lek.

Aldona Uzarowicz

Dermatolog, Pediatra

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 66 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Pracownik Poradni Dermatologii Dziecięcej Szpitala Międzyleskiego w Warszawie. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry wieku dziecięcego i osób dorosłych. Oprócz leczenia chorób… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Pracownik Poradni Dermatologii Dziecięcej Szpitala Międzyleskiego w Warszawie. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry wieku dziecięcego i osób dorosłych. Oprócz leczenia chorób takich jak: atopowe zapalenie skóry, liszajec, trądzik, łuszczyca, itp., przeprowadza zabiegi usuwania zmian skórnych: brodawek wirusowych (kurzajek), mięczaków, włókniaków. Zajmuje się diagnostyką znamion barwnikowych skóry u dzieci i dorosłych (wideodermoskopia). Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia
 • Pediatria

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
59 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła Pani doktor.Ma bardzo dobre podejście do małych dzieci.Trafna diagnoza i szczegółowe zalecenia co do zaleconych leków.Poswieca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba,nie ma sie wrażenia pośpiechu co często niestety się zdarza u innych lekarzy.Napewno jeśli leczenie zakończy się sukcesem, wrócę ponownie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21c

  Byłam dziś z córką. Doktor jest miła i kompetentna. Fachowo zajęła się dzieckiem i ma do nich podejście. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo konkretna, obejrzała syna od stop do głów jednocześnie tłumacząc które zmiany należy bardziej obserwować. Bardzo miła z dobrym podejściem do dzieci. Odpowiedziała na wszystkie pytania i wątpliwości.

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21cUsługa: diagnoza i leczenie

  Wspaniała pani doktor! Jedyna, jak dotąd która nie boi się dotknąć pacjenta. Cierpliwa, dokładna, uważna i bardzo sympatyczna. Dzięki wnikliwemu wywiadowi już na pierwszej wizycie dobrała mi maści (nie mogę stosować antybiotyków) które zadziałały! I to w dodatku w złożonym problemie - każda maść (3) na co innego. Wszystko pięknie zaczęło się szybko goić (choć na pierwsze efekty jednego z problemów musiałam czekać ok 3 tygodni, później niemal z dnia na dzień zaczęła się poprawa). Wygląda na to, że problem jest zatrzymany i może nawet rozwiązany, w dodatku jeszcze nigdy w swoim dorosłym życiu nie miałam takiej gładkiej skóry na twarzy a mam 40 lat. Jestem bardzo wdzięczna i polecam panią dr Uzarowicz z całego serca.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor była bardzo miał i cierpliwa. Zrobiła dokładny wywiad, zbadała syna, postawiła diagnozę i objaśniła jak postępować. Jestem zadowolona z wizyty i polecam lek. Aldonę Uzarowicz

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21cUsługa: Konsultacja dermatologiczna dzieci

  Również dam wysoką ocenę Pani doktor. Podczas wizyty była bardzo uprzejma, cierpliwa mimo krzyku mojęgo syna. Była wnikliwa i dała poczucie że najwazniejsze to obecność dziecka i rodziców oraz postawienie trafnej diagnoze a nie 15 min w gabinecie jakie przypada na pacjenta. Bardzo dziękuję

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72Usługa: Konsultacja dermatologiczna dziecka

  Pani doktor była bardzo uprzejma i miała dobry kontakt z małym pacjentem. Poświęciła czas na obserwację, a następnie, po postawieniu diagnozy, cierpliwie i wyczerpująco wytłumaczyła jak sobie radzić z przypadłościami.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne DERMIQUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Lekarka wszystko wytłumaczyła rzeczowo, cierpliwa, z dobrym podejściem do dziecka, przy tym miła rownież dla rodziców, pomocna. W przypadku innych problemów dermatologicznych na pewno wrócę do tej lekarki.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Ciepła i miła osoba, a przede wszystkim wspaniały lekarz! Leki przepisywane przez Panią doktor są zawsze trafne. Kompleksowo podchodzi do pacjenta. Przed postawieniem diagnozy wnikliwie bada pacjenta, co jest rzadkością w dzisiejszych czasach. Szkoda czasu na chodzenie do innych lekarzy!

 • V
  Lokalizacja: Centrum Medyczne DERMIQUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Zdecydowanie polecam Panią doktor. Lekarz z zamiłowania. Borykałam się z problemami z trądzikiem przez ponad 11 lat, przeszłam przez wielu lekarzy, ale dopiero Pani doktor skutecznie mi pomogła i od kilku lat mogę ze spokojem patrzyć w lustro. Pani doktor jest przy tym sympatyczna i ciepła, wszystko rzeczowo wyjaśni i ma anielską cierpliwość do pacjenta.