Jestem fizjoterapeutą od 2002 roku. Specjalizuję się w diagnostyce funkcjonalnej i leczeniu bólu oraz zaburzeń ruchu. Ukończyłem liczne szkolenia z zakresu badanie i leczenia narzą... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Od kilku dobrych lat drętwieją mi ręce przeważnie w nocy, nawet wtedy,gdy nie wykonywałam przeddzień ciężkiej pracy. Było sanatorium, masaże manualne, nic nie pomaga.Każdą noc budzę się i doprowadzam ręce , czy rękę do normalności.Niekiedy wykonując tę czynność odczuwam ból i tzw"ogień "w zdrętwiałej… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Adam Paluszak

  Jest to objaw ucisku nerwu lub niedokrwienia. Należy sprawdzić jaka pozycja lub ruch wywołuje objawy. Na tej podstawie można stwierdzić czy przyczyną problemu jest kręgosłup, mięśnie pochylające głowę,… Więcej

 • Wady postawy.

  Witam posiadam wadę postawy plecy okrągło wklęsłe czy jest możliwe leczenie tej wady postawy u dorosłego ?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Adam Paluszak

  Oczywiście. Czasem możliwa jest wyraźna zmiana postawy, czasem zmniejszenie objawów związanych z wadą.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem fizjoterapeutą od 2002 roku. Specjalizuję się w diagnostyce funkcjonalnej i leczeniu bólu oraz zaburzeń ruchu. Ukończyłem liczne szkolenia z zakresu badanie i leczenia narządu ruchu potwierdzone zdanymi egzaminami i międzynarodowymi certyfikatami. Pracę fizjoterapeuty łączę z działalnością naukowo-dydaktyczną jako adiunkt na Wydziale Fizjoterapii AWF we Wrocławiu.Więcej informacji na mój temat można znaleźć na stronie www.paluszak.com.pl

Ukończone szkoły

 • AWF Wrocław

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • A
  Lokalizacja: BMK Centrum RehabilitacjiUsługa: fizjoterapia

  Gdyby tylko tacy specjaliści istnieli na tym świecie, Profesjonalista z wielkim sercem i kulturą osobistą.
  Mała kontuzja kolana, która dla mnie początkującego biegacza okazała się nie lada utrapeniem. Pan Adam zdiagnozował problem i wiem, że dzięki systematyczym ćwiczeniom wrócę niedługo do biegania. ;)
  Dziękuję!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Duża wiedza, kultura osobista, profesionalizm. Poświęca czas na dokładny wywiad i badanie żeby trafnie ocenić rozpoznanie i dobrać odpowiednie leczenie. Szczerze polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BMK Centrum RehabilitacjiUsługa: fizjoterapia

  Fizjoterapeuta którego bardzo cenię - z powodu jego holistycznego podejścia do pacjenta, dużej ilości skupienia i uwagi którą poświęca na badanie i rozwiązywanie problemów, chęci dzielenia się wiedzą na temat przyczyn dolegliwości i sposobów na ich eliminacje. Gorąco polecam.

 • D

  Rewelacyjny. Mądry, empatyczny, patrzy holistycznie na pacjenta. Poświęca czas na zdiagnozowanie problemu, a następnie proponuje ćwiczenia, które rzeczywiście działają. Stosuje m.in.: terapię manualną, która przynosi bardzo dobre rezultaty. Jest wymagający w stosunku do siebie i pacjenta. Jak się zastosujesz do jego poleceń i będziesz ćwiczyć systematycznie według jego wskazówek, masz dużą szansę na wyleczenie. Wszystkim gorąco polecam Pana Adama.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doskonały specjalista. Dokładnie zbadał mojego syna sportowca oraz trafnie zdiagnozował i wyleczył problem z kolanem. Dr Paluszak ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, wysłuchuje dokładnie i wyczerpująco udziela informacji. Bardzo życzliwy pacjentowi. Gorąco polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Świetny fizjoterapeuta. Dużo czasu poświęca na diagnozę, Nawiązuje z osoba badaną dobry kontakt i tłumaczy jasno przyczynę problemu jak i sposoby jego rozwiązania. Ja miałam okazję wiele razy korzystać z usług dr Adama Paluszaka i zawsze byłam pod wrażeniem jego zaangażowania, kompetencji i umiejętności. Pan Paluszak, nie tylko nastawił mi zablokowany i bolący kręgosłup, ale zawsze dawał dodatkowo zindywidualizowany zestaw ćwiczeń do domu w celu zapobiegnięcia powtórnej kontuzji. Bardzo polecam tego specjalistę

 • G

  Genialny! Trafiłam do Pana Adama w momencie, w którym nie mogłam ruszać szyją (po kolizji drogowej) i aby się obrócić w jakąkolwiek stronę, musiałam obrócić całe ciało. Cztery ! Tylko cztery spotkania i czułam się jak nowo narodzona, ból minął a brak dolegliwości utrzymuje się juz ok. roku. Bardzo serdecznie polecam najlepszego specjalistę we Wrocławiu !

 • H

  Jedyny, który znalazł problem i o rozwiązał. W bólem borykałam się kilka lat. Lekarze wypisywali mi tylko leki przeciw bólowe. A Pan Paluszak zlikwidował przyczynę.
  Gorąco Polecam

 • M

  Naprawdę polecam! Borykając się z wieloletnim problemem z kręgosłupem trafiłem do Pana Adama, podobało mi się jego profesjonalne podejście, spokojna analiza, znalezienie problemu i propozycja jego rozwiązania.
  Nie oczekując cudów po wieloletnich zmaganiach z bólem kręgosłupa okazało się, że zalecone mi (nowe inne niż dotychczas wykonywane) ćwiczenia, propozycja zmian nawyków oraz kilka zabiegów manualnych bardzo poprawiło mój komfort życia.
  Z czystym sumieniem polecam!

 • D

  Dr Paluszak jest świetnym specjalistą w swojej dziedzinie, bardzo szybko zdiagnozował, co było źródłem dolegliwości i umiał dobrać odpowiedni masaż. Wystarczyło parę spotkań, żeby rozwiązać problem. Pan Adam cały czas się szkoli i zna najnowsze techniki masażu. Jest bardzo zaangażowany i oddany swoim pacjentom. Bardzo polecam!