lek.

Zofia Łukomska

Laryngolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Dostępność

  Lekarz Zofia Łukomska przyjmuje w jednym gabinecie

 • Specjalizacja

  Lekarz Zofia Łukomska to jeden z 147 lekarzy o specjalizacji laryngolog w miejscowości Poznań na ZnanyLekarz.pl

 • Kontakt

  Ten laryngolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 1600 osób

Adresy i cenniki

 • 326
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Bardzo dokładna i troskliwa Pani doktor, wszystko dokładnie wyjaśni, w razie potrzeby dostępna pod telefonem. Gorąco polecam ! :)

 • bardzo słaby

  Bardzo słaby lekarz, chciała mi usuwać migdałki, bo stwierdziła ze są nie do uratowania, jak okazało się miałem grzybicę, wyleczył mnie lekarz rodzinny, poza tym byłem prywatnie skasowała pieniądze a nawet nie zapisała nic w kartotece - w ogóle nie zrobiła żadnych notatek.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Pani Doktor na podstawie szybkiego badania , nie robiąc wywiadu chorobowego zmieniła decyzje dotyczonce mojej operacji , której zasadność wypływała z wielu dokładnych i specjalistycznych badań . Prywatni pacjenci te same zabiegi mają wykonywane w znieczuleniu ogólnym , pozostali w miejscowym . Pani Doktor czasami jest bardzo miła , innym razem bardzo nieprzyjemna . Nie wiem jakim jest lekarzem dla ''swoich''pacjentów być może wspaniałym . Jeśli jednak nie jesteś pacjentem Pani Doktor nie możesz liczyć na jej empatię . Smutne ...


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • słaby

  Pani dr nie słucha pacjenta,przecież wywiad nie jest potrzebny,wykonuje zabieg ,po czym cały czas opowiada ,że wyszło super,a okazuje się ,że 2 innych laryngologów twierdzi zupełnie inaczej. Nie polecam


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  witam pani doktor Zofia Łukomska usówała migdały mojej 6 letniej córki wszystkie 3 w poznaniu i muszę powiedzieć że naprawdę pani doktor jak i cały personel w przychodni byli SUPER gorąco polecam córka czuje się super zadowolona żadnych problemów jeszcze raz dziękuje pani dr.Zofi Łukomskie

 • bardzo dobry

  Pani Doktor Zofia Łukomska to lekarz z bardzo dużym doświadczeniem. Tak jak każdy człowiek, każdy lekarz popełnia błędy, bywa dla innych niemiły, miewa lepsze i gorsze dni.
  Praca przez całe życie, niezliczone operacje, ogrom zbadanych pacjentów - wszystko to sprawiło, że dr Łukomska jest w swojej dziedzinie autorytetem. Nie wielu jest takich lekarzy i uważam, że takim ludziom należy się wielki szacunek z uwagi właśnie na ich bezcenne doświadczenie i życie poświęcone medycynie.

 • bardzo słaby

  Bardzo miła i uśmiechnięta.Niestety podczas wizyty nie słucha pacjenta zajmując się jednocześnie wieloma innymi sprawami(rozmowy telefoniczne,wyglądanie przez okno,rozmowy z innymi pacjentami itp.)
  "Kilkusekundowe" badanie nie wykazało ŻADNYCH zmian chorobowych.
  WYKONANE RUTYNOWE BADANIE U INNEGO LARYNGOLOGA UJAWNIŁO EWIDENTNY ,DOŚĆ PROSTY PROBLEM LARYNGOLOGICZNY.
  Krótkie leczenie i było po sprawie.
  ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEJ LEKARKI


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Empatyczna,miła,wrazliwa ...leczy od lat Mnie ,męża,dzieci a takze dalsza rodzine...wsz sa zadowoleni...punkcja praktycznie bezbolesna,migdalki usunioete perfekcyjnie a maz znowu słyszy na ucho...nie jest pazerna,czasem nawet za wizyte nie bierze...zawsze dostepna przez tel,słuzaca rada...Polecam!!!!Aneta B.

 • bardzo słaby

  Bardzo ciepły stosunek do pacjenta.Pani Doktor Łukomska cierpliwie tłumaczyła mi , co z moim głosem, a właściwie brakiem głosu jest.Jestem już po tracheotomii . Mam zaufanie do Pani Doktor, jak również innych lekarzy pracujących na tym oddziale.To było w marcu.
  A teraz muszę zacytować pacjenta jaro "Beznadziejny lekarz (może to trochę za mocno brzmi "lekarz") ta osoba to niekompetentna starsza pani" potrafi wziąć tyko prezent i człowieka szybko spławić.
  Odradzam wszystkim wizyty u tej Pani , mam nadzieję, że krzywda moja wyjdzie Pani "bokiem" .
  Przez kilka miesięcy przesuwała termin dekaniulacji , ale skutki uboczne to będę miała do końca życia.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Badzo dobry lekarz. Miałam wycinane migdały w wieku 35 lat. Nie mogłam mieć metodą na miejscowe znieczuelnie gdzyz mam odruch wymiotny. Zabieg na znieczuleniu ogólnym. Prowadziła mnie i robiła zabieg Pani doktor Łukomska. Przetrwałam, choć naprawdę nie było mi łatwo, ale rewelacyjna obsługa w szpitalu na Lutyckiej oraz fakt że byłam pod opieką Pani Zofii Łukomskiej pozwoliła mi że dzis nie wspominam tego jak większość jak horror. Pani Doktor Łukomska rewlacyjny człowiek - choć mało mówna, skromna i bardzo miła osoba - SUPER SPECJALISTA

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Anna Leda

laryngolog,  lekarz w trakcie specjalizacji

Umów się