Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż w trosce o nasze zdrowie, przygotowaliśmy szeroką ofertę usług telemedycznych. Informacja o usłudze znajduje się w profilach poszczególnych lekarzy. Z... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Damiana Plac Konesera 10a

Plac Konesera 10a

03-736 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Medyczne Damiana Plac Konesera 10a

Plac Konesera 10a

03-736 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Medyczne Damiana Plac Konesera 10a

Konsultacje online

Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż w trosce o nasze zdrowie, przygotowaliśmy szeroką ofertę usług telemedycznych.
Informacja o usłudze znajduje się w profilach poszczególnych lekarzy.

Zapraszamy Państwa do nowej przychodni Centrum Medycznego Damiana dla dorosłych i dzieci w Centrum Praskim Koneser. Nowa placówka zlokalizowana jest na warszawskiej Pradze Północ. To pierwsza placówka Centrum Medycznego Damiana po prawej stronie Wisły. Obiekt znajduje się przy ulicy Ząbkowskiej, do wejścia do Centrum Medycznego Damiana zapraszamy od ulicy Białostockiej (vis a vis budynku przy ulicy Białostockiej 7). W niewielkiej odległości od nowej przychodni znajdują się: stacja metra Dworzec Wileński, 2 stacje kolejowe Warszawa Wileńska i Warszawa Wschodnia (kursują z nich pociągi na oba warszawskie lotniska). W pobliżu kursuje również także 10 linii tramwajowych oraz 23 autobusowe, a dodatkowo do dyspozycji pacjentów zostanie oddany duży parking, mogący pomieścić aż 1000 samochodów.

W nowej lokalizacji do dyspozycji naszych Pacjentów oddaliśmy 22 gabinety, w których świadczymy szeroki zakres konsultacji lekarskich, badań diagnostycznych, szczepień i testów alergologicznych zarówno dla dzieci i dorosłych.

Aby zapewnić poczucie intymności pacjentkom ginekologicznym, wydzielona została osobna część przychodni, w której znajdują się trzy gabinety lekarskie.

Na naszych najmłodszych pacjentów czekają kąciki zabaw, kolorowe korytarze i gabinety lekarskie, w których dzieci zapominają o stresie, który często towarzyszy im podczas wizyt lekarskich.

Serdecznie zapraszamy Państwa na wirtualny spacer po naszej placówce:
https://www.google.com/maps/@52.255461,21.0444245,0a,54.4y,175.63h,78.58t/data=!3m4!1e1!3m2!1sAF1QipO_0o65mxpjVKWADnWymMI1N1FPrjnPNAxwWhsx!2e10?source=apiv3

Nasza oferta

Zakres konsultacji dla dorosłych:

Alergolog
Chirurg
Dermatolog
Endokrynolog
Ginekolog
Gastrolog
Internista
Kardiolog
Laryngolog
Lekarz medycyny pracy
Nefrolog
Neurolog
Okulista
Ortopeda
Psychiatra
Psycholog
Psychoterapeuta
Radiolog
Reumatolog
Urolog
Specjalista chorób wewnętrznych

Zakres konsultacji dla dzieci:

Alergolog dziecięcy
Dermatolog
Pediatra
Laryngolog
Endokrynolog
Psycholog dziecięcy

Badania diagnostyczne

Wykonujemy również kompleksowy zakres badań laboratoryjnych oraz diagnostycznych, w tym:

Badania laboratoryjne
EKG dla dzieci i dla dorosłych
Spirometria dla dorosłych
Holter EKG dla dorosłych
Holter ciśnieniowy dla dorosłych
Echo serca dla dorosłych
Test PAPPA
USG internistyczne, ginekologiczne, pediatryczne, ortopedyczne, stawów biodrowych
Szczepienia dzieci i dorosłych
Bilanse
Drobne zabiegi chirurgiczne

Przychodnia dla dzieci

W przychodni Centrum Medycznego Damiana Koneser świadczymy szeroki zakres konsultacji lekarskich, badań diagnostycznych, szczepień i testów alergologiczne również dla dzieci.

Na naszych najmłodszych pacjentów czekają kąciki zabaw, kolorowe korytarze i gabinety lekarskie, w których dzieci zapominają o stresie, który zwykle towarzyszy im podczas wizyt lekarskich.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Mrozowicz konsultacja neurologiczna

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Odpowiedzi na pytania wyczerpujące i duże zaangażowanie ze strony lekarza. Polecam


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Beata Śnieg konsultacja laryngologiczna

  Brak możliwości do obejrzenia badań Rezonansu szyi na co bardzo liczyłem. Pośpiech wynikły nie z winy lekarza, ale recepcji. Ogólne wrażenie dobre, ale w mojej sytuacji liczyłem na więcej konkretów.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Zenon Howorko konsultacja internistyczna

  Dr Howorko to najlepszy internista u jakiego byłam. Po szeregu zawodów spowodowanych brakiem jakiegokolwiek zaangażowania lekarza w wywiad oraz trudnościami w uzyskaniu skierowań na podstawowe badania, trafiłam na rzetelnego lekarza, który rozumie i ufa ze zlecone badania ułatwiają a nie utrudniają wywiad - dr Howorko. Każdemu polecam trafienie na takiego specjalistę przy diagnostyce ukierunkowanej lub prewencyjnej. Dziękuje Panie doktorze.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Więczkowski Inny

  Na skierowaniu było jasno określony cel mojej wizyty: USG Dopplerowskie ciąży. Mimo to zostało przeprowadzone zwykle usg, które nie było mi potrzebne. Pan dr nawet się nie pofatygował, żeby spojrzeć na skierowanie. Zerowy poziom komunikacji, zero informacji podczas przeprowadzonego badania, zero podsumowania, nieprzyjemna atmosfera.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Beata Śnieg konsultacja laryngologa - telemedycyna

  Sympatyczna i bardzo kompetentna Pani doktor. Wszystko dokladnie wyjaśniła i sprawnie przeprowadzila zabieg.Polecam


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Monika Wasilewska konsultacja dermatologiczna

  Bardzo uprzejma pani doktor, pomocna. Wizyta przebiegła bez problemu, otrzymałam pomoc na której mi zalezało.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Zenon Howorko konsultacja internistyczna

  Bardzo sympatyczny, dokładny i miły lekarz.Punktualny i doświadczony.Wszystko na najwyższym poziomie.Serdecznie polecam


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Eliza Kasińska konsultacja gastrologiczna

  Pani doktor, świetny lekarz, jest profesjonalistą w pełnym wydaniu. Po kilku minutach w gabinecie od razu czuć zaangażowanie w każdy indywidualny przypadek, a ciepło wylewające się z Pani doktor uświadamia, że trafiło się w dobre ręce (a może i najlepsze).


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Joanna Jóśko konsultacja alergologiczna dzieci

  Pani Doktor jest rewelacyjna! Ma dobre podejście do dziecka oraz jest generalnie uprzejma. Wszystko mi dokładnie wytłumaczyła odnośnie alergii dziecka, żywienia, co po kolei robić. Co mnie też ucieszyło Pani Doktor, w walce z alergią dziecka nie zapomina o mamie karmiącej piersią i dała bardzo rozsądne zalecenia, które pozwoliły mi wrócić na prostą. Z Panią Doktor alergia dziecka już nie jest taka straszna. Dziękuję Pani Doktor i polecam innym.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Więczkowski USG ginekologiczne transvaginalne

  Wizyta u lekarza przebiegła w wyjątkowo nieprzyjemnej atmosferze. Lekarz od początku był niekontaktowy, w komunikacji ograniczał się do niezbędnego minimum. Zero empatii i rekomendacji podczas badania USG transvaginalnego pomimo tego jak niekomfortowe psychicznie i fizycznie potrafi dla niektórych kobiet być to badanie. Podczas samego badania lekarz rzucił jedynie „ma Pani jajniki policystyczne” bez kompletnie żadnego wyjaśnienia co za taka przypadłością idzie i czym ona właściwie jest - musiałam dopytywać o wszystko i dosłownie wyciągać z ust Pana doktora jakiekolwiek wyjaśnienia. Badanie zakończone bez słowa „dziękuję” czy „proszę się ubrać”, a po samym badaniu i wypisaniu karty nie podsumował go w żaden sposób. Znów musiałam dopytywać o takie podstawy jak choćby „czy wszystko jest w porządku?” lub „czy ma Pan dla mnie jakieś dalsze zalecenia” na które znów otrzymałam zdawkowe odpowiedzi na temat kontynuacji tej rozmowy z lekarzem prowadzącym. Niestety nie mam nic pozytywnego do powiedzenia na temat tej wizyty. Absolutnie nie polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania