lek.

Aldona Uzarowicz

Dermatolog, Pediatra

70 opinii +dodaj

Umów wizytę 77 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Pracownik Poradni Dermatologii Dziecięcej Szpitala Międzyleskiego w Warszawie. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry wieku dziecięcego i osób dorosłych. Oprócz leczenia chorób… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pracownik Poradni Dermatologii Dziecięcej Szpitala Międzyleskiego w Warszawie. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry wieku dziecięcego i osób dorosłych. Oprócz leczenia chorób takich jak: atopowe zapalenie skóry, liszajec, trądzik, łuszczyca, itp., przeprowadza zabiegi usuwania zmian skórnych: brodawek wirusowych (kurzajek), mięczaków, włókniaków. Zajmuje się diagnostyką znamion barwnikowych skóry u dzieci i dorosłych (wideodermoskopia). Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia
 • Pediatria

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
70 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne DERMIQUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Wizyta odbyła sie w celu oceny znamion barwnikowych mojego 8 letniego syna. Pani doktor dokładnie obejrzała/zbadała syna, wszystko wyjaśniła, odpowiedziała na każde pytanie, uspokoiła mnie, gdyż byłam bardzo zaniepokojona ilością znamion. Wizyta bez odczuwalnego pośpiechu, przebiegła w bardzo miłej atmosferze, mój syn wyszedł z uśmiechem na twarzy, ja z resztą też. Polecam serdecznie :)

 • P
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72

  Bardzo polecam! Lekarz bardzo uprzejma, wnikliwa, nie spieszy się. Od razu rozpoznała problem i udało się go szybko pozbyć dzięki trafionemu leczeniu. Dostosowuje leczenie do indywidualnej sytuacji pacjenta (tydzień po porodzie, karmiąca matka). Doradza wszechstronnie. Na wizytę kontrolną zaprosiła mnie przed godzinami przyjęć, bo już nie było miejsc.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne DERMIQUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Wg mnie opinia powinna po pierwsze uwzględniać rzetelność, konkretność, doradzanie co może pomóc (jakby podejście całościowe) a na końcu czy ktoś jest miły czy nie. Dlatego moja jest tak skonstruowana :)

  Także Pani doktor jest rzetelna, konkretna. Byłam trzy razy już u Pani doktor z małą córeczką. Inni lekarze stwierdzili atopowe zapalenie skóry, więc nakupowałam tych emolientów i innych specyfików za niewiadomo ile a tu na wizycie u Pani doktor okazało się, że mała ma łojotokowe zapalenie skóry i już miała takie plamy wysuszone, twarde i zaczerwienione (łuszcząca się skóra). Zalecona cała kuracja odpowiednimi specyfikami. Pomogło, tylko nie przyszłam na wizytę kontrolną (czego żałowałam) i nie dopilnowałam, żeby to całkowicie zeszło ze skóry. Zjawiłam się za trzy miesiące z większymi zmianami skórnymi (mała na twarzy miała coś w rodzaju pokrzywki, drapała się aż do krwi). Pani doktor zaleciła masę rzeczy do pilnowania i zmieniliśmy mleko, wprowadziliśmy ogólnie dietę alergika ;) I to był strzał w dziesiątkę! Żałuję, że wcześniej nie poszłam z wizytą kontrolną, bo byśmy wcześniej temu zaradziły. Mała ma teraz skórkę piękną :) (chciałoby się powiedzieć jak pupcia niemowlaka ;)) duża poprawa była już po tygodniu i do dziś nie wraca :) (mimo ostrzeżenia, że może to wracać a proces leczenia jest dość długi). Także to potwierdza podejście całościowe. A to, że Pani doktor jest miła to już w ogóle super :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne DERMIQUsługa: konsultacja dermatologiczna dzieci

  Na wizycie byłam z 5 letnim synkiem. Wyrosło mu "coś" na policzku. Pani doktor zbadała, postawiła właściwą diagnozę. Wycięła narośl metodą łyżeczkowania. Wszystko bardzo ładnie i szybko się zagoiło, nawet blizny nie zostało. Jestem pozytywnie nastawiona, z czystym sumieniem mogę polecić Panią doktor jako właściwą osobę dla małych pacjentów.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry specjalista, super kontakt z malym pacjentem. Diagnozy w tej chwili nie mogę ocenić, bo leczenie wciąż trwa, ale po pierwszych dniach kuracji jest na pewno lepiej niż przed.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wybraliśmy się do dr Uzarowicz po przeczytaniu wielu pozytywów na znanylekarz.pl. Nie zawiodłam się. Pani doktor całościowo podeszła dosprawy biorąc pod uwagę i alergie, i dietę i inne elementy wpływające na stan skóry dziecka. Przy tym była bardzo uprzejma i miła. Mam tylko nadzieję, że jej zalecenia pomogą.

 • S

  Wizyta bardzo przyjemna, konkretna, dr lubiąca dzieci, odpowiedziała na każde zadane jej pytanie. Polecam!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor Aldona Uzarowicz jest lekarzem z wyjątkowym podejściem do dziecka. Moja córeczka (ma 15 miesięcy) dosłownie rozćwierkała się u niej w gabinecie podczas gdy u innych lekarzy kwękała i chowała się w rękaw, ci lekarze nie czuli jednak potrzeby szukania przyczyny w swoim zachowaniu lecz w dziecka, które po wielokrotnych wkłuciach igły na badaniach, po prostu bało się personelu. Ponieważ jestem młodą mamą nie wiedziałam do końca kto ma rację, ale po wizycie u Pani doktor już wiem. Dziecko śmiało się u niej i brykało po gabinecie, szczęśliwe jakby było na placu zabaw. Poza tym merytorycznie prawdopodobnie celna diagnoza i leczenie bo już drugiego dnia zmiany skórne zmniejszyły się.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Od razu widać, że Pani Doktor ma świetne podejście do dzieci. Przywitała nas z uśmiechem. Uważnie wysłuchała z czym do niej przyjechaliśmy, dokładnie obejrzała dziecko. Bardzo dokładnie rozpisała i wytłumaczyła leczenie. Teraz czekamy na efekty leczenia. Jeśli będzie w przyszłości potrzeba ponownej konsultacji, wrócimy do tej Pani Doktor.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentna Pani Doktor. Szczegółowo przeprowadziła wywiad i jasno wytłumaczyła zalecenia. Odpowiadała na wszelkie pytania.Bardzo dobry kontakt z dzieckiem. Miła i otwarta, nie stwarza bariery lekarz-pacjent.