Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta) • 120 zł

Konsultacja online • 120 zł

Coaching • 80 zł +3 więcej

Konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta) • 90 zł

Poradnictwo dietetyczne • 80 zł

Wizyta domowa • 150 zł


Sposób płatności: Przelew na konto

1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
.
3. Zasady dodatkowe
W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.

W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

W oparciu o badania lekarskie opracowuję indywidualne, specjalistyczne diety w chorobach wewnętrznych i metabolicznych oraz indywidualne diety odchudz...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Otyłość
 • Nadwaga
 • Cukrzyca
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)


120 zł


Konsultacja online


120 zł

Pozostałe usługi

Coaching


80 zł


Konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)


90 zł


Poradnictwo dietetyczne


80 zł


Wizyta domowa


150 zł

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Polecam każdemu, kto nie tylko chciałby się odchudzić, ale także zdobyć wiedzę jak na przyszłość ma się odżywiać, żeby zachować zdrowie i utrzymać wagę. Bardzo miła rozmowa a zarazem konkretna, duża wiedza pani Dietetyk. Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty, zmotywowana, zalecenia dietetyczne są dostosowane do moich preferencji i trybu życia .


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: poradnictwo dietetyczne

Pani Aleksandra jest bardzo profesjonalna. Wizyta była długa i bardzo szczegółowa. Skrupulatnie zebrany wywiad i analiza wielu zmiennych zaowocowała tym, ze w końcu wiem jakie błędy żywieniowe popełniałam i co muszę zmienić aby czuć się ze sobą lepiej. Co więcej Pani Aleksandra podchodzi do pacjenta bardzo indywidualnie - dostosowała zmiany w mojej diecie do mojego trybu życia. Zmiany w diecie wprowadzilam od kilku dni i już widać efekty! Jestem bardzo zadowolona:)


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Jestem bardzo zadowolony. Cała wizyta przebiegła bez zakłóceń, z zaangażowaniem pani dietetyk. Otrzymałem odpowiedz na wszystkie wątpliwości, moja dieta została skorygowana, wyelimiowane błędy żywieniowe - nawet nie zdawałem sobie sprawy ile ich popełniam. Super


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: konsultacja online

Przy mojej insulinooporności i nadwadze otrzymałam kluczowe informacje dietetyczne. Wszystko na podstawie przedstawionych badań lekarskich. Zdecydowanie poprawiło mi się samopoczucie, No i waga spadła.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

"Konkretna i miła rozmowa. Zalecone postępowanie dietetyczne , bardzo praktyczne rady i rozpisane posiłki. Nie jestem głodna i chudnę :)"


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

To moja pierwsza konsultacja dietetyczna, nigdy wcześniej nie korzystałam z takich porad i jestem miło zaskoczona. Otrzymałam bardzo praktyczną dietę i wskazówki. Po dwóch tygodniach "oponka" mniejsza i przede wszystkim wiem jak postępować


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

4 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Chciałabym się dowiedzieć jaką ilość kalorii powinnam spożywać. Jestem kobietą, 22 lata, 47,5 kg 166 cm wzrostu. Dzienna liczba kroków to około 7 lub 8 tysięcy, + 2 razy w tygodniu trening ze średnim met 8.0 (obliczone za pomoca zegarka)

  Ma Pani niedowagę. Powinna Pani przybrać na wadze minimum 4 kg.Przy opisanej przez Panią średniej aktywności fizycznej, Pani zapotrzebowanie energetyczne jest na poziomie około 2100 kcal / dobę. Przy Pani niskiej wadze to trochę za mało. Nie zakładam, że chciałaby Pani przytyć do 60 kg (bo taka byłaby należna Pani waga) ale chociaż do 52 kg, aby zachować zdrowie i dobrą kondycję :) proponuję 2300 kcal

  Aleksandra Bartoś

 • Po zjedzeniu ząbka czosnku zaczyna boleć żołądek
  Z 10 min poboli i przestaje
  Powinienem zrobić jakieś badania?

  Dzień dobry, czosnek może powodować dolegliwości związane z niestrawnością. Jest to nieprzyjemne ale dość szybko przechodzi. Proponuje wyeliminować czosnek surowy na rzecz marynowanego czosnku albo w postaci przyprawy.

  Aleksandra Bartoś

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

W oparciu o badania lekarskie opracowuję indywidualne, specjalistyczne diety w chorobach wewnętrznych i metabolicznych oraz indywidualne diety odchudz...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Otyłość
 • Nadwaga
 • Cukrzyca
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny