Adrianna Barczyńska (Łojek)

Dietetyk

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Bardzo miła i sympatyczna osoba. Proponowane przepisy smaczne i dopasowane do mojego gustu. Zbędne kilogramy zrzucam bez większych wyrzeczeń. Polecam każdemu kto chce schudnąć i zacząć zdrowo się odżywiać

  Adrianna Barczyńska (Łojek)2016-11-08

  Serdecznie dziękuję i trzymam kciuki za dalsze sukcesy!

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, kierunku Dietetyka, prowadzi Poradnię Dobry Dietetyk w Mysłowicach. Poradnia specjalizuje się w odchudzaniu, zwiększaniu masy ciała, żywieniu w chorobach, prawidłowym odżywianiu kobiet ciężarnych i karmiących, racjonalnym żywieniu dzieci oraz żywieniu osób aktywnych fizycznie.
   Na podstawie analizy masy i składu ciała, szczegółowego wywiadu medycznego i żywieniowego, możliwości oraz preferencji klienta, przygotowywany jest program żywieniowy. Program żywieniowy zawiera wyniki analizy masy i składu ciała, dopasowane indywidualnie normy na energię i składniki odżywcze, wyznaczone cele terapii, analizę dotychczasowego sposobu żywienia wraz z opisem nieprawidłowości i sposobem ich zmiany, jadłospis na każdy dzień na okres 4 tygodni, lista zakupów, zadania kontrolne ułatwiające stosowanie nowych zasad żywienia, program aktywności fizycznej. Dodatkowo dołączana jest książka zamienników produktów.
   Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej poradni: http://barczynska.dobrydietetyk.pl/

  Usługi

  Poradnia Dobry Dietetyk mgr Adrianna Barczyńska

  ul. gen. Jerzego Ziętka 74c, 41-412 Mysłowice, śląskie

  Wizyta wstępna- badanie i konsultacja 100 zł
  I program żywieniowy na okres 2 tygodni 180 zł
  Kontynuacja programu na kolejne 2 tygodnie 150 zł

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Bardzo miła i sympatyczna osoba. Proponowane przepisy smaczne i dopasowane do mojego gustu. Zbędne kilogramy zrzucam bez większych wyrzeczeń. Polecam każdemu kto chce schudnąć i zacząć zdrowo się odżywiać

   Adrianna Barczyńska (Łojek)2016-11-08

   Serdecznie dziękuję i trzymam kciuki za dalsze sukcesy!

  • O

   Pani Adrianna to uśmiechnięta miła i kompetentna osoba , program żywieniowy ułożony profesjonalnie
   nie odczuwam głodu , jem to co lubię no i kilogramy szybują w dół , na takiej diecie to mogę być całe życie !!!! Polecam gorąco.

  • M

   Witam:) Polecam wszystkim którzy chcą zadbać o swoje zdrowie i sylwetkę panią mgr Adriannę Łojek,dieta smaczna,zdrowa i na każdą kieszeń,posiłki są bardzo zróżnicowane i co dla mnie ważne szybkie w przygotowaniu, nie ma się ochoty na podjadanie w ciągu dnia:)) efekty widać już po pierwszych tygodniach.Bardzo serdecznie wszystkim polecam!!!

   Adrianna Barczyńska (Łojek)2015-05-07

   Dziękuję serdecznie. Pani również zasługuje na 5 gwiazdek!

  • Bardzo serdecznie polecam Panią mgr Adriannę Łojek!!! Zdecydowanie będę kontynuować współpracę. Plan dietetyczny przygotowany rzetelnie, dokładnie, zostały uwzględnione moje prośby. Produkty są zawsze dostępne, jesli nie to Pani Adrianna zawsze chętnie udzieli informacji lub zmodyfikuje. Wiedza Pani Adrianny jest ogromna, zawsze chętnie wytłumaczy i doradzi, a także sumiennie odpisuje na wszystkie maile. Potrawy są smaczne i bardzo sycące, nie ma się ochoty na podjadanie. Efekty współpracy są bardzo szybko widoczne!!! Jest to bardzo miła i sympatyczna osoba wraz z profesjonalnym podejściem tworzą dietetyka marzenie! Polecam całym sercem.

   Adrianna Barczyńska (Łojek)2015-04-27

   Pięknie dziękuję Pani Agnieszko!

  • Super Dietetyk!! Idealnie dobrana dieta,ktora razem z cwiczeniami daje rewelacyjne efekty. Polecam!!

   Adrianna Barczyńska (Łojek)2015-03-29

   Dziękuję serdecznie.