mgr

Zuzanna Cybulska (Mroczkowska)

Dietetyk

Mgr inż. Zuzanna Mroczkowska Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, kierunek Technologia Żywności i Żywienie Człowieka. Doradzam, w jaki sposób odżywiać s... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Wizyta hasimoto

  Witam. Od około 4 lat, przyjmuję letrox stwierdzono u mnie hasimoto. Chciałabym umówić się na wizytę. Czy byłyby potrzebne jakieś wyniki? Ile kosztuje wizyta u Pani?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dzień dobry :)
  Na wizytę proszę zabrać ostatnie badanie: USG tarczycy, TSH (jeśli było wykonuwame w ciągu ostatniego miesiąca, Jeśli nie prosze zrobić świeże. ), fT3, fT4, anty-TPO mogą być wcześniejsze.… Więcej

 • Poszukuję dietetyka, który ustawi dietę bez nabiału, glutenu oraz mięsa.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Chętnie pomogę. Mam doświadczenie w bilansowaniu diety, o której Pani pisze. Zapraszam na e-konsultację. Proszę o wypełnienie formularza na stronie akademia-diety.pl Na tej podstawie ustalę dla Pani zalecenia… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Mgr inż. Zuzanna Mroczkowska

  Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, kierunek Technologia Żywności i Żywienie Człowieka. Doradzam, w jaki sposób odżywiać się, aby zachować zdrowie oraz jak wspomagać leczenie chorób wywołanych przez z nietolerowanie niektórych pokarmów.

  Jestem aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz Polskiego Stowarzyszenia Zdrowej Żywności i Żywienia, a także Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

  Nie korzystam z gotowych diet, z każdym pacjentem pracuje indywidualnie, uwzględniając jego stan zdrowia, nawyki, styl życia oraz preferencje żywieniowe. Potrafię wsłuchać się w potrzeby pacjenta i bardzo stara się, aby ułożony plan żywieniowy był efektywny, skuteczny i dopasowany do możliwości oraz umiejętności kulinarnych osoby, którą się opiekuję. Stale podnoszę kwalifikacje, uczestnicząc w konferencjach, warsztatach i szkoleniach z zakresu dietetyki, alergii i nietolerancji pokarmowych, psychodietetyki, żywienia sportowców itp.

  W trakcie swojej kariery zawodowej współpracowałam lub współpracuję z profesjonalnymi placówkami medycznymi:

  - Centrum Pulmonologii i Alergologii w Karpaczu
  - Centrum Medycznym EuroMediCare – szpitalem specjalistycznym oraz przychodnią we Wrocławiu
  - Przychodnią Lekarzy Specjalistów i Stomatologów Vita we Wrocławiu
  - Przychodnią na Nowym Dworze we Wrocławiu (NFZ)
  - Kliniką Diety Gryszkin we Wrocławiu
  - oraz z placówkami komercyjnymi promującymi zdrowy styl życia.

  KURSY I STAŻE
  - - 28.11.2015r. certyfikat uczestnictwa w Konferencji ŻYWIENIE ZDROWIE I CHOROBY Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu
  - 24.11.2013 r. certyfikat uczestnictwa w szkoleniu „Immunodiagnostyka alergii i nietolerancji pokarmowych”. Cambridge Diagnostics (Polska)
  - 19.11.2013 r. zaświadczenie uczestnictwa w wykładzie pt. „Diagnostyka genetyczna dla dietetyków: celiakia i nietolerancja laktozy”. Polskie Towarzystwo Dietetyki Oddział we Wrocławiu
  - 16.11.2014 r. certyfikat uczestnictwa w konferencji „Najnowsze trendy w leczeniu żywieniowym alergii i nietolerancji pokarmowych”. Instytut Mikroekologii
  - 12.10.2013 r. certyfikat DF Medica Genodiet z zakresu nutrigenomiki, nutrigenetyki, ustalania diety przy wykorzystaniu testów genetycznych
  - 01.06.2013 r. certyfikat uczestnictwa w konferencji szkoleniowej z zakresu prowadzenia diety bezglutenowej. VIII Międzynarodowy Dzień Celiakii. Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu
  - 01.2013 r. uzyskanie certyfikatu ze szkolenia „Skuteczne odżywianie i suplementacja w sporcie”, PPHU „Intermed”
  - r. uzyskanie certyfikatu ze szkolenia pt. „Psychodietetyka – innowacyjne podejście w leczeniu nadwagi i otyłości”
  - r. Profilaktyka Zdrowia – Iwona Gryszkin, praktyka zawodowa; zakres obowiązków: praktyczna nauka zawodu dietetyka
  - r. szkolenie uprawniające do przeprowadzania audytów wewnętrznych systemu HACCP, Dekra
  - 08.2010 r. praktyka zawodowa w Hortex Holding SA ZPOW Skrzyńsko.

Znajomość języków

 • angielski

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Akademia Diety Zuzanna MroczkowskaUsługa: Wizyta kontrolna z jadłospisem

  Pierwszy raz odwiedziłam panią Zuzannę w listopadzie 2016 z wagą ponad 90kg. Wcześniejsze samodzielne diety nie pomagały, gubiłam kilka kilogramów, które za chwilę wracały.
  Pani Zuzanna ustaliła dla mnie dietę, dzięki której wreszcie kilogramy zaczęły lecieć w dół, a ja nie czułam się jak na diecie :)
  Jadłospis był dobrze dobrany, nie oczuwałam głodu, posiłki były smaczne i urozmaicone.
  Dzięki wizytom u Pani Zuzanny nauczyłam się jak zdrowo się odżywiać, co z czym łączyć i w jakich proporcjach. Jest to lekcja na całe życie.
  Po 6 miesiącach osiągnełam cel, schudłam 27kg, w co dalej nie potrafię uwieżyć. Myślałam, że osoby którym udaje się osiągnąć takie wyniki praktycznie mieszkają na siłowni, jedzą tylko sałatę i mają niewyobrażalnie silną wolę. Myliłam się. Takie cuda można osiągnąć dobrze dobraną dietą,konsekwencją i odrobiną silnej woli. Nie musiałam wylewać litrów potu, nie musiałam głodować, wystarczyło spotkać Panią Zuzanne i posłuchać mądrych rad.


  Wszystkim polecam wizytę u Pani Zuzanny,
  to najlepszy prezent jaki możecie podarować sami sobie :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Akademia Diety Zuzanna MroczkowskaUsługa: Nietolerancje pokarmowe test + jadłospis 14 dni

  Bardzo polecam Panią Zuzannę. Jest rewelacyjna. Profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Posiada ogromną wiedzę, a także empatię. Świetny kontakt, pani Zuzanna próbuje każdemu pomóc, daje wskazówki co i jak, nie zostawia nikogo zdanego samego na siebie. Pomaga właściwie we wszystkim co możliwe. Dieta jest dopasowana pod tryb życia, daje przepisy, na każde pytanie ma odpowiedź.. A co najważniejsze po każdym spotkaniu mobilizacja jest 100%!!! Jestem bardzo zadowolona! Polecam!

  mgr Zuzanna Cybulska (Mroczkowska)2017-05-31

  Dziękuję serdecznie i życzę Pani wszystkiego co najlepsze :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Akademia Diety Zuzanna Mroczkowska

  Aby ta opinia była jak najdokładniejsza muszę zacząć od samego początku: przez kilka lat zmagałam się z ibs-em (przyjmowałam leki, a niestety niejednokrotnie bóle brzucha były tak silne, że potrzebne były zastrzyki przeciwbólowe), miałam problemy z miesiączkami i moje wyniki były nie za ciekawe (przede wszystkim tsh, insulina, glukoza) – i to wszystko miało miejsce przy treningach ok. 4 razy w tygodniu i jedzeniu (rzekomo) zdrowych posiłków (uwzględniałam również super foods). W pewnym momencie nastąpiło załamanie w zdrowym odżywianiu i zaczęłam podjadać; w efekcie przybrałam na wadze. Postanowiłam, że udam się do kompetentnego specjalisty, który pomoże mi uporać się z utratą tkanki tłuszczowej oraz wszystkimi dolegliwościami zdrowotnymi. Poświęciłam sporo czasu na znalezienie takiej osoby aż trafiłam do Pani Zuzi. Cóż mogę o niej powiedzieć?! Świetny specjalista!!! Wizyta przebiega w bardzo komfortowych dla pacjenta warunkach, wywiad jest długi i wyczerpujący, Pani Zuzia cierpliwie odpowiada na każde pytanie (ma naprawdę niesamowitą wiedzę :)). Po miesiącu stosowania się do zaleceń (przygotowywania posiłków, regularnych i zaplanowanych ćwiczeń oraz pozytywnego myślenia) straciłam 4,7% tkanki tłuszczowej (ok. 3,7 kg), zwiększyłam masę mięśniową (o ok. 0,5 kg), jestem szczęśliwsza, moje wyniki są znacznie lepsze (jako dowód: tsh w miesiąc zmalało z 3,56 do 1,76 i wiem, że nadal będzie się poprawiać), jem pyszne i urozmaicone posiłki (choć wiadomo, czasami na ich przygotowanie trzeba poświęcić więcej czasu niż standardowo), nie jestem głodna ani nie mam ochoty na podjadanie i co dla mnie bardzo ważne - jelita zaczęły się faktycznie wyciszać! Jestem zachwycona współpracą z Panią Zuzią – pomiędzy wizytami jesteśmy w kontakcie mailowym i na wszelkie zapytania zawsze dostaję wyczerpujące odpowiedzi. Obecnie mija 1,5 miesiąca od rozpoczęcia tej przygody a ja z każdym kolejnym jadłospisem jestem coraz ciekawsza pomysłów Pani Zuzi :)

  mgr Zuzanna Cybulska (Mroczkowska)2017-05-31

  Pani Paulina z całego serca Pani dziękuję za tak miłą opinię. Współpraca z Panią jest bardzo przyjemna. Posiada Pani ogromną wiedzę. Podziwią Panią i Pani wytrwałość w dążeniu do swoich celów i cieszę się, ze zmienia Pani swoje życie dbając o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. :) Życzę Pani spełnienia marzeń :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Akademia Diety Zuzanna MroczkowskaUsługa: Wizyta kontrolna z jadłospisem

  Swoją przygodę z Akademią Diety rozpoczęłam w styczniu 2016 roku. Gdyby nie zaangażowanie Pani Zuzanny, indywidualne podejście, smaczne i dopasowane przepisy nadal borykałabym się z nietolerancjami pokarmowymi, rozchwianą tarczycą oraz poposiłkową reaktywną hipoglikemią. Pani Zuzannie dziekuję za wiarę, holistyczne podejście oraz za poświęcony czas i ułożenie indywidualnego planu na lepsze życie!

  mgr Zuzanna Cybulska (Mroczkowska)2017-04-25

  Pani Agnieszko serdecznie dziękuje za miłe słowa. Życzę wszystkiego co najlepsze całej Pani rodzinie :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest najbardziej sympatyczną i miłą osobą, jaką poznałam. Wszystko tłumaczy bardzo szczegółowo, zaraża optymizmem i pokazuje, że dieta nie musi być straszna i nieprzyjemna. Dzięki Niej wiem, że nie ma rzeczy niemożliwych i wszystko mogę osiągnąć. Bardzo polecam! :)

  mgr Zuzanna Cybulska (Mroczkowska)2017-04-25

  Dziękuję gorąco!!! :)

 • A
  Lokalizacja: Akademia Diety Zuzanna Mroczkowska

  Jestem pacjentką Pani Zuzanny od trzech miesięcy i nie mam żadnych zastrzeżeń co do tej współpracy. Na początku bardzo wnikliwie i dokładnie omówiono mój stan zdrowia i opracowano plan działania (miałam założenie zrzucić ok. 10-12 kg i to już się udało! ) teraz jestem na etapie utrzymania tej zmiany na zawsze. Zmiany widać było prawie od początku, dlatego ciągle mam motywację do zdrowego życia. Każdy jadłospis był bardzo smaczny i dostosowywany do moich indywidualnych upodobań. Po trzech miesiącach znacznie poprawił się mój stan zdrowia (widać to po wynikach badań na np. insulinooporność, hormony tarczycy itd.) Zmiana nastąpiła znacznie szybciej niż się spodziewałam. Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego, miłego i indywidualnego podejścia do pacjenta, możliwości stałego kontaktu oraz skuteczności w działaniu Pani Zuzanny. Poza tym, otrzymałam wiele cennych porad wykraczających poza temat jedzenia i aktywności fizycznej, dotyczących m. in. pielęgnacji ciała po schudnięciu itd. Zgłoszenie się do Pani Zuzanny było bardzo dobrym krokiem i naprawdę zaskakująco szybko mi pomogło. Serdecznie i gorąco polecam wszystkim.
  Dziękuję bardzo Pani Zuzanno i serdecznie pozdrawiam. Do zobaczenia na następnej wizycie. :)
  Aneta K.

  mgr Zuzanna Cybulska (Mroczkowska)2017-04-04

  Pani Anetko współpraca z Panią to czysta przyjemność. Gratuluję sukcesu. Z Pani zaangażowaniem i determinacją jestem pewna, że po okresie stabilizacji utrzyma Pani fantastyczne efekty. Z całego serca życzę Pani wszystkiego najlepszego na nowej zdrowszej i szczuplejszej drodze życia :D

 • M

  Polecam Pania Zuzanne! Wizyta odbyla sie w milej atmosferze, bardzo profesjonalnie, lekarz slucha pacjenta, wywiad byl bardzo dokladny. Na pewno polece tego dietetyka innym osobom z nietolerancjami pokarmowymi, jak rowniez podejrzewajacymi u siebie nietolerancje. Do zobaczenia!

  mgr Zuzanna Cybulska (Mroczkowska)2017-04-04

  Dziękuję serdecznie :) Do zobaczenia :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Akademia Diety Zuzanna MroczkowskaUsługa: Pierwsza wizyta z jadłospisem 14 dniowym

  Po pierwszej wizycie jestem zachwycona! :) Pełen profesjonalizm, świetne i indywidualne podejście do mnie jako pacjenta. Zalecenia przekazane zostały w bardzo przystępny i wyczerpujący sposób, dzięki czemu mój mętlik w głowie spowodowany napływem miliona sprzecznych informacji jest uporządkowany. :) Dodatkowo jeśli ktoś cierpi na brak pozytywnej energii to z pewnością zarazi się nią od Pani Zuzanny :) Z niecierpliwością będę czekać na ułożony jadłospis :) Dziękuje i pozdrawiam!

  mgr Zuzanna Cybulska (Mroczkowska)2017-04-04

  Pani Moniko dziękuję serdecznie za tak miłe słowa. Życzę wszystkie najlepszego: )

 • BARDZO POLECAM !!
  Pani Zuzanna ulozyla mi jadlospis stosowny do moich chorob /niedoczynnosc tarczycy,wysoki cholesterol/.
  Po dostosowaniu sie do zalecen zywieniowych,nie glodzac sie,na efekt nie trzeba bylo dlugo czekac.
  Cholesterol ksiazkowy,waga rewelacja.Teraz pani dietetyk wyprowadza mnie z diety.
  Dziekuje Pani Zuzanno pozdrowionka z Londynu.

  mgr Zuzanna Cybulska (Mroczkowska)2017-01-16

  Pani Grażynko to Pani efekty to głównie Pani zasługa. Współpraca z tak zdyscyplinowaną osobą to czyta przyjemność! Pozdrawiam cieplutko z zaśnieżonego Wrocławia! :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Konsultacje w tym gabinecie polecam wszystkim zwolennikom indywidualnego podejścia do ich sprawy. Zamiast nieskutecznej diety cud czeka indywidualny plan żywienia według ustalonego celu, sytuacji zdrowotnej i upodobań smakowych, a to wszystko okraszone przydatnymi radami i serdeczną atmosferą.

  mgr Zuzanna Cybulska (Mroczkowska)2017-01-16

  Pani Gosiu dziękuję serdecznie za miłe słowa. Ślę zimowe pozdrowienia :)