Rehasport | Wrocław

Rehasport | Wrocław

Fizjoterapia więcej

Wrocław 1 adres

93 opinie

O nas

Klinika Rehasport – medycyna na światowym poziomie!

Ponad 400 pracowników, ponad sto tysięcy konsultacji lekarskich oraz ponad trzy tysiące skomplikowanych operacji ortopedycznych – tak w skrócie wygląda roczna działalność kliniki Rehasport. Z miesiąca na miesiąc te liczby się zwiększają, bo jako czołowa placówka medyczna w Polsce szybko się rozwijamy.

Rehasport to już blisko 20 lat działalności na krajowym, a także międzynarodowym rynku medycznym. To najwyższe kompetencje ze szczytów światowego poziomu w zakresie ortopedii i rehabilitacji. Każdy Pacjent może liczyć tutaj na pełną opiekę, która zaczyna się na etapie konsultacji lekarskiej, kontynuowana jest w postaci zabiegu operacyjnego lub zachowawczej rehabilitacji, a kończy się żmudnym procesem powrotu do pełnego zdrowia pod okiem znakomitych fizjoterapeutów. W tym czasie zaufaniem obdarzyły nas setki tysięcy Pacjentów, wśród których byli zarówno Maria Nowak i Jan Kowalski, jak i wybitni sportowcy, mistrzowie olimpijscy oraz idole kilku pokoleń kibiców. Na to zaufanie składa się praca całego zespołu Rehasport – tak pracowników administracyjnych, jak i ortopedów, radiologów, fizjoterapeutów, biomechaników, trenerów przygotowania motorycznego oraz specjalistów z wielu innych dziedzin medycyny.

Naszym Pacjentom staramy się przywrócić to, co dla każdego jest najważniejsze: zdrowie. Doskonałe wyniki leczenia zapewnia nam kultywacja idei prof. Wiktora Degi, pioniera polskiej szkoły ortopedii. Zakładał on, że niezbędna do realizacji tego celu jest współpraca między lekarzem, fizjoterapeutą oraz Pacjentem. Tak jest właśnie w klinice Rehasport.

Zaufaniem obdarzyli nas nie tylko Pacjenci, ale i wiele polskich oraz zagranicznych instytucji. W 2014 roku staliśmy się pierwszym ośrodkiem w kraju, który uzyskał najwyższą akredytację Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej - FIFA Medical Centre of Excellence. Australian Institute of Sport uznał nas za kluczowego partnera na terenie Europy w zakresie diagnostyki i leczenia swoich zawodników. Jesteśmy oficjalnym partnerem medycznym sześciu związków sportowych w Polsce, kilkudziesięciu klubów oraz setek sportowców. Sprawujemy opiekę nad reprezentantami kraju w piłce ręcznej, żeglarstwie, triathlonie, tenisie, hokeju na trawie, saneczkarstwie, żużlu czy lekkoatletyce. Zaufały nam czołowe kluby piłkarskie: Lech Poznań i Lechia Gdańsk.
Bardzo aktywny jest Dział Nauki - realizuje projekty i badania, które mają silny wpływ na rozwój medycyny na świecie. Aktywnie uczestniczymy w konferencjach naukowych, prezentując nasze dokonania. Stworzyliśmy m. in. nowatorską metodę artroskopowego leczenia uszkodzeń chrząstki stawowej.

Prowadzimy także wiele działań edukacyjnych. Realizujemy cykl szkoleń dla fizjoterapeutów w całej Polsce, stale podnosząc ich kompetencje. Nasi lekarze są trenerami zawansowanych technik operacyjnych. Prowadzimy liczne kursy dla lekarzy z zagranicy, w trakcie których poznają oni nowoczesne metody leczenia operacyjnego. Od 2010 roku leczymy osoby poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych, a dla największych instytucji ubezpieczeniowych jesteśmy kluczowym partnerem.

Klinika Rehasport ma swoje centra regionalne w Poznaniu, Warszawie, Gdańsku i Koninie, a ponadto sieć Licencjonowanych Ośrodków Rehabilitacyjnych w ponad stu miejscach w całym kraju. W 2013 roku uruchomiliśmy w Poznaniu nowoczesny szpital ortopedyczny.
więcej O nas
Nasze specjalizacje
Pokaż wszystkie
fizjoterapia

Fizjoterapia

ortopedia

Ortopedia

Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adres

Rehasport | Wrocław
Rakietowa 38, 61-317 Wrocław
Ubezpieczenia
  • Medicover
Zobacz więcej

Opinie o specjalistach (93)

93 opinie

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    S

    Polecam Pana Jakuba z całego serca. Od trzech lat borykałem się z problemem, który był nieodpowiednio diagnozowany przez innych ortopedów czy fizjoterapeutów. Pan Jakub dokładnie mnie zbadał i zweryfikował problem. W końcu poczułem ulgę, ponieważ wiem już co mi dolega i dzięki temu mogę rozpocząć rehabilitację.

     • dr n. med. Jakub Stefaniak Konsultacja ortopedyczna - kończyna górna  • 

    T

    Zapisując się na wizytę do Pana Ernesta sugerowałem się opiniami. Uważam, że to była najlepsza decyzja (dosłownie mojego życia). Mam problem z biodrami. Ten dyskomfort utrzymywał się ponad dwa lata. Pan Ernest już po pierwszej wizycie przyniósł mi taką ulgę, że nawet nie potrafiłbym się w żaden sposób odwdzięczyć. Mój chód się poprawił, postawa, ale przede wszystkim pewność siebie.
    Będąc u Pana Ernest w gabinecie czułem się bardzo komfortowo. Dostosowuje się do pacjenta. Nie jestem osobą lubiącą rozmawiać z nieznajomymi. Bardzo szanuję, Pana Ernesta za to, że potrafi podejść do pacjenta nie tylko ze strony medycznej, ale różnież mentalnej.

     • mgr Ernest Fijałkowski konsultacja fizjoterapeutyczna (pierwsza wizyta)  • 

    M


    Bardzo polecam p.Adama! Jest świetnym specjalistą, bardzo uważnym i skoncentrowanym na tym, aby pomóc pacjentowi.

     • dr Adam Paluszak konsultacja fizjoterapeutyczna (kolejna wizyta)  • 

    L

    Do Pana Fijałkowskiego trafiłam na fizjoterapię po wypadku. Prowadzę zajęcia fitness, ale niestety długotrwały uraz nie pozwalał mi wrócić do pracy. Pan Ernest przeprowadził ze mną wywiad, a następnie fizjoterapię. Dopiero dzięki Panu Ernestowi uwierzyłam w siebie i moje mięśnie na nowo się odbudowały. Ćwiczenia, które mi zalecił były odpowiednio dobrane, co przełożyło się na szybki powrót do codzienności.
    Nie spodziewałam się, że tak młoda osoba ma taką wiedzę, którą dodatkowo potrafi w jasny sposób przekazać.
    Uważam, że każda osoba, która podejmuje się tego zawodu, powinna być taka jak Pan Fijałkowski.

    W 100% polecam :)

     • mgr Ernest Fijałkowski konsultacja fizjoterapeutyczna (pierwsza wizyta)  • 

    N

    Pan Ernest jest cudotwórcą. Zmagałam się z wieloletnim bólem szyi i barków. Często towarzyszył temu ból głowy. Po wizycie u Pana Ernesta poczułam, że ciężar jaki nosiłam nagle minął. Każdemu życzę takiego fizjoterapeuty. Jeszcze nikt tak dokładnie, z zaangażowaniem i empatią do mnie nie podszedł. Dzięki dodatkowym ćwiczeniom ulga była niesamowita. Pana Ernesta nie zamieniłabym na nikogo innego.

    Dałabym 10 gwiazdek, ale niestety nie ma.

     • mgr Ernest Fijałkowski konsultacja fizjoterapeutyczna (kolejna wizyta)  • 

    V

    I'm impressed with Natalia's skills while she recovered my shoulder joint. She explained every details from zero to hero until I can finally feel comfortable move and use my arm. And her English is really professional.
    Also her recommendation of staying away from surgery was the best ever decision I made because she believed she would help to recover. And she did it.
    Thank you for your support Natalia!!!

     • mgr Natalia Komar konsultacja fizjoterapeutyczna (pierwsza wizyta)  • 

    M

    Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pomogła w moim problemie. Zalecone, proste ćwiczenia i praktyki do domu okazały się bardzo skuteczne - ból minął. Wizyta w przyjaznej spokojnej atmosferze.

     • mgr Ernest Fijałkowski konsultacja fizjoterapeutyczna (pierwsza wizyta)  • 

    S

    U doktora pana Szymona byłem już dwa razy z różnymi kontuzjami. Bardzo profesjonalne podejście do każdego tematu i skuteczna ocena sytuacji. Ponadto pan Szymon daje możliwość oceny rezonansu przez e-mail i kontakt telefoniczny w sprawie wyników obrazu. Zdecydowane takie podejście na plus! Serdecznie polecam !

     • dr n. med. Szymon Rubczak Konsultacja ortopedyczna - kończyna dolna  • 

    B

    Polecam, dzieki wspolnej pracy udało sie uciec od skalpela. Lekarze mówili, ze w moim przypadku pomoze tylko operacja ale pare tygodni kinezyterapii i rehabilitacji z Panią Natalką i z nowu moge myśleć o powrocie do sportu.

     • mgr Natalia Komar Inny  • 

    M

    Myślę, że w końcu mogę wystawić recenzję. Po 5 latach ( albo i dłużej) biegania po lekarzach i rehabilitacjach w końcu trafiłam do doktora Jakuba Stefaniaka. I to było zbawienie!

    Poprzedni lekarze nie chcieli operować TFCC, niektórzy nawet prywatnie - mówili, że to nie ma sensu... jak to nie ma sensu? To mam żyć z bólem ?! Ogólnie szkoda gadać.

    Operacja się udała, a kontakt z lekarzem był bardzo dobry. Dostałam również numer telefonu do Pana doktora, gdyby po operacji działo się coś niepokojącego. Ogólnie Pan doktor jest bardzo miły i naprawdę przejmuje się pacjentem.

    Jestem ogromnie wdzięczna za życie bez bólu, bo już zapomniałam, jak to jest. Tak jak Pan doktor mówił, po 6 miesiącach będę mogła powoli wracać do sportu — i tak też się stało. Dziękuję !

     • dr n. med. Jakub Stefaniak Konsultacja ortopedyczna - kończyna górna  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania