dr n. med.

Agnieszka Nalewczyńska

verifiedCreated with Sketch.

Lekarz medycyny estetycznej, Ginekolog

22 opinie +dodaj

Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie, oraz studia doktoranckie z wyróżnieniem. Uczestniczyła w wielu szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej, poznając najnowsze techniki i trendy… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K

  Bardzo miła i profesjonalna specjalistka. Wizyty terminowe oraz przyjemny personel. Jedyna ginekolog jaką znalazłam, która skutecznie leczy liszaja sromu. Z czystym sumieniem polecam. Profesjonalizm i skuteczność.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet medycyny estetcznej i ginekologii Dr Agnieszka NalewczyńskaUsługa: botoks i powiększenie ust

  Chodzę do Pani doktor od kilku lat gdyż mam do niej pełne zaufanie. Zawsze jestem ogromnie zadowolona z efektów. Ostatnio miałam wykonane powiększenie ust ampułka, która długo się utrzymuje a efekt jest bardzo naturalny. Polecam również ginekologię estetyczna u Pani doktor.

 • J
  Lokalizacja: Gabinet medycyny estetcznej i ginekologii Dr Agnieszka Nalewczyńska

  Pani Doktor fantastyczna! Kompetentna, niezwykle dokładna i bardzo miła. Przed zabiegiem dokładnie omówiony plan działania, po zabiegu szczegółowe zalecenia odnośnie dalszego postępowania. Efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania, a jednocześnie są bardzo naturalne. Wrócę na 100%, gorąco polecam!

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zabiegi medycyny estetycznej

  Pani Doktor jest bardzo miłą osobą. Planowane zabiegi dokładnie tłumaczy, przedstawia za i przeciw - kieruje się zasadą lepiej 2 razy niż raz za dużo - dzięki czemu efekt zawsze naturalny. Słucha pacjenta i poważnie traktuje jego prośby i uwagi. Podąża za nowościami, stale się rozwija. Jest kopalnią uzytecznej wiedzy na temat pielęgnacji, nie koniecznie bazującej na grubym portfelu.
  Zawsze z pełnym zaufaniem oddaję się w ręce Pani Doktor. Szczerze polecam

 • Lokalizacja: Klinika MirackiUsługa: laserowe usuwanie tatuażu PicoSure

  Pani Doktor jest bardzo serdeczna i empatyczna, a do tego niezwykle profesjonalna. Każdy zabieg, mimo nieuniknionych dolegliwości, wydaje się być bardziej znośny w obecności Pani Doktor Nalezwczyńskiej.
  Dziękuję.

 • O
  Lokalizacja: Klinika Miracki

  Pani Doktor to bardzo miłą i serdeczną osobą. Ma "serce i powołanie" do swojej pracy, profesjonalne podejście oraz absolutną wiedzę i wyczucie w doborze zabiegów. Ma zasadę , że lepszy niedomiar, niż "przestrzyknięcia". Doradza w wyborze zabiegu, jasno przedstawia wszystkie wady i zalety zabiegu, który proponuje.
  Robiłam sobie oczy : mezoterapia igłowa, botox oraz bruzdy nosowo-wargowe, tzw .: wolumetrie. Efekt jest doskonały, wszystko wygląda bardzo naturalnie.

 • B
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka LekarskaUsługa: usuwanie przebarwień

  Bardzo profesjonalne podejście.
  Pani Agnieszka jest osobą kompetetną z doświadczeniem a do tego sympatyczną.
  Jestem zadowolona z zabiegów i ich efektów :) Skóra odzyskała jędrność i blask a co najważniejsze koniec z uporczywymi przebarwieniami.

 • Profesjonalne podejście, kompetencja, nowoczesne metody, Pani Doktor miła i jednocześnie znająca się na rzeczy, nie miałam strachu że coś pójdzie nie tak lub że zabieg będzie źle wykonany. Jestem bardzo zadowolona.

 • A

  Super lekarz! Świetny specjalista naprawde zna się na swojej pracy .Ma ogromną wiedzę i doświadczenie i co ważne stosuje nowoczesne metody leczenia.Do tego wspaniała,kompetentna,empatyczna osoba.Z pewnością powierzę się jej opiece jeszcze nie jeden raz POLECAM! SPRÓBUJCIE SAME!

 • M

  Maksymalna liczba gwiazdek za maksymalnie profesjonalne podejście do pacjenta. W sposób rzeczowy i konkretny Pani Agnieszka przedstawiła mi przebieg zabiegu i wszystkie możliwości . Bardzo miła , kompetentna osoba. Oby więcej takich ludzi i takich lekarzy. Zdecydowanie polecam, dziękuję i pozdrawiam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie, oraz studia doktoranckie z wyróżnieniem. Uczestniczyła w wielu szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej, poznając najnowsze techniki i trendy w dziedzinie Anti-Aging. Niejednokrotnie prezentowała swoje prace i publikacje na kongresach i konferencjach lekarskich.

  Otrzymała Mazowieckie Stypendium doktoranckie, oraz stypendium naukowe w szpitalu Gregorio Maranon w Madrycie.

  Wspaniała lekarz – zabiegowiec, otacza pacjentów aurą bezpieczeństwa i odpowiedzialności, doradzając najlepszą drogę rewitalizacji skóry.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie

Znajomość języków

 • angielski

Certyfikaty

 • Agnieszka Nalewczyńska, lekarz medycyny estetycznej w mieście Warszawa - Certyfikaty