Lek.

Zofia Łukomska

Laryngolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Bardzo dokładna i troskliwa Pani doktor, wszystko dokładnie wyjaśni, w razie potrzeby dostępna pod telefonem. Gorąco polecam ! :)

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  3.5

  Ogólna ocena
  25 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Bardzo dokładna i troskliwa Pani doktor, wszystko dokładnie wyjaśni, w razie potrzeby dostępna pod telefonem. Gorąco polecam ! :)

  • M

   Bardzo słaby lekarz, chciała mi usuwać migdałki, bo stwierdziła ze są nie do uratowania, jak okazało się miałem grzybicę, wyleczył mnie lekarz rodzinny, poza tym byłem prywatnie skasowała pieniądze a nawet nie zapisała nic w kartotece - w ogóle nie zrobiła żadnych notatek.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • S

   Pani Doktor na podstawie szybkiego badania , nie robiąc wywiadu chorobowego zmieniła decyzje dotyczonce mojej operacji , której zasadność wypływała z wielu dokładnych i specjalistycznych badań . Prywatni pacjenci te same zabiegi mają wykonywane w znieczuleniu ogólnym , pozostali w miejscowym . Pani Doktor czasami jest bardzo miła , innym razem bardzo nieprzyjemna . Nie wiem jakim jest lekarzem dla ''swoich''pacjentów być może wspaniałym . Jeśli jednak nie jesteś pacjentem Pani Doktor nie możesz liczyć na jej empatię . Smutne ...

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Pani dr nie słucha pacjenta,przecież wywiad nie jest potrzebny,wykonuje zabieg ,po czym cały czas opowiada ,że wyszło super,a okazuje się ,że 2 innych laryngologów twierdzi zupełnie inaczej. Nie polecam

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • T

   witam pani doktor Zofia Łukomska usówała migdały mojej 6 letniej córki wszystkie 3 w poznaniu i muszę powiedzieć że naprawdę pani doktor jak i cały personel w przychodni byli SUPER gorąco polecam córka czuje się super zadowolona żadnych problemów jeszcze raz dziękuje pani dr.Zofi Łukomskie

  • P

   Pani Doktor Zofia Łukomska to lekarz z bardzo dużym doświadczeniem. Tak jak każdy człowiek, każdy lekarz popełnia błędy, bywa dla innych niemiły, miewa lepsze i gorsze dni.
   Praca przez całe życie, niezliczone operacje, ogrom zbadanych pacjentów - wszystko to sprawiło, że dr Łukomska jest w swojej dziedzinie autorytetem. Nie wielu jest takich lekarzy i uważam, że takim ludziom należy się wielki szacunek z uwagi właśnie na ich bezcenne doświadczenie i życie poświęcone medycynie.

  • W

   Bardzo miła i uśmiechnięta.Niestety podczas wizyty nie słucha pacjenta zajmując się jednocześnie wieloma innymi sprawami(rozmowy telefoniczne,wyglądanie przez okno,rozmowy z innymi pacjentami itp.)
   "Kilkusekundowe" badanie nie wykazało ŻADNYCH zmian chorobowych.
   WYKONANE RUTYNOWE BADANIE U INNEGO LARYNGOLOGA UJAWNIŁO EWIDENTNY ,DOŚĆ PROSTY PROBLEM LARYNGOLOGICZNY.
   Krótkie leczenie i było po sprawie.
   ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEJ LEKARKI

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • A

   Empatyczna,miła,wrazliwa ...leczy od lat Mnie ,męża,dzieci a takze dalsza rodzine...wsz sa zadowoleni...punkcja praktycznie bezbolesna,migdalki usunioete perfekcyjnie a maz znowu słyszy na ucho...nie jest pazerna,czasem nawet za wizyte nie bierze...zawsze dostepna przez tel,słuzaca rada...Polecam!!!!Aneta B.

  • R

   Bardzo ciepły stosunek do pacjenta.Pani Doktor Łukomska cierpliwie tłumaczyła mi , co z moim głosem, a właściwie brakiem głosu jest.Jestem już po tracheotomii . Mam zaufanie do Pani Doktor, jak również innych lekarzy pracujących na tym oddziale.To było w marcu.
   A teraz muszę zacytować pacjenta jaro "Beznadziejny lekarz (może to trochę za mocno brzmi "lekarz") ta osoba to niekompetentna starsza pani" potrafi wziąć tyko prezent i człowieka szybko spławić.
   Odradzam wszystkim wizyty u tej Pani , mam nadzieję, że krzywda moja wyjdzie Pani "bokiem" .
   Przez kilka miesięcy przesuwała termin dekaniulacji , ale skutki uboczne to będę miała do końca życia.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • K

   Badzo dobry lekarz. Miałam wycinane migdały w wieku 35 lat. Nie mogłam mieć metodą na miejscowe znieczuelnie gdzyz mam odruch wymiotny. Zabieg na znieczuleniu ogólnym. Prowadziła mnie i robiła zabieg Pani doktor Łukomska. Przetrwałam, choć naprawdę nie było mi łatwo, ale rewelacyjna obsługa w szpitalu na Lutyckiej oraz fakt że byłam pod opieką Pani Zofii Łukomskiej pozwoliła mi że dzis nie wspominam tego jak większość jak horror. Pani Doktor Łukomska rewlacyjny człowiek - choć mało mówna, skromna i bardzo miła osoba - SUPER SPECJALISTA