Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych audiologów, foniatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Słuchu i Mowy Medincus Inny

Pani dr jest świetnym specjalistą w swojej dziedzinie. Poświęciła nam bardzo dużo czasu - nie pospieszala wizyty. Szczegółowo wypytałam o istotne dla mnie rzeczy, bardzo miło i zarazem fachowo objaśniła co i jak. Ponadto potrafi odpowiedzieć na wiele pytań zwiazanych z chorobą, choć nie wszystkie dotyczą jej specjalności. Zaproponowała dalszy sposób leczenia, zapisała wszystko co ważne, tak aby po skonczonej wizycie nie zapomnieć o czym była mowa. Dzięki zastosowaniu specjalistycznego sprzetu badanie jest bardzo dokładne. Cena adekwatna do zaangażowania lekarza. Polecam z calego serca.


T
Użytkownik zweryfikowany

Dawno nie byłem u tak świetnego fachowca, jakim jest Pani Anna Dąbrowska. Miła, mająca potężną wiedzę i - co bardo istotne i jakże pożądane u każdego lekarza - potrafiąca wytłumaczyć pacjentowi na czym polega problem bądź, po prostu, "jak to działa" ;-) Bardzo spodobało mi się to, że Pani Doktor przeprowadziła ze mną bardzo długi wywiad na wstępie - pytała o wiele szczegółów. Wizyta trwa dość długo. Podczas niej Pani Doktor z pasją objaśnia, radzi pacjentowi po diagnozie. Co istotne Pani Anna posiada potężną wiedzę z zakresu całej otorynolaryngologii (jest to ważne, gdyż niektórzy pacjencji sugerując się specjalizacją Pani Doktor, mogliby sądzić, że niekoniecznie jest ona dobrym lekarzem jeśli chodzi o dział inny niż audiologia - ja, dzięki diagnozie Pani Doktor, dowiedziałem się o lekkiej grzybicy jamy ustnej). Gabinet wyposażony w bardzo dobry sprzęt. Badanie endoskopowe nosogardła Pani Doktor przeprowadziła z największą precyzją, dzięki czemu było ono totalnie bezbolesne. Uważam również, że stosunek ceny do jakości wizyty jest bardzo dobry.


E
Użytkownik zweryfikowany

Ja równiez jestem bardzo zadowolona naprawde rewelacyjna Pani Doktor podejscie do pacjenta miła i naprawde nam pomogła polecam ja wszystkim moim znajomym .Naprawde lekarz z powołania rzadko sie teraz takich spotyka .:)


J
Użytkownik zweryfikowany

Cudowny lekarz i cudowna kobieta,pełna pasji...Wchodząc do gabinetu P.Doktor ma sie wrażenie,że czeka tylko na nas...Cudowna,pełna ciepła i zrozumienia Kobieta


P
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobre podejście do dzieci. Pani bardzo miła, wszystko wyjaśniła, bez pośpiechu, można zadać wszystkie pytania i uzyskać odpowiedź. Bardzo dobry sprzęt, z którego korzysta. POLECAM!!! W ciągu godziny, znaliśmy już wszystkie odpowiedzi dotyczące zdrowia naszego dziecka, wcześniej przez pół roku bezowocnie chodząc po laryngologach w naszej przychodni. Dziecko wyszło z uśmiechem, nie potrzebnie wcześniej wymęczyliśmy go i siebie chodząc do przychodni. Pani doktor przyjmuje też na NFZ.


U
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniała Pani dr,bardzo dobrze pokierowala mnie na Kajetany. Dzieki zabiegowi odzyskałam sluch i ustapil szumy.Wiecej takich lekarzy :-).Wiec polecam.

Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".


E
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniała Pani Doktor:))) Bardzo dobra lekarka - profesjonalna w każdym calu...-:))
Super człowiek i super fachowiec:))
Aż strach pomyśleć, co by było, gdybym do Niej nie trafiła .....


A
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniała, miła, uczynna. Bardzo dobre podejscie do dziecka, konkretna a co najwazniejsze nie przepisuje antybiotyku jako panaceum na wszystko!! Oby było wiecej takich lekarzy!!!!


R
Użytkownik zweryfikowany

Szczerze polecam panią doktor Dąbrowską. Jestem pod dużym wrażeniem jej wiedzy i umiejętności dzielenia się nią z pacjentem, co wśród polskich lekarzy jest cechą niezwykłą. Trafiłem do niej po błędnej diagnozie u innego lekarza. Okazało się, że niepotrzebnie zupełnie trułem się antybiotykami. Doktor Dąbrowska wszystko mi przystępnie wytłumaczyła, stworzyła plan działania, uświadomiła, że nie jestem skazany na aparat słuchowy. Zobaczymy, co z tego wyniknie. Była bardzo sympatyczna i zakończyła spotkanie dopiero, kiedy kilka razy upewniła się, że wszystko rozumiem. Z całego serca polecam. Już namówiłem kilka osób z mojej (głuchnącej) rodziny na wizytę u niej. Wizyta kosztowała stówę, była warta więcej.


G

WSPANIAŁY LEKARZ BYŁAM WCZORAJ PIERWSZY RAZ NA WIZYCIE I JESTEM PODZIWU ,ŻE SA TACY FACHOWCY Z PODEJSCIEM DO DZIECI


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania