InviMed Katowice

InviMed Katowice

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

InviMed to największa w Polsce sieć klinik zajmujących się diagnozowaniem i leczeniem niepłodności. Nasze doświadczenie i skuteczność sprawia, że znajdujemy się w czołówce placówek diagnozujących i leczących niepłodność w Polsce.

Klinika w Katowicach to piąta już, specjalistyczna placówka InviMed. Podobnie jak pozostałe kliniki, wyposażona jest w najnowocześniejsze technologie medyczne stosowane w diagnostyce i leczeniu niepłodności.

Zespół medyczny InviMed Katowice to wybitni i doświadczeni ginekolodzy, androlodzy, urolodzy i embriolodzy. Wiedzę zdobywali w najlepszych klinikach na całym świecie, a obecnie regularnie uczestniczą w międzynarodowych konferencjach, na których poznają najbardziej aktualne badania i metody diagnozowania i leczenia niepłodności. Laboratorium każdej kliniki InviMed jest wyposażone w najnowocześniejszy i najwyższej jakości sprzęt medyczny, który posiada wszystkie międzynarodowe certyfikaty. W klinice InviMed czeka na Państwa życzliwy i kompetentny personel, który zapewni przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pobytu. W Klinikach InviMed leczone są nawet najtrudniejsze przypadki niepłodności. Każda para będąca w trakcie procesu diagnostyki i leczenia niepłodności w InviMed może skorzystać z pomocy psychologa, specjalizującego się w problematyce niepłodności.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

InviMed Katowice
ul. Piotrowicka 83, 40-724 Katowice
InviMed Katowice logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (36)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Anna Cygal Inny

  Nie spotkałam na swojej drodze, a była ona bardzo dluga ...takiej rewelacyjnej pod każdym względem Lekarki. Od samego początku doceniłam zaangażowanie, ogromną wiedzę oraz cierpliwość i dokładność Pani Doktor. Bardzo Ją szanuję za świetną luźną atmosferę w gabinecie:) Bardzo dużo zawdzięczamy Pani Doktor. Dziękuję

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Anna Niesłuchowska-Hoxha badania ginekologiczne

  Z pomocą tej Pani udało nam się zająć w ciążę w 9 miesięcy. Do tej pory nie potrafił pomóc nam żaden lekarz. Wizyty zawsze przebiegały w dobrej atmosferze i wszystko było dokładnie wyjaśniane. Jestem bardzo wdzięczna za wszystko. :) Polecam z całego serca!

  B
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Anna Niesłuchowska-Hoxha prowadzenie ciąży

  Pani doktor wykazała się niezwykłą empatię i profesjonalizmem, co sprawiło, że czułam się zaopiekowana. Polecam z całego serca!

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Anna Cygal Inny

  Polecam Panią doktor z całego serca ,jest najlepszym lekarzem jakiego spotkałam na swojej drodze, wszytko szczegółowo,zrozumiale omawia .Polecam z całego serducha

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Anna Niesłuchowska-Hoxha konsultacja ginekologiczna

  Potwierdzam wszystkie opinie, Pani Dr szczegółowo przeprowadza wywiad, nie bagatelizuje i skrupulatnie dobiera leczenie, bardzo sympatyczna i ludzka !

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Anna Cygal Inny

  Pani Ania jest bardzo wykształconą i mądrą osobą, która swoją wiedzę, zaangażowanie i zdobytą praktykę w pełni wykorzystuje w pracy. Jej samodoskonalenie i dążenie do zdobywania nowych umiejętności jest nadzywyczajne. Widać je było na każdej wizycie, ponieważ dzięki niej po wielu latach starań mamy wspaniałą córeczkę. Gdyby nie nowoczesna medyczna i fachowa wiedza na pewno by się nie udało, gdyż wcześniej nie jeden lekarz próbował, ale nigdy nie wgłębił się tak profesjonalnie w temat niepłodności i jej przyczyny jak Pani Dr.
  Obecnie musiałam się troszkę psychicznie od tego odciąć, nie personalnie, i po ciąży nie jestem już pacjentką Pani Dr ale wszystkim którzy chcą mieć opiekę ginekologiczną na wysokim poziomie medycznych umiejętności z całego serca polecam.
  Życzę Pani doktor wszystkiego co najlepsze!

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Anna Cygal konsultacja ginekologiczna

  Pani Doktor to prawdziwy Anioł! Gdy inni lekarze po dwóch stratach zaczęli rozkładać ręce nad naszym przypadkiem - Pani Ania od razu na pierwszej wizycie zleciła odpowiednie badania które okazały się strzałem w dziesiątkę! Po wynikach - leczenie i od razu udało nam się zajść w zdrową ciążę. Wizyty przebiegają zawsze w miłej atmosferze, mamy do Pani doktor 100% zaufania, po wizycie zawsze mam z Panią Doktor kontakt telefoniczny. Jesteśmy bardzo wdzięczni, dziękujemy za wszystko z całego serca!

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Patrycja Sodowska Inny

  Świetna pani dr!!! Pani dr prowadzi nas w niełatwej drodze niepłodności, jest zaangażowana, z ogromną wiedza, stosuje nowoczesne techniki, słucha pacjenta i nawiązuje z nim świetny kontakt. A do tego wszystkiego jest bardzo sympatyczna i widać, że zależy jej na pacjentkach. Czułam się na każdym etapie zaopiekowana, wszytskie zabiegi przebiegały dobrze, wiedziałam, że jestem w dobrych rekach! :) Bardzo polecam!

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Anna Cygal Inny

  Pani doktor jest sympatyczną,miłą osoba, zawsze wszystko wyczerpująco i dokładnie tłumaczyła. Ma czas dla swojego pacjenta, nie spieszy się z wizytą. Posiada dużą wiedzę, a to najważniejsze,stąd nasze leczenie w klinice niepłodności trwało krótko, wszystkie badania które zlecała były trafione, konkretne, nie krążenie na chybił trafił, szybko znaleźliśmy naszą przyczynę.
  Leczenie trafione, podejście do pacjenta na wysokim poziomie, kontakt telefoniczny bez zastrzeżeń, zawsze Pani doktor odpisywała.
  Polecam z czystym sercem parom zmagającym się z problemem niepłodności.
  Pani doktor naprawdę jest w tej dziedzinie szybką mistrzynią!
  Pozdrawiam

  N
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Anna Cygal Inny

  Dzięki Pani Doktor udało mi się zajść w ciążę i ja utrzymać ( z czym miałam problem). Prowadziłam również ciążę u dr Cygal, zresztą nie wyobrażam sobie, żeby mógł to robić inny lekarz. Polecam!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania