Adres

Ortho Sport Clinic Warszawa
Opaczewska 43 lok. 125 (wejście obok ŻABKI), Ochota, Warszawa


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza
22 173..... Pokaż numer


NIP

1133084717

Adres firmy

Opaczewska 43/125, Warszawa

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Opaczewska 43 lok. 125 (wejście obok ŻABKI), Warszawa

190 zł

Ortho Sport Clinic Warszawa

Konsultacja fizjoterapeutyczna to pierwszy krok w procesie terapii. Na początku specjalista przeprowadza wywiad, w którym pacjent opisuje swoje dolegliwości oraz dotychczasowe schorzenia. Następnie przeprowadzana jest dokładna analiza stanu pacjenta, obejmująca badanie fizykalne oraz ewentualne badania dodatkowe. Na podstawie uzyskanych wyników fizjoterapeuta dobiera odpowiednią metodę terapii oraz ustala z pacjentem indywidualny plan leczenia. Konsultacja fizjoterapeutyczna pozwala na skuteczną diagnozę i leczenie dolegliwości związanych z układem mięśniowo-szkieletowym. Dzięki konsultacji pacjent otrzymuje indywidualny plan terapii, który pozwala na skuteczne poprawienie stanu zdrowia oraz polepszenie jakości życia. Konsultacja fizjoterapeutyczna może być również wykorzystana w celach profilaktycznych, co pozwala na uniknięcie poważniejszych dolegliwości.Opaczewska 43 lok. 125 (wejście obok ŻABKI), Warszawa

190 zł

Ortho Sport Clinic Warszawa

Fizjoterapia stomatologiczna, czyli inaczej terapia stawów skroniowo - żuchwowych, wykorzystywana jest w leczeniu zaburzeń i bólów okolicy stawów skroniowo-żuchwowych. Polega ona na normalizacji napięć w tkankach miękkich oraz przywracaniu prawidłowej, fizjologicznej ruchomości w obrębie stawów skroniowo żuchwowych.Opaczewska 43 lok. 125 (wejście obok ŻABKI), Warszawa

Od 220 zł

Ortho Sport Clinic Warszawa

Hirudoterapia została zaklasyfikowana w Międzynarodowej Klasyfikacji Procedur Medycznych ICD-9 pod numerem 99.991 jako Terapia pijawkowa. Jest to bowiem naturalna metoda terapii różnych dolegliwości przy użyciu pijawek medycznych, za sprawą leczniczego działania substancji farmakologicznych (m.in. hirudyny) zawartych w gruczołach pijawek. Pijawka wprowadza leki, które poprawiają krążenie i oczyszczają naczynia i komórki organizmu, likwiduje zakrzepy, procesy zapalne i obniża poziom cholesterolu.

Hirudoterapia jest metodą wskazaną w zapaleniach stawów. zwyrodnieniach stawów kolanowych, barkowych, biodrowych, chorobach reumatycznych, zapaleniach ścięgien, bólach kręgosłupa, rwie kulszowej.

W Ortho Sport Clinic stosujemy wyłącznie pijawki hodowane w izolowanych warunkach laboratoryjnych, bez najmniejszego kontaktu z otoczeniem zewnętrznym oraz żywione w sposób kontrolowany, co zapewnia pełne bezpieczeństwo dla osób leczonych.Opaczewska 43 lok. 125 (wejście obok ŻABKI), Warszawa

190 zł

Ortho Sport Clinic Warszawa

Terapia Manualna to leczenie dolegliwości bólowych przy pomocy rąk terapeuty. Jest wykorzystywana do leczenia przeciążeń, kontuzji oraz różnego rodzaju bólów. Terapeuta po przeprowadzonym z Tobą wywiadzie ocenia Twoje potrzeby i proponuje odpowiednie leczenie. Leczenie obejmuje w zależności od schorzenia: badanie diagnostyczne, terapię manualną, masaż, techniki mobilizacyjne, powięziowe, a także zalecenia ćwiczeń.Opaczewska 43 lok. 125 (wejście obok ŻABKI), Warszawa

470 zł

Ortho Sport Clinic Warszawa

W Ortho Sport Clinic przeprowadzamy kompletne badanie stóp oraz wad postawy, a następnie na miejscu projektujemy i wykonujemy indywidualnie dopasowane anatomicznie, termoplastyczne wkładki. Wszystkie wkładki do butów są wykonane z przyjaznych materiałów, dzięki czemu są wygodne, nawet dla wrażliwych stóp. Doskonała jakość i cechy materiałów, z których korzystamy, w połączeniu z posiadaną wiedzą o zasadach korekcji przynoszą doskonałe rezultaty lecznicze.

PRZEBIEG WYKONYWANIA INDYWIDUALNYCH WKŁADEK ORTOPEDYCZNYCH:
1) Konsultacja fizjoterapeutyczna obejmująca
2) pomiary ustawienia poszczególnych części ciała,
3) badanie zakresu ruchu w stawach oraz funkcjonalności mięśni,
4) komputerowe badanie stóp,
5) wykonanie wkładek (na miejscu w klinice).

Pozostałe usługi


Opaczewska 43 lok. 125 (wejście obok ŻABKI), Warszawa

Od 25 zł

Ortho Sport Clinic Warszawa

Fizykoterapia to rodzaj rehabilitacji medycznej, gałąź fizjoterapii. Podczas fizykoterapii wykorzystuje się w celach leczniczych zjawiska fizyczne takie jak prąd elektryczny, światło, magnetyzm, ultradźwięki oraz niską temperaturę. Za ich pomocą oddziałuje się na zmienione chorobowo miejsca. Celem fizykoterapii jest usprawnienie pracy mięśni po urazach, na przykład po złamaniach oraz uśmierzenie bólu, a to prowadzi do poprawy komfortu życia po przewlekłych schorzeniach.Opaczewska 43 lok. 125 (wejście obok ŻABKI), Warszawa

150 zł

Ortho Sport Clinic Warszawa

Trening medyczno – funkcjonalny to jeden z niezbędnych elementów rehabilitacji. Jest połączeniem fizjoterapii oraz treningu motorycznego. Jego głównym założeniem jest, przy doborze odpowiednich ćwiczeń, bezpieczny powrót po urazie, operacji lub rehabilitacji do mobilności i stabilności ciała. Charakteryzuje się dużą różnorodnością ruchów imitujących naturalne i często wykonywane czynności, dzięki czemu zmniejsza ryzyko urazów podczas ich powielania w życiu codziennym, czy po powrocie do aktywności sportowych.

W Ortho Sport Clinic na trening medyczny zapraszamy również osoby z wadami postawy, po endoprotezach i wszelkich zabiegach operacyjnych.

Moje doświadczenie

O mnie

Fizjoterapeutka z wykształcenia i z pasji. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Odkrywanie zagadek ciała i pracę z pacjentami trakt...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • - Manipulacja Powięzi- Fascial Manipulation (wg Stecco)
  • - CRAFTA - Leczenie problemów w obszarze czaszkowo-żuchwowym i czaszkowo-twarzowym.
  • - Suche Igłowanie- medyczna akupunktura
Zobacz więcej

Zakres porad

  • Medycyna sportowa
  • Rehabilitacja medyczna
  • Rehabilitacja pourazowa
Zobacz więcej

Doświadczenie

  • Ortho Sport Clinic, Warszawa, ul. Opaczewska 43/125
  • ORTO J.J. Sobol Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne

Certyfikaty


Znajomość języków

  • Angielski

Profile społecznościowe

12 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ortho Sport Clinic Warszawa

Pani Agata od początku zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie, bo spóźniłam się z 20 min na wizytę, a ona i tak powitała mnie z uśmiechem (chociaż musiała być to krótsza sesja, wiadomo). Miałam doświadczenie bycia u innego fizjoterapeuty stomatologicznego i naprawdę niebo a ziemia w porównaniu do pani Agaty, która dokładnie mnie przebadała i rozpracowała napięcia, jakie mnie męczą. Masaże przyniosły mi ulgę. Poczułam się naprawdę zaopiekowana. Na pewno będę wracać, jeśli znowu coś będzie mi doskwierać, chociaż mam daleko na tę Ochotę!

R
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Ortho Sport Clinic Warszawa Terapia manualna

Ms. Agata was very kind and helpful in her treatment. She asked many questions to diagnose my issue and explained what was causing it, as well as how to remedy the problem. I highly recommend :)

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ortho Sport Clinic Warszawa Terapia manualna

Polecam Agatę with all my heart and muscles, miałem problem z napięciem mięśni uda, nie tylko pomogła a dodatkowo wyjaśniła błędy w rozciąganiu. Dzięki jej opiece człowiek funkcjonuje jak człowiek :)


M
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Ortho Sport Clinic Warszawa Terapia manualna

Do P. Agaty trafiłem z bólem mięśni na środkowej części pleców. Pani Agata przeprowadziła najpierw szczegółowy wywiad, a potem przystąpiła do terapii, dokładnie tych miejsc, które tego wymagały. Pod dwóch wizytach czuję się znacznie lepiej. Kolejna wizyta kontrolna - za tydzień. Dziękuję!


G
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Ortho Sport Clinic Warszawa Terapia manualna

Pani Agata jest bardzo kompetentna i profesjonalna. Oprócz szerokiej wiedzy w swojej dziedzinie posiada też ogromną intuicję, która pozwala jej ustalić przyczynę problemu tam gdzie inni zawodzą, często kierując się rutyną. Jest też bardzo empatyczna w stosunku do swoich pacjentów co nie jest takie oczywiste u innych fizjoterapeutów. Bez Pani Agaty, los mój oraz moich najbliższych byłby naznaczony różnymi bólami, niedowładami i innymi zaburzeniami. Polecam z całego serca chociaż z pobudek egoistycznych wolałbym zatrzymać ją tylko dla siebie :)


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ortho Sport Clinic Warszawa

Bardzo serdecznie polecam Agate, to prawdziwa specjalistka w swoim fachu! Korzystam z Jej pomocy przy rehabilitacji kolana po operacji rekonstrukcji więzadła ACL ( terapia manualna i ćwiczenia na sali gimnastycznej). Agata podchodzi indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta, jest sumienna, pomocna, a Jej terapia bardzo efektywna. Polecam, polecam, polecam :)


J
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Ortho Sport Clinic Warszawa

Pani Agata ma szeroką wiedzę, intuicję oraz empatię. Jest bardzo pomocna i dociekliwa, a przy tym sympatyczna. Pomogła mi pozbyć się zawrotów głowy oraz nadwrażliwości na hałas, które pojawiły się po uderzeniu głową w zagłówek siedzenia. Trafiłam do niej po wizytach u 4 specjalistów, w tym ortopedy, którzy nie potrafili zdiagnozować przyczyny moich dolegliwości. Dopiero Pani Agata dokopała się do sedna mojego problemu, za co jestem jej niezmiernie wdzięczna. Doprowadziła mnie do stanu normalnego funkcjonowania. Ponadto, pomogła mi również z problemem pojawiającego się „trzaskania” stawu skroniowo-żuchwowego. Jest niesamowicie skuteczna. Bardzo Polecam.


B
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ortho Sport Clinic Warszawa Inny

Super fizjoteraputka, skuteczna przesympatyczna z duza wiedza


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ortho Sport Clinic Warszawa

Pani Agata jest fizjoterapeutką o ogromnej wiedzy i doświadczeniu, a przy tym niezwykle sympatyczną, otwartą i życzliwą osobą, bardzo oddaną swojej pracy i pacjentom. Pomogła mi bardzo i pomaga nadal, mam do niej ogromne zaufanie. Oddałam w jej ręce również moją 80-letnią mamę, mama także jest bardzo zadowolona z terapii i wdzięczna za pomoc Pani Agaty.


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ortho Sport Clinic Warszawa

Miła atmosfera, w trakcie wizyty omawiana i wyjaśniana jest celowość działań a zastosowane metody przynoszą bardzo dobre efekty.Pani Agata jest świetną fizjoterapeutką, w swoją pracę wkłada bardzo dużo serca i wysiłku,tak więc,rehabilitacja jest fachowa i bardzo metodyczna . Jestem po bardzo skomplikowanej operacji ręki i dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu Pani Agaty , powraca funkcjonalność . Wielkie Dziękuję :-)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania