lek.

Andrzej Chojnicki

Ginekolog

176 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza
1 252 odwiedziny w ciągu 30 dni

Swoją działalność prowadzę nieprzerwanie już od ponad 25 lat. Doświadczenie zdobyte w czasie prowadzenia praktyki oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji pozwala mi na utrzymanie najwyższej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
176 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczna Medikor

  Wspaniały, rzeczowy, empatyczny ginekolog. Jestem niezwykle zadowolona z wizyty u Pana doktora. Najlepszy ginekolog u jakiego byłam, dodaje otuchy. Dokładnie mówi co będzie robił, jak będzie przebiegała wizyta. Lepiej nie można trafić! Polecam z czystym sumieniem!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny

  Jestem w ciąży 1 raz, trochę się bałam. Byłam u tego lekarza już 2 razy. Jestem ze wszystkiego zadowolona! Wszystko pan powie, na pytania da odpowiedż, jest najlepszym z tych lekarzy, u których kiedykolwiek byłam. Polecdm!!

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor był bardzo miły i przyjemnie się z nim rozmawiało. Odpowiadał na wszystkie pytania i nie spieszył się. Z pewnością warto było tam pojechać mimo dużej odległości (prawie przeciwny koniec poznania ;) ) Na pewno jeszcze tam wrócę, polecam!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny

  Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Pan doktor jest bardzo kompetentny, a przy tym uprzejmy, rzeczowo i wyczerpująco odpowiadał na każde pytanie. Wszystkie zalecenia były objaśnione konkretnie i jasno, dzięki temu wiem co robić dalej. Z całego serca polecam tego lekarza, wspaniałe podejście do pacjenta!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet GinekologicznyUsługa: kontrola

  Pan Doktor bardzo profesjonalnie i fachowo podchodzi do pacjenta.
  Zawsze wszystko dokładnie wyjaśnia i z chęcią odpowiada na wszystkie ewentualne pytania.
  Szczerze polecam.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny

  Bardzo miły, cierpliwy i kompetentny lekarz. Moja 17-letnia córka była pierwszy raz dzisiaj u ginekologa. Powiem krótko: lepiej nie mogłyśmy trafić. Delikatność i wielka kultura.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny

  Konkretna konsultacja. Badanie bezbolesne i sprawne. Był czas na pytania. Miła i spokojna atmosfera.

 • K
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny

  Pan doktor jest bardzo sympatyczną i kulturalną osobą, informuje o swoich krokach, wszystko tłumaczy oraz pyta o ewentualne wątpliwości. Jestem po pierwszej wizycie i w razie konieczności na pewno wrócę.
  Polecam

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet GinekologicznyUsługa: potwierdzenie zajścia w ciążę

  Pan Andrzej to profesjonalista w swoim zawodzie z fachem w ręku i wiedzą w głowie. Wizyta dotyczyła potwierdzenia czy jestem w ciąży (rano 2 kreski na teście)Tego samego dnia byłam już w gabinecie.Mam już syna który ma 10 lat i zupełnie zapomniałam jak to było gdy był jeszcze w brzuchu-Pan doktor przypomniał mi co mogę a czego nie mogę jeść,mówił żeby przyjmować kwas foliowy i wytłumaczył jakie są skutki gdy się to nie przyjmuje.Odpowiedzial na wszystkie moje pytania i był miły i cierpliwy.Polecam serdecznie wszystkim paniom ,które szukają dobrego ginekologa! ????

 • J
  Lokalizacja: Gabinet GinekologicznyUsługa: prowad

  Pan Doktor prowadzi moją kolejną już ciążę. Jestem bardzo zadowolona. Wizyty są rzeczowe, na temat, konkretne. Widać doświadczenie i profesjonalizm. Polecam!

Pytania pacjentów (285)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Swoją działalność prowadzę nieprzerwanie już od ponad 25 lat. Doświadczenie zdobyte w czasie prowadzenia praktyki oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji pozwala mi na utrzymanie najwyższej jakości usług. Zajmuję się konsultacją, profilaktyką i leczeniem schorzeń ginekologicznych z uwzględnieniem endokrynologii ginekologicznej. Przeprowadzam konsultacje i kwalifikacje do zabiegów i operacyjnych.Sprawuję opiekę nad ciążą od poczęcia do porodu.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia