Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3.5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Bardzo dokładna i troskliwa Pani doktor, wszystko dokładnie wyjaśni, w razie potrzeby dostępna pod telefonem. Gorąco polecam ! :)

 • M

  Bardzo słaby lekarz, chciała mi usuwać migdałki, bo stwierdziła ze są nie do uratowania, jak okazało się miałem grzybicę, wyleczył mnie lekarz rodzinny, poza tym byłem prywatnie skasowała pieniądze a nawet nie zapisała nic w kartotece - w ogóle nie zrobiła żadnych notatek.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • S

  Pani Doktor na podstawie szybkiego badania , nie robiąc wywiadu chorobowego zmieniła decyzje dotyczonce mojej operacji , której zasadność wypływała z wielu dokładnych i specjalistycznych badań . Prywatni pacjenci te same zabiegi mają wykonywane w znieczuleniu ogólnym , pozostali w miejscowym . Pani Doktor czasami jest bardzo miła , innym razem bardzo nieprzyjemna . Nie wiem jakim jest lekarzem dla ''swoich''pacjentów być może wspaniałym . Jeśli jednak nie jesteś pacjentem Pani Doktor nie możesz liczyć na jej empatię . Smutne ...

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Pani dr nie słucha pacjenta,przecież wywiad nie jest potrzebny,wykonuje zabieg ,po czym cały czas opowiada ,że wyszło super,a okazuje się ,że 2 innych laryngologów twierdzi zupełnie inaczej. Nie polecam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • witam pani doktor Zofia Łukomska usówała migdały mojej 6 letniej córki wszystkie 3 w poznaniu i muszę powiedzieć że naprawdę pani doktor jak i cały personel w przychodni byli SUPER gorąco polecam córka czuje się super zadowolona żadnych problemów jeszcze raz dziękuje pani dr.Zofi Łukomskie

 • Pani Doktor Zofia Łukomska to lekarz z bardzo dużym doświadczeniem. Tak jak każdy człowiek, każdy lekarz popełnia błędy, bywa dla innych niemiły, miewa lepsze i gorsze dni.
  Praca przez całe życie, niezliczone operacje, ogrom zbadanych pacjentów - wszystko to sprawiło, że dr Łukomska jest w swojej dziedzinie autorytetem. Nie wielu jest takich lekarzy i uważam, że takim ludziom należy się wielki szacunek z uwagi właśnie na ich bezcenne doświadczenie i życie poświęcone medycynie.

 • Bardzo miła i uśmiechnięta.Niestety podczas wizyty nie słucha pacjenta zajmując się jednocześnie wieloma innymi sprawami(rozmowy telefoniczne,wyglądanie przez okno,rozmowy z innymi pacjentami itp.)
  "Kilkusekundowe" badanie nie wykazało ŻADNYCH zmian chorobowych.
  WYKONANE RUTYNOWE BADANIE U INNEGO LARYNGOLOGA UJAWNIŁO EWIDENTNY ,DOŚĆ PROSTY PROBLEM LARYNGOLOGICZNY.
  Krótkie leczenie i było po sprawie.
  ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEJ LEKARKI

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • A

  Empatyczna,miła,wrazliwa ...leczy od lat Mnie ,męża,dzieci a takze dalsza rodzine...wsz sa zadowoleni...punkcja praktycznie bezbolesna,migdalki usunioete perfekcyjnie a maz znowu słyszy na ucho...nie jest pazerna,czasem nawet za wizyte nie bierze...zawsze dostepna przez tel,słuzaca rada...Polecam!!!!Aneta B.

 • Bardzo ciepły stosunek do pacjenta.Pani Doktor Łukomska cierpliwie tłumaczyła mi , co z moim głosem, a właściwie brakiem głosu jest.Jestem już po tracheotomii . Mam zaufanie do Pani Doktor, jak również innych lekarzy pracujących na tym oddziale.To było w marcu.
  A teraz muszę zacytować pacjenta jaro "Beznadziejny lekarz (może to trochę za mocno brzmi "lekarz") ta osoba to niekompetentna starsza pani" potrafi wziąć tyko prezent i człowieka szybko spławić.
  Odradzam wszystkim wizyty u tej Pani , mam nadzieję, że krzywda moja wyjdzie Pani "bokiem" .
  Przez kilka miesięcy przesuwała termin dekaniulacji , ale skutki uboczne to będę miała do końca życia.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Badzo dobry lekarz. Miałam wycinane migdały w wieku 35 lat. Nie mogłam mieć metodą na miejscowe znieczuelnie gdzyz mam odruch wymiotny. Zabieg na znieczuleniu ogólnym. Prowadziła mnie i robiła zabieg Pani doktor Łukomska. Przetrwałam, choć naprawdę nie było mi łatwo, ale rewelacyjna obsługa w szpitalu na Lutyckiej oraz fakt że byłam pod opieką Pani Zofii Łukomskiej pozwoliła mi że dzis nie wspominam tego jak większość jak horror. Pani Doktor Łukomska rewlacyjny człowiek - choć mało mówna, skromna i bardzo miła osoba - SUPER SPECJALISTA

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

196

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1600

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.