Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 16 lat
Gotówka
509 30..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 120 zł


1) Po zakończeniu konsultacji zrób przelew na moje konto: 73 **** **** **** **** **** ****
2) Wpisz swoje imię i nazwisko oraz datę konsultacji w opisie przelewu.
3) To wszystko. Dziękuję za Twoje zaufanie.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem magistrem psychologii – studia ukończyłam na UAM. Wcześniej uzyskałam tytuł magistra filologii polskiej, ukończyłam także kulturoznawstwo. Jest...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stres
 • Lęki
 • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne
 • Studium Terapii Uzależnień w Instytucie Edukacji i Terapii w Poznaniu
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoterapia uzależnień
 • Psychologia kobiet
Zobacz więcej

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Hiszpański, Rosyjski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


120 zł

Konsultacje online

Spotkanie trwa 45 minutKrauthofera 35/5, Poznań

120 zł

Ośrodek Psychoterapii Krauthofera 35

spotkanie trwa 45 minut

Pozostałe usługi


Krauthofera 35/5, Poznań

120 zł

Ośrodek Psychoterapii Krauthofera 35

spotkanie trwa 50 minutKrauthofera 35/5, Poznań

120 zł

Ośrodek Psychoterapii Krauthofera 35

spotkanie trwa 50 minutKrauthofera 35/5, Poznań

120 zł

Ośrodek Psychoterapii Krauthofera 35

spotkanie trwa 50 minutKrauthofera 35/5, Poznań

120 zł

Ośrodek Psychoterapii Krauthofera 35

spotkanie trwa 50 minut

Opinie

4.5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
T
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

Moja pierwsza sesja online i bardzo pozytywne wrażenia . Umówiłem się na następna już stacjonarnie .


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii Krauthofera 35 psychoterapia indywidualna

Bardzo kompetentna i empatyczna terapeutka. Przyszłam do gabinetu z wieloma wątpliwościami co do sensu terapii. Szybko zmienilam zdanie. Pytania i rozmowy pomogly mi zrozumieć wiele rzeczy, o istnieniu których nie miałam nawet pojęcia. Bardzo polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii Krauthofera 35 konsultacja psychoterapeutyczna

Dziś po pierwszej wizycie, wrażenie bardzo pozytywne. Widać chęć pomocy drugiemu człowiekowi. To będzie długa droga, ale liczę że wspólnie do pokonania.


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Terapię u pani Agnieszki rozpoczęłam w Poradni w ramach NFZ, jednak już po kilku wizytach zaproponowała dodatkowe wizyty prywatne. Odmówiłam, lecz temat wciąż powracał i po ok 2 miesiącach, czując presję, zgodziłam się na wizyty w prywatnym gabinecie. Propozycja na pewno nie była potraktowana troską o moje zdrowie - świadczy o tym ignorowanie informacji o trudnej sytuacji finansowej.
Terapia u pani Agnieszki była najgorszym doświadczeniem w moim życiu. Gdy zwracałam uwagę na zachowania, które budziły moje wątpliwości, podkreślała, że 'ona jest tutaj terapeutą i to ona ustala zasady'.
Niestety pani Agnieszka jest osobą chłodną, niepodążającą za potrzebami pacjenta, nieszanującą granic, przekonaną o swojej nieomylności.
Obecnie uczestniczę w terapii u empatycznego terapeuty, który pomaga mi zmierzyć się z traumą powstałą po terapii u pani Agnieszki.

Agnieszka Gulczyńska

Szanowna Pani
Dziękuję za Pani komentarz. Terapia była prowadzona poprawnie technicznie, poddawałam ją regularnej superwizji oraz konsultacjom ze specjalistami. W poradni zazwyczaj mam możliwość odbywania sesji raz w tygodniu. Moja propozycja wprowadzenia drugiej sesji w tygodniu wypływała wyłącznie z troski o Pani bezpieczeństwo, co ma związek z charakterem i skalą Pani problemów. Nigdy nie wywierałam presji, jasno podkreślałam natomiast, że większa ilość spotkań może być dla Pani korzystna. Omawiałam z Panią również to, że decyzja należy do Pani i ważne, by była ona świadoma, dobrowolna i uwzględniała Pani możliwości organizacyjne i finansowe.
W ciągu terapii omawiałyśmy wiele Pani kluczowych problemów, część z nich znalazła odzwierciedlenie w naszej relacji, dzięki czemu mogłyśmy na bieżąco nad nimi pracować.
Trudno mi odnieść się do Pani zarzutów dotyczących sposobu prowadzenia terapii - jestem zobowiązana chronić Pani prywatność. Odpowiem więc w sposób bardziej ogólny. Psychoterapia to momentami bolesne doświadczenie, w którym konfrontujemy się z trudnymi doświadczeniami. Wiele z nich wpływa na sposób, w jaki odbieramy rzeczywistość. Z im głębszymi problemami zmaga się pacjent, tym czulej reaguje na wszelkie, często domniemane sygnały odrzucenia. Stosunkowo neutralny komentarz może być odczytany jako krytyka. Trzymanie się zasad - jako chłód lub obojętność. Różnica zdań jako próba narzucania cudzej opinii. Te problemy można przepracować podczas terapii, wymaga to jednak czasu i determinacji.
Przykro mi, że dołączyłam do grona specjalistów, którzy w Pani odczuciu skrzywdzili Panią, zamiast pomóc. Wolałabym, żeby możliwe było wypracowanie innego doświadczenia.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii Krauthofera 35 psychoterapia depresji

Pani Agnieszka bardzo pomogła mi w zrozumieniu przyczyn mojej depresji i w pokonaniu jej. Zaangażowana, mądra, ciepła, nieoceniająca postawa Pani Agnieszki pozwoliła mi pokonać najgorszy okres mojego życia.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii Krauthofera 35 psychoterapia indywidualna

Pani Agnieszka jest bardzo profesjonalna i tworzy bezpieczną atmosferę podczas spotkań. Podobają mi się trafne spostrzeżenia i poczucie zrozumienia po wyjściu z sesji. Polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Agnieszka jest bardzo dobrym terapeutą. Uważam że wizyty przebiegają profesjonalnie.
Pani Agnieszka jest bardzo uważna, a terapia jest skuteczna.


M

Opinia z dnia 04.04.2021 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo zaangażowana psychoterapeutka, rzeczowa, konkretna, profesjonalna. Sesje wartościowe od pierwszej do ostatniej minuty, chociaż momentami bardzo trudne, niewygodne. Jednak nigdy nie byłam pozostawiona z emocjami sama sobie. Osoba o ogromnej inteligencji i wielkim sercu, ale bez wylewności i zbędnej paplaniny. Naprawdę warto!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Jako prowadząca grupę zawsze jest bardzo zaangażowana i aktywna, a przy tym rzeczowa, wymagająca i konsekwentna. Cenię Ją za profesjonalne i indywidualne podejście do uczestników zajęć. To osoba inteligentna, rzetelna, kulturalna, zawsze punktualna i odpowiedzialna. Nie należy do terapeutów "łatwych i przyjemnych", który głaszczą po głowie i mówią pacjentowi to, co chce usłyszeć, ale dzięki temu właśnie jest skuteczna. Polecam :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

7 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam mam problem z niską sama ocena. Wydaje mi się że jestem głupia i wszystko robię źle. Niby jestem rozmowna a u lekarza lub przy osobach obcych nie potrafią zadać pytania odezwać się. Zawsze słyszałem że jestem majkutem a ostatnio nawet moja matka powiedziałam mi że przez to mi nie szła nauka w szkole bo nie myślalam co robię zawsze była moja wina a tak naprawdę nikt się nie interesował moimi problemami

  Szanowna Pani
  Problem niskiej samooceny, o którym Pani pisze, jest jednym z najczęściej poruszanych tematów podczas psychoterapii. Stabilna samoocena pozwala prowadzić satysfakcjonujące życie, bez niej natomiast nie sposób zadbać o własne potrzeby. Pisze Pani o gorzkich wspomnieniach przykrych komentarzy, które słyszała Pani od ważnych dla siebie osób. Istotną umiejętnością, której można nabyć w toku terapii jest możliwość przyjęcia, że inni mogą myśleć o nas różne, nawet najbardziej krytyczne rzeczy, nie oznacza to jednak, że zawsze mają rację. Osoba ze stabilną samooceną ma świadomość swoich wad i zalet niezależnie od tego, co sądzą o niej inni.

  Agnieszka Gulczyńska

 • Dzień dobry. Chodzę na terapię do psychoterapeuty. Byłam już na 20 spotkaniach. Mam wrażenie, że nic mi nie to pomogło. Po każdej wizycie jeszcze gorzej się czuje, jeszcze więcej płaczę. Ta Pani jest bardzo empatyczna i miła. Chodzi o to, że to jestem bardzo nieśmiała i nie umiem powiedzieć tego co chciałabym. Nie umiem się przed nią otworzyć. Zresztą przed nikim, tylko przed moją mamą. Czy mam dalej przychodzić na te spotkania?

  Szanowna Pani
  Psychoterapia jest relacją i, jak każda relacja, rozwija się wraz z upływającym czasem. Być może najtrudniejszą decyzję - tę o rozpoczęciu terapii, ma już Pani za sobą. Jeśli Pani istotnym problemem jest nieśmiałość, jeśli ma Pani stałe poczucie, że trudno się Pani otworzyć przed drugim człowiekiem, opowiedzieć o swoich problemach, zapewne to samo przeżywa Pani w relacji z psychoterapeutką. To naturalne. Gdyby nie miała Pani problemu, nie odczuwała cierpienia, które jest jego skutkiem, nie szukałaby Pani pomocy. Na pewno warto dać sobie czas. W psychoterapii często przez długie miesiące po jej rozpoczęciu pacjent odczuwa lekkie pogorszenie funkcjonowania, a nie poprawę. Wynika to z faktu, że często po raz pierwszy od dawna dopuszcza do siebie emocje, które na co dzień wyrzuca poza nawias życia. W pierwszej fazie więc często pacjent niejako uczy się od nowa życia z własnymi emocjami, ich zmiennością, siłą. To jednak dopiero początek. Nie mam wątpliwości, że dalsza praca z terapeutą empatycznym, rozumiejącym, zaangażowanym w to, co robi, może Pani jedynie pomóc.

  Agnieszka Gulczyńska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem magistrem psychologii – studia ukończyłam na UAM. Wcześniej uzyskałam tytuł magistra filologii polskiej, ukończyłam także kulturoznawstwo. Jest...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stres
 • Lęki
 • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne
 • Studium Terapii Uzależnień w Instytucie Edukacji i Terapii w Poznaniu
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoterapia uzależnień
 • Psychologia kobiet
Zobacz więcej

Staże

 • szpital psychiatryczny w Gnieźnie
 • ośrodek Monar w Rożnowicach
 • ośrodek Monar w Nowolipsku
Zobacz więcej

Certyfikaty


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Hiszpański, Rosyjski

Powiązane wyszukiwania