lek.

Anna Bachleda-Curuś

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

10 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
610 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwentka Wydziału Lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W latach 2011/2012 odbyła staż podyplomowy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • H
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła Pani doktor przeprowadziła dokładny wywiad ,diagnoza trafna bo leki zapisane zaczęły działać i jest widoczna poprawa.  już

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Ania zrobiła na Mnie Mega wrażenie, Pozytywna wizyta.
  Opisanie leczenia, bez owijania w bawełnę, Opisanie choroby, leczenia itd.
  Wizyta pełna Uśmiechu, optymizmu.Oby więcej takich lekarzy!
  Wrócę niebawem

 • D

  Pani doktor zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Dokładnie o wszystko wypytała, postawiła diagnozę i poinformowała mnie o skutkach brania konkretnych leków. Zmagam się z trądzikiem, więc oczekiwałam W KOŃCU skutecznego leczenia i to w szybkim czasie. Wielki plus za to, że nie musiałam kolejny raz wysłuchiwać, że to "wiek dojrzewania", "stres", "hormony" lub inne głupoty. Pani doktor jest bardzo ciepłą osobą, która chętnie rozmawia z pacjentem (nie robi łaski i nie przeznacza 10min na wizytę), odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości. Z całą pewnością będę kontynuowała leczenie u Pani Anny Kubik

 • D

  Chciałabym bardzo podziękować Pani doktor Annie Kubik. Wczoraj późnym wieczorem została mi udzielona pomoc z wielką kompetencją i życzliwością. Konkretna i zdecydowana zmiana leku . Zostałam potraktowana jak pacjent a nie zło konieczne, chociaż wizyta była zupełnie niezaplanowana. Polecam tę Panią Doktor.

 • A

  Bardzo polecam Panią Dr Annę Kubik. Bardzo rzeczowa, konkretna i niesłychanie sympatyczna jak na lekarza. Świetny kontakt, trafna diagnoza i przyjemne otoczenie. POLECAM!

 • P

  Polecam Panią Doktor w 100%. Wizyta przebiega w miłej atmosferze a Pani Doktor jest zarówno bardzo miła jak i kompetentna. Indywidualnie podchodzi do pacjenta, nie bagatelizuje problemu, szybko i trafnie stawia diagnozę. Polecam.

 • A

  Pani Doktor jest bardzo kompetentną i profesjonalną, a zarazem miłą i serdeczną osobą. Niezwykle wnikliwa i dokładna, z rewelacyjnym podejściem do pacjenta. Z pełnym przekonaniem polecam.

 • L

  Niezwykle sympatyczna, taktowna i kompetentna Pani Doktor. Indywidualne podejście do pacjenta, szczegółowy wywiad lekarski sprawiają, że z przyjemnością polecam dr. Annę Kubik i cieszę się, że trafiłam do jej gabinetu. Podczas wizyty otrzymałam precyzyjne informacje: wskazówki na co powinnam zwracać uwagę, jak monitorować problem z którym przyszłam oraz kiedy powinnam zgłosić się do lekarza. Polecam gorąco!

 • K

  Do Pani doktor przyjechałam aż z Poznania, trafiłam z polecenia. Trafna diagnoza, skuteczne leczenie a do tego bardzo miła atmosfera. Pani doktor rozumie pacjenta, jest bardzo miłym, serdecznym człowiekiem. Pozdrawiam
  Karolina P, Poznań

 • A

  Bardzo się cieszę, że już można Pani doktor napisać opinię!!! Doktor Anna Kubik jest bowiem świetnym lekarzem, z sercem i z pasją. Pomogła mi z moim trudnym problemem poswiecając mi czas i okazując prawdziwą troskę. Jest to lekarz z powołania.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Wydziału Lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W latach 2011/2012 odbyła staż podyplomowy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. W roku 2012 rozpoczęła specjalizację z dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii w USK im. WAM w Łodzi. Od roku 2014 pracuje jako asystent na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Prowadzi zajęcia dla studentów Wydziału Lekarskiego dla grup polskich i anglojęzycznych. W 2015 roku rozpoczęła dzienne studia doktoranckie na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Mimo młodego wieku, Anna Kubik posiada bogatą praktykę lekarską w zakresie dermatologii i wenerologii oraz medycyny estetycznej. Regularnie uczestniczy w konferencjach i sympozjach naukowych w charakterze słuchacza i wykładowcy. Jest cenioną autorką publikacji naukowych.

  Pasją Anny Kubik jest dermatologia i medycyna estetyczna. Pomaga kobietom podkreślić ich piękno i zadbać o wizerunek. Ceniona jest za życzliwość i profesjonalność w wykonywaniu usług.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Choroby

więcej