Adresy (3)

Sienkiewicza 59, Śródmieście, Łódź
KoMed (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
Jagiełły 23, Zduńska Wola
Gabinet lekarski (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - Centralny Szpital Weteranów

Wspaniały lekarz, z sercem podchodzi do pacjenta, cierpliwy, kompetentny, pod jego opieką pacjent czuje się bezpiecznie. Cieszę się, że trafiłam na Pana Doktora. Bardzo dziękuję i pozdrawiam. Danuta Kozłowska


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet lekarski

Bardzo jestem zadowolony ze na mojej drodze zyciowej spotkałem człowieka podkreslam człowieka ciepłego serdecznego a zarazem wspaniałego fachowca który pomógł mi w sprawach urologicznych.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Bardzo sympatyczny i rzeczowy lekarz. Wnikliwy i dokładny. Wysłucha uważnie pacjenta oraz wszystko wytłumaczy. Profesjonalne podejście do pacjenta. Mam nadzieję, że wreszcie trafiłam na odpowiedniego lekarza. Lekarz godny polecenia.Pan dr Zbigniew Trzepizur to wspaniały człowiek i doskonały lekarz okazuje pomoc w każdej sytuacji pacjentowi .Dziękuję panie doktorze i gorąco polecam !,polecam!.Mirosława Wąsowska.


K
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo się rozczarowałam, spodziewałam się konkretnej diagnozy a uzyskałam tylko przypuszczenia, badanie wykonane pospiesznie. Wizyta prywatna bardzo droga a przez złą diagnozę w ciągu kilku dni były trzy, w końcu zrezygnowałam z Pana Trzepizura, nie stać mnie na takie leczenie. Mam wrażenie, że w dzisiejszych czasach wszyscy lekarze traktują pacjentów podobnie, czyli byle jak, byle tylko dawali kasę, dlatego nie uważam, że jest gorszy od innych, po prostu nie jest lepszy.


Użytkownik zweryfikowany

Dziękuję Bogu, że spotkałem takiego człowieka, lekarza na swojej drodze chorobowej, chociaż nie wiem czy uda mi się wyleczyć z tej choroby to już teraz będę Boga prosił, aby Pan doktor był zdrowy i nadal pomagał ludziom...


B
Użytkownik zweryfikowany

Jestem pod kontrolą dr. Trzepizura od ~6 lat. Pomimo możliwości korzystania ze specjalistów miejscowych wolę dojeżdzać na konsultacje ponad 30 km, aby spotkać się z miłą i fachową obsługą. Wszyskie problemy są w sposób pełny, racjonalny i fachowy przedstawiane pacjentowi, wraz z określeniem sposobu i możliwości rozwiązania. Również przystępność cenowa za usługi jest elementem ważnym dla emerytów, ponieważ w tym wieku komplikacje urologiczne w najszerszym stopniu nas dotykają.
Polecam korzystać z usług w tym gabinecie.


I
Użytkownik zweryfikowany

Przede wszystkim to wspaniały człowiek, ale również i lekarz. Bardzo sympatyczny, nie lekceważy pacjenta, prezentuje wysoki poziom kultury.No i rzeczywiście nie naciąga na kasę. Szkoda, że takich lekarzy jest tak niewielu.


K
Użytkownik zweryfikowany

Ujmujący w obejściu,kompetentny, grzeczny.Potrafi skonsultować się z innym lekarzem , nie uważa się za nieomylnego.Stara ,dobra ,wojskowa szkoła.Polecam.


P
Użytkownik zweryfikowany

Takich lekarzy mamy niewielu. Doktor Trzepizur jest wyjątkowo dobrym lekarzem. Takim prawdziwym z powołania. Zawsze porozmawia z pacjentem, doradzi. Ma dla chorego czas, uśmiech. Na wizyty jadę ponad 100 km. i chociaż mam bliżej lekarzy tej specjalności wolę pojechać do dr. Trzepizura. Gorąco polecam.


G

Bardzo dobry lekarz .Mający czas dla chorego.Nigdy go nie pozbędzie ,wysłucha i zbada.Niby tacy powinni byc wszyscy. Jednak jest ich tak niewielu .Dużo zdrowia doktorze.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie