Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Wojciechowska 7 pok.108, Lublin
Psychoterapia Integracyjna

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutą i trenerem. Przez siedem lat pracowałam w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia nastroju
 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia psychosomatyczne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Poradnictwo psychologiczne


Wojciechowska 7 pok.108, Lublin

130 zł

Psychoterapia Integracyjna


Psychoterapia indywidualna


Wojciechowska 7 pok.108, Lublin

130 zł

Psychoterapia Integracyjna


Psychoterapia partnerska


Wojciechowska 7 pok.108, Lublin

210 zł

Psychoterapia Integracyjna

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
36 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia Integracyjna psychoterapia indywidualna

Terapie u Pani Agaty zakończyłam już jakiś czas temu. Bardzo mi pomogła i wspierała mnie w bardzo trudnym dla mnie okresie. Była dyspozycyjna w chwilach gdy tego najbardziej potrzebowałam. Jest to osoba, która nie tylko pomaga "słowem". Swoja postawą, zachowaniem wzbudza zaufanie i pokazuje jak budować bezpieczne i pełne szacunku relacje. Moje życie po terapii nie stało się nagle cudowne jak za dotknięciem różdżki, bo i nie tak to niestety działa, ale dzieki Pani Agacie nauczyłam się jak czerpać z niego więcej radości, satysfakcji, jak dbać o swoje granice i jak radzić sobie z trudnosciami. Dziękuję.

dr Agata Łukasik

Droga Pani A. :-) Bardzo się cieszę, że wraz z upływem czasu od zakończenia terapii Pani życie dobrze się układa i jest Pani szczęśliwa. W ramach naszych spotkań podjęła Pani trudne wyzwanie, by być ze mną w szczerej relacji i uczyć się tego, jak budować prawdziwą głęboką więź z innymi, ale też jak dobrze dbać o samą siebie. Dziękuję za otwartość, zaangażowanie i ogromną gotowość do pracy nad sobą! Podziwiam Panią bardzo i życzę wszystkiego co najlepsze na każdy kolejny dzień! Pozdrawiam


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Psychoterapia Integracyjna psychoterapia indywidualna

Jestem szczerze zadowolona z wizyt u dr. Agaty. Wszystko idealnie. Atmosfera, kontakt. Czuję się dobrze zaopiekowania. Mam nadzieję , że nie będę "oporna na leczenie" w dłuższym czasie. Na chwilę obecną powoli, ale odzyskuje siły i wiarę.
Polecam i bardzo cieszę się , że trafiłam do P. dr. Agaty

dr Agata Łukasik

Dziękuję za miłe słowa i zarazem cieszę się, że czuje się Pani bezpiecznie w relacji ze mną. Jestem przekonana, że podejmowane przez Panią starania i wysiłki w każdym kolejnym tygodniu przybliżają Panią do lepszego rozumienia samej siebie, a co za tym idzie również budowania bardziej satysfakcjonujących, zgodnych relacji z bliskimi. Praca z Panią jest dla mnie samej ważnym i poruszającym doświadczeniem! Pozdrawiam ciepło :-)


Ł
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Psychoterapia Integracyjna psychoterapia indywidualna

Bardzo rzetelna i staranna osoba. Robi wszystko, aby zrozumieć problem i podejść do niego jak najlepiej się da. Profesjonalne podejście. Zdecydowanie warto udać się do Pani Agaty. Byłem mega sceptyczny do tego typu 'porad', ale po kilku wizytach (u Pani Agaty), które odbyłem niechęć minęła i myślę, że jest ogromna szansa na osiągnięcie sukcesu.

dr Agata Łukasik

Dziękuję Panu za podzielenie się swoimi przemyśleniami. Cieszy mnie rosnąca u Pana gotowość do angażowania się w proces zmiany. Nadzieja jest niezwykle istotnym czynnikiem leczącym w terapii, to od niej zaczyna się to, co jeszcze chwilę temu było niemożliwe. Zatem działajmy dalej :-) Pozdrawiam serdecznie


A
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam do Pani Agaty jako zakompleksiona, nieznająca własnej wartości i przytłoczona problemami młoda kobieta. Czułam się fatalnie i nie potrafiłam znaleźć wyjścia. Nawet nie zauważałam, że takie w ogóle istniało. Tkwiłam w błędnym kole.
Dziś sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Znam swoją wartość, nabieram coraz większej pewności siebie i przede wszystkim wreszcie przejęłam kontrolę nad swoim życiem. A to wszystko za sprawą wyjątkowych wizyt u Pani Agaty.
Pani Doktor jest niezwykłą kobietą, ekspertem w swojej dziedzinie. Jej zaangażowanie, wyrozumiałość i doświadczenie sprawiły, że każda wizyta dawała mi niesamowitą siłę i nadzieję na lepsze życie. Już od pierwszego spotkania nawiązała się pomiędzy nami nić porozumienia. Wreszcie poczułam się zauważona i zrozumiana. Poczułam, że nie jestem z tym wszystkim sama. Każda wizyta była dla mnie niezwykłym doświadczeniem, a gabinet stał się oazą, w której mogłam zostawić ciężki bagaż bolesnych przeżyć i myśli. Pani Doktor potrafiła zajrzeć w głąb mojej duszy i pomogła zaopiekować się cierpieniem, smutkiem i złością. Dzięki Pani, przekonałam się jaka na prawdę jestem i jak wielkie, nieodkryte dotąd, pokłady we mnie drzemią. Terapia była dla mnie niezwykłą podróżą, z której wyniosłam bardzo wiele cennych uwag i przemyśleń. Złote rady Pani Agaty zostaną ze mną już na zawsze.
Jeszcze raz, dziękuję Pani Agato! Za zaangażowanie i podejście. Pełni Pani ważną rolę w moim życiu. Zawsze będę o Pani pamiętać i miło wspominać każdą wizytę. Jestem bardzo wdzięczna. Dziękuję!
Ada

dr Agata Łukasik

Droga Pani Ado! Podzielam Pani radość i entuzjazm, gdyż dla mnie spotkania z Panią również były bardzo satysfakcjonującym i budującym przeżyciem. To coś niezwykłego móc towarzyszyć drugiej osobie w tak pięknej przemianie - dziękuję, za Pani zaufanie i zaangażowanie w pracę podczas terapii! Życzę Pani świadomego i autentycznego przeżycia każdego kolejnego dnia oraz pełnego korzystania z ogromnych zasobów jakie Pani posiada. Ma Pani na stałe miejsce w moim sercu :-) pozdrawiam ciepło


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia Integracyjna

Pani dr jest świetnym psychologiem. Podczas sesji dzieje się dużo, czasami zostaję nieźle "kopnieta", ale to właśnie daje dużo do myślenia, i bardzo pomaga. Polecam i polecać będę dalej. Pani doktor, pozdrawiam serdecznie. Ania

dr Agata Łukasik

Pani Aniu, dziękuję za kolejny wpis zawierający Pani bieżące obserwacje z pracy w trakcie trwania terapii. Rzeczywiście moim zadaniem, obok wspierania, jest również konfrontowanie moich klientów z rzeczywistością - to dobrze, jeśli daje to materiał do przemyśleń i zmiany w zachowaniu. Pozdrawiam ciepło :-)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia Integracyjna terapia ogolna

U Pani Agaty przeszłam pełna terapie, i mogę powiedziec zebyla to najlepsza decyzja w życiu. Pani Agata to wspaniała, empatyczna i cudowna osoba , a także doświadczony terapeuta. Polecam każdemu, Kto spotyka się z trudnościami w swoim życiu. Teraz funkcjonuje zupełnie inaczej-lepiej, jestem szczęśliwa, umiem radzić sobie z różnymi emocjami, akceptuje swoje emocje, umiem zadbać o siebie i swoje potrzeby. Wpłynęło to pozytywne na mnie i na cała rodzine, chociaż podda2alam się terapii indywidualnej. Pani Agatko, będzie mi Pani brakować, ze już na zawsze ma Pańi miejsce w moim serce. Pozdrawiam, dziękuje raz jeszcze za pomoc i dobroć jaka od Pani dostalam!

dr Agata Łukasik

Bardzo mi miło czytać Pani komentarz Pani Magdo. Spotkania z Panią to piękny przykład hartu ducha i ogromnego potencjału w jednej sympatycznej osobie! Była to dla mnie ważna i poruszająca praca, za co wielce Pani dziękuję. Życzę Pani takiej odwagi i gotowości we wszystkim, co Pani robi, a zapewni sobie Pani szczęście i spełnienie. Pozdrawiam ciepło. Ps. U mnie w sercu też zapisała się Pani na zawsze :-)


I
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Agaty trafiłam z problemem - jak każdy, przecież właśnie dlatego "lądujemy" w jej gabinecie :)
Ciężko znaleźć słowa, aby opisać moją wdzięczność za wspólną pracę nad moją osobą - wspólną, ponieważ w towarzystwie Pani Agaty wszystko wydaje się prostsze, bardziej logiczne, poukładane.
Świetne podejście, szczera chęć pomocy i mega ciepła osoba.
Polecam w 100% każdemu, kto jest w gorszej kondycji psychicznej, Pani Agata z pewnością pomoże :)
Dziękuję jeszcze raz p. Agato!
Iza

dr Agata Łukasik

Pani Izo, dziękuję za dobre słowo! Bardzo się cieszę, że miałam przyjemność pracować z Panią i uczestniczyć w tej niezwykłej przemianie, której Pani dokonała. Życzę Pani spokoju ducha oraz odwagi w realizowaniu zarówno małych, jak i dużych celów i marzeń - jestem przekonana, że dziś doskonale Pani wie, jak to robić :-) Wszystkiego dobrego


K
Użytkownik zweryfikowany

Do Doktor Agaty trafiłam w najgorszym momencie życia. Byłam pełna rezygnacji, przerażenia, złości. Już na pierwszym spotkaniu dała mi nadzieję, że dam radę z tego wyjść, a na każdym kolejnym przekonywałam się, że to nie były tylko puste słowa. Jej spokój, wsparcie, zrozumienie, umiejętność słuchania i nie oceniania były dokładnie tym, czego potrzebowałam. Nauczyła mnie rozumieć i akceptować moje emocje. Dzięki niej mam do siebie większy szacunek, potrafię postawić na swoim, naprawiłam swoje relacje z innymi i odnalazłam życiową drogę. Jestem jej za to niesamowicie wdzięczna i z całego serca polecam ją wszystkim, którzy czują, że potrzebują pomocy. Jeszcze raz bardzo dziękuję!

dr Agata Łukasik

Droga Karolino! Z ogromną sympatią i radością uczestniczyłam w procesie Twojej przemiany. Twoje słowa pokrzepiają moje serce, dowodząc w najlepszy sposób, że warto podejmować trud pracy nad sobą nawet, gdy początkowo sytuacja wydaje się być beznadziejna. Korzystaj z dobrego życia, bądź w zgodzie ze sobą i nie bój się marzyć :-) pozdrawiam ciepło


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia Integracyjna

Dziękuję Pani Agato! Szkoda, ze musiało się wydarzyć trochę złego u mnie zanim do Pani trafiłem i zobaczyłem w jakim miejscu jestem. Zmieniłem się dzięki Pani w innego człowieka z inną świadomością i tożsamością. Inaczej postrzegającego otoczenie, relacje. Jeszcze raz dziękuję i polecam Panią z całego serca za profesjonalizm i skuteczność. Nigdy nie zapomnę tego i jak bardzo to doceniam, że nawet będąc na porodówce nie odrzuciła Pani telefonu ode mnie.

dr Agata Łukasik

Dziękuję Panie Sławku za komentarz od Pana i naszą wspólną pracę! Wykonał Pan kawał dobrej roboty dostrzegając i nadając odpowiednią rangę temu, co ważne, a następnie wdrażając przemyślenia do swojego życia i relacji. Życzę Panu spokoju i pełni w tym wszystkim, co na co dzień jest najbliżej. Pozdrawiam serdecznie


S
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo wdzięczny Pani Agacie i polecam każdemu. Podjęcie decyzji nie było łatwe, ale chęć zmian i naprawy tego co zakodowało się w dzieciństwie było silniejsze. Trafiłem w odpowiednim momencie i na odpowiednią osobę. Do tej pory jestem pod wrażeniem, jak "łatwo" można zmienić podejście do życia i na nowo ułożyć wszystko w głowie. Już wiem, że na zmiany nigdy nie jest za późno. Dzięki Pani Agacie przygotowałem fundamenty pod resztę zmian w swoim życiu.

dr Agata Łukasik

Pięknie dziękuję Panie Szymonie za wspaniałą współpracę! Możliwość obserwowania Pana niesamowitej gotowości do pracy nas sobą oraz wprowadzania zmian we własnym świecie była dla mnie budującym i zarazem wielce satysfakcjonującym doświadczeniem. Wierzę, że dysponuje Pan kluczem do dobrego życia i życzę Panu odwagi w sięganiu po to wszystko, o czym Pan marzy! Pozdrawiam ciepło :-)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutą i trenerem. Przez siedem lat pracowałam w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia nastroju
 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia psychosomatyczne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Publikacje i artykuły

Powiązane wyszukiwania