraz w prywatnych klinikach i gabinetach lekarskich w Poznaniu. W gabinecie laryngologicznym, w spokojnej i przyjaznej atmosferze zajmuję się leczeniem chorób uszu, nosa, zatok, gardła, krtani, takich jak bóle, zapalenia, urazy, jak również popularne: przeziębienie, chrypka, kaszel, grypa, czy angina. Przyjmuję zarówno osoby dorosłe jak i dzieci od lat 10.

  Dzięki profesjonalnemu wyposażeniu gabinetu, mogę przeprowadzać specjalistyczne badania laryngologiczne, w tym tympanometryczne i endoskopowe. Kwalifikuję również do aparatowania słuchu oraz zabiegów przegrody i migdałków.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Nagrody i wyróżnienia

 • Wpisana do encyklopedii "Who is who w Polsce"

Artykuły

 • ZDROWE GARDŁO ZIMĄ? TO PROSTE!

  19 marca 2015

  Zmiany temperatury czy zimne powietrze nie sprzyjają utrzymaniu naszego gardła w dobrej kondycji. Nawracająca chrypka, uczucie suchości i ból gardła to...
 • Zatoki – jak leczyć i zapobiegać?

  5 lutego 2015

  Ból, dyskomfort czy problemy z oddychaniem to tylko kilka dolegliwości, które dotykają osoby borykające się z zapaleniem zatok. Naprzeciw pacjentom zmęczonym...