Zdzisława Ogińska

Pediatra

14 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Pani Doktor od urodzenia prowadzi moje pierwsze dziecko. Teraz wybieramy sie z kolejnym. Szanuje jej opinie i podjescie do leczenia. wszystko doglebnie wyjasnia i uspokaja. doskonale orientuje sie w najnowszych zaleceniach dla niemowląt. Polecam jesli ktos szuka lekarza, do ktorego chce regularnie chodzic z dziecmi.

 • Umów się na wizytę do lekarzy w pobliżu

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  4

  Ogólna ocena
  14 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • B

   W moim przypadku nie dysponowała czasem na miarę moich oczekiwań. Przyszłam z dwoma problemami ale lekarka stwierdziła ze na jednej wizycie może dać zalecenia tylko do infekcji bo max 15 min a z innym problemem musze sie umowic na inna wizyte. Dodatkowo przepisała lek, który okazał się na recepte, jednak recepty nie wystawiła. Generalnie jestem niezadowolona z wizyty i nie polecam tej lekarki.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Pani Doktor od urodzenia prowadzi moje pierwsze dziecko. Teraz wybieramy sie z kolejnym. Szanuje jej opinie i podjescie do leczenia. wszystko doglebnie wyjasnia i uspokaja. doskonale orientuje sie w najnowszych zaleceniach dla niemowląt. Polecam jesli ktos szuka lekarza, do ktorego chce regularnie chodzic z dziecmi.

  • M

   Podzielam wszystkie pozytywne opinie, byłam już ze swoim synkiem 4 razy, z czego 3 razy z chorym dzieckiem i jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia jak i podejścia do dziecka i rodzica. Trochę zaskoczona byłam zastrzeżeniami Pani Doktor a propos poprzednich zaleceń lekarzy w tym wcześniejszego rozpoznania i leczenia szpitalnego - również krytyka dotyczyła wypisu szpitalnego (za długi, nie które rzeczy nie dotyczą tego dziecka itp.) jak i postępowania lekarza z CZD (bo nie tak się diagnozuje refluks...). Dr Ogińska została lekarzem prowadzącym mojego dziecka.

  • W zupełności zgadzam się z Panią Marysią C. Byliśmy na pierwszej wizycie z dzieckiem i była zainteresowana wszystkim co jest związane z naszym synkiem, dogłębnie wczytała się w kartę i fachowo podeszła do sprawy, co prawda cały czas mówiła, że ma kolejnych pacjentów i żeby dziecko już ubierać, bo pacjenci czekają.
   Jakie było moje wielkie zdziwienie, gdy na drugiej wizycie Zdzisława była niezadowolona ze wszystkiego, po pierwsze stwierdziła, że dziś wszyscy czegoś od niej chcą i jest "zalatana", po czym miliard razy powtarzała, żeby szybko naszego synka rozebrać, ubrać itp. ,bo ona ma następnych pacjentów, swoją drogą co mnie to obchodzi ma mieć dla nas poświęcone 15 minut i tyle, a nie nas pospieszać co chwilę, ogólnie była bardzo niezadowolona i opryskliwa, a my byliśmy na wizycie prywatnej, a nie w jakiejś rejonówce.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • I

   Najlepszy pediatra, jakiego spotkałam chodząc przez kilka lat do lekarzy z dwójką moich dzieci. Długo szukaliśmy sensownego pediatry, mieliśmy kilka dziwnych wizyt u przypadkowych lekarzy aż wreszcie trafiliśmy na dr Ogińską. Pierwsza i druga wizyta może nie były zbyt słodkie, ale później każda kolejna była już coraz milsza :)) Pani doktor lubi stałych pacjentów, pamięta o nich wiele szczegółów bez zaglądania w kartę. Moje dzieci Ją uwielbiają. Mówią o Niej - "nasza pani doktor". Badania są szczegółowe, w bardzo przyjaznej atmosferze. Do tego pełen profesjonalizm, dokładne tłumaczenie przebiegu leczenia. Pani doktor jest zawsze na czasie z najnowszymi opracowaniami medycznymi - dużo czyta, stale się kształci. Nie przepisuje tony dziwnych lekarstw polecanych lekarzom przez przedstawicieli firm farmaceutycznych :)) Chyba tylko raz podczas leczenia zdecydowała o podaniu antybiotyku. Jednym słowem: POLECAM!!!!! PS. Proszę się nie dziwić, że jak lekarz ma na wizytę 15 minut (tak jest w Medicover) - to nie głaszcze rodziców po rączce, bo wie, że za dzwiami czeka kolejne umówione dziecko. Skupia się więc na konkretach, a nie na klepaniu mamusi czy tatusia po ramieniu.

  • Pani Doktor w kontakcie bardzo nieprzyjemna, byliśmy na pierwszej (i ostatniej) wizycie z noworodkiem tydzień po wyjściu ze szpitala, bardzo negatywnie zaskoczyło mnie podejście pani Dr zarówno do nas jak i do dziecka, nie polecam tego lekarza.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • M

   Moje doświadczenie z Panią Doktor jest zbliżone do opisanego przez Macieja T. Po pierwszym kontakcie byłam zachwycona Panią Doktor - merytorycznie świetna, nie faszeruje dzieci antybiotykami, z doświadczeniem, dobrze rozeznana w nowinkach medycznych, ale nie rzuca się na każdy nowy trend bezrefleksyjnie. Zapisałam do niej dwójkę moich dzieci. Niestety "im dalej w las" tym było gorzej - pod względem podejścia do małego pacjenta i rodzica. Rozumiem szorstkość, zasadniczość, ale nie nieuprzejmość - zwłaszcza w prywatnej przychodni. Ciągle popędzanie, zwracanie uwagi, że za chwilę ma innych pacjentów i nie ma czasu (np. w odpowiedzi na moje pytanie czy po skierowanie na kolejną kontrolę do kardiologa muszę przyjść z niemowlakiem, czy można to zrobić "zdalnie"), pretensje, że nie zna dziecka, bo widuje je właściwie tylko jak jest chore (czyli zdrowe dziecko mam co miesiąc do przychodni ciągnąć, że żeby Pani Doktor mogła je poznać?), do tego bardzo kiepskie podejście do dzieci - syna (4l), gdy nie chciał dać zajrzeć sobie do gardła, Pani Doktor "zachęciła" niemiłym: "no otwórz wreszcie tę buzię". Bilans czterolatka zrobiła tak "na odczepnego" (bez mierzenia, ważenia, sprawdzenia wzroku itp), że następna lekarka jak to zobaczyła, to wykonała bilans ponownie. Generalnie w mojej opinii (i nie tylko - kilkoro znajomych ma podobne odczucia) Pani Doktor z dużą wiedzą i doświadczeniem, ale w kontakcie interpersonalnym totalna porażka, a to w przypadku pediatrów jest dla mnie dyskwalifikujące.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • M

   Neonatolog z dużym doświadczeniem, niestety w naszym przypadku miała najwyraźniej zły dzień i nie dysponowała czasem na miarę naszych oczekiwań (wiadomo ile rodzice mają pytań dotyczących zdrowia niemowlaka); już od początku wizyty dopytywała nerwowo "Co jeszcze?", pytanie padło kilkukrotnie co nas niestety poirytowało i zapomnieliśmy poruszyć części istotnych spraw o których chcieliśmy porozmawiać. Poważnie wystraszyła nas oceniając ciemiączko syna na 0,5 cm, być może z powodu badania prowadzonego w pośpiechu (w ramach pakietu złotego w Medicover), dopiero kolejna wizyta (prywatnie) u neonatologa z Szpitala Św. Zofii uspokoiła nas (ciemiączko ocenione na 1-1,5 cm). Być może inaczej traktuje pacjentów, dla których jest lekarzem prowadzącym - myśmy jednak biorąc pod uwagę pośpiech Pani Doktór w trakcie tej wizyty nie podjęli się przejścia pod Jej opiekę.

  • Pani Doktor leczyła córkę, jak urodziło się drugie dziecko bez wahania zapisaliśmy je również do Pani Doktor, nigdy nie mam wątpliwości co do postawionej przez nią diagnozy. Wymagająca od rodziców - dla mnie to też ważne. Polecam!!!

  • Super pediatra, trafnie diagnozuje, jest zaangażowana, przejmuje się chociaż nie musi. Odpowiada na setki pytań, bardzo pomocna, pomaga szukac rozwiązań, doradzi. od czasu kiedy leczymy u niej dziecko nie dostała ani razu antybiotyku, a choruje bardzo często. skutecznie leczy.Zawsze przygotowana do wizyty, serdeczna.Serdecznie polecam. Niewielu jest już takich lekarzy. Dziękujemy Pani Doktor:)

  Jesteś tym lekarzem?

  242

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  390

  Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.