Adres

S. Batorego 19 oficyna/LU1, Stare Miasto, Kraków
Gabinet Psychologiczny


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dzieci w każdym wieku
Gotówka, Przelew na konto
12 201..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem specjalistką psychologiem klinicznym dzieci i młodzieży oraz psychoterapeutką. Ukończyłam 4-letni kurs psychoterapii psychodynamicznej. Zajmuj...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Problemy wychowawcze
 • Zaburzenia lękowe
 • Moczenie nocne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Jagielloński

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna
 • Psychoterapia dzieci

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


S. Batorego 19 oficyna/LU1, Kraków

150 zł

Gabinet Psychologiczny

Konsultacja zaczyna się od spotkania Rodzicami lub Rodziną. Podczas spotkania omawiany jest zgłaszany problem oraz przeprowadzany jest wywiad psychologiczny. W trakcie konsultacji podejmowane są decyzję, co do dalszych oddziaływań, np. dalszych konsultacji również u innych specjalistów, konieczności badania psychologicznego lub oddziaływać w domu.

Pozostałe usługi


S. Batorego 19 oficyna/LU1, Kraków

od 150 zł

Gabinet Psychologiczny

Badanie psychologiczne zawsze zaczyna się wywiadem z Rodzicami lub w przypadku starszych dzieci Rodzicami i Dzieckiem. Następnie odbywają się spotkania diagnostyczne z Dzieckiem. Podczas tych spotkań korzystam z obserwacji, rozmowy, metod psychometrycznych oraz w przypadku młodszych dzieci technik zabawowych. Proces badania kończy spotkanie, na którym przekazuję wyniki diagnozy w formie ustnej lub pisemnej (w zależności od potrzeb Rodziców).S. Batorego 19 oficyna/LU1, Kraków

150 zł

Gabinet Psychologiczny

Spotkanie z Rodzicem/Rodzicami, mające na celu omówienie sytuacji rodzinnej, problemów wychowawczych i trudności dorosłych w kontaktach z Dzieckiem.S. Batorego 19 oficyna/LU1, Kraków

150 zł

Gabinet PsychologicznyS. Batorego 19 oficyna/LU1, Kraków

od 120 zł

Gabinet Psychologiczny

Psychoterapia prowadzona jest w psychoterapii w nurcie psychodynamicznym. Metoda w przypadku dzieci opiera się głównie o techniki zabawowe, podczas których dziecko ujawnia świat wewnętrznych przeżyć, opracowuje trudności, odreagowuje oraz o rozmowę.
Psychoterapia zawsze poprzedzona jest diagnozą. W trakcie trwania terapii Dziecka odbywają się też konsultacje z Rodzicami.S. Batorego 19 oficyna/LU1, Kraków

od 120 zł

Gabinet Psychologiczny

Psychoterapia prowadzona jest w nurcie psychodynamicznym i w przypadku nastolatków polega na przekazaniu wiedzy na temat przyczyn jego trudności, problemów, zaburzeń. Nie polega na dawaniu rad ani gotowych rozwiązań, ale wspólnym poszukiwaniu innego spojrzenia na ważne kwestie i analizie wchodzenia pacjenta w relacje z ludźmi, po to by zmienić je na bardziej sprzyjające i rozwojowe. Metoda ta polega wyłącznie na werbalnym kontakcie.S. Batorego 19 oficyna/LU1, Kraków

od 150 zł

Gabinet Psychologiczny

Badanie o oparciu o techniki psychometryczne:
- badanie ogólnego poziomu rozwoju w zakresie zdolności poznawczych, kompetencji społeczno - emocjonalnych, psychomotorycznych, logicznego myślenia i zdolności językowych;
- badanie poziomu inteligencji;
- badanie poziomu intelektualnego przy użyciu metod niewerbalnych (dzieci z afazją, zaburzeniami mowy, mutyzmem, problemami w komunikacji werbalnej);
- badanie poziomu rozwoju psychoruchowego (niemowlęta oraz małe dzieci);
- badanie skalami objawowymi pod kątem ADHD, ASD;
- badanie stanu emocjonalnego, obecności zaburzeń emocjonalnych;
- badanie osobowości i przebiegu rozwoju osobowości.

18 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny psychoterapia indywidualna

Mój nastoletni syn przeżył załamanie ( miłosne i szkolne). Pani Doktor potrafiła szybko do niego dotrzeć i mu pomóc. Polecam Panią Aleksandrę.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

Jestesmy z synem po 4 wizytach u Pani psycholog.
Muszę powiedziec ,że diagnoza i wskazowki jakie dostalam od P. Aleksandry są dla mnie ma wage zlota.
Widzdzę, ze wszystko zaczyna dzialac.
U syna dokonuje sie przemiana, choc to dopiero poczatek jest mocno zauwazallna dla nas domownikow.
Jeszcze czekamy na to co bedzie sie dzialo w szkole ,choc uwazam ,iz nie bedzie gorzej niz bylo .
Mi konsultacje u Pani Aleksandry pomogly zrozumiec to ,ze problemy mojego dziecka nje wzięly sie z nikad i ,ze mozna zrobic wiele ,ale trzeba byc mocnym i wytrwalym oraz konsekwentnym.
Dziekuje jeszcze raz ja i moj syn.

Aleksandra Perka

Dziękuje. I mocno trzymam kciuki!


G
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

Pani Doktor bardzo profesjonalna, miła, taktowna, wypytuje o wszystkie szczegóły. Byiśmy się poradzić w sprawie napadów złości u 2,5 letniego dziecka. Polecam.

Aleksandra Perka

Bardzo dziękuję.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Jak postępować z 6 latkiem w czasie separacji rodziców

Za sugestia Pani Aleksandry, na konsultacje zjawiliśmy się tylko z partnerem. Jesteśmy w separacji. Nie mieszkamy razem i starszy syn zaczął reagować na te zmiany. Bardzo chcielibyśmy uchronić dzieci prZed naszymi decyzjami. A Pani psycholog wykazała się wielkim profesjonalnlizmem. Tłumacząc nam zachowanie syna. Sugerując jak powinniśmy się w stosunku do pewnych kwestii odnosić. Wszystko w ciepłej, swobodnej atmosferze.
Jeśli, któreś z rodziców jest w podobnej sytuacji a dbacie o do ro dzieci warto naprawdę warto się skonsultować. W myśl zasady lepiej zapobiegać niż leczyć.
Dziękujemy za pomoc


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

Pani Ola jest miłą i bardzo zaangażowaną w pracę osobą. Ma świetne podejście do dzieci. Odbyłam kilka spotkań z córką w gabinecie. Wszystkie przeprowadzone na najwyższym poziomie. Pani Ola posiada bardzo dużą wiedzę. Cierpliwie i rzeczowo tłumaczy, a Jej spokojne usposobienie jest dodatkowym atutem. Polecam Panią Olę.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

Szukaliśmy psychologa dzieciecego z powodu powtarzających się wybuchow złości i agresji 5 letniego syna. Pani doktor bardzo konkretna podczas wizyty robiła notatki dopytywała o wszystkie aspekty i szczegóły co napewno pomogło jej spojrzeć na całokształt problemu. Rzeczowo odpowiadała na pytania. Dostałam jasne wskazówki co do dalszego postępowania. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i wieze że dłuższe leczenie pomoże mojej mojej. rodzinie w lepszej komunikacji i funkcjonowaniu.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny konsultacja psychologiczna

Bardzo profesjonalna Pani doktor, otwarta, cierpliwa i chętna do współpracy, ciszę się że trafiłam na panią doktor i na pewno jeśli kiedyś będę mieć problem psychologiczny z dzieckiem będę się konsultować. Dziękuję


B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

Do gabinetu trafiliśmy w celu poszukiwania pomocy w kwestii wychowawczej nastolatka .Pani psycholog bardzo miła i wzbudziła duże zaufanie u syna nawiązała z nim dobry kontakt przez co wiem że nie będzie to tylko jednorazowa wizyta.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny badania psychologiczne dzieci

Wszystko super. Polecamy Panią jak najbardziej. Nasz przypadek nie był super trudny ale mieliśmy kilka wątpliwości przy dwu-językowym dziecku.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

Pani Aleksandra Perka to osoba bardzo pomocna i zaangażowana. Nie tylko przedlużyla wizytę widząc moje zdenerwowanie - bardzo martwię się o dziecko - to jeszcze każda minuta była merytoryczna i ważna. Przekazala swoją wiedzę i poleciła książki. Jest osobą, ktira na pewno umie rozmawiać z dziećmi. Z rodzicami także. Jestem spokojniejsza i wiem, gdzie szukać pomocy.polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

4 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

brak koncentracji u9-letniej dziewczynki,słabe wyniki w nauce,brak chęci do nauki

To skrajnie lakoniczne określenie trudności dziewczynki. Przyczyn może być wiele, od problemów związanych z przebiegiem i poziomem rozwoju, choroby somatycznej, zaburzeń funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego, trudności emocjonalnych, niekorzystnych warunków środowiskowych. Przykłady można mnożyć. Jeśli jednak chce Pan/Pani od czegoś zacząć, to proponuję udać się na konsultację psychologiczną i wykonać badanie poziomu rozwoju poznawczego i poszczególnych kompetencji rozwojowych (społeczno – emocjonalnych, umiejętności szkolnych, psychomotorycznych). Będzie to dobra podstawa do rozpoczęcia działań pomocowych, które są konieczne. W takich sytuacjach szczególnym zagrożeniem dla stanu emocjonalnego dziecka (obrazu siebie i samooceny, poczucia kompetencji, potrzeby uznania) jest doświadczanie kolejnych porażek oraz nawarstwianie się trudności i zaległości szkolnych.

Aleksandra Perka

10-latek nie chce nocować poza domem. Co zrobić w tej sytuacji? Jak mu pomóc.... omija wycieczki, zaproszenia kolegów nawet z wyjazdem do dziadków ma problem. Co my rodzice możemy zrobić, żeby mu pomóc przełamać obawy? Udać się do psychologa czy sami możemy coś zrobić? Niby podejmuje decyzje, że chce a jak przychodzi ten dzień stresuje się, popłakuje i protestuje.
Z góry dziękuję za odpowiedz.

Z opisu wynika, że Państwa syn doświadcza lęku, który powoduje cierpienie i w istotny sposób wpływa na jego funkcjonowanie. W takiej sytuacji zachęcanie do pokonania trudności, tłumaczenie, że nie ma się czego obawiać i inne podejmowane przez Państwa sposoby redukcji niepokoju, mogą nie przynieść zamierzonego efektu. Ważniejsze od „przełamywania” jest poznanie źródła lęku, zrozumienie go i adekwatna do tego pomoc terapeutyczna. Jeśli lęk przeszkadza w codziennym życiu, powoduje, że dziecko coś traci, to oznacza, że wymaga leczenia. Zachęcam, by jak najszybciej udać się na konsultację psychologiczną.

Aleksandra Perka

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem specjalistką psychologiem klinicznym dzieci i młodzieży oraz psychoterapeutką. Ukończyłam 4-letni kurs psychoterapii psychodynamicznej. Zajmuj...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Problemy wychowawcze
 • Zaburzenia lękowe
 • Moczenie nocne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Jagielloński

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna
 • Psychoterapia dzieci

Powiązane wyszukiwania