Andrzej Zemsta

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • E

  Wspaniały, sympatyczny doktor. Jestem pod jego wrażeniem. Wreszcie mam swojego lekarza. Wkróce znowu się wybieram i mam nadzieję, że nic się nie zmieni. Polecam zdecydowanie pana doktora.

 • Szukasz ginekologa? Pacjenci polecają:

  Wojciech Chróściel
  Wojciech Chróściel
  Ginekolog, Lekarz w trakcie specjalizacji
  Generała Tadeusza Kościuszki 38, Kielce
  Pan Doktor wykazał się dużym profesjonalizmem podczas wizyty, która przebiegła szybko i sprawnie. Odznacza sie… więcej

  Grzegorz Ziółkowski
  Grzegorz Ziółkowski
  Ginekolog, Lekarz w trakcie specjalizacji
  Generała Tadeusza Kościuszki 11, Kielce
  Bardzo miły ,konkretny specjalista!!! Gabinet świetnie wyposarzony.Pan doktor swym profesjonalizmem sprawia,że… więcej

  Jakub Kowalski
  Jakub Kowalski
  Ginekolog
  Paderewskiego 4 B, Kielce
  Jak najbardziej polecam :) Była to moja pierwsza wizyta, ale napenwo nie ostatnia. Pan doktor bardzo miły, uśmiechnięty,… więcej

  Leszek Gratkiewicz
  Leszek Gratkiewicz
  Ginekolog, Lekarz w trakcie specjalizacji
  Paderewskiego 4 B, Kielce
  Pan Doktor rzeczowy i konkretny, wyjaśnił wszystko co należy, a wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Doceniam… więcej

  Mateusz Posłowski
  Mateusz Posłowski
  Ginekolog
  Robotnicza 1, Kielce
  Pan doktor ma profesjonalne podejście do pacjenta , objaśnia dokładnie wszystkie badania oraz sensownie ustala… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  27 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P
   Lokalizacja: Gabinet SpecjalistycznyUsługa: Leczenie niepłodności

   Pan doktor na pierwszej wizycie (poradnia przy Prostej) zrobił na mnie i żonie bardzo pozytywne wrażenie - bardzo szczegółowy wywiad, a sam on bardzo pogodny. Z każdą kolejną wizytą był coraz bardziej niemiły i miał lekceważące podejście. Zero konkretów, nic nie tłumaczył, co wizytę zmieniał zdanie. Przez jego nie profesjonalizm żona ma w tym momencie burzę w hormonach, zmieniał zdanie (żona miała zalecenie, by przyjmować lek maksymalnie 3 miesiące, gdyż dłużej się nie powinno, a gdy lek pogarszał wyniki, powiedział, by stosować go dłużej. Natomiast leki, które działały zmienił na inne, droższe) . Przychodził do pracy jak mu się zachciało - nie raz jechaliśmy na darmo, nawet do prywatnego gabinetu zdarzyło się, że nie dotarł na umówioną wizytę. Nie ma mowy o tym żeby przestrzegał godzin przyjęć. Nie raz jechaliśmy ponad 50 km na darmo (nie jesteśmy z Kielc), bo okazywało się, że wyszedł wcześniej, pomimo określonych godzin przyjmowania. Trzeba uważać, co się mówi, bo każde słowa mogą być odebrane jak atak - nawet pytania o wyniki. Pracuje w Służbie Zdrowia i jak sama nazwa wskazuje ma służyć obywatelom, a swoje humory zostawić za gabinetem. Odwlekanie obiecanych badań czy zabiegów to jego domena. Na szczęście w tych czasach mamy internet i można wystawić opinię, by inni nie tracili czasu i nerwów na takich lekarzy.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: diagnostyka niepłodności

   Byłam pacjentką doktora Zemsty przez rok w poradni leczenia niepłodności przy ul. Prostej. Po pierwszej wizycie zostałam od razu skierowana na pełne badania hormonalne do szpitala, lekarz bardzo szczegółowo wypytywał o stan zdrowia, choć widoczny był pośpiech. Mąż również dostał skierowanie na badania, z zastrzeżeniem, że musi je wykonać przed moim przyjęciem do szpitala, choć tam okazały się one zbędne - zapoznano się z nimi dopiero na wizycie poszpitalnej w poradni. Podczas tej drugiej wizyty lekarz przedstawił plan leczenia na najbliższe miesiące, którego niestety już podczas kolejnej wizyty nie przestrzegał. Badania odwlekane miesiącami, bez podania przyczyny. Monitoring cyklu ograniczał się do jednego USG między 10 a 12 dc (cykle mam 30-35 dniowe), nigdy nie było chociażby badania potwierdzającego owulację. Inseminacja przesuwana była od lipca 2017,nie doczekałam się do dziś. Dopiero od grudnia 2017 wprowadzono mi stymulację cyklu Clostilbegytem, oczywiście nadal z jednym badaniem USG. Po tym leku nie dość, że jajniki przestały pracować, to endometrium znacznie się osłabiło, a z tym również zawsze miałam spore problemy. Również skutki uboczne bardzo dawały się we znaki, lekarz powiedział, że albo przyjmuję lek dalej, albo odstawiam ale on nic innego nie przepisuje. Gdy poprosiłam o potwierdzenie owulacji i obiecywane badanie HSG, lekarz zakończył wizytę otwierając bez słowa drzwi gabinetu i wychodząc ma pogawędkę do położnej. W tym dniu zakończyła się moja przygoda z tym lekarzem i tą poradnią, uważam, że ostatni rok był stratą czasu i nerwów. Z wizyt często wychodziłam bliska łez przez ignorancję lekarza na moje słowa i obawy. Wiele razy przyjeżdżałam do poradni na darmo, gdyż godziny przyjmowania doktora nijak mają się do faktycznych godzin, gdy jest on dostępny.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • E

   Wspaniały, sympatyczny doktor. Jestem pod jego wrażeniem. Wreszcie mam swojego lekarza. Wkróce znowu się wybieram i mam nadzieję, że nic się nie zmieni. Polecam zdecydowanie pana doktora.

  • E

   Moim zdaniem swietny lekarz ! Umie sluchac i umie ze stoickim spokojem wyjasniac nawet najdziwniejsze pytania pacjentek. Nie wazne czy jest to prywatna czy panstwowa wizyta, dla niego liczy sie pacjentka, a uwierzcie mi w tych czasach ciezko o takich bezinteresownych lekarzy.
   Nie klepie bzdur, przepisuje konkretne leki i daje konkretne wskazowki co trzeba robic dalej z tym problemem ...

   Polecam, bo w Kielcach juz u kilku bylam lekarzy i zaden nie powiedzial i zalecil mi tyle co pan doktor.

  • M

   Moja opinia jest bardzo dobra, leczenie trwało w poradni niepłodności na prostej 5 miesięcy i udało doprowadzić do ciąży :) teraz chciałabym się przenieść do prywatnego gabinetu dr Zemsty. na Warszawskiej
   Orientujecie się czy są jakieś zapisy, czy poprostu przychodzi się i czeka w kolejce?

  • M

   Nie ma takiego człowieka i takiej rzeczy, która dogodziła by wszystkim, i z której wszyscy byliby zadowoleni, ale dla mnie nielogicznym jest oceniać czas trwania wizyty, bo w jednym jestem pewna, i stałe pacjentki doktora też są pewne że czas wizyty u Pana doktora zależny jest od problemu, bo jak ktoś chce receptę na anty i nie chce być badanym no to czas wizyty skrócony jest do 5 minut, ale jak ktoś przychodzi z problemem to mimo całej poczekalni pacjentek wizyta jest rzeczowa, dokładna, wywiad jest przeprowadzany, stan zdrowia ogólny sprawdzany łącznie z nerkami, stanem skóry, gardłem.
   To jakim dr Zemsta jest lekarzem świadczą wypełnione po brzegi poczekalnie.
   Opiszę sama moją sytuację i dlaczego oceniam Pana doktora jako bardzo dobrego.
   Choruję na przydatki. Nie miałam czasu się leczyć, sprawy zawodowe, do momentu takiego bólu, który nie dawał mi wstawać, chodzić leżeć,do tego temperatura i ogólne osłabienie i rozbicie.
   Poszłam więc do Pana Andrzeja, to była pierwsza moja wizyta, zupełnie jako obca pacjentka, wytłumaczył na czym polega choroba, jakie są powikłania, pytał o stan zdrowia i skierował do szpitala na ul.Prostą, Dał swój nr telefonu tłumacząc że z Poradni przyszpitalnej na Oddział czy na Izbę na 5 kroków więc w razie problemów przyjdzie,
   Nie musiałam nic pisać ani dzwonić, sam przychodził.
   Nie będę mówić że szpital postawił mnie na nogi, że czułam się o wiele lepiej.
   Kontynuuję leczenie u dr Andrzeja, nie dość że wizyty są tańsze niż u innych ginekologów, to jest bezinteresowny i dobry, ma wiedzę, jest endokrynologiem więc ma pojęcie o powiązaniach chorobowych, mnie osobiście leczy tak, jakbym była Jego córką, zależy Mu na moim zdrowiu.
   Od innych lekarzy różni Go brak parcia na pieniądze, ma tyle pacjentek że nie musi martwić się o dochód, najpierw widzi pacjenta, ma powołanie, każdą pacjentkę pamięta.
   To widać, że jest wyjątkowy spośród kieleckich ginekologów.

  • P

   Jestem raczej ostatnia do wystawiania pochopnych komentarzy szczególnie negatywnych.Powiem szczerze, że miałam okazję korzystać z porady Doktora w Poradni Niepłodności i wydawał mi się raczej w porządku ( dowcipny, rozmowny) Jednak ostatnia sytuacja kiedy miałam z nim styczność spowodowała,że zmieniłam zdanie o 180 stopni. Arogancki,niesympatyczny, sypał krzywymi tekstami, i w ogóle byłam w szoku jakie 2-e oblicze z niego wyszło! Podejrzewam, że miał zły dzień , ale Panie Doktorze na wizerunek i szacunek Pacjenta pracuje się latami...

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • M

   Leczę się u pana doktora w poradni niepłodności na prostej i jak na razie jestem bardzo zadowolona, profesjonalne podejście, szybka reakcja, delikatność i wyczucie to jego zalety. Jeśli chodzi o efektywność jego działań to jeszcze za wcześnie żebym mogła coś więcej powiedzieć ale zdecydowanie czuje że lekarz sie mną odpowiednio zajmuje :)

  • A

   Pierwsza wizyta bardzo pozytywna, lekarz robi szczegółowy wywiad na temat przebytych chorób, wydaje sie być kompetenty.Niestety kolejne wizyty pozostawiają już wiele do życzenia.Lekarz nie posiada w swoim gabinecie sprzętu do USG, nie wykonuje go również w szpitalu przy Ul.Prostej. Schematyczny sposób leczenia pacjentek czyli na każdy problem CLO, Duphaston i Ovitrelle.Inseminacje przeprowadzane w Przychodni na Prostej wykonywane są często "zbiorowo" po dwie pacjentki w gabinecie a niedoinformowane dziewczyny często nie zdają sobie sprawy że jest to inseminacja naszyjkowa a nie domaciczna.Brak USG przed wykonaniem inseminacji, lekarz niestety spóźnia się do Przychodni by po około 2 godzinach pracy ją zakończyć mimo iż informacja na dzrzwiach mówi o znacznie dłuższych godzinach przyjmowania pacjentek. W moim przypadku lekarz zdjagnozował "lekkie" pcos przy dobrych wynikach hormonów oraz prawidłowym USG, podczas gdy prawdziwy powód to "niepłodność idiopatyczna".Dla mnie stracone 7 m-cy, nie polecam szczególnie osobom z problemem zajścia w ciążę.Dla mnie lekarz nieskutecznyPierwsze wraźenie rewelacyjne niestety później juz dużo gorzej.Dziwewczyny wpisujcie swoje opinie aby pomóc innym i zaoszczędzić im czasu który my straciłyśmy aby też nie musiałay go tracić.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217.

  ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO)

  Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional