Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż w trosce o nasze zdrowie, przygotowaliśmy szeroką ofertę usług telemedycznych. Informacja o usłudze znajduje się w profilach poszczególnych lekarzy. Z... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Damiana Plac Konesera 10a

Plac Konesera 10a

03-736 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Medyczne Damiana Plac Konesera 10a

Plac Konesera 10a

03-736 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Medyczne Damiana Plac Konesera 10a

Konsultacje online

Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż w trosce o nasze zdrowie, przygotowaliśmy szeroką ofertę usług telemedycznych.
Informacja o usłudze znajduje się w profilach poszczególnych lekarzy.

Zapraszamy Państwa do nowej przychodni Centrum Medycznego Damiana dla dorosłych i dzieci w Centrum Praskim Koneser. Nowa placówka zlokalizowana jest na warszawskiej Pradze Północ. To pierwsza placówka Centrum Medycznego Damiana po prawej stronie Wisły. Obiekt znajduje się przy ulicy Ząbkowskiej, do wejścia do Centrum Medycznego Damiana zapraszamy od ulicy Białostockiej (vis a vis budynku przy ulicy Białostockiej 7). W niewielkiej odległości od nowej przychodni znajdują się: stacja metra Dworzec Wileński, 2 stacje kolejowe Warszawa Wileńska i Warszawa Wschodnia (kursują z nich pociągi na oba warszawskie lotniska). W pobliżu kursuje również także 10 linii tramwajowych oraz 23 autobusowe, a dodatkowo do dyspozycji pacjentów zostanie oddany duży parking, mogący pomieścić aż 1000 samochodów.

W nowej lokalizacji do dyspozycji naszych Pacjentów oddaliśmy 22 gabinety, w których świadczymy szeroki zakres konsultacji lekarskich, badań diagnostycznych, szczepień i testów alergologicznych zarówno dla dzieci i dorosłych.

Aby zapewnić poczucie intymności pacjentkom ginekologicznym, wydzielona została osobna część przychodni, w której znajdują się trzy gabinety lekarskie.

Na naszych najmłodszych pacjentów czekają kąciki zabaw, kolorowe korytarze i gabinety lekarskie, w których dzieci zapominają o stresie, który często towarzyszy im podczas wizyt lekarskich.

Serdecznie zapraszamy Państwa na wirtualny spacer po naszej placówce:
https://www.google.com/maps/@52.255461,21.0444245,0a,54.4y,175.63h,78.58t/data=!3m4!1e1!3m2!1sAF1QipO_0o65mxpjVKWADnWymMI1N1FPrjnPNAxwWhsx!2e10?source=apiv3

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
254 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Aldona Uzarowicz konsultacja dermatologiczna

  Pani doktor sympatyczna, punktualna, przeprowadziła dokładny wywiad, przedstawiła możliwe kierunki leczenia, po pierwszej wizycie jestem jak najbardziej zadowolona.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Ewa Eliza Kasińska konsultacja gastrologiczna

  Znałam się z Panią doktor wcześniej, choroba powróciła ze wzmożoną aktywnością i nie wyobrażałam sobie wizyty o innego lekarza. Fachowość, doświadczenie i zaangażowanie tego lekarza to najmocniejsze strony a przecież właśnie o to chodzi.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Joanna Wiśniewska–Goryń konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Bardzo przyjemna pani doktor,pomogła w leczeniu oraz wytłumaczyła leczenie szczegółowo dziękuje bardzo za pomoc :)

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Sylwia Kieszek - Achimowicz konsultacja neurologiczna

  Pani doktor przyjęła mnie punktualnie do gabinetu, zapytała o dolegliwości. Odpowiedziałam zgodnie ze swoim samopoczuciem, ale również powiedziałam o diagnozie, którą uzyskałam od innego specjalisty neurologa. Pani doktor zasugerowała, że nieco wyolbrzymiam, pytała o rzeczy niezwiązane z moim stanem (ból kręgosłupa uniemożliwiający swobodne poruszanie się, siedzenie i wykonywanie jakichkolwiek czynności). Pani doktor podczas wypisywania zwolnienia lekarskiego powiedziała "gdybym wiedziała gdzie pani pracuje to bym nie wypisywała zwolnienia, bo nie znoszę *tutaj podała nazwę firmy*".
  Atmosfera na wizycie niesamowicie nieprzyjemna, a i leczenie okazało się nieskuteczne, co mogę stwierdzić po tym jak zostałam poprowadzona przez innego lekarza, do którego trafiłam.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Małgorzata Łyszkowska konsultacja pediatryczna (dzieci chore)

  Pani dr. jest bardzo dokładna.To bardzo ciepły i sympatyczny człowiek.Przyjeżdzamy do niej z daleka, bo warto.Pomogła mojemu synowi, kiedy inni lekarze tego nie zrobili.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Celina Kinicka konsultacja dietetyczna

  Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Pani Celina szczegółowo wyjaśniła wszystkie zalecenia

 • T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Celina Kinicka konsultacja dietetyka - telemedycyna

  Bardzo polecam Panią dietetyk Celinę. Dopiero zaczęłam z nią współprace, wiec nie widzę jeszcze efektów, ale czekam na dietę od Pani dietetyk i wtedy będę mogła napisać coś więcej, czy jest skuteczna. Na teraz mogę napisać, że jest osobą bardzo zaangażowaną, ciepłą i zależy jej żeby pomóc. Potrafi wysłuchać i doradzić. Mam nadzieje, że dieta, którą mi ułoży Pani Celina będzie trafiona dla mnie w dziesiątkę, że schudnę na niej i nie będę chodziła głodna.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Beata Śnieg konsultacja laryngologiczna

  Szybka, konkretna diagnoza. Jasne wytłumaczenie sytuacji. Dużo empatii i sporo poświęconego czasu, mimo mojego spóźnienia.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Joanna Wiśniewska–Goryń konsultacja z zakresu medycyny estetycznej

  Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem i genialnym specjalistą! Najlepsza w swoim fachu ! Pani Dr Wiśniewska Goryń szczegółowo omawia problem, proponuje najlepsze zabiegi - dostosowane do wieku oraz rodzaju skóry. Dodatkowym atutem jest to, że lekarz ma ogromne doświadczenie, korzysta z oryginalnych preparatów a sam zabieg przebiega w miłej i bezbolesnej atmosferze. Serdecznie polecam Panią Doktor !

 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Iwona Partyka konsultacja okulisty w poradni siatkówkowej

  Pani Doktor jest sympatyczną osobą. Jest lekarzem z powołaniem i pasją. Poświęca pacjentom tyle czasu, ile potrzebują. Jest zaangażowana w swoją pracę. Cierpliwie udziela odpowiedzi na zadane pytania. Polecam!

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania