Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Oddział Wawer Oś. Międzylesie

Bursztynowa 2, Wawer

04-748, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jerzy Szewczyk

  Alergolog, Internista, lek.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Warszawa - Grzybowska Platinum Towers

   Praktycznie całe życie (ok. 30 lat) choruje na astmę i alergie. Leczyłem się u rożnych alergologów i każdy faszerował mnie tylko przeróżnymi lekami, nie widząc pomysłu na to, żeby mnie wyleczyć a nie tylko zapobiegać objawom. Poprzedni lekarze nie chcieli podejmować prób odczulania, tłumacząc to słabymi wynikami spirometrycznymi. Jak trafiłem do dr Szewczyka (pół roku temu) to od razu zlecił powtórzenie spirometrii, testów skórnych i właśnie zaczynam odczulanie na roztocza, które są dla mnie największym problemem. Fajnie, że Dr Jerzy Szewczyk potrafi znaleźć rozwiązania a nie doszukuje się problemów. Polecam, bo jest świetnym specjalistą, potrafi wysłuchać pacjenta i odpowiednio zdiagnozować.

  • J

   U p. Szewczyka odczulam się już 3 rok. Na początku, gdy do niego przyszłam, dał mi wręcz wykład o możliwych powodach moich objawów i różnych możliwościach reakcji. Wybierając metodę i konkretny lek znałam plusy i minusy, na nic nie naciskał. Zawsze (a regularnie uczęszczam na odczulanie), jest zainteresowany stanem pacjenta i dopytuje o szczegóły zdrowotne. Przy tym jest bardzo miły a objawy alergii ustępują. Polecam każdemu z problemami alergologicznymi.


 • Cezary Szcześniak

  Chirurg, Urolog,

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne AstiMedUsługa: konsultacje urologiczne

   Super doktor, rzeczowy, dzięki Panu w końcu dostałem się do szpitala, gdzie wykonano mi zabieg usunięcia kamienia.

  • Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Pierwsza wizyta u pana doktora, jesienią 2016 roku. Zlecił odpowiednie badania - trafił dokładnie w punkt! Przedstawił fachowo i zrozumiale opcje leczenia - zasugerował radioterapię.
   Znajduje zawsze czas dla pacjenta. Gdy nagle pojawi się coś niepokojącego, jest do dyspozycji - potrafi wyjaśnić i uspokoić. Ma w sobie coś, czego brakuje wielu innym lekarzom.
   Grzegorz S.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Zdzisław Rączka

  Neurolog, lek.

  • G
   Lokalizacja: Centrum Medicover - WarszawaUsługa: kontrola

   Trafiłam z przypadku, bo zwolniło się miejsce. Potrzebowałam skierowań na badania, które muszę robić co jakiś czas. Pan doktor wysłuchał, zbadał, poprosił o przyniesienie wszystkich wyników od poprzednich lekarzy, nie panikował i nie straszył (jak niektórzy neurolodzy z jakimi miałam do czynienia wcześniej). Powiedział, że pewnie będzie trzeba zrobić znowu spacerek po poszczególnych badaniach, ale nie zalecił ich w ciemno. Miał po badaniu trafne obserwacje. Nie był specjalnie wylewny, ale też nie mrukliwy. Generalnie w porządku lekarz, zobaczymy jak będzie dalej.

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medicover - WarszawaUsługa: konsultacja neurologiczna

   Doktor pomógł mi uporać się z często powracającymi migrenami. Przeprowadził dokładny wywiad. Dzięki zastosowaniu się do zaleceń ataki migrenowe nie występują od wielu miesięcy, dobrane przez Doktora leki doskonale radzą sobie z tymi sporadycznymi.
   Bez niepotrzebnej farmakologii, którą zalecał poprzedni lekarz (bez skutku)

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Aldona Uzarowicz

  Dermatolog, Pediatra, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne DERMIQUsługa: konsultacja dermatologiczna dzieci

   Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Trafnie postawiona diagnoza. Profesjonalny lekarz, który wie o czym mówi.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Damiana Plac Konesera 10aUsługa: łojotokowe zapalenie skóry

   Pani dermatolog wysłuchała, zbadała skórę dziecka, zaleciła kilka zmian w pielęgnacji skóry, tańszy krem. Steryd tylko na zainfekowane jakimś drożdżakiem miejsca na rączkach. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (163) o tym lekarzu


 • Grażyna Łaska

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, dr n. med.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Warszawa - TargowaUsługa: zator żył w nodze

   Dr.Łaska bardzo dokładnie przeprowadziła wywiad i zbadała . Empatyczne podejście mile zaskoczyło . Opłacało sie jechać na wizytę 100 km . Za miesiąc wracam na konsultacje i kontynuacje leczenia . Polecam

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Warszawa - Targowa

   Bardzo dobry lekarz. Fachowo udzielił mnie porady. Bardzo dokładnie opisał i wyjaśnił mój stan choroby.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Adam Smykiewicz

  Urolog, Chirurg,

  • T

   Miły chociaż czasem grubiański, generalnie profesjonalny, życzę wszystkim takich doktorów: ogromna wiedza i doświadczenie


 • Irena Słotwińska

  Internista, Gastrolog,

  • D

   U pani doktor leczyłam się już kilka lat temu, od tamtej pory miałam do czynienia z wieloma lekarzami i nie raz żałowałam, że nie mają takiego podejścia do pacjenta jak dr Słotwińska. Zawsze ma czas dla pacjenta, nawet jak jest kolejka pod drzwiami nie ma się poczucia że pani doktor się śpieszy, wszystko dokładnie tłumaczy, słucha, doradza. Świetna lekarka, polecam.


 • Jacek Multański

  Ortopeda,

  • A

   ocenę w pełni uzasadniałyby takt i kultura Pana doktora, jednak 2 minutowa wizyta na której swój wzrok zatrzymał jedynie na zdjęciu rentgenowskim, a nie na mojej opuchniętej i zasiniałej, złamanej nodze utwierdza mnie w przekonaniu, iż jest to BARDZO SŁABY LEKARZ.

  • P

   U Pana Multańskiego byłam na 2 wizytach w przeciągu 4 dni, na jednej i drugiej wizycie zalecał wykluczające się rzeczy. Przy pierwszej wizycie (mam skręcone kolano i zerwane więzadło) zalecił "normalne" uzytkowanie nogi, po 3 dniach zalecił jak największe odciążanie + unieruchomienie stawu. Do tego przeogromnie niemiły w stosunku do pacjentów... Nie polecam!


 • Arkadiusz Janion

  Chirurg,

  • A

   Nie polecam.Lekarz nie udziela informacji na temat choroby i sposobu leczenia. Nie interesuje się pacjentem podczas pobytu w szpitalu.Zachowuje się tak jakby pracował za karę.Informuje że wszystko będzie w wypisie,a potem nie chce wytłumaczyć informacji w nim zawartych.


 • Bolesław Stelmaski

  Diabetolog, Internista,

  • L

   Nie polecam Pana Doktora. Leczyłam się u niego ok. 2 lata i ani razu nie skierował mnie na badania krwi, a jako diabetyk z kilkunastoletnim stażem choroby powinnam przynajmniej raz na rok mieć badania hemoglobiny. Na wizytach popisywał się wiedzą z innych dziedzin, nie po to chodzę do lekarza żeby mi opowiadał o jakiś bzdetach. Lekarz jest niemiły dla pacjentów i traktuje ich z góry. Nadaje się on raczej dla starszych pacjentów, którzy dodatkowo mało wymagają od lekarza.

  • R

   lekarz bardzo zadufany w sobie a jako specjalista jak mu sie zadaje pytanie np. to fakt przyjmuje leki i malą dawke insuliny na noc a po przepisaniu duzo wiekszej insuliny i odstawieniu lekow było bardzo złe samopoczucie cukier wzrastał z 140 do pnad 330 i ciśnienie bardzo z normalnego na 180/120 puls 104 to dał leki na cieśnienie i na prosbe powrotu do poprzedniej metody lecznie i dlaczego tak sie dzieje stwierdził że on tak chce leczyć i już a jak się zle czyje to moge sie u niego nieleczyć wogóle i tak przyjdą inni i koniec i takie stwierdzenia są u niego normą jak rozmawia sie w kolejce jest to często do pacjentów tak mówi bo cukrzków jest duzo i jak nie ja to kto inny to koszmar jestem ze zła insuliną bo niezmienił zostało mi jeszcze na pare dni leków i po staremu jest cukier lepszy ok 100-120 i cisnienie ok a z nim niema dyskusji nawet - niepolecam szkoda naszego zdrowia na niego i czasu

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu