Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie

Unii Lubelskiej 1

71-252 , Szczecin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Gazda Inny

  Dziś na SOR przyjmował pan doktor moją córkę z urazem kostki. Był bardzo nieprzyjemny od samego początku i odzywał się do nas w sposób grubiański okazując jakbyśmy mu tam przeszkadzały. Na SORze było prawie pusto, kiedy weszłyśmy i córka została poproszona o opisanie co się stało, nagle po dwóch jej zdaniach lekarz nagle przerwał i ostrym tonem zapytał, cytuję dokładnie: "Gdzie maseczki i że szpital nie będzie nam fundował" To już nas na dzień dobry zbiło z tropu. Gdybym wybierała się do placówki medycznej pewnie zabrałabym maseczkę ze sobą, ale nagłe wypadki rządza się przecież innymi prawami. Poza tym można było to załatwić odrobinę grzeczniej, biorąc pod uwagę stres córki po wypadku. Następnie kazano mi pójść z córką do gabinetu i czekać na lekarza. W gabinecie była leżanka, pomogłam więc córce na niej usiąść z wózka i czekałyśmy. Lekarz wszedł i znów ostrym, nieprzyjemnym tonem zwrócił się do córki: "Kto Ci kazał zejść z wózka?" SOR jest przecież miejscem gdzie przyjeżdżają ludzie po wypadkach, zestresowani i raczej ostatnią rzeczą jakiej oczekują to bycia okrzyczanym za zajęcie np. nie tego miejsca. Na koniec wizyty zapytał po co w ogóle tu przyjechaliśmy skoro mamy inny szpital bliżej miejsca zamieszkania.... Tylko że wypadek nie wydarzył się przecież w miejscu zamieszkania.
  Może wszystko wyglądałoby inaczej gdyby ton głosu i sposób wypowiadania się lekarza nie był wręcz poniżający nas i o wszystko upominający.

  Nie takiego traktowania oczekuje się od służby (czyli pomocy) medycznej. Nie polecam żadnych kontaktów z tym lekarzem.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  U
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Karol Makarewicz Inny

  Wspaniały lekarz i przemiły człowiek.Zzangazowany,zainteresowany, dokładny.Widać ze to lekarz z zamiłowania. Serdecznie pozdrawiam i życzę sobie i Państwu samych takich wspaniałych lekarzy :)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sebastian Woźniak Inny

  Cudowny, Cudowny i jeszcze raz Cudowny lekarz. Nasz Bruno ma cechy Talasemi. Jako jedyny lekarz dokładnie słucha co mówią rodzice stąd od razu wiedzieliśmy w jakim kierunku iść. Bardzo dobrze tłumaczy w języku Angielskim. Jesteśmy mieszaną rodziną. Podejście do dzieci nieziemskie.. Brakuje takich lekarzy jak Pan Woźniak. Polecam naprawdę najlepszy!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sebastian Woźniak Inny

  Człowiek ze złotym sercem, fantastyczny lekarz, każdy powinien z niego brać przykład.
  Wyróżnia się na tle innych.
  Rewelacyjne podejście do dzieci. Lekarz z powołania o dużej wiedzy i empatii do małego pacjenta.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Hanna Chojnacka Inny

  Pani Chojnacka to lekarz z powołania - bardzo miła, dokładna i kompetentna. Fachowo i sprawnie przeprowadziła zabieg u naszego (2 tygodniowego) dziecka. To miła odmiana spotkać się z tak dobrym poziomem obsługi w państwowym szpitalu.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Ociepa Inny

  Lata temu pan doktor Ociepa był jednym z lekarzy którzy zajmowali się moim nowotworowym przypadkiem i uratowali mi życie. Dziś mogę tylko z serca podziękować że tutaj jestem.
  Świetny specjalista, dobry człowiek, specyficzne poczucie humoru. Wiele ciepłych i zabawnych sytuacji wspominam. Choć może wydawać się szorstki, to proszę nie oceniać człowieka po pozorach. Zapewniam że serce ma i to wielkie. Mogłam się o tym przekonać podczas kilkumiesięcznego pobytu w szpitalu. Gdy nie chciało się żyć potrafił ni stąd ni z owąd wpaść w środku nocy, pogadać, podtrzymać na duchu, rozśmieszyć, okazać wsparcie i ciepło. Potrafił również gdy trzeba było z prędkością światła zadziałać w kwestiach medycznych i pomoc.
  Dobry specjalista, dobry człowiek.
  Dziękuję że lata temu na pana trafiłam i dziś mogę chociaż tutaj podziękować za wszystko. Między innymi dzięki panu dziś żyję, jestem zdrowa i jestem szczęśliwą mamą.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jarosław Władysław Peregud-Pogorzelski Inny

  Jeden z 4 lekarzy których ciepło wspominam ze Szczecina gdy chorowałam jako dziewczynka na nowotwór. I między innymi dzięki niemu dzisiaj żyję i mogę napisać choć tutaj dobre słowo. Wspaniały dobry lekarz z sercem. Dziękuję za uratowanie mi życia.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sebastian Woźniak Inny

  Parę lat temu gdy sama chorowałam na nowotwór byłam pod opieką pana doktora Sebastiana. Bardzo ciepło i serdecznie go wspominam pod każdym względem. Najlepszy lekarz pod słońcem z dobrym sercem i zawsze szczerą pomocą. Rzetelny, cierpliwy, doświadczony pełen empatii. Teraz gdy mam córeczkę, z chęcią i zaufaniem w razie potrzeby skorzystam z pomocy pana doktora. Z serca polecam.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dariusz Jeżewski Inny

  Uważam, że doktor Jeżewski jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie, zaangażowanym w swoją pracę na 100%. Od pierwszego spotkania z doktorem czułem, że otacza mnie opieką i mogę mu zaufać. Po sześcioletnim okresie chorowania na chorobę, która przyszła za szybko, zdecydowałem się na leczenie metodą głębokiej stymulacji mózgu DBS. Doktor Jeżewski już podczas pierwszej wizyty dokładnie wyjaśnił mi na czym ona polega. Czułem wsparcie doktora podczas kwalifikacji do zabiegu, podczas pobytu w szpitalu, operacji i po niej. Doktor jest „fachowcem” oraz wspaniałym, mądrym człowiekiem: słucha, tłumaczy, odpowiada na pytania, interesuje się pacjentem. Po trwającej prawie 11 godzin operacji głowy miał siłę przyjść do mnie i zapytać jak się czuję.
  Panie Doktorze cały czas czułem Pana wsparcie, a Pana obecność dodawała mi sił. Dziękuję z całego serca i życzę sukcesów w pracy i w życiu.
  Robert Moszkowski


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Alicja Gawin Inny

  Bardzo gorąco polecam Panią Doktor, bo to świetny fachowiec, zleca właściwe badania, a zatem stawia trafną diagnozę. Ustala plan dalszych badań i stosowania leków, wszystko wyjaśnia w przystępny sposób. Jest osobą ciepłą, życzliwą, pełną profesjonalizmu. Jestem bardzo zadowolona z kontaktu z Panią Doktor. Chce się wracać do takiego lekarza. Dziękuję.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania