Adres

al. Niepodległości 107/ 109, Mokotów , Warszawa
Scanmed S.A. w Warszawie

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka, Karta płatnicza
22 273.....

Arabska 5 (Saska Kępa), Praga-Południe , Warszawa
Klinika MEDICAL HAIR&ESTHETIC

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

NFZ


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja chirurgiczna


al. Niepodległości 107/ 109, Warszawa

Dowiedz się więcej

Scanmed S.A. w Warszawie


Arabska 5 (Saska Kępa), Warszawa

150 zł

Klinika MEDICAL HAIR&ESTHETIC

Pozostałe usługi

USG jamy brzusznej


al. Niepodległości 107/ 109, Warszawa

Dowiedz się więcej

Scanmed S.A. w Warszawie


USG tarczycy


al. Niepodległości 107/ 109, Warszawa

Dowiedz się więcej

Scanmed S.A. w Warszawie


Usuwanie zmian skórnych


al. Niepodległości 107/ 109, Warszawa

Dowiedz się więcej

Scanmed S.A. w Warszawie


Arabska 5 (Saska Kępa), Warszawa

Brak informacji o cenie

Klinika MEDICAL HAIR&ESTHETIC

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Wolski im. dr. Anny Gostyńskiej Samodzielny Publiczny usunięcie tarczycy

Jestem bardzo zadowolona! Mama (62 l) miała usuwaną tarczycę. Oprócz dobrego zabiegu (zachowane zostały przytarczyce), to jeszcze Pani Doktor nie wypuściła mamy z oddziału aż dopóki nie ustabilizował się poziom wapnia (trwało to około 2 tygodnie). Pełny profesjonalizm ale też empatia . Zresztą, również dobra opieka pielęgniarska i pozostałego personelu. Zdecydowanie polecam Panią Doktor jak i pobyt w oddziale.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Wolski im. dr. Anny Gostyńskiej Samodzielny Publiczny operacja przepukliny

Świetny lekarz, z pasją, z powołaniem.
Cieszę się, że trafiłam na Panią Doktor, wyjaśniła mi wszelkie pytania, powiedziała o ewentualnych zagrożeniach, czuję, że idę na operację świadoma.
Dodatkowo, pani Doktor zapewniła, że ze względu na mój młody wiek będzie mnie operować osobiście i nie dopuści do mnie żadnego innego chirurga.
Jeszcze nigdy nie trafiłam na takiego lekarza.
Wielkie dzięki, Pani Doktor!


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Wolski im. dr. Anny Gostyńskiej Samodzielny Publiczny laparoskopowe usunięcie pęcherzyka żółciowego

Cóż, miałem po prostu szczęście spotykając dr Kaszycką podczas tułaczki od szpitala do szpitala Zaznaczam, iż konsultacja odbyła się w ramach NFZ w stołecznym, "sieciowym", kiedyś starozakonnym Szpitalu Wolskim. Żadnego specjalnego traktowania, złotych klamek, pakietów itp. Tłum smutnych pacjentów, nie działający system komputerowy, gabinet pamiętając lepsze czasy... I w tym wszystkim: Pani Doktor. Nie guru, nie caryca, nie męczennica, nie wypalony medyk marzący o Norwegii. Zobaczyłem kobietę z krwi i kości, pełną pasji i pewności siebie, profesjonalistkę w każdym calu. Poczułem się jakby zawstydzony tym, że ktoś wreszcie potrafi być wobec mnie tak przekonujący w argumentach, że wzbudza zaufanie absolutne. Zleciła wszelkie badania, wyjaśniła wszystkie wątpliwości, zaproponowała leczenie i dała czas do namysłu. Po dwóch tygodniach byłem już po operacji cholecystektomii! To nie wszystko. Nie uznała, że zrobiła swoje po wyjściu z sali operacyjnej. Zleciła dodatkowe badania, by mieć pewność i dać ją pacjentowi. Rozumiecie? Badania wykonałem we czwartek rano. I co się stało po południu? Pani doktor zadzwoniła do mnie osobiście, by mnie poinformować, że wyniki są lepsze niż można by oczekiwać i zaprasza na wizytę kontrolną w kolejnym tygodniu. Mnie to rozwaliło. Po prostu...
Pani Doktor, jest Pani wspaniała. Dziękuję.


K
Użytkownik zweryfikowany

Przecudowny Pani doktor, bo oprócz tego, że jest świetnym specjalista jest też cudownym normalnym człowiekiem bez zadęcia lekarskiego. Tak mi dobrze, było pod jej skrzydłami, że operację i pobyt w szpitalu wspominam jako świetny czas.


Użytkownik zweryfikowany

Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani dr Zuzanny Kaszyckiej! trafiłam dziś na SOR, na którym szczesliwie dla mnie przyjmowała dziś Pani dr. Co mogę powiedzieć? Cóż w skrócie: oby takich lekarzy więcej!!!! Pani dr jest uprzejma i rzeczowa (np. zadaje najważniejsze pytania i słucha odpowiedzi oraz wszystko jasno i szybko tłumaczy), dokładna (dokładnie czyta badania- akutrat ja z takimi przyszłam- dopytuje co i jak jesli ma jakakolwiek wątpliwość), empatyczna(to już może szczegół, ale świadczy o lekarzu a mianowicie Pani dr w trakcie swojej pracy w gabinecie potrafiła wyjść co jakiś czas przed gabinet i zapytać oczekujących tam pacjentów czy all u nich ok, czy ktoś nie potrzebuje pilnej pomocy- zrobiło to na mnie wrażenie), poza tym po uzyskaniu zleconych przez nią badań, od razu bez zbędnej zwłoki postawiła diagnoze i przedstawiła plan dalszego działania. WOW WOW WOW oby takich lekarzy więcej i dziękuję Pani doktor!


Użytkownik zweryfikowany

Piotr Mirka Adam
Pani Doktor jest takim lekarzem, o jakich myślałam, że już nie istnieją - Świetny Specjalista - Cudowny Empatyczny Człowiek. Uratowała życie Naszemu Piotrusiowi, a w ten sposób także nam. DZIĘKUJEMY


Użytkownik zweryfikowany

Nasza ukochana córeczka - od urodzenia w 1978 r. - ma spastyczny niedowład czterokończynowy. Ponieważ nic nie mówi, to komunikujemy się z nią spojrzeniami oraz mimiką twarzy. W połowie sierpnia 2014 bardzo wysoko zagorączkowała i „przelewała się” przez ręce. Natychmiast zawieźliśmy ją na SOR do CSK MSW. Stąd została przekazana do Kliniki Chirurgii Gastroenterologicznej i Transplantologii CSK MSWiA, której kierownikiem jest Profesor dr hab. n. med. Marek Durlik. Okazało się, że lepiej nasza Magdusia nie mogła trafić. Operacja została wykonana perfekcyjnie przez doświadczoną i bardzo życzliwą Panią Doktor Zuzannę Kaszycką. Zakończyła się pełnym sukcesem. Okazało się, że przyczyną załamania zdrowia Magdusi było ropowicze zapalanie wyrostka robaczkowego i ropne zapalenie otrzewnej. Magdusia szybko doszła do zdrowia i - szczęśliwie dla naszej rodziny - wróciła do domu. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie profesjonalnie wykonana operacja przez Panią Doktor Zuzannę Kaszycką. Za uratowanie życia Magdusi składamy najszczersze wyrazy uznania i podziękowania. Magda wraz z Rodzicami Marią i Andrzejem Jankowskimi.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie