Adres

Kanałowa 10/12 lok. 11, Radom
Centrum Psychologiczne (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

www.klinikarelacji.pl Proszę o kontakt bezpośredni. Jestem Psychologiem, Seksuologiem, Terapeutą Poznawczo-Behawioralnym, Terapii Skoncentrowanej na ...

Zobacz pełen opis


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
24 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
V
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychologiczne problemy osobiste

Pani Agnieszka to wyśmienity specjalista pomaga mi zmierzyć się z moimi problemami dzięki tej Kobiecie odzyskuję wiarę w samą siebie odnajduję pomału sens swojego życia To wspaniały człowiek o wyjątkowym sercu nigdy nie odmówiła mi pomocy za co będę Jej zawsze wdzięczna Gorąco Polecam nie ma drugiej takiej


K
Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie polecam p. Psycholog. Bardzo się cieszę, że do niej trafiłam. Jest bardzo kompetentnym specjalistą. Do pacjenta podchodzi indywidualnie i z widocznym zaangażowaniem. Po zakończonej terapii czuję, że mam narzędzia które pozwolą mi zmierzyć się ze wszystkimi napotkanymi trudnościami.


A
Użytkownik zweryfikowany

Wizyty u pani Agnieszki dały dużo mnie i mężowi. Ma profesjonalne podejście do pacjentów. Polecam gorąco wszystkim, którzy potrzebują terapii małżeńskiej, jak i indywidualnej.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychologiczne

Dzień dobry
Chciałem podzielić się opinią o Pani Agnieszce.
Przyszedłem do Pani Agnieszki z wieloma problemami i już pierwszego dnia poczułem że jest to jedyna osoba która umie mi pomóc.
Po paru miesiącach terapii nastąpiła gwałtowna i pozytywna zmiana.
Polecam


J
Użytkownik zweryfikowany

Kiedyś nie wierzyłem w psychologów, ale chyba dlatego, że nie spotkałem odpowiedniego terapeuty. Chciałem z całego serca podziękować Pani Agnieszce za poświęcony mi czas, za wyleczenie, za to, że przywróciła mi sens życia, za to, że chodzę dwa centymetry nad ziemią i mam ochotę na seks.
Trafiłem do Pani Chochoł przez internet czytając opinie wcześniejszych jej pacjentów po kilku nieudanych próbach leczenia u innych psychologów i seksuologów. Po raz pierwszy spotkałem się z takim profesjonalizmem i tak miłym przyjęciem, pomimo, że przypadek mój był trudny. Pani Agnieszka powiedziała mi na wstępie, że choroba jest do wyleczenia, ale wymaga to ode mnie cierpliwości i zaangażowania, że terapia to proces, który wymaga kilku lub kilkunastu spotkań terapeutycznych. Odniosłem wrażenie, że jestem jej najważniejszym pacjentem, bo taką uwagę przywiązywała do mojego wywiadu chorobowego. Chociaż teraz wiem, że miała bardzo dużo pacjentów.Do każdej sesji była bardzo rzetelnie przygotowana co również mnie mobilizowało i po każdej następnej godzinie terapii czułem się coraz lepiej. Dzisiaj wychodzę z gabinetu bardzo szczęśliwy. Czuję się wyleczony i jeszcze raz dziękuję Pani Agnieszce za wielkie serce, profesjonalizm i empatię.
Polecam wszystkim pacjentom Panią Agnieszkę Chochoł jako bardzo profesjonalnego i skutecznego psychologa i seksuologa.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychologiczne ocena stanu psychicznego

Trafiłem do Pani Agnieszki za namową żony, która zauważyła dużą zmianę mojego nastroju. Wystarczyły dwie wizyty, żeby wszystko zaczęło wracać do normy. Uświadomiłem sobie co tak naprawdę spowodowało ten stan i jaki wpływ mam na to co ten stan spowodowało. Teraz polecam wizytę u Pani Agnieszki znajomym, którzy nie radzą sobie w związku z partnerem, z wyzwaniami w pracy czy nałogami. Naprawdę polecam taki sposób rozwiązywania problemów!


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychologiczne

Witam.
Trafiłam do Pani Agnieszki również przez stronę ZnanyLekarz. Podpisuję sie obiema rękami pod wszystkimi pozytywnymi opiniami. W stosunku do Tej osoby zdecydowanie brakuje oceny 10 bo na taką właśnie zasługuje.
Trafił jej się trudny przypadek, z problemami na wielu płaszczyznach i z chronicznym brakiem czasu a ona poradziła sobie z nim śpiewająco.
Począwszy od pierwszej wizyty która zazwyczaj jest dość trudna dla pacjenta ona potrafi poprowadzić ją w taki sposób ze emocje szybko opadają, włącza się myślenie, człowiek przechodzi w tryb zmian i bardzo podbudowany, lżejszy jest gotowy na cały proces terapii. Na spotkania z nią chodziłam z przyjemnością bo wiedziałam ze to kolejny krok do lepszego życia. Jest doskonałym psychologiem,seksuologiem i coachem a ja właśnie potrzebowałam tak złożonej terapii. Potrafi dostosować intensywność wizyt w zależności od potrzeb. Zawsze doskonale przygotowana do spotkań, czułam że ten czas jest poświęcony w 100% mojej osobie.Czulam że jestem słuchana i rozumiana. Zawsze profesjonalna i konkretna. Cudownie jest zacząć wierzyć w siebie i swoje możliwości,zacząć lubić swoje odbicie w lustrze. Dzięki niej pozbyłam się wyrzutów sumienia, zamieniłam muszę i powinnam na chcę i mogę, daje sobie prawo do błędów i umiem walczyć ze swoim perfekcjonizmem,który był bardzo męczący.Umiem dostrzec swoje potrzeby,mówić o swoich uczuciach i zatroszczyć się o siebie.To tylko maleńka cześć zmian które zawdzięczam Pani Agnieszce. Uczymy się całe życie i możemy zmienić wiele rzeczy pod warunkiem ,że wiemy jak pracować nad sobą. Jeśli zrozumiemy skąd pochodzą nasze problemy i że nic się nie dzieje bez przyczyny będzie nam dużo łatwiej uporać się z przeciwnościami. Cieszę się że trafiłam na osobę która mi tak wiele wyjaśniła (ze stoickim spokojem:) ) tak wiele nauczyła i tak wiele pomogła zrozumieć. Terapia trwała kawałek czasu i jeszcze wiele muszę zmienić ale jest to najlepsze co mogłam zrobić dla siebie a przez to dla mojej rodziny.
Dzięki terapii ze sobą łatwiej , z rodziną radośniej, w biznesie pewniej a w sferze seksualnej nigdy nie było lepiej!
Dziękuję Pani Agnieszko
Anna


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychologiczne

Witam,
trafiłam do Agnieszki tylko po przeszukaniu Internetu. Bardzo bałam się pierwszej wizyty, która faktycznie była strasznie trudna. Jednak Agnieszka potrafiła mnie do siebie przekonać. Z każdą następną sesją czułam się coraz lepiej w gabinecie. Psycholog potrafiła słuchać, naprowadzać rozmowę na właściwe tory, wydobywać ze mnie najtrudniejsze tematy. Cierpliwe notowała, obrazowo tłumaczyła, widać że przez tą godzinę byłam naprawdę ważna. "Zadania domowe" zmusiły mnie do myślenia i do zmiany nawyków. Po 3 miesiącach terapii, czuję się zdecydowanie lepiej, swobodniej, wróciła moja wiara w siebie. Z czystym sercem polecam psycholog Agnieszkę Chochoł.
Pozdrawiam
Małgosia


K
Użytkownik zweryfikowany

Witam,
Trafiłam do Pani Agnieszki właśnie przez ten portal 1,5 roku temu. Przyznaje - sugerowałam się opisem oraz zdjęciem - jakoś tak czułam, że z Tą osobom się „dogadam” - i tak właśnie było.
Wtedy zaczęłam terapię- 6 sesji. Byłam pewna, że zrobiłam swoje i po tych wizytach cudownie się zmienię. Mimo, szerokiej wiedzy w tych aspektach - takie właśnie miałam podejście do terapii. Chciałam, jednak dopiero rok później zrozumiałam, że wtedy nie byłam wewnętrznie gotowa.
Kumulacja wielu wydarzeń w moim życiu plus uczucie wypalenia zawodowego spowodowały, że ponownie odwiedziłam gabinet Pani Agnieszki. Tym razem świadoma, że zmiany to proces - a nie praca tylko podczas wizyt bez pełnego zaangażowania w „prace domowe”.
Niedawno skończyłam 2 terapię.
Pani Agnieszka pomogła mi odnaleźć w sobie siłę, przerobić trudne wydarzenia z życia, pogodzić się z dzieciństwem, zrozumieć na co mam wpływ, a na co nie, wrócić na własną życiową drogę, a w relacjach damsko-męski nauczyć się mówić wprost o swoich odczuciach, myślach i potrzebach ( przestałam wstydzić się własnych łez). Owszem nie wszystko już we mnie „działa" tak jakbym tego chciała, ale metafory, które powstawały podczas wizyt towarzyszą mi na codzień - przypominając jak chce teraz funkcjonować. Efekty są widoczne dla innych, ale przede wszystkim dla mnie samej. Jestem bardziej świadoma siebie niż jeszcze pół roku temu.
Ponadto Pani Dr robiła wszystko by dostosować się ze spotkaniami do mojego grafiku - ogromne dzięki.
Dodatkowo jest świetnym człowiekiem! A czas, spędzony w gabinecie upływał bardzo szybko.

Ze swojej perspektywy uprzedzam Drogi Przyszły Pacjencie :
Terapia - to proces
Zmiany - to proces
Na wszystko przychodzi czas i miejsce - to że dziś nie widzisz efektów- to nie znaczy, że za tydzień / miesiąc / rok / etc. ich nie zobaczysz
To od Ciebie zależy to co osiągniesz dzięki terapii
To Ty dokonujesz wyboru - każdego dnia, w każdej chwili. Czy chcesz być lepszym człowiekiem czy nie.
Błędy to rzecz ludzka. Nawet jeśli dziś go popełniłeś - jutro też jest dzień
Jeśli jest problem - zawsze jest też rozwiązanie
Jeśli „coś” do Ciebie wraca - to warto to przepracować u boku ze specjalistą niż od tego uciekać ( szczerze - nie uciekniesz)
Trzeba dobrze się czuć w obecności danego Terapeuty / Psychologa / Cocha wtedy łatwiej się „otworzyć”
Terapeuta jest po to by Ci pomóc. On nie ocenia.
Nawet, jeśli wybierzesz innego Terapeutę - życzę Ci byś też miał tak dobrą współpracę jak ja.
Bo terapia, którą przeszłam u Pani Agnieszki jest bardzo ważnym odcinkiem mojego życia.

Pani Agnieszko - jeszcze raz dziękuję!
K.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

www.klinikarelacji.pl Proszę o kontakt bezpośredni. Jestem Psychologiem, Seksuologiem, Terapeutą Poznawczo-Behawioralnym, Terapii Skoncentrowanej na ...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Psychoterapia
  • Seksuologia