lek.

Aldona Uzarowicz

Dermatolog, Pediatra

74 opinie +dodaj

Umów wizytę
2 020 odwiedzin w ciągu 30 dni

Pracownik Poradni Dermatologii Dziecięcej Szpitala Międzyleskiego w Warszawie. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry wieku dziecięcego i osób dorosłych. Oprócz leczenia chorób… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
74 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne DERMIQUsługa: konsultacja dermatologiczna dzieci

  Bardzo sympatyczna i rzeczowa Pani doktor. Byłam z dziećmi w celu ocenienia znamion. Doktor Uzarowicz rozwiała moje obawy oraz poinformowała, które znamiona należy obserwować. Chętnie i wyczerpująco odpowiedziała na moje pytania i zwróciła uwagę na znaczenie stosowania kremów z wysokim filtrem u dzieci do 15 roku życia. Sama też się do niej wybiorę na wizytę:)

 • S
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21cUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Polecam wizytę u pani doktor każdemu. Pani doktor przeprowadziła ze mną wywiad, dokładnie mnie zbadała, a jak powiedziałam jej o swoich lękach to nie przewróciła oczami "Boże, kobieto, jest sobota, a Ty mi zawracasz głowę.". Zbadala mnie ponownie i wszystko dokładnie wyjaśniła. Polecam!

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72Usługa: konsultacja dermatologiczna dzieci

  Bardzo miła Pani Doktor z dobrym podejściem do dzieci. Bez pośpiechu zbadała syna, opowiedziała o leczeniu i odpowiedziała na moje pytania. Bardzo polecam.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21c

  Wizyta dotyczyła znamion u niemowlaka. Został zdiagnozowany problem i dostalismy dokładne wskazówki dotyczące pielęgnacji i leczenia. Pani Doktor bardzo wyczerpujaco odpowiadał na pytania. Serdecznie polecam !

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne DERMIQUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Wizyta odbyła sie w celu oceny znamion barwnikowych mojego 8 letniego syna. Pani doktor dokładnie obejrzała/zbadała syna, wszystko wyjaśniła, odpowiedziała na każde pytanie, uspokoiła mnie, gdyż byłam bardzo zaniepokojona ilością znamion. Wizyta bez odczuwalnego pośpiechu, przebiegła w bardzo miłej atmosferze, mój syn wyszedł z uśmiechem na twarzy, ja z resztą też. Polecam serdecznie :)

 • P
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72

  Bardzo polecam! Lekarz bardzo uprzejma, wnikliwa, nie spieszy się. Od razu rozpoznała problem i udało się go szybko pozbyć dzięki trafionemu leczeniu. Dostosowuje leczenie do indywidualnej sytuacji pacjenta (tydzień po porodzie, karmiąca matka). Doradza wszechstronnie. Na wizytę kontrolną zaprosiła mnie przed godzinami przyjęć, bo już nie było miejsc.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne DERMIQUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Wg mnie opinia powinna po pierwsze uwzględniać rzetelność, konkretność, doradzanie co może pomóc (jakby podejście całościowe) a na końcu czy ktoś jest miły czy nie. Dlatego moja jest tak skonstruowana :)

  Także Pani doktor jest rzetelna, konkretna. Byłam trzy razy już u Pani doktor z małą córeczką. Inni lekarze stwierdzili atopowe zapalenie skóry, więc nakupowałam tych emolientów i innych specyfików za niewiadomo ile a tu na wizycie u Pani doktor okazało się, że mała ma łojotokowe zapalenie skóry i już miała takie plamy wysuszone, twarde i zaczerwienione (łuszcząca się skóra). Zalecona cała kuracja odpowiednimi specyfikami. Pomogło, tylko nie przyszłam na wizytę kontrolną (czego żałowałam) i nie dopilnowałam, żeby to całkowicie zeszło ze skóry. Zjawiłam się za trzy miesiące z większymi zmianami skórnymi (mała na twarzy miała coś w rodzaju pokrzywki, drapała się aż do krwi). Pani doktor zaleciła masę rzeczy do pilnowania i zmieniliśmy mleko, wprowadziliśmy ogólnie dietę alergika ;) I to był strzał w dziesiątkę! Żałuję, że wcześniej nie poszłam z wizytą kontrolną, bo byśmy wcześniej temu zaradziły. Mała ma teraz skórkę piękną :) (chciałoby się powiedzieć jak pupcia niemowlaka ;)) duża poprawa była już po tygodniu i do dziś nie wraca :) (mimo ostrzeżenia, że może to wracać a proces leczenia jest dość długi). Także to potwierdza podejście całościowe. A to, że Pani doktor jest miła to już w ogóle super :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne DERMIQUsługa: konsultacja dermatologiczna dzieci

  Na wizycie byłam z 5 letnim synkiem. Wyrosło mu "coś" na policzku. Pani doktor zbadała, postawiła właściwą diagnozę. Wycięła narośl metodą łyżeczkowania. Wszystko bardzo ładnie i szybko się zagoiło, nawet blizny nie zostało. Jestem pozytywnie nastawiona, z czystym sumieniem mogę polecić Panią doktor jako właściwą osobę dla małych pacjentów.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry specjalista, super kontakt z malym pacjentem. Diagnozy w tej chwili nie mogę ocenić, bo leczenie wciąż trwa, ale po pierwszych dniach kuracji jest na pewno lepiej niż przed.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wybraliśmy się do dr Uzarowicz po przeczytaniu wielu pozytywów na znanylekarz.pl. Nie zawiodłam się. Pani doktor całościowo podeszła dosprawy biorąc pod uwagę i alergie, i dietę i inne elementy wpływające na stan skóry dziecka. Przy tym była bardzo uprzejma i miła. Mam tylko nadzieję, że jej zalecenia pomogą.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pracownik Poradni Dermatologii Dziecięcej Szpitala Międzyleskiego w Warszawie. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry wieku dziecięcego i osób dorosłych. Oprócz leczenia chorób takich jak: atopowe zapalenie skóry, liszajec, trądzik, łuszczyca, itp., przeprowadza zabiegi usuwania zmian skórnych: brodawek wirusowych (kurzajek), mięczaków, włókniaków. Zajmuje się diagnostyką znamion barwnikowych skóry u dzieci i dorosłych (wideodermoskopia). Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia
 • Pediatria

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny