Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
509 30..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 130 zł


Przyjmuję: dorosłych

1) Po zakończeniu konsultacji zrób przelew na moje konto: 73 **** **** **** **** **** ****
2) Wpisz swoje imię i nazwisko oraz datę konsultacji w opisie przelewu.
3) To wszystko. Dziękuję za Twoje zaufanie.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem magistrem psychologii – studia ukończyłam na UAM. Wcześniej uzyskałam tytuł magistra filologii polskiej, ukończyłam także kulturoznawstwo. Jest...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stres
 • Lęki
 • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne
 • Studium Terapii Uzależnień w Instytucie Edukacji i Terapii w Poznaniu
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoterapia uzależnień
 • Psychoanaliza
Zobacz więcej

Zdjęcia


Znajomość języków

 • Angielski,
 • Hiszpański

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


130 zł

Konsultacje online

Spotkanie trwa 45 minutKrauthofera 35/5, Poznań

150 zł

Ośrodek Psychoterapii Krauthofera 35

spotkanie trwa 45 minut

Pozostałe usługi


Krauthofera 35/5, Poznań

150 zł

Ośrodek Psychoterapii Krauthofera 35

spotkanie trwa 45 minutKrauthofera 35/5, Poznań

150 zł

Ośrodek Psychoterapii Krauthofera 35

spotkanie trwa 45 minutKrauthofera 35/5, Poznań

150 zł

Ośrodek Psychoterapii Krauthofera 35

spotkanie trwa 45 minutKrauthofera 35/5, Poznań

150 zł

Ośrodek Psychoterapii Krauthofera 35

spotkanie trwa 45 minutKrauthofera 35/5, Poznań

150 zł

Ośrodek Psychoterapii Krauthofera 35

Spotkanie trwa 45 minut

21 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii Krauthofera 35 psychoterapia indywidualna

Terapię u Pani Agnieszki rozpoczęłam 3 lata temu. Kiedy zaczynałyśmy byłam osobą bardzo nieufną wobec świata i ludzi, węszącą wszędzie podstęp, z wiecznym pytaniem "dlaczego mnie to spotyka, dlaczego inni mi to robią?". Dzięki pracy z Panią Agnieszką te pytania nie pojawiają się we mnie już tak często. Zaczęłam dopuszczać do siebie myśli, że nie zawsze wszyscy są do mnie nastawieni negatywnie.
Do rozpoczęcia terapii pchnęło mnie niezrozumienie emocji, które mi towarzyszą i zbyt częsta ucieczka w jedną z nich - złość, wyrażaną nierzadko w sposób, który przynosił mi zawsze wyrzuty sumienia i jeszcze większe pretensje do siebie. Pani Agnieszka nie tylko pomogła mi w rozpoznawaniu i nazywaniu emocji, ale także pokazała, że złość nie jest czymś co można wymazać gumką myszką, że należy jej się przyjrzeć, zaakceptować, że ją noszę w sobie i nauczyć wyrażać w sposób, który nie będzie niósł za sobą wyrzutów sumienia. Dzięki naszym cotygodniowym spotkaniom uczyłam się (i cały czas uczę :) ) odpuszczać sobie, akceptować swoją zwyczajność. Za każdym razem ze strony Pani Agnieszki czułam ogromne wsparcie i zaangażowanie w moją terapię. To, że dziś potrafię odróżnić litość od współczucia, wzruszenie od smutku i lęk od strachu oraz fakt, że nie wstydzę się tego, że te i inne emocje są we mnie - to duża zasługa Pani Agnieszki i prowadzonej przez nią terapii. Widząc zmiany jakie zaszły i zachodzą we mnie cały czas mogę z czystym sumieniem polecić Panią Agnieszkę. To wyjątkowy terapeuta i człowiek.

M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii Krauthofera 35 psychoterapia indywidualna

Terapię u pani Agnieszki rozpoczęłam dwa lata temu.ostatnio zaczynam widzieć wyraźne zmiany,lepiej układa mi się z ludźmi,bardziej rozumiem swoje nastroje,świat nie wydaje mi się już tak wrogi.nie wiem jak długo jeszcze potrwa terapia,ale czuję się rozumiana i w pełni akceptowana podczas sesji.

R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii Krauthofera 35 psychoterapia indywidualna

Po kilku próbach terapii trafiłam na odpowiednia osobę.wiedziałam,ze mam do przerobienia wiele tematów,nie wiedziałam,ze to będzie tak trudny emocjonalnie proces.Pani Agnieszka w tym ciężkim doświadczeniu była moim przewodnikiem,towarzyszem i opiekunem.moje życie zmieniło się na lepsze.

Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii Krauthofera 35 interwencja kryzysowa

Moja opinia bazuje na jednym spotkaniu.

Udałam się do terapeuty, ponieważ miałam trudny czas w życiu, z którym sobie nie radziłam, wydawało mi się, że potrzebuje specjalisty.

Przybyłam na wizytę o czasie, zaczęłam opowiadać o moim problemie, a Pani Agnieszka notowała słuchając, w połowie wizyty bardzo się rozemocjonowałam i rozpłakałam- Brak rekacji terapeuty. W pewnym momencie gdy opowiadałam o swojej sytuacji życiowej Psychoterapeutka mi przerwała i powiedziała, że nasza wizyta dobiegła końca i musze przyjść jeszcze na 4 kolejne aby mogła zaproponować leczenie.
Było to dla mnie niepojęte, wyszłam jeszcze bardziej rozbita niż przed wizytą, ponieważ „otworzono wszystkie szufladki”, kazano mi zakończyć w połowie zdania i bez jakichkowiek słów otuchy czekać tydzień na kolejna wizytę nie wspominając o przejściu do sedna - terapii.

Moja wizyta miała miejsce 4 miesiące temu i z perspektywy czasu mogę niestety przyznać, że osoba sięgająca po porady psychologa/terapeuty potrzebuje natychmiastowej opieki, a nie 5 wizyt wstępnych. Niestety ta Pani zraziła mnie do tej formy terapii.

Agnieszka Gulczyńska

Szanowna Pani
Trudno odnieść mi się bezpośrednio do sytuacji, o której Pani pisze, ponieważ nie przypominam sobie takiej. Brak podpisu pod Pani opinią dodatkowo to komplikuje. Jeśli jednak miała ona miejsce, zapewne opisuje Pani swoje rzeczywiste odczucia. Przykro mi, jeśli wyszła Pani z gabinetu z wrażeniem bycia potraktowaną obcesowo. Chciałabym jednak wykorzystać tę okazję, by w kilku słowach odnieść się do kilku rzeczy. Do gabinetu psychoterapeuty pacjentów sprowadza cierpienie. Pani pisze o tym, że wydarzyła się trudna dla Pani, kryzysowa sytuacja, w której potrzebowała Pani natychmiastowej ulgi. To, co można "zrobić" dla osoby w kryzysie podczas jednorazowego spotkania, to przede wszystkim wysłuchać go. Możliwość opowiedzenia o tym, co nagłe i bolesne, jest pierwszym krokiem do dalszego poradzenia sobie z tym. Niestety, możliwości psychoterapeuty podczas jednorazowego spotkania są ograniczone. Nie sposób dać drugiej osobie rad, rozwiązań, które błyskawicznie poprawiłyby jej sytuację, choć to naturalne, że często mamy takie pragnienie - zarówno pacjenci, jak i terapeuci. Dlatego po wysłuchaniu problemów, zapraszam na kolejne wizyty, podczas których możemy wspólnie zorientować się, czy dobrym pomysłem byłaby długoterminowa psychoterapia, czy też ograniczona liczba spotkań ukierunkowana na wsparcie w przejściu przez kryzysową, traumatyczną sytuację życiową.

M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii Krauthofera 35 konsultacja psychoterapeutyczna

Pani Agnieszka sprawia wrażenie profesjonalistki w swoim fachu, zadaje pytania, które dają dużo do myślenia, tłumaczy wszystko bardzo klarownie i bezpośrednio, zdecydowanie jest to specjalista godny polecenia!


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii Krauthofera 35 konsultacja psychoterapeutyczna

Jestem po 6 wizycie i rozpoczęłam terapię. Widzę pozytywne zmiany i z dużą nadzieją podchodzę do dalszej terapii.

A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii Krauthofera 35 konsultacja psychoterapeutyczna

Opinia na pdst 4 spotkań.
Pani Agnieszka jest bardzo inteligentną osobą, która dobrze czuje się w obranej przez siebie formie psychoterapii. Potrafi wyciągać trafne wnioski dotyczące problemów klienta.
Wg mnie problem pojawia się w momencie gdy trafia na kogoś kto, tak jak ja, nie mieści się w schemacie. Podczas spotkań miałem głębokie poczucie bycia niezrozumianym w ważnych dla mnie sprawach, odczuwalny był też brak empatii i poczucie wyższości / wszechwiedzy pani Agnieszki.
Ostatecznie zrezygnowałem z terapii bo nie doszliśmy do porozumienia, niestety musiało to nastąpić po odbyciu aż 4 spotkań, za co mam żal do terapeutki bo wg mnie mogła określić swoje granice dużo wcześniej.
Zraziłem się do psychoterapii na kolejne pół roku.

Agnieszka Gulczyńska

Żałuję, że zraził się Pan do psychoterapii, mam nadzieję, że nie na zawsze. Jestem przekonana, że ta forma leczenia jest pomocna. Chcę odnieść się do Pana uwag. Skontaktowałam się z Panem bezpośrednio, jednak postanowiłam wybrać także publiczny komentarz, żeby przy tej okazji opisać kilka kwestii. Cztery wstępne spotkania, które poprzedzają rozpoczęcie psychoterapii to konsultacje, które prowadzą do postawienia diagnozy. Jest ona potrzebna, żebym mogła zaproponować konkretnej osobie typ leczenia. Zawsze informuję podczas pierwszej wizyty, że taka kolejność jest niezbędna. Pamiętam, że rozmawiałam o tym również z Panem. Myślę, że nie ma czegoś takiego, jak schemat pacjenta. Każdy człowiek jest inny, przychodzi z indywidualnymi problemami wpisanymi w jego osobowość i historię życia. Aby terapia psychodynamiczna mogła działać, potrzebne są natomiast niezmienne zasady. Jedną z nich jest abstynencja w przypadku osób nadużywających twardych narkotyków lub alkoholu. Zdaję sobie sprawę z tego, że dla części osób taka decyzja jest bardzo trudna, dlatego zawsze proponuję konkretne miejsca, w których można szukać pomocy w odstawieniu używek, żebyśmy mogli rozpocząć terapię osobowości. Trudno mi dyskutować z Pana poczuciem bycia na spotkaniu z terapeutą wszechwiedzącym i wyższościowym. To na pewno bardzo niekomfortowe. Korzystając z okazji, chciałabym jednak wspomnieć o tym, że poczucie bycia traktowanym z góry, nieempatycznie często zdarza się u osób z bardzo kruchym poczuciem własnej wartości. W gabinecie dzieje się wtedy to, co powtarza się także w innych relacjach. W języku psychoterapii psychodynamicznej ujmę to tak: odtwarza się nieświadoma relacja między osobą wszechwiedzącą, patrzącą z góry, oceniającą a tą, która jest pełna obaw o swoją wartość, niepewna swoich kompetencji. To niewątpliwie jedno z najbardziej nieprzyjemnych doświadczeń, które mogą zajść w relacjach międzyludzkich. Jest to zarazem jeden z problemów, dla rozwiązania których powstała terapia psychodynamiczna.

D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii Krauthofera 35 konsultacja psychoterapeutyczna

Moja opinia bazuje na pierwszej wizycie i wrażeniach z nią związanych, a nie na metodzie terapii, ponieważ tej nie miałem okazji doświadczyć.

Do samego gabinetu nie mam zastrzeżeń. Przestrzeń jest estetyczna, schludna. Wizyta rozpoczęła się o czasie.

U psychoterapeuty byłem pierwszy raz. Nie wiedziałem czego się spodziewać, jak takie spotkania się odbywają i jak mogłaby przebiegać sama terapia, gdybym na taką się zdecydował. I podczas tej pierwszej wizyty zabrakło mi wytłumaczenia tych kwestii. Oczywiście mogę przyjść kolejny raz i dopytać o nie, ale wydaje mi się, że takie podstawowe informacje dobrze, aby były udzielane na samym początku.

Obecnie sytuacja wygląda tak, że poszedłem na wizytę, przez 45 minut poopowiadałem o sobie i wyszedłem, bez wiedzy, jak terapia będzie wyglądać i można się po niej spodziewać. Pani Agnieszka może być dobrym psychoterapeutą - tę opinię traktowałbym raczej w kategorii customer service, a nie próby oceny kompetencji.

Agnieszka Gulczyńska

Dziękuję za Pana komentarz. Chciałabym odnieść się do niego, opisując na czym polega specyfika psychoterapii psychodynamicznej. Pierwsze spotkanie w gabinecie zawsze w całości poświęcam powodom, dla którym dana osoba postanowiła przyjść na wizytę. Te konsultacje służą ustaleniu problemów, wstępnemu nazwaniu ich, pytam także o ewentualne wcześniejsze doświadczenia z terapią lub leczenie psychiatryczne. Jeśli ktoś chciałby rozpocząć psychoterapię, zapraszam na 3-4 spotkania konsultacyjne, podczas których chciałabym zebrać informacje potrzebne do postawienia diagnozy. Dla pacjenta to okazja, by stwierdzić, czy chciałby rozpocząć współpracę. Osoby, które przychodzą do gabinetu po raz pierwszy, nie mając wcześniej doświadczeń z terapią, czasem pytają o to, jak ona mogłaby wyglądać. Zawsze przekazuję te informacje łącznie z tą, że każdy proces terapeutyczny jest innym, ponieważ zależy od konkretnych problemów i osobowości pacjenta.

T
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

Moja pierwsza sesja online i bardzo pozytywne wrażenia . Umówiłem się na następna już stacjonarnie .

N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii Krauthofera 35 psychoterapia indywidualna

Bardzo kompetentna i empatyczna terapeutka. Przyszłam do gabinetu z wieloma wątpliwościami co do sensu terapii. Szybko zmienilam zdanie. Pytania i rozmowy pomogly mi zrozumieć wiele rzeczy, o istnieniu których nie miałam nawet pojęcia. Bardzo polecam.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

11 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Witam. Mam taki problem, który utrudnia mi funkcjonowanie w życiu. Od dłuższego czasu dokuczają mi ciągłe myśli. Nie są to myśli jakieś tragiczne że coś mi się stanie tylko zwykły natłok myśli np w pracy myślę o domu a w domu myślę o pracy. Myślę dosłownie o wszystkim w jednej minucie jest to kilka myśli. Nie potrafię się wyciszyć przez to i normalnie funkcjonować. Bawię się z dzieckiem a myślę o czymś innym. Robię zakupy a myślę o czymś innym np co będzie jutro za miesiąc albo za rok. Potrafię wstać rano i cieszyć się życiem a gdy jadę do pracy to już mam myśli czy znowu będę się źle czuł i się nakręcam. Do tego też dochodzi niespokojny sen. Czy jest to nerwica czy cokolwiek innego? Da się z tego jakoś wyleczyć?

Dzień dobry
Objawy, który Pan/Pani opisuje jest niewątpliwie bardzo uciążliwy. Trudno skupić się na czymkolwiek i zrelaksować się przy natłoku myśli. Nie sposób postawić diagnozy zdalnie, bez rozmowy osobistej, jednak tłoczące się w nadmiarze myśli mogą być związane z całym szeregiem problemów natury psychologicznej. Mogą wynikać z dużego poziomu lęku, który umysł próbuje zablokować poprzez nadmierne wytwarzanie myśli. Podobną funkcję mogą spełniać w przypadku innych emocji. Na pewno warto by omówić to ze specjalistą, tym bardziej że pisze Pan/Pani o problemach ze snem. Niestety, takie objawy mają często tendencję do narastania, jeśli nie dotknie się przyczyny.

Agnieszka Gulczyńska

Witam.
Od jakiegoś czasu mam myśli katastroficzne. Kładąca dzieci spać mam np myśli „a co jak to ostatnie nasze spotkani”, jadąc autem boje się ze zaraz jakieś we mnie wjedzie. Jak poradzić sobie z tym? Jak przestać bać się „jutra”?

Dzień dobry
To, co Pani/Pan opisuje może wskazywać na rozwijające się zaburzenia lękowe. Trudno jest mi stawiać diagnozę zdalnie i nawet nie będę próbować, wyobrażam sobie jednak, że podobne problemy znacznie obniżają komfort życia. Na pewno dobrym pomysłem byłoby skonsultowanie tego tematu z psychoterapeutą. On dopytałby o inne, współwystępujące objawy, o ogólną kondycję psychiczną i o to, w jakim momencie życia te problemy się pojawiły. To mogłoby już sporo wyjaśnić i pomóc zdiagnozować. Katastroficzne, powracające myśli mogą wynikać z przeżytej kiedyś traumy. Ale mogą też być samoistnym zaburzeniem z grupy lękowej, a wtedy skuteczna, obok psychoterapii, okaże się pomoc psychiatry. Równie dobrze jednak stany paniki lub wyjątkowo uciążliwy objaw, jakim jest chroniczny niepokój, mogą być związane z problemami osobowościowymi.

Agnieszka Gulczyńska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem magistrem psychologii – studia ukończyłam na UAM. Wcześniej uzyskałam tytuł magistra filologii polskiej, ukończyłam także kulturoznawstwo. Jest...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stres
 • Lęki
 • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne
 • Studium Terapii Uzależnień w Instytucie Edukacji i Terapii w Poznaniu
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoterapia uzależnień
 • Psychoanaliza
Zobacz więcej

Doświadczenie

 • szpital psychiatryczny w Gnieźnie
 • ośrodek Monar w Rożnowicach
 • ośrodek Monar w Nowolipsku
Zobacz więcej

Certyfikaty


Zdjęcia


Znajomość języków

 • Angielski,
 • Hiszpański

Powiązane wyszukiwania