lek.

Agnieszka Dragan

Dermatolog

5 opinii +dodaj

Umów wizytę 183 odwiedziny w ciągu 30 dni

Specjalista zarówno w diagnostyce jak i leczeniu szerokiego spektrum chorób i infekcji skórnych. Wykonuje krioterapię oraz zajmuje się przeprowadzaniem konsultacji kwalifikujących… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista zarówno w diagnostyce jak i leczeniu szerokiego spektrum chorób i infekcji skórnych.
  Wykonuje krioterapię oraz zajmuje się przeprowadzaniem konsultacji kwalifikujących do zabiegów laseroterapii. Specjalizuje się w diagnostyce czerniaka skóry oraz zmian barwnikowych. Pomaga również pacjentom z problemem łysienia plackowatego.

  Stale podnosi swoje kwalifikacje. Ukończyła szereg kursów – m.in. z dermatoskopii, mykologii oraz szkoleń z zakresu dermatologii estetycznej. Jest członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

  Specjalizuje się w zakresie:
  kriochirurgii włókniaków
  kriochirurgii zmian wirusowych: brodawki, mięczak zakaźny, brodawek płciowych - kłykcin kończystych
  leczenia łysienia plackowatego
  leczenia trądziku zwykłego i różowatego
  leczenia grzybic i innych chorób skóry
  diagnostyki znamion barwnikowych
  badania znamion skórnych za pomocą kamery powiększającej „Kamera Shark”
  kwalifikacji zmian skórnych do zabiegów wycięcia chirurgicznego
  diagnostyki czerniaka skóry oraz zmian nowotworowych skóry, znamion barwnikowych tzw. pieprzyków

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Choroby

 • trądzik
 • atopowe zapalenie skóry
 • łuszczyca
 • brodawki wirusowe
 • wypadanie włosów
 • choroby przenoszone drogą płciową
 • wypryski
 • grzybica
więcej

Ocena pacjentów

3.5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Na pierwszej wizycie u pani Dragan nie dała mi dokończyć nawet z czym do niej przyszłam - od razu stwierdziła że na każdego pacjenta NFZ jest tylko 10min i zaczęła zgadywać co mi jest. Długo borykam się z jakąś alergią na skórze i szukałam rozwiązań w internecie, testowałam masę drogich maści z apteki (bez sukcesów) i w końcu postanowiłam sięgnąć po fachową pomoc Na miejscu dowiedziałam się że muszę pić dużo wody, powinnam dalej stosować maść którą już stosuję poza tym "w internecie jest cała masa rzeczy na takie tematy i mogę sobie sama poszukać! Gdy chciałam się powtórnie odezwać owa pani stwierdziła że nie mogę bo na NFZ można poruszyć tylko jedną sprawę ale koniecznie muszę przyjść na kolejną konsultację do jej prywatnego gabinetu. Poczułam się oszukana i upokorzona, przecież wypłata z NFZ to też pieniądze! Człowiek latami oddaje niemałe pieniądze na składki, czeka, liczy na to że trafi na fachową pomoc- żeby potem ktoś go potraktował tak cynicznie... A problem jak był tak jest dalej. Jednym słowem najbardziej stracone 10 minut w moim życiu- zdecydowanie nie polecam tego lekarza.

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pierwszy dermatolog któy rozumie, że nie każdy dermokosmetyk będzie mi odpowiadał, pierszy który rozumie, że jako kobieta mimo alergii na środki chemiczne i zapachowe potrzebuję czasem zrobić sobie makijarz.
  Zamiast sterydów szybko zaleczjących problem przepisała mi leki na długi okres czasu, króte mogę stosować zawsze w razie nasilenia zmian skórnych oraz pomogła wypracować odpowiedni sposób pielęgnacji, Chodzę do niej od pół roku i myślę, że już tak zostanie na dłużej.
  Dr Dragan nie przepisuje drogich zbędnych leków, szuka naturalnych rozwiazań i środków o różnorakim zastosowaniu, co bardoz dopowiada mojemu podejściu do dbania o skórę oraz cały organizm.

  Wiadmo czsem na więcej czasu dla pacjenta a czasem mniej, zawsze jednak po wizycie u niej czuję, że ktoś mi pomógł.

 • K

  jestem pacjentką dr Dragan od dłuższego czasu i uważam,że jest doskonałym diagnostykiem,jako lekarz jest ostrożna,dokładna i co w chwili obecnej chwili jest rzadkie zwraca się do pacjentów z szacunkiem i autentycznym zainteresowaniem ich dolegliwościami czy tez póżniejsza poprawą .Z jej wysokimi kwalifikacjami zawodowymi idzie w parze również kultura osobista.Jest to jeden z niewielu lekarzy absolutnie godny polecenia!

 • J

  Wreszcie kompetentny dermatolog :-) Po różnych,wcześniejszych wizytach,wreszcie lekarz konkretny-miła,uprzejma i kontaktowa pani doktor...no i świetny diagnosta.Tym bardziej optymistyczne,że doktor przyjmuje na NFZ.Naprawdę warto polecić.

 • I

  Wczoraj miałam mieć wizytę u Pani "dr" o godzinie 13.20. Po przyjściu na miejsce okazało się ,że byłam zapisana na 12.20. Nie będę wnikać kto się pomylił, bo tego się nie dowiemy. Faktem jest, że pani "dr" po wysłuchaniu mnie stwierdziła, że mnie nie przyjmie, bo nie ma czasu. Nie zapytała się co mi jest, czy to coś pilnego. Pracując do 14 (ja byłam o 13) stwierdziła, że nie ma czasu. Po co my płacimy składki na tych darmozjadów, jak oni mają nas gdzieś. Zapewne jakby taka sytuacja miała miała miejsce w przychodni prywatnej to ta niby pani "DR" ( pytam gdzie to powołanie do leczenia) przyjęła by mnie z otwartymi rękami. A oni będą jeszcze strajkować. W jakim my kraju żyjemy