Adresy (3)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych dietetyków w pobliżu
Instytut Płodności

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Najpóźniej 30 minut przed wizytą dostaniesz SMS oraz e-mail z linkiem do konsultacji online. Połączysz się z telefonu lub komputera.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Yey Centrum Zdrowia i Urody
Władysława Cieszyńskiego 22, Sopot

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych dietetyków w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Władysława Cieszyńskiego 22, Sopot

Yey Centrum Zdrowia i Urody

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem dietetykiem hormonalnym specjalizującym się w niepłodności i zaburzeniach hormonalnych.

W zawodzie pracuję od ponad 6 lat. W mo...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Dietetyk kliniczny
  • Dietetyk sportowy

Znajomość języków

  • Angielski

31 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Rozpoczęcie leczenia u Pani Zuzanny było strzałem w 10. Każdego dnia dziękuje sobie, że się na nie zdecydowałam. Po niecałych 2 miesiącach suplementacji oraz diety zleconej przez Panią Zuzannę zobaczyliśmy upragnione 2 kreski. Wytyczne oraz dieta są rozpisane bardzo przejrzyście. Pani Zuzanna szczegółowo omawia każdy wynik oraz tłumaczy w jaki sposób będziemy działać. Kontakt jest świetny, zawsze można liczyć na odpowiedź. Polecam serdecznie wszystkim! :)

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Inny

Razem z mężem współpracujemy z Panią Zuzanną już kilka lat. Jest profesjonalna, ma ogromną wiedzę i bardzo dobrze słucha swoich pacjentów. Zawsze wnikliwie analizuje wyniki badań, dobiera odpowiednią suplementację, wspiera i szybko odpowiada na każde pytanie. W ciągu ostatnich lat nasze wyniki znacznie się poprawiły, a samopoczucie stało się duże lepsze. Pomogła nam również w przygotowaniu do in vitro. Dzięki Pani Zuzannie, mimo bardzo niskich szans dawanych przez lekarzy, udało się uzyskać piękne zarodki, a niedługo potem upragnioną ciążę. Dziś jesteśmy szczęśliwymi rodzicami, a Pani Zuzanna dalej czuwa nad zdrowiem całej naszej rodziny. Bardzo dużo jej zawdzięczamy i z całego serca polecamy każdemu!

D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Instytut Płodności Inny

Panią Zuzannę polecam z całego serca! Zgłosiłam się w sprawie prowadzenia ciąży i była to wspaniała decyzja. W każdej sytuacji można liczyć na wsparcie. Gdy miałam jakieś wątpliwości szybko dostawałam odpowiedź. Ciąża przebiegła bez jakichkolwiek komplikacji, udało uniknąć się cukrzycy oraz anemii a poród odbył się siłami natury. Na świat przyszła zdrowa córeczka. Szczerze polecam!!!


D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Instytut Płodności

Baaardzo polecam panią Zuzannę! Dzięki jej zaleceniom (dieta, suplementy, zmiana pewnych nawyków) parametry mojego nasienia sukcesywnie pięły się w górę i aktualnie wszystko jest w normie - a było niezbyt dobrze... Oprócz więc posiadania wiedzy, która przekłada się na skuteczność leczenia, pani Zuzanna jest przy tym zaangażowana i empatyczna. Cieszę się, że udało mi się ją poznać.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Jestem pod opieką pani Zunnany od Lipca 2023- problemy zajściem w ciążę. P. Zuzanna Bardzo sympatyczna, profesjonalna i zaangażowana. Dokladnie omówiła ze mna wyniki badań, przeprowadzała wnikliwy wywiad. Dobraliśmy odpowiednie dla mnie sumplementy oraz zmiane nawyków żywieniowych , aby uzupełnić niedobory, poprawić pracę tarczycy, wesprzeć niskie libido i ogólnie płodność. Juz po miesiącu stosowania się do zaleceń zauważyłam różnice w samopoczuciu i ogólną poprawe zdrowia . Po 4 miesiącach wyniki bardzo się poprawiły, a ja czułam się po prostu zdrowa. Oczywiście zakończyło się to sukcesem jestem w ciąży po ponad 1.5 roku starań. Oczywiscie dalej współpracujemy, Zawsze mogę liczyc na wsparcie i porady pani Zuzanny. Polecam z całego serca, oby bylo więcej takich specjalistów jak pani Zuzanna !!!


O
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Zuzanna okazałą się moim wybawcą. Wcześniej bezskutecznie próbowałam znaleźć przyczynę prawie zerowej ferrytyny. W wynikach wyszło sibo, Pani Zuzia jako jedyna uparcie kazała zrobić ponownie badania na pasożyty w innym labie i stwierdziła że to pasożyty wywołują sibo. Wyszła przewlekła Lamblia, której ciężko było się pozbyć. Efekt po kilku miesiącach jest upragniona ciąża, gdzie udało się bardzo szybko dzięki Pani Zuzi Gdybym mogła to bym dała o wiele więcej gwiazdek Bardzo dziękujemy i czekamy na Instytutu owego Bobasa bo to dzięki Pani udało się Pani postawić mnie na nogi


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Instytut Płodności Inny

Polecam panią Zuzie z całego serca, nie mogłam lepiej tracić. Pani Zuzia prowadzila mnie podczas ciązy. bardzo bardzo dziekuje za pomoc, wszytskie odpowiedzi, cierpliwosc i wiedze. Jest pani niesamowita. Na kazdy moj problem czy dolegliwosc w ciazy miala Pani rozwiazanie. Dzieki czemu czulam sie dobrze:) nie wiem jak Pani dziękowac :)


N
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Instytut Płodności

Trafiłam do Pani Zuzanny dokładnie rok temu przygotowując się do procedury in-vitro, gdzie ze wzg na moje niskie AMH, nasze szanse na uzyskanie ciąży były niskie. Ponieważ czas nas gonił, Pani Zuzanna błyskawicznie rozpisała mi suplementację, a następnie dietę. Minął rok współpracy, a ja właśnie zaczęłam 9 miesiąc ciąży :) Wiem, że wiele zawdzięczam Pani Zuzannie i dzięki niej miałam tak dobrze przygotowany organizm, a cała ciąża przebiega książkowo i każdej kobiecie życzę takiego samopoczucia w ciąży. Co więcej, Pani Zuzanna jest zaangażowana na całym etapie ciąży- odpisywała błyskawicznie na wszystkie moje wiadomości czy pytania z dalszymi krokami i podpowiedziami. Czuję się w rękach Pani Zuzanny bardzo bezpiecznie i wiem, że zawsze służy mi swoim doświadczeniem i ekspertyzą. Polecam Panią Zuzannę wszystkim Paniom/Parom starającym się o swojego wymarzonego Maluszka. Pani Zuzanna czyni cuda :) Nasz cud już za miesiąc zawita na świecie :)


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Instytut Płodności Inny

Bardzo polecam współpracę z Panią Zuzanną. Holistyczne podejście do zdrowia i duże zaangażowanie. Po 4 miesiącach stosowania sumiennie się do zalecanej suplementacji wyniki znacznie się poprawiły. Współpracowałam już z wieloma osobami zajmującymi się dietą oraz suplementacją, ale współpraca z Panią Zuzanną bardzo się wyróżnia i zrobiła na mnie niezwykle pozytywne wrażenie. Życzyłabym sobie więcej osób trenujących innych z tak racjonalnym podejściem do odżywiania oraz treningów.


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Do Pani Zuzanny trafiłam z problemami żołądkowo - jelitowymi. Codzienne nudności i zawroty głowy skutecznie obniżały jakość mojego życia przez kilka lat. Lekarze faszerowali mnie inhibitorami pompy protonowej, nie mogąc znaleźć przyczyny moich dolegliwości. Po zrobieniu badań okazało się, że mam bardzo dużo różnorakich niedoborów co również skutkowało bardzo słabym samopoczuciem. Internista po rzuceniu okiem na wyniki stwierdził, że oczywiście wszystko jest w porządku. Pani Zuzanna natomiast omawiała wyniki moich badań przeszło pół godziny. Po wdrożeniu suplementacji i diety problemy żołądkowe praktycznie zniknęły a ja czuję się ogólnie o wiele lepiej. Ogromna wiedza, profesjonalizm i serdeczna atmosfera to główne plusy konsultacji. Polecam wszystkim. Dla mnie wspołpraca z Panią Zuzanną diametralnie polepszyła życie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania