Adresy (3)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
Walecznych 6, Śródmieście, Wrocław
Prywatna Praktyka (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna Praktyka

Bardzo fajna Pani doktor, pomocna i zna sie na rzeczy. Szkoda.tylko że nie umawia.na.godzinę,.ostatnio czekałam.na wizytę cztery godziny i moj roczny.synek, zarazil sie od kaszlacych dzieci, a miał tylko lekko czerwone.gardlo!


E
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz jakich dziś już niestety jest mało. Pani doktor ma niesamowitą intuicję i cechuje ją ogromne zaangażowanie w wykonywaną pracę. Pacjenta traktuje podmiotowo, a nie przedmiotowo. Trafiłam do Pani Doktor około 3 lata temu z 2-letnim alergikiem. Dowiedziałam się rzeczy, o których inni lekarze nie raczyli wspomnieć. Nie tylko zastosowała bardzo skuteczną terapię, ale również ukierunkowała sposób naszego myślenia o alergii i radzenia sobie z nią. Niejednokrotnie ratuje nasze dziecko trafnie postawioną diagnozą także w schorzeniach poza alergicznych. Nie zdarzyło się, żeby przypisane przez nią leki nie zadziałały. Życzyłabym każdemu takiego lekarza!


K
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor która ma serce na dłoni jest lekarzem godny polecenia juz na pierwszej wizycie potrafi podstawić diagnozę a jeśli ma wątpliwości wysyła do specjalistów są również bardzo serdeczni i pomocni swoim pacjentom czuli naszych pociech polecam i również dziekuje za okazana zyczliwość i pomocną dłoń kamila julia i michał


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani Widerska jest niesamowitym, w pełni zaangażowanym lekarzem pediatrą! Wyleczyła mnie z choroby płuc, której żaden lekarz nie potrafił zdiagnozować. Teraz kiedy wkroczyłam w dorosły wiek, Pani doktor nadal służy pomocą zdrowotną. Jest bardzo sympatyczna, pomocna i potrafi przyznać, kiedy potrzebuje opinii drugiego lekarza-specjalisty. Uważam to za rzadką cechę, jako że niektórzy lekarze do których zwykłam chodzić, nigdy nie przyznawali się, że nie zupełnie wiedzą, co mi jest lub jak leczyć.
Jedyny drobny minus, to długi czas oczekiwania w prywatnym gabinecie. Lekarka lubi rozmawiać z każdym pacjentem średnio ok. 30min. Dlatego też, warto przychodzić do jej gabinetu jak najwcześniej albo późnym wieczorem. Koszt takiej wizyty to 100zł. Jednak WARTO jest czekać!


K
Użytkownik zweryfikowany

Świetny lekarz i przemiła osoba, która jest przykładem lekarza z powołania. Nigdy, ale to nigdy nie trafiłem na równie zaangażowanego i przemiłego lekarza, który już na pierwszej wizycie traktuje pacjenta jakby co najmniej 10 lat ktoś się u niej leczył i w razie potrzeby jest w stanie pomóc kosztem swojego czasu. Słów brakuje na określenie jak miła i sympatyczna to osoba. Już na pierwszej wizycie zauważyła u mojej córeczki zapalenie płoc mimo że dwa dni wcześniej oglądał ja inny lekarz i nic nie zauważył. Zadbała, aby jak najszybciej mała trafiła do dobrego szpitala i jest zainteresowana zdrowiem małej. Nigdy się nie spotkałem aby dostać telefon od lekarki czy wszystko jest w porządku i jak nasze samopoczucie i zdrowie małej oraz jej wyniki ze szpitala... Coś niesamowitego.


E
Użytkownik zweryfikowany

u Pani Doktor leczyłam się wiele lat. jest bardzo sympatyczna i ma świetne podejście do dzieci. leki przepisane przez Panią Widerską bardzo mi pomogły i ustały moje dolegliwości związane z alergią. warto wydać pieniądze na wizytę. polecam.


K
Użytkownik zweryfikowany

Dr Widerska to Kobieta Anioł. Jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia! Typowa wizyta u innego przypadkowego lekarza to istny paradoks jeśli akurat jakiemuś uda się nas wyleczyc to czlowiek sie cieszy jak by w totka wygral.. Zaufałam jej po pierwszej wizycie u niej i po wizycie w aptece gdzie za torbę leków zapłacilam 80 pln a nie 300 jak to zwylke bywa. Polecam z czystym sumieniem!!!


A
Użytkownik zweryfikowany

Cudowna Pani doktor o niesamowitym wyczuciu, na pierwszy rzut oka stawia trafną diagnozę, przesympatyczna moje dzieci ją uwielbiają, wszystko wyjaśni ze stoickim spokojem, doradzi, jak potrzeba to i przytuli, gorąco polecam.


Q
Użytkownik zweryfikowany

Pani parę lat temu wyciągneła mnie z beznadziejnej sytuacji. Chodziłam do niej jako nastolatka i już starsza osoba, siedząc z małymi dziećmi w poczekalni ;) Podejście do pacjenta niesamowite. Nie pośpiesza, miła i wyrozumiała. Byłam u mnóstwa specjalistów i Panią Widerską bardzo dobrze wspominam. Warto wydać pieniądze na wizytę.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor jest lekarzem godnym polecenia, o wysokiej kulturze osobistej i super podejściu do małych pacjentów ( dzieci). Posiada odpowiedni zakres wiedzy , by szybko postawić diagnozę i rozpocząć leczenie. To SUPER LEKARZ, dzięki któremu moje dzieci nie bały się ,,białych fartuchów" i z niecierpliwością oraz uśmiechem na buziach czekały na wizytę i rozmowę z Panią doktor. Dziękujemy za wszystkie lata opieki i ogromną cierpliwość nam okazywaną.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie