Amicur - Lekarska Spółka Partnerska

(23 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Amicur - Lekarska Spółka Partnerska

Orzeszkowej 55/57, Śródmieście

50-311, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Alicja Dziemidok-Kozula

  Pediatra, Lekarz Rodzinny,

  • E

   Bardzo skrupulatna i uważna pani doktor. Słucha! rodziców. Do tego serdeczna i cierpliwa. Bardzo polecam :).


 • Barbara Fluder-Brzezinka

  Pediatra,

  • R

   Beznadziejna lekarka. Chodzę do niej tylko wtedy kiedy muszę. Moim zdaniem nie powinna pracować już w zawodzie, nieprzyjemna, opryskliwa, trzeba się jej o wszystko dopytywać - odpowiada z wielką łaską. Nie polecam.


 • Alicja Widerska-Kurzawa

  Pediatra, Alergolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Prywatna Praktyka

   Bardzo fajna Pani doktor, pomocna i zna sie na rzeczy. Szkoda.tylko że nie umawia.na.godzinę,.ostatnio czekałam.na wizytę cztery godziny i moj roczny.synek, zarazil sie od kaszlacych dzieci, a miał tylko lekko czerwone.gardlo!

  • E

   Lekarz jakich dziś już niestety jest mało. Pani doktor ma niesamowitą intuicję i cechuje ją ogromne zaangażowanie w wykonywaną pracę. Pacjenta traktuje podmiotowo, a nie przedmiotowo. Trafiłam do Pani Doktor około 3 lata temu z 2-letnim alergikiem. Dowiedziałam się rzeczy, o których inni lekarze nie raczyli wspomnieć. Nie tylko zastosowała bardzo skuteczną terapię, ale również ukierunkowała sposób naszego myślenia o alergii i radzenia sobie z nią. Niejednokrotnie ratuje nasze dziecko trafnie postawioną diagnozą także w schorzeniach poza alergicznych. Nie zdarzyło się, żeby przypisane przez nią leki nie zadziałały. Życzyłabym każdemu takiego lekarza!

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Alicja Zięty

  Stomatolog, lek. dent.

  • I
   Lokalizacja: Amicur - Lekarska Spółka Partnerska

   Trafiłem do Pani Alicji z polecenia,wczesniej stomatolog nie byl moim ulubionym specjalista.Wszystko sie zmienilo,aktualnie jestem po pieciu plombach pare przede mną. Wszystko w porzadku,delikatnosc,usmiech i profesjonalnosc to tylko pare cech Pani Alicji.Polecam

  • U
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Jestem pacjentką pani doktor od ponad 15 lat. Do tej pory nie mam próchnicy na zębach stałych. Również moi rodzice są jej wieloletnimi pacjentami. Pani doktor jest sumienna i dokładna, ma dużą wiedzę. Zawsze rzeczowo odpowiada na pytania, w sposób przystępny dla pacjenta. Jest sympatyczną i spokojną osobą, którą mogę polecić każdemu

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Aleksandra Zawadzka

  Psychiatra, dr n. med.

  • I
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: depresja

   Pani doktor zbagatelizowała moje problemy z lękami, nie posłuchała, gdy prosiłam, aby nie przepisywała mi hydroksyzyny, ponieważ mam jej sporo w domu, a w ogóle nie przyjmuję (mam przepisane doraźne dawkowanie), ponieważ nie działa na mnie. Na początku owszem pomogła mi, ale później mam wrażenie, że traktowała moje problemy mocno je bagatelizując. Podczas wizyty jadła i piła, sprawdzała telefon, wydawała się mocno nieskupiona na pacjencie. Dotychczas byłam mniej więcej zadowolona, bo wiadomo NFZ to czego oczekiwać, ale im dalej w las tym bardziej odczuwam, że farmakoterapia była niesprawdzona.

  • A
   Lokalizacja: Amicur - Lekarska Spółka Partnerska

   Pani Ola jest niezwykle symatyczną osobą, szczerze zainteresowana problemem pacjent, co niestety rzadkie u lekarzy tej specjalizacji.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu