Adrianna Błaszczyk

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta

20 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
282 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem psychologiem i psychoterapeutą, Pracuję z osobami chorującymi na lęki, nerwice, zaburzenia depresyjne, zaburzenia odżywiana, mającymi trudności w relacjach, doświadczającymi… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Usługi psychologiczne Adrianna BłaszczykUsługa: psychoterapia indywidualna, psychoterapia partnerska, psychoterapia rodzinna, psychoterapia grupowa, poradnictwo psychologiczne,

  Bardzo ciepła i cierpliwa Pani. Z poczuciem humoru i pełna emocji. Pomogła mi z wieloletnimi dolegliwościami w walce z samym sobą. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi Pani Adrianny.

 • G

  Pełen profesjonalizm i skuteczność. Terapeutka bardzo empatyczna i dociekliwa w szukaniu przyczyn mojego problemu. Techniki transowe którymi się posługiwała początkowo mnie zaskoczyły, ale okazały się bardzo skuteczne.

 • A

  Pani Ada jest świetnym specjalistą. Pomogla mi zrozumieć wiele spraw. Jest ciepłą, empatyczna osobą, która od razu wzbudza zaufanie. Serdecznie Panią Adę polecam:-)

 • M
  Lokalizacja: Usługi psychologiczne Adrianna BłaszczykUsługa: problemy w związku

  Wspaniała terapeutka dla par, ale i indywidualna. Terapia u Pani Adrianny zmieniła moje życie na lepsze. Przepracowałam z Nią najważniejsze wątki moich zawiłych problemów. Pokazała mi racjonalne i skuteczne rozwiązania. Ciepła, empatyczna, konkretna osoba. Szczerze i z całego serca polecam terapię u tej Pani psycholog.

 • Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Warcie

  Polecam Pania Ade jest to psycholog z powołania. Zna się na tym co robi i wykonuje swoją pracę idealnie. Dzięki Pani Adzie i terapii poradziłam sobie z przeszłością,a moje spojrzenie na świat jest o wiele lepsze. Polecam z całego serca

 • Lokalizacja: Usługi psychologiczne Adrianna BłaszczykUsługa: psychoterapia depresji

  Bardzo dobra specjalistka. Od sześciu lat biorę udział w ustawieniach u Pani Ady i moje życie zmieniło się na lepsze a problemy pokonuje bez leku. Pani Adriana idealnie trafia w problemy i skutecznie pomaga je rozwiązać. Polecam z pozdrowieniami Marta R.

 • E
  Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w WarcieUsługa: zespół stresu pourazowego

  Cudowna i bardzo empatyczna kobieta. Potrafi dostosować rodzaj terapii indywidualnie do pacjenta,niczego nie narzuca i swoim podejściem sprawia,że można się przed nią naprawdę otworzyć. Zgłosiłam się do Pani Ady z traumą urazową i już na pierwszej wizycie zdobyła moje zaufanie. Chodzę do niej od kilku miesięcy i tylko dzięki terapii stanęłam na nogi. Wiem,że jeszcze dużo pracy przed nami,ale widzę efekty i mam ochotę pracować nad sobą. Bardzo przydatne okazały się ustawienia. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Adę każdej osobie,która znajdzie się w potrzebie skorzystania z usług psychologa.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Usługi psychologiczne Adrianna BłaszczykUsługa: psychoterapia indywidualna, psychoterapia partnerska, psychoterapia rodzinna, psychoterapia grupowa, poradnictwo psychologiczne,

  Profesjonalne podejście, niesamowita intuicja, dbanie o pacjenta; jest to terapeutka bardzo sympatyczna, pogodna i miła.

 • K

  Witam długo chodzę do pani Ady Błaszczyk jest wyśmienitym psychologiem dobrze mi się współpracuje z panią Ado dzięki niej potrafię normalnie funkcjonować w tym szarym świecie polecam panią Ade wszystkim znajomym i rodzinie mam wielki szacunek dla pani Ady pozdrawiam serdecznie i gorąco panią Ade K.B

  Adrianna Błaszczyk2017-03-30

  Dziękuję, również pozdrawiam!

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Polecam Panią Adriannę.
  Indywidualne podejście, zaangażowanie i pełen profesjonalizm w pracy z pacjentem.
  Lekarz godny zaufania, bardzo przyjazny, pełen empatii.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem i psychoterapeutą,
  Pracuję z osobami chorującymi na lęki, nerwice, zaburzenia depresyjne, zaburzenia odżywiana, mającymi trudności w relacjach, doświadczającymi sytuacji traumatycznych (PTSD), mającymi objawy psychosomatyczne i somatyczne, cierpiącymi na zaburzenia seksualne, a także parami starającymi się o dziecko.
  Prowadzę terapię indywidualną, par i rodzin, a także grupy terapeutyczno-rozwojowe.
  Pracuję również w hipnozie.

  Ukończyłam Czteroletni Podyplomowy Kurs Psychoterapii atestowany przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, prowadzony przez Polski Instytut Ericksonowski.

  Pracuję w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Warcie ( obecna nazwa: Szpital Wojewódzki im.Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu Centrum Psychiatryczne w Warcie) oraz gabinecie prywatnym.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Czteroletni Kurs Psychoterapii akredytowany przez SN PTP w Polskim Instytucie Erocksonowskim ,
 • Dwuletnie szkolenie dla terapeutów w zakresie systemowych ustawień rodzinnych, prowadzenie Maria Senftleben-Gudrich
 • Problemy seksuologiczne w praktyce terapeutycznej, prowadzenie prof.Maria Beisert