InviMed Katowice

(28 opinii)

InviMed to największa w Polsce sieć klinik zajmujących się diagnozowaniem i leczeniem niepłodności. Nasze doświadczenie i skuteczność sprawia, że znajdujemy się w czołówce placówek diagnozujących i le... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

InviMed Katowice

ul. Piotrowicka 83

40-724 , Katowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 500...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

InviMed to największa w Polsce sieć klinik zajmujących się diagnozowaniem i leczeniem niepłodności. Nasze doświadczenie i skuteczność sprawia, że znajdujemy się w czołówce placówek diagnozujących i leczących niepłodność w Polsce.

Klinika w Katowicach to piąta już, specjalistyczna placówka InviMed. Podobnie jak pozostałe kliniki, wyposażona jest w najnowocześniejsze technologie medyczne stosowane w diagnostyce i leczeniu niepłodności.

Zespół medyczny InviMed Katowice to wybitni i doświadczeni ginekolodzy, androlodzy, urolodzy i embriolodzy. Wiedzę zdobywali w najlepszych klinikach na całym świecie, a obecnie regularnie uczestniczą w międzynarodowych konferencjach, na których poznają najbardziej aktualne badania i metody diagnozowania i leczenia niepłodności. Laboratorium każdej kliniki InviMed jest wyposażone w najnowocześniejszy i najwyższej jakości sprzęt medyczny, który posiada wszystkie międzynarodowe certyfikaty. W klinice InviMed czeka na Państwa życzliwy i kompetentny personel, który zapewni przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pobytu. W Klinikach InviMed leczone są nawet najtrudniejsze przypadki niepłodności. Każda para będąca w trakcie procesu diagnostyki i leczenia niepłodności w InviMed może skorzystać z pomocy psychologa, specjalizującego się w problematyce niepłodności.

Nasza oferta

Leczenie niepłodności

W zespole klinik InviMed pracują wysoko wykwalifikowani specjaliści medyczni; lekarze ginekolodzy, androlodzy, urolodzy, endokrynolodzy oraz embriolodzy, którzy stale pogłębiają swoją wiedzę i zdobywają nowe umiejętności. Nasi specjaliści chętnie dzielą się swoją wiedzą podczas konferencji medycznych organizowanych przez InviMed dla lekarzy ginekologów w różnych miastach Polski. W Klinikach InviMed oferujemy specjalistyczną pomoc, która może obejmować:

• hormonalne wspomaganie owulacji

• inseminację wewnątrzmaciczną

• IVF - zapłodnienie pozaustrojowe (z opcją ICSI lub IMSI)

• IVM - pozaustrojowe dojrzewanie komórek jajowych z zapłodnieniem pozaustrojowym

• Adopcja komórek jajowych

Adopcja komórek jajowych

In vitro z komórkami dawczyń to specjalnie opracowany program, dzięki któremu pacjentka może otrzymać komórki jajowe od dawczyni. Jest to ważne dla wszystkich kobiet, które z różnych powodów nie mają własnych komórek jajowych.

Inseminacja

Inseminacja to prosta i bezbolesna metoda wspomaganego rozwoju polegająca na bezpośrednim umieszczeniu w jamie macicy nasienia, wcześniej odpowiednio przygotowanego w warunkach laboratoryjnych. W inseminacji może być wykorzystane nasienie partnera lub dawcy.

Męskie sprawy - Centrum Męskiej Płodności

Liczba pacjentów wykonujących badanie nasienia w klinikach InviMed, wzrasta dwukrotnie z roku na rok! System CASA, test SCD, MSOME-6600 i inne, dają naszym specjalistom urologom i andrologom szczegółowe informacje o możliwościach rozrodczych pacjentów i pozwalają wybrać najlepszą metodę leczenia.

Zabezpieczenie płodności

Program Zabezpieczania płodności zalecany jest głównie pacjentkom, które z różnych, ważnych przyczyn lub osobistych wyborów nie mogą w tym czasie zostać matkami.

Oncofertility - zachowanie płodności

Onkofertility to program dla osób, które czeka leczenie onkologiczne. Zachęcamy pacjentów do mrożenia nasienia, a pacjentki do witryfikacji komórek jajowych, przed rozpoczęciem kuracji. Dadzą one szansę na własne biologicznie dziecko, po wyleczeniu.

Zabiegi

 • In Vitro (IVF) - ICSI, IMSI
 • Inseminacja
 • In Vitro z komórkami dawczyń (adopcja komórek jajowych i zarodków)
 • Mrożenie komórek jajowych, nasienia i zarodków (Witryfikacja)
 • Wydłużona hodowla zarodków do stadium blastocysty
 • EmbryoGlue
 • Oncofertility (zachowanie płodności dla pacjentów onkologicznych)
więcej

Badania

 • Badania krwi
 • Szczegółowe badanie nasienia, w tym test SCD (defragmentacja DNA plemników), MSOME-6600
 • Badania hormonalne
 • Badania genetyczne (kariotyp, AZF, CFTR)
 • Cytologia
 • Monitoring cyklu
 • USG ciąży
 • USG ginekologiczne
 • USG jąder
 • Badanie drożności jajowodów (Sono HSG)
 • Histeroskopia
więcej

Choroby

 • Niepłodność
 • Choroby ginekologiczne
 • Leczenie nawracających poronień
 • Zespół policystycznych jajników (PCO)
 • Zaburzenia hormonalne
 • Torbiele jajnika
 • Niedrożność jajowodów
 • Infekcje intymne
 • Endomertioza
 • Zaburzenia miesiączkowania
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Cygal Inny

  Pani doktor jest sympatyczną,miłą osoba, zawsze wszystko wyczerpująco i dokładnie tłumaczyła. Ma czas dla swojego pacjenta, nie spieszy się z wizytą. Posiada dużą wiedzę, a to najważniejsze,stąd nasze leczenie w klinice niepłodności trwało krótko, wszystkie badania które zlecała były trafione, konkretne, nie krążenie na chybił trafił, szybko znaleźliśmy naszą przyczynę.
  Leczenie trafione, podejście do pacjenta na wysokim poziomie, kontakt telefoniczny bez zastrzeżeń, zawsze Pani doktor odpisywała.
  Polecam z czystym sercem parom zmagającym się z problemem niepłodności.
  Pani doktor naprawdę jest w tej dziedzinie szybką mistrzynią!
  Pozdrawiam


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Cygal Inny

  Dzięki Pani Doktor udało mi się zajść w ciążę i ja utrzymać ( z czym miałam problem). Prowadziłam również ciążę u dr Cygal, zresztą nie wyobrażam sobie, żeby mógł to robić inny lekarz. Polecam!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Cygal Inny

  Pani Doktor jest rewelacyjna w leczeniu niepłodności. Inni lekarze nie dawali nam większych szans, nawet na in vitro. U Pani Doktor po dwóch miesiącach już byłam w ciąży naturalnie. Dzięki niej mamy kochanego syna.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Cygal Inny

  Jest to najlepsza, „swoja” i prawdomówna Pani Doktor jaką znam. Dzięki Pani Doktor Ani Cygal mam dwójkę wspaniałych, zdrowych i pełnych energii dzieci. Bez niej i bez Invimed nie byłoby to możliwe…


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Cygal Inny

  Pani doktor świetny specjalista jeśli chodzi o leczenie bezpłodności, po 4 latach doczekaliśmy się upragnionego syna. Polecam klinikę invined i Panią doktor. Kontakt jest utrudniony trzeba mieć cierpliwość , ale Pani doktor pracuje w kilku miejscach. Dzięki niej mamy swój mały cud.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Cygal Inny

  Korzystałam z opieki p. dr Cygal w klinie Invimed w Katowicach. Profesjonalizm na każdym kroku, zawsze spotykał mnie uśmiech, wizyty trwały wystarczająco długo, na każde pytanie uzyskałam satysfakcjonującą odpowiedź.
  Co najważniejsze- dzięki indywidualnemu podejściu dr Cygal zaszłam w ciążę naturalnie, po 4 miesiącach leczenia, wspomagając się lekami pierwszego rzutu, podczas gdy inni lekarze od razu skazywali mnie na pełny protokół i in vitro, najlepiej z bankiem nasienia. Jestem bardzo wdzięczna pani doktor, że metodycznie zaczęła leczenie od początku, mimo że szczerze mówiąc, sama nie wierzyłam w skuteczność terapii. Efekt bardzo szybko nas z mężem pozytywnie zaskoczył.
  Jeśli chodzi o kontakt z p. doktor- nie miałam problemu z umówieniem wizyty, nawet gdy w klinice nie było miejsca (dr Cygal zawsze mnie gdzieś "upychała") a na SMSa do samej lekarki uzyskałam odpowiedź po 30 minutach.
  Jedyny minus, to fakt, że pani doktor wydaje się nie kojarzyć swoich pacjentek (a przynajmniej mnie ;))- na każdej wizycie czułam się jakbym była "analizowana" od początku, a to co mówiłam wcześniej pani doktor umknęło. Myślę, że wynika to z ilości kobiet, które lekarka prowadzi i nie jest możliwe je wszystkie spamiętać. Dlatego też zdecydowałam się na prowadzenie ciąży u innego lekarza, ale w temacie leczenia niepłodności polecam całym sercem każdej parze.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Anna Cygal Inny

  Nasza droga do zostania rodzicami była bardzo długa ale na każdym etapie, to właśnie Pani Doktor Cygal była dla Nas nieocenionym wsparciem. Dzięki wiedzy i zaangażowaniu Pani Doktor udało mi się zajść w ciążę i urodzić zdrową córeczkę. Dziękujemy za opiekę w ciąży oraz podczas porodu. Monika, Darek & Małgosia


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Patrycja Sodowska Inny

  Zdecydowania jeden z najlepszych lekarzy u jakiego byłam. Pani doktor bardzo uprzejma, delikatna, uśmiechnięta. Odpowiedziała ze szczegółami na wszystkie moje pytania i naprowadziła na dalszą drogę leczenia. Polecam z całego serca.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aleksander Targoński Inny

  Dobre podejście do pacjenta i wytłumaczenie problemu szukanie sposobu na poprawę albo calkowite wyleczenie

  dr n. med. Aleksander Targoński

  Cieszę się, że mogłem pomóc, serdecznie pozdrawiam


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Cygal Inny

  Moje pierwsze spotkanie z Dr Cygal ,miało miejsce w invimedzie.Po analizie całej historii,opracowała cały plan działania. Po kilku miesiącach udało się zajsc w ciążę po 1 podejściu IVF. Konkretna, fachowa,bardzo ludzka,mega zaangażowana w to co robi, ogromna wiedza i doświadczenie.Tak mogę Ją podsumować.Czasem trzeba poczekać,na wiadomość zwrotną np. Jesi chodzi o interpretacje wyników badań, ale trzeba wziąść pod uwagę to ,że Kobieta ma straszny młyn i pracuje na kilka etatów, ponieważ jest fantastycznym fachowcem,więc zwyczajnie tych pacjentek jest mnóstwo.Gdyby nie Dr Cygal dalej krecilabym się w kółko z moją ciazoopornoscia.Szczerze polecam każdej kobiecie która jest zrezygnowana i nie wierzy, może jej się udać.Więcej takich lekarzy!!!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania