Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych internistów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwentka II Wydziału Akademii Medycznej w Warszawie 1995r. Wyróżnienie za pracę naukową prezentowaną na Konferencji Studenckich Kół Naukowych w 199...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Nadciśnienie tętnicze
 • Niewydolność serca
 • Choroba wieńcowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
2 opinie

M
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor jest bardzo skrupulatna, dociekliwa, uprzejma. Jeśli trzeba kieruje na wszelakie badania bez ograniczeń i skrupułów. Wspaniały lekarz.

lek. Anna Jenke-Błaszkowska

Choć z opoźnieniem, serdecznie dziękuję . Zawsze staram się postawić ,w miarę możliwości ,prawidłową diagnozę, gdyż decyduje ona o powodzeniu leczenia
Pozdrawiam,
Anna Jenke-Błaszkowska


G
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor Anna Błaszkowska jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, dla której liczy się przede wszystkim dobro i zdrowie pacjenta. Wielokrotnie korzystałam z porad Pani Doktor i za każdym razem postawione przez Nią diagnozy były trafne. Zawdzięczam jej w dużej mierze zdrowie. Po wywiadzie i wstępnych badaniach skierowała mnie do laryngologa, bez namysłu i w trybie pilnym, podejrzewając zmiany zapalne w zatokach przynosowych. Tomografia potwierdziła jej podejrzenia. Kilka tygodni temu trafiłam do Niej z urazem kolana. Zanim dostałam się do ortopedy, Pani Doktor zastosowała u mnie leczenie, które w późniejszym czasie było podtrzymane przez lekarza specjalistę i uznane jako prawidłowe. W swoim życiu miałam do czynienia z wieloma lekarzami, ale Pani Doktor należy do tych nielicznych, którzy przede wszystkim chcą wyleczyć pacjenta.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

15 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Od kilku tygodni zmagam się z opryszczką na ustach. Pojawia się, stosuje leki i znika, a za kolejny tydzień lub dwa pojawia się kolejna tylko w innym miejscu. W dzieciństwie miałam podobną sytuację, póżniej długa przerwa z kilkoma na cały rok. A teraz od początku roku sytuacja się pojawia, że mam ją coraz częściej. Co może być przyczyną występowania opryszki tak często i z jakim lekarzem mogłabym to sprawdzić.

  Warto przeprowadzić badania ogólne w celu wykluczenia zaburzeń odporności, które mogą objawiać się nawracającą opryszczką. Czasem , w uzasadnionych przypadkach można stosować dłuższą profilaktykę Heviranem.

  lek. Anna Jenke-Błaszkowska

 • podczas badań krwi wyszło mi kilka nieprawidłowości w rozmazie ,a mianowicie. %neutrocytów 43 (norma 45-70) więc troszkę za nisko. %monocytów 12,3 (norma 4-12) więc za wysoko. % eozynocytów 5,4 (norma do 5) więc za wysoko. % bazocytów 1,1 (norma do 1) więc troszkę za wysoko. % limfocytów jest ok. poza tym rbc,wbc,hemoglobina płytki krwi i nne wyniki są dobre.wiem że nie są to jakieś drastyczne przekroczenia ,ale jednak są ,czy mam się martwić ,powtarzać badania ,udać się do hematologa bądż innego specjalisty ??

  Odchylenia są niewielkie, można wykonać rozmaz ręczny, który jest dokładniejszy.generalnie odchylenia nie są niepokojące, ale tak jak zawsze należy je skonsultować z lekarzem przy uwzględnieniu stanu klinicznego.

  lek. Anna Jenke-Błaszkowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwentka II Wydziału Akademii Medycznej w Warszawie 1995r. Wyróżnienie za pracę naukową prezentowaną na Konferencji Studenckich Kół Naukowych w 199...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Nadciśnienie tętnicze
 • Niewydolność serca
 • Choroba wieńcowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Powiązane wyszukiwania