Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


71 738..... Pokaż numer


Piłsudskiego 3, Strzelin
Medicus

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Bóle głowy
 • Padaczka
 • Choroba Parkinsona
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • ...

Specjalizacje

 • Neurologia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Krynicka 7-9, Wrocław

200 zł

Centrum Ortopedyczne ORTHO-MED Sp. z o.o.


Piłsudskiego 3, Strzelin

Medicus

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

H
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Ortopedyczne ORTHO-MED Sp. z o.o. konsultacja neurologiczna

Dokładne wykonanie badanie. Pani doktor rzetelne podchodzi do pacjenta. Pierwszy lekarz, który nie zajmował się pisaniem tylko diagnozą. Polecam


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Wizyta kontrolna po wypadku

Witam,
Według mnie, dr Anna Kubisz to bardzo dobry specjalista. Zbadała mnie dokładniej niż ortopeda i opisała wszystkie moje urazy dopytała się nawet czy występuje u mnie stres pourazowy i zaleciła co w takim wypadku powinnam robić. Z wizyty jestem bardzo zadowolona ponieważ pani doktor podeszła do mojego przypadku kompleksowo.
Dziękuję i szczerze polecam panią innym pacjentom.


G

Wspaniała! Leczy mnie z dobrym skutkiem z nerwicy. Po lekach, które mi zapisuje nie mam lęków, dobrze sypiam i mogę aktywnie zajmować się domem i rodziną. Praktycznie nic mi nie przeszkadza, wszystko wychodzi - odżyłam. Polecam Panią doktor jako wspaniałego fachowca w swojej dziedzinie.


M

Jestem kompletnym laikiem w sprawach medycznych, dlatego trudno mi oceniać wykształconych w tym kierunku fachowców. Porównując Panią dr z leczącymi mnie wcześniej, przyznaję, że jest zdecydowanie lepsza, wiarygodniejsza, spokojniejsza i jakby mniej zainteresowana wynagrodzeniem za swoją pracę. Przed rozpoznaniem miopatii zrobiła EMG (jest to podobno jej konik), zaleciła leczenie (chyba skuteczne) i czekamy. Polecam jej usługi neurologiczne: dysponuje wiedzą i doświadczeniem.


C

Najlepsza w swoim fachu, a przy tym normalnie się zachowuje (w odróżnieniu od innych). Leczyłam się od dawna u renomowanych neurologów bez większych sukcesów, Ona popatrzyła na mnie i moje choroby w sposób dający nadzieję. Choruję na kręgosłup i mam ciężką nerwicę serca. Najważniejsze chyba okazało się podejście do człowieka i docenienie wagi ciężkiej nerwicy. Pomogła mi i liczę na całkowite wyleczenie.


G

Bardzo dobry fachowiec, specjalista neurolog i ekspert w dziedzinie EMG. Choroby mięśni i nerwów obwodowych to jej "konik" i na tym polu jest nie do przebicia. Bardzo dokładna i solidna. W gabinecie EMG potwierdziła rozpoznanie miopatii u mojego synka (całe szczęście łagodnej) co umożliwiło prawidłowe leczenie, mam nadzieję, że skuteczne.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Bóle głowy
 • Padaczka
 • Choroba Parkinsona
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • ...

Specjalizacje

 • Neurologia

Staże

 • ...

Nagrody i wyróżnienia

 • ...

Publikacje i artykuły

Publikacje (1)