Lek.

Zofia Bartnik

Alergolog, Pulmonolog, Pediatra

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • N

  Pani doktor leczy moją rodzinę-mnie i trójkę dzieci od lat; jest ciepła, miła, spokojna, zawsze gotowa do pomocy. Wiele razy uratowała nas przed koniecznością przyjmowania antybiotyku, wyprowadziła dzieci z naprawdę kiepskich sytuacji. Zawsze można liczyć na jej wsparcie.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  17 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • N

   Pani doktor leczy moją rodzinę-mnie i trójkę dzieci od lat; jest ciepła, miła, spokojna, zawsze gotowa do pomocy. Wiele razy uratowała nas przed koniecznością przyjmowania antybiotyku, wyprowadziła dzieci z naprawdę kiepskich sytuacji. Zawsze można liczyć na jej wsparcie.

  • H

   Witam
   Byłam dzisiaj na wizycie u Pani Doktor i jestem bardzo zadowolona, pierwszy lekarz, który mnie dokładnie osłuchał i wysłuchał. Można było spokojnie porozmawiać i zadać pytania. Pani doktor bardzo sympatyczna, rozważnie podaje leki. Weszłam pół godziny później niż miałam umówioną wizytę, ale to w Luxmedzie jakoś jest ostatnio normalne i bardzo częste, skoro ludzie są umawiani na bardzo krótkie wizyty, a Pani Doktor poświęca trochę więcej czasu.

  • A

   Bardzo dobra alergolog. Cierpliwa, rzeczowa, dobrze leczy. Ma dobre podejście do dzieci. Wizyty zawsze odbywają się punktualnie. Dokładnie wytłumaczy planowy przebieg leczenia - po przeprowadzonym bardzo szczegółowo i sumiennie wywiadzie i zleconych wcześniej badaniach. Zawsze miła i życzliwa, nie robi też problemów przy wizytach poza kolejnością czy po godzinach.

  • S

   Pani doktor nawet nie zbadała dziecka nawet nie wyszła zza biurka i wypisała recepty umawiając nas na kolejną wizyte. Nie polecam bo to strata pieniędzy i czasu.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • B

   Byłam z dzieckiem na wizycie prywatnej, o punktualnym wejsciu do gabinetu nie ma mowy, duzo pacjentów przyjmowanych bez kolejki.Ogólne wrażenie z wizyty bardzo slabe, pani doktor chyba jest zdecydowanie zmęczona taką ilością pracy jaka sobie narzuciła pracując w kilku miejscach,małe zainteresowanie istotą i przebiegeiem choroby dziecka, nie obejrzała zgłaszanych przeze mnie zmian skórnych syna, szybkie osluchanie klatki piersiowej i w zasadzie tyle,podtrzymala leczenie antybiotykiem.Nic nie wspomniała o testach, badaniach dodatkowych itd, a dziecko już od dluższego czasu boryka się z kaszlem i naracajacymi zap płuc na przemian z zap oskrzeli.Na moje sugestie o wykonaniu konkretnych badań laboratoryjnych w zasadzie się zgodziła. Z wizyty nie wyniosłam nic nowego o czym bym wcześniej nie wiedziała, nie polecam.W końcu po kilku dniach trafiłam do bardzo przyjemnej i rozwaźnej Pani doktor z DSK, ktorej jestem bardzo wdzięczna.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • P

   Jakim alergologiem jest pani dr nie wiem, ale pediatra beznadziejnym...przepisała zdrowemu dziecku z zaczerwienionym okiem antybiotyk...dodatkowo po informacji z naszej strony że dziecko źle reagowało na podany antybiotyk w przeszłości stwierdziła..trudno musicie przemęczyć się...po ponownej konsultacji u innego lekarza w tym samym dniu okazało się że córka jest zdrowa i wystarczyły krople do oczka

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • K

   Dla mnie wizyta u tej Pani była najbardziej bezsensownie straconymi pieniędzmi. Po pierwsze, jeśli sie umawiam prywatnie na konkretną godzinę to nie po to, by z malutkim dzieckiem czekać 40 minut w kolejce, bo jest opóxnienie... po drugie Pani Doktor wyraźnie spieszyło się do domu, a że nasza wizyta była osttania i "po godzinach" (nie z naszej winy), wyraźnie dało się oduczuć zniecierpliwwienie i traktowanie po macoszemu. Generalnie w ogóle nie przyłożyła się a ja nigdy nie miałam poczucia tak bezsensownie zmarnowanych pieniędzy. Z wizyty nic nie wyniknęło, bo nie dowiedziąłm się nic ponad to, co był w staie powiedzieć pediatra bez specjalizacji alergologicznej i co sama wiedziałam... Zdecydowanie odradzam.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • G

   Polecam. Pomogła mojemu dziecku wyjść z ciężkiego atopowego zapalenia skóry.Inni lekarze rozkładali ręce i przepisywali niemowlęciu sterydy i inne drogie leki, a p. dr Bartnik kazała to wszystko odstawić i zaleciła maść robioną w aptece.

  • G

   bardzo jestem zadowolona z pani dr. super człowiek spokojna opanowana miła kontakt bardzo dobry z dzieckiemm a leki bardzo dobre przypisała i niedrogie i skutkujace najważniejsze polecam

  • G

   obstrukcyjne zapalenie oskrzeli? nie spotkałam się z taką nazwą, mimo że nie jestem lekarzem - możemy mieć do czynienia z obturacyjnym zapaleniem oskrzeli :)

  Jesteś tym lekarzem?

  332

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  390

  Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

  To Twój profil?
  Przejmij go