lek.

Zofia Bartnik

verifiedCreated with Sketch.

Alergolog, Pulmonolog, Pediatra

17 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
12 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • N

  Pani doktor leczy moją rodzinę-mnie i trójkę dzieci od lat; jest ciepła, miła, spokojna, zawsze gotowa do pomocy. Wiele razy uratowała nas przed koniecznością przyjmowania antybiotyku, wyprowadziła dzieci z naprawdę kiepskich sytuacji. Zawsze można liczyć na jej wsparcie.

 • H

  Witam
  Byłam dzisiaj na wizycie u Pani Doktor i jestem bardzo zadowolona, pierwszy lekarz, który mnie dokładnie osłuchał i wysłuchał. Można było spokojnie porozmawiać i zadać pytania. Pani doktor bardzo sympatyczna, rozważnie podaje leki. Weszłam pół godziny później niż miałam umówioną wizytę, ale to w Luxmedzie jakoś jest ostatnio normalne i bardzo częste, skoro ludzie są umawiani na bardzo krótkie wizyty, a Pani Doktor poświęca trochę więcej czasu.

 • A

  Bardzo dobra alergolog. Cierpliwa, rzeczowa, dobrze leczy. Ma dobre podejście do dzieci. Wizyty zawsze odbywają się punktualnie. Dokładnie wytłumaczy planowy przebieg leczenia - po przeprowadzonym bardzo szczegółowo i sumiennie wywiadzie i zleconych wcześniej badaniach. Zawsze miła i życzliwa, nie robi też problemów przy wizytach poza kolejnością czy po godzinach.

 • S

  Pani doktor nawet nie zbadała dziecka nawet nie wyszła zza biurka i wypisała recepty umawiając nas na kolejną wizyte. Nie polecam bo to strata pieniędzy i czasu.

 • B

  Byłam z dzieckiem na wizycie prywatnej, o punktualnym wejsciu do gabinetu nie ma mowy, duzo pacjentów przyjmowanych bez kolejki.Ogólne wrażenie z wizyty bardzo slabe, pani doktor chyba jest zdecydowanie zmęczona taką ilością pracy jaka sobie narzuciła pracując w kilku miejscach,małe zainteresowanie istotą i przebiegeiem choroby dziecka, nie obejrzała zgłaszanych przeze mnie zmian skórnych syna, szybkie osluchanie klatki piersiowej i w zasadzie tyle,podtrzymala leczenie antybiotykiem.Nic nie wspomniała o testach, badaniach dodatkowych itd, a dziecko już od dluższego czasu boryka się z kaszlem i naracajacymi zap płuc na przemian z zap oskrzeli.Na moje sugestie o wykonaniu konkretnych badań laboratoryjnych w zasadzie się zgodziła. Z wizyty nie wyniosłam nic nowego o czym bym wcześniej nie wiedziała, nie polecam.W końcu po kilku dniach trafiłam do bardzo przyjemnej i rozwaźnej Pani doktor z DSK, ktorej jestem bardzo wdzięczna.

 • P

  Jakim alergologiem jest pani dr nie wiem, ale pediatra beznadziejnym...przepisała zdrowemu dziecku z zaczerwienionym okiem antybiotyk...dodatkowo po informacji z naszej strony że dziecko źle reagowało na podany antybiotyk w przeszłości stwierdziła..trudno musicie przemęczyć się...po ponownej konsultacji u innego lekarza w tym samym dniu okazało się że córka jest zdrowa i wystarczyły krople do oczka

 • K

  Dla mnie wizyta u tej Pani była najbardziej bezsensownie straconymi pieniędzmi. Po pierwsze, jeśli sie umawiam prywatnie na konkretną godzinę to nie po to, by z malutkim dzieckiem czekać 40 minut w kolejce, bo jest opóxnienie... po drugie Pani Doktor wyraźnie spieszyło się do domu, a że nasza wizyta była osttania i "po godzinach" (nie z naszej winy), wyraźnie dało się oduczuć zniecierpliwwienie i traktowanie po macoszemu. Generalnie w ogóle nie przyłożyła się a ja nigdy nie miałam poczucia tak bezsensownie zmarnowanych pieniędzy. Z wizyty nic nie wyniknęło, bo nie dowiedziąłm się nic ponad to, co był w staie powiedzieć pediatra bez specjalizacji alergologicznej i co sama wiedziałam... Zdecydowanie odradzam.

 • G

  Polecam. Pomogła mojemu dziecku wyjść z ciężkiego atopowego zapalenia skóry.Inni lekarze rozkładali ręce i przepisywali niemowlęciu sterydy i inne drogie leki, a p. dr Bartnik kazała to wszystko odstawić i zaleciła maść robioną w aptece.

 • G

  bardzo jestem zadowolona z pani dr. super człowiek spokojna opanowana miła kontakt bardzo dobry z dzieckiemm a leki bardzo dobre przypisała i niedrogie i skutkujace najważniejsze polecam

 • G

  obstrukcyjne zapalenie oskrzeli? nie spotkałam się z taką nazwą, mimo że nie jestem lekarzem - możemy mieć do czynienia z obturacyjnym zapaleniem oskrzeli :)

Doświadczenie i kwalifikacje