COVID-19: Nie rezygnuj ze zdrowia

ZnanyLekarz

Do tego specjalisty możesz umówić się na:

Wizyta w gabinecie

Jeśli potrzebujesz leczenia, które wymaga spotkania ze specjalistą, nie czekaj – umów wizytę w gabinecie.

Adresy (3)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza
22 451.....Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Przelew na konto
22 451.....

Konsultacja laryngologiczna • od 170 zł

Konsultacja laryngologiczna dzieci • od 170 zł

Badania medycyny pracy część laryngologiczna • od 170 zł +3 więcej

Drobne zabiegi laryngologiczne • od 200 zł

Paracenteza- nacięcie błony bębenkowej • od 300 zł

Podcięcie wędzidełka języka • od 300 zł


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Witam Państwa, Moją karierę zawodową rozpoczęłam w 2006 roku, w Szpitalu Dziecięcym przy ul. Niekłańskiej w Warszawie. Mają mentorką jest pani prof. ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zapalenie ucha
 • zapalenie zatok
 • zapalenie migdałków
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • WUM( Warszawa,2004)

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja laryngologiczna


Brożka 18 U1, Warszawa

180 zł

Centrum Medyczne na Brożka


Mrówcza 243, Warszawa

od 170 zł

Stomatologia Anin


Konsultacja laryngologiczna dzieci


Mrówcza 243, Warszawa

od 170 zł

Stomatologia Anin

Pozostałe usługi

Badania laryngologiczne


Brożka 18 U1, Warszawa

180 zł

Centrum Medyczne na Brożka


Badania laryngologiczne dzieci


Brożka 18 U1, Warszawa

180 zł

Centrum Medyczne na Brożka


Badania medycyny pracy część laryngologiczna


Mrówcza 243, Warszawa

od 170 zł

Stomatologia Anin


Drobne zabiegi laryngologiczne


Mrówcza 243, Warszawa

od 200 zł

Stomatologia Anin


Konsultacja laryngologiczna + fiberoskopia


Brożka 18 U1, Warszawa

230 zł

Centrum Medyczne na Brożka


Konsultacja laryngologiczna dzieci + fiberoskopia


Brożka 18 U1, Warszawa

230 zł

Centrum Medyczne na Brożka


Paracenteza- nacięcie błony bębenkowej


Mrówcza 243, Warszawa

od 300 zł

Stomatologia Anin


Podcięcie wędzidełka języka


Mrówcza 243, Warszawa

od 300 zł

Stomatologia Anin


Wizyty laryngologicznej/usg


Brożka 18 U1, Warszawa

130 zł

Centrum Medyczne na Brożka

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
59 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Stomatologia Anin konsultacja laryngologiczna dzieci

Pani Doktor w porządku, fajne podejście do dzieci. Liczyłam na bardziej precyzyjne badanie niż krótka wizyta w gabinecie stomatologicznym.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Stomatologia Anin konsultacja laryngologiczna dzieci

Bardzo miła Pani doktor, z dobrym podejściem do dziecka. Skuteczne leczenie. Zaleciła dalsze leczenie i kontrolę po miesiącu. Na pewno tu wrócimy.


L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne na Brożka konsultacja laryngologiczna

Przesympatyczna lekarka, widać ze jest to kobieta z ogromnym sercem .Odpowiada na każde zadane pytanie , cierpliwie wszystko tłumaczy . Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze .


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne na Brożka konsultacja laryngologiczna

Bardzo dobre podejście do dzieci, Pani doktor wszystko dokładnie wyjaśnia. Przed badaniem Pani doktor opowiedziała dziecku jak będzie wyglądało badanie. Polecam


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne na Brożka badania laryngologiczne

Cudowna Pani doktor, ze wspaniałym podejściem do dzieci. Wizyta rzeczowa i bardzo miła, a co najważniejsze, to bardzo dobry specjalista, Pani doktor od razu zdiagnozowała problem i zaproponowała dalsze kroki leczenia. Polecam!


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Stomatologia Anin konsultacja laryngologiczna

Nie polecam. Na wizytę przyszedłem z wynikami tomografii zatok, wymazu z nosa i chciałem żeby Pani Lekarz wdrożyła jakieś leczenie, z powodu braku możliwości udania się do lekarza u którego zaczynałem diagnostykę zatok. Niestety Pani doktor nie nie obejrzala zdjęć z tomografii , przeczytała tylko opis. Zostały zapisane tylko sterydy do nosa i zostałem poinformowany że mam udać się na punkcję zatok ( jak później się dowiedziałem punkcję zatok stosuje się tylko w przypadku nieskuteczności farmakoterapii ) . Badanie laryngologiczne przeprowadzone pobieżnie . Generalnie nie polecam.
Niezadowolony z wizyty poszedłem do innego lekarza który samodzielnie obejrzał zdjęcia z tomografii (nawet nie zerknal na opis) , dokładnie zbadał laryngologiczne ( 10 minut badania a nie 2) i wdrożył leczenie.
Nie polecam.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne na Brożka niedrożny dren w uchu

Pani Agnieszka jest bardzo sympatyczną i kompetentną osobą.
Z niezwykła cierpliwością i dobrym podejściem do opornych małych pacjentów.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne na Brożka

Niestety ale muszę wystawić najniższa ocenę. Przyszliśmy z przeciągającym się katarem u noworodka a Pani doktor nawet mu nie zajrzała do nosa ani nie osłuchała i jak tylko zajrzała do buzi to od razu stwierdziła że ma za krótkie wędzidełko i trzeba natychmiast podciąć. Na całe szczęście dwóch innych lekarzy potwierdziło że wędzidełko jest skrócone ale w normie i nie trzeba podcinać tylko obserwować i przyjść za kilka miesięcy do kontroli. Podsumowując, badanie trwało niecałe 2 minuty a cała wizyta trwała około 5 minut za które zapłaciliśmy prawie 200 zł.

lek. Agnieszka Baranowska-Książek

Witam, niestety ja muszę również nie zgodzić się z taką oceną,pacjenci którzy mnie znają wiedzą że nigdy nie kieruję nikogo NATYCHMIAST na zabieg,szczególnie na podcięcie wędzidełka języka.Istnieją konkretne wskazania kiedy wykonuje się taki zabieg. Zawsze zbieram dokładny wywiad i dokładnie badam pacjentów,szczególnie noworodka. A rzeczywiście nie osłuchuje pacjentów,takie badanie wykonuje pediatra. Bardzo mi przykro z powodu takiej oceny.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Stomatologia Anin konsultacja laryngologiczna dzieci

Wizyta w miłej atmosferze. Pani doktor odczarowywała strach dziecka przed badaniem po wizycie u innego lekarza. Jak zwykle profesjonalne podejście :)


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne na Brożka

To moja kolejna wizyta. Pani Doktor jest kompetentna, uprzejma, sprawdza różne hipotezy i doradza różne warianty dalszego leczenia. Odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania i jest delikatna podczas badania. Polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

3 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam od 4 lat mam problem z bólem jezyka po prawej stronie, również ból mięsni, zgięć kończyn rąk , nóg. Cztery lata temu ( w 2013 roku ) przeszłam ciężko ospe wietrzną ( w wieku 23 lat ), od tego momentu ból języka mi się pojawił, lekarz zlecił w tym czasie usg szyi wyszły wtedy w prawej śliniance podżuchwowej przyścinne złogi największy 2,4mm oraz poszerzony przewód ślinowy w prawej śliniance do 7,3mm. Lekarz nic mi nie zalecił tylko kontrolne badanie usg za jakiś czas. Ból języka ustąpił mi po 1,5 miesiąca po braniu (przez 2 tygodnie bez odstępu Nimesilu ) i cała historia przycichła , czasem pojawial się ból brałam kilka tabletek przeciwbólowych i przychodziło.
  W styczniu 2017 r. ból języka znowu się pojawił dość silny , poszłam ponownie na usg szyi wyszło : " w rzucie ślinianki przyusznej prawej hipoechogeniczny węzeł chłonny o wym. 9,0 x3,7mm i podobny węzeł chłonny w okolicy nasady języka po stronie prawej - cechy zmian zapalnych . " W marcu udałam się na konsultacje laryngologiczną dostałam zlecenie biopsji z węzła chłonnego podżychwowego ( wynik badania : aspirat odczynowego węzła chłonnego, komórek nowotworowych nie znaleziono ). Przed biopsją zostało wykonane również usg szyi i wykazało : " Ślinianki podżuchwowe w gr. normy. Przyuszne nieco powiększone o zatartym zarysie . W obrębie płatów przedusznych widoczne RACZEJ odczynowe węzły wlk. 9x4mm po stronie prawej i 8x6mm po stronie lewej . Ponadto w miąższu w tej okolicy po stronie prawej hypoechogeniczny niejednoznaczny obszar 7x5mm do kontroli. , Po stronie prawej w dolnym biegunie przyusznicy podobny raczej odczynowy węzeł 10x6mm.
  Obustronnie w okolicach kątów żuchwy zmienione i powiększone węzły chłonne o wzmożonym unaczynieniu -RACZEJ zapalne wlk. 28x9mm po stronie prawej i 28x8mm po stronie lewej.
  Podobnego charakteru mnogie węzły chłonne podżuchwowe obustronnie wlk. 17x8mm po stronie prawej i 11x6mm po stronie lewej. "
  Po biopsji 1dnego z węzłow podżychwowych po stronie prawej po kilku godzinach zaczęła boleć mnie cała prawa strona lekko puchła , po kilku godzinach od pobrania zaczoł robić mi się ropień po prawej stronie pod uchem kilka centymetrów dalej od wkłucia , następnego dnia po "obraniu się ropnia " pękł wyleciała ropa i po tym czasie zaczoł stopniowo robić mi się ( OBRZEK PRAWEGO PŁATA SKRONIOWEGO ) i straszny ból tego miejsca z sor-U dostałam tylko Ketonal, nie pomagał po dwóch dniach poszłam do lekarza z POZ dostałam antybiotyk (Azitrolek 500 ) . Ból tego miejsca obrzęku tego prawego płata skroniowego był tak silny że traciłam momentami wzrok na prawe oko, zaburzenia równowagi , odczucie omdlenia i ból był okropny NIEPRZERWALNY przez 1.5 tygodnia (przestawało boleć tylko gdy spałam ) czułam jakby ten bok skroni miał mi wybuchnąć, ból ucha , dziwny ucisk . Obrzęk był widoczny i wyczuwalny, Zaczoł lekko schodzić po 3cim antybiotyku (azitrolek 500 i dwa razy Rovamycyne 3 mln ) Aktualnie ( 4.05) obrzęk jest lekko widoczny i ból co jakiś czas- nie biore już żadnych leków ) , oprócz Wapna 1x1 , oraz Fibrotin 1x1 . W marcu ( tydzień przed BIOPSJĄ ) przez 5 dni miałam diagnostykę na te bóle mięsni, kończyn . Wykazało tylko niedobór witaminy D ( w sumie to tylko tą witamine mi sprawdzali )
  Wapń całkowity 9,49 mg/dl,
  Kinaza fosfokreatyny 71,40,
  Morfologia - prawidłowa
  TSH3 ULTRA 1,377
  przeciwciŁA przeciw cyklicznemu cytruelinowemu peptydowi <7.00U/ml
  Witamina d total 18,670 ng/ml (norma >30
  Antygen HBs < 0.10 : HCV-przeciwciała <0.02 ;
  eGFR wg CKD-EPI (ml/min 1,73m2) ; 131,00
  W serologii - RF(-) aCCP(-) , ANA 1:100 - typ świecenia drobnoziarnisty , ANA -3(-)
  Rozkład białek w proteinogramie w normie
  Tydzień bo Bopsji zrobiłam morfologie z rozmazem - była prawidłowa oraz CRP 1,10 mg/l ( badanie robiłam w czwartym dniu brania antybiotyku )
  3 tygodnie po biopsji z zlecenia od lekarza z POZ zrobiłam Rezonans Magetyczny głowy z kontrastem
  :" badanie wykonano dwufazowo w obrazach T1- i T2- zależnych oraz sekwencjach TIRM i DWI w trzech płaszczyznach
  Obraz warstwy korowej , istoty białej , jąder podkorowych , struktur pnia mózgu , móżdżków , kątów mostowo - móżdżkowych i przestrzeni płynowych wewnątrzczaszkowych prawidłowy.
  R.Procesu rozrostowego w obrębie OUN nie wykazano
  dodatkowo - od lekarza - " Ja w badaniu RM obrzęku nie stwierdzam być może uległy one wchłonięciu (?) , albo nie zostały objęte zakresem badań na które Panią skierowano.
  Po badaniu RTG kręgosłupa - Zniesienie Lordozy szyjnej
  W czerwcu zlecenie Reznonasu Magnetycznego szyi
  dodam również że mam problemy skórne trądzik od 14 lat ropny ( na szyi duże ropne krosty bardziej wyglądające na czyraki - aktualnie od 6 miesięcy lekka poprawa ) leczona u dermatologa tylko wcierką z Metronidazolu.
  Mam również cukrzyce została mi po ciąży (cukier na czczo bez Metformaxu 109 ) ( brałam przez 1 rok Metformax 2x1 850 ) aktulanie od tygodnia nie zazywam ze względu na odstawienie do RM z kontrastem - jeszcze nie zrobiłam kontrolnie Kreatyniny
  Miałam również kilkakrotnie styczność z kleszczami , aczkolwiek nie przypominam sobie czy mnie kiedyś ugryzł . ew. jakie badanie wykonać czy brac to pod uwagę ?
  bolą mnie mięsnie, ręce , nogi no i kark w okolicy szyji , "coś po stronie prawej pod łopatką
  prawa strona - policzek , szczęka, szyja , uczucie obrzmienia tych okolic, klika razy zdażyło się że napuchła mi prawa strona policzka ,szczęka mi również przeskakuje, w wieku 16 lat zaczeły wyrastać boleśnie mi zęby "osemki" w tej chwily wyrosły mi już chyba całe , czasem mam opuchnięte dziosła na około "ósemek " i lekko pobolewa, ale to czasem .
  Kilka dni temu pojawiły mi się zaczerwienione 3 węzły chłonne pod prawą pachą bolesne, dziś czawarty dzień bol i zaczerwienienie lekko znika.
  Moja waga to 73kg 167 wzrostu.
  Nie wiem czy jeszcze jakieś badanie mam wykonać i Jakie ?
  Ew. do jakiego specjlalisty mam się dalej udać ?
  Czy to co się dzieje te liczne powiększone węzły chłonne na szyji mogą o czymś świadczyć ?
  Czy zniesienie lordozy szyjnej może mieć coś wspólnego z tymi węzłami na szyi ?
  Bardzo się martwię i boje.

  Proszę o pomoc i doradę , Pozdrawiam serdecznie .

  Witam,zniesienie lordozy to raczej pourazowe.
  Jeśli chodzi o węzły chłonne to proszę zkonsultować z laryngologiem, może to choroba kociego pazura. Wskazana konsultacja onkologiczna .
  pozdrawiam

  lek. Agnieszka Baranowska-Książek

 • Witam, mam 18 lat i od pół roku boli mnie ucho. Laryngolog stwierdził zapalenie skóry w lewym uchu, występują bóle tego ucha, często promieniujące do żuchwy. Prześwietlenie szczęki nie wskazało, żeby był to problem z zębami/ósemkami. Dodam też, że mimo zakrapiania ucha antybiotykiem, ból nie przechodzi, krople zatykają ucho a potem wylewają się. Poprzedni antybiotyk pomógł, ale tylko na chwile przyjmowania go. Gdzie mam się teraz udać?

  Wskazana wizyta u specjalisty otolaryngologa.

  lek. Agnieszka Baranowska-Książek

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Witam Państwa, Moją karierę zawodową rozpoczęłam w 2006 roku, w Szpitalu Dziecięcym przy ul. Niekłańskiej w Warszawie. Mają mentorką jest pani prof. ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zapalenie ucha
 • zapalenie zatok
 • zapalenie migdałków
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • WUM( Warszawa,2004)

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Staże

 • Szpital MSW,Oddział Otolaryngologiczny
 • Szpital MSSW,Oddział Otolaryngologiczny

Znajomość języków

Angielski

Powiązane wyszukiwania