Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Zobacz więcej

Adresy (2)

Centrum Medyczne Alergopneuma
Kolejowa 3, 21-040 Świdnik
Centrum Medyczne Alergopneuma logo
Ubezpieczenia
Compensa, TU Zdrowie, PZU Zdrowie
Centrum Medyczne Alergopneuma
Probostwo 5, 20-089 Lublin
Centrum Medyczne Alergopneuma logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (100)

Ogólna ocena

  Profil zweryfikowany
  lek. Zofia Bartnik konsultacja alergologiczna

  Przykro mi pisac negatywną opinię, ale Pani doktor bez zlecenia żadnych dodatkowych badań synowi wykluczyła podejrzenie diagnozy (celiakii) stawianej przez lekarza rodzinnego. Lekarka zleciła dietę wykluczającą dużą grupę produktów żywnościowych, pozostawiając spożywanie produktów glutenowych, co stan celiaka (diagnoza pozniejsza po pobycie w szpitalu) zdecydowanie pogorszyło. Na plus powiem, że wizyta przebiegła w miłej atmosferze.

  M
  Profil zweryfikowany
  Ewa Trębas-Pietraś konsultacja alergologiczna

  Wspaniała Pani Doktor ,kompetencja widać ogromne doświadczenie, zaangażowanie. Pani Doktor, chce pomóc,mam skierowanie na oddział.Zaskoczyła mnie bardzo niska cena.

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Łukasz Wolański konsultacja gastrologiczna

  Punktualnie, wszystko sprawnie wyjaśnione i omówione, sympatycznie, lekarz przyjazny i kontaktowy, rzeczowo, polecam

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Iwona Królik Inny

  Kompletnie nie rozumiem poprzednich opinii.
  Dla mnie Pani doktor była niezwykle miła. Z uśmiechem dokładnie wszystko wyjaśniła, zaproponowała leczenie. Przyjęła mnie od ręki, ponieważ akurat przyjmowała tego dnia, w którym poszłam się zapisać na wizytę. Nie musiałam czekać. Uspokoiła, wdrożyła leczenie.
  Polecam.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Iwona Królik konsultacja alergologiczna

  Po przeczytaniu opinii na temat pani doktor odczucia były mocno mieszane, ale presja czasu i niedostępność innych specjalistów zmusiła nas do umówienia wizyty. Pani doktor na pierwszy rzut wydała się przyjemna, by już po chwili zupełnie zmienić oblicze. Przerywanie w pół słowa, pouczanie na temat terminologii, której człowiek jako pacjent, a nie lekarz, znać nie musi, sapanie i negowanie wszystkiego, co w historii leczenia miało miejsce, włącznie z podważaniem kompetencji innych lekarzy to ostatnie czego człowiek się spodziewa podczas pierwszej wizyty z dzieckiem. Odpłatna wizyta to nie łaska, pacjent nie powinien czuć się jak idiota, a trudno nie mieć takiego wrażenia po opuszczeniu gabinetu. Nie polecam.

  O
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marek Michnar Inny

  Doktor uratował mojej babci życie, po tym jak leczyli ją w szpitalu powiatowym na zapalenie płuc i kazali nastawić się na najgorsze. Zalecił konkretne badania, odstawił niepotrzebne leki i wdrożył skuteczne leczenie. Faktycznie doktor mówił wszystkim na "ty" ale nie przeszkadzało to nawet mojej 80-letniej babci :) bardziej od konwenansów cenimy wiedzę i doświadczenie lekarza. Serdecznie dziękujemy Panie Doktorze!

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Mariusz Kowalczyk Inny

  Nie dowiedziałam się niczego o przyczynach swoich dolegliwości, pan dr stwierdził, że przyszłam do niego bo naczytałam się o isulinooporności (potwierdzonej wynikami badań) zalecił ruch i zdrowe odżywianie, bez konkretnych wskazówek, inne dolegliwości powinnam skonsultować z ginekolgiem, wyszłam rozczarowana z poczuciem, że jestem leniwa i łakoma... wizyta 150 zł za niecałe 10 minut i kilka ogólnikowych uwag...

  L
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Ewa Kiszczak-Bochyńska Inny

  Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem z dodatkową dużą dozą cierpliwości, wyrozumiałości oraz życzliwości - Polecam

  D
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Edyta Opalińska Inny

  Z całego serca polecam Panią Doktor ! Pełen profesjonalizm, wnikliwość, przede wszystkim rozmowa z pacjentem, dopytywanie o stan zdrowia, dolegliwości. Żadko spotyka się tak dobrego lekarza. Wizyta na najwyższym poziomie !

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Iwona Przystupa - Kłos Inny

  Nie jestem zadowolony z jakości usług u Pani neurolog. Lekarz skupił się na dawno zdiagnozowanym problemie nie szukając przyczyn stanu mojego zdrowia. Przez błędne leczenie w moim organizmie doszło już niestety do szeregu zmian. W obecnym stanie muszę podlegać szczegółowej analizie u kilku specjalistów. Ja ze swojej strony nie mogę polecić tego neurologa.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania