Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - Centralny Szpital Weteranów

Żeromskiego 113

90-542 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Samodzielny Publiczny Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - Centralny Szpital Weteranów

Plac Hallera 1

91-647 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Andrzej Bissinger

  Kardiolog, dr n. med.

  • Najgorsza wizyta jakiej kiedykolwiek doświadczyłem. Miałem duży problem z powiedzeniem co mi dolega, bo lekarz cały czas mi przerywał, żeby ironicznie skomentować i wyśmiać, to co udało mi się powiedzieć . Z gabinetu wyszedłem upokorzony. Moje objawy zostały zbagatelizowane, lekarz sprawiał wrażenie zabieganego, stwierdził , że nie ma czasu edukować mnie na temat moich dolegliwości. Stanowczo odradzam.

  • A

   Podobnie jak inni wdzięczni pacjenci, jestem pod wrażeniem kultury i wiedzy dr Bissingera. Byłem w szpitalu kilkakrotnie i zawsze Pan dr dokładnie i rzetelnie mnie zbadał i stawiał oczywiście trafne diagnozy. Bardzo polecam Pana Doktora wszystkim, którzy potrzebują zarówno fachowej pomocy, jak i atmosfery życzliwości. Dziękuję za okazaną mi pomoc - wdzięczny pacjent. Andrzej K.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Agnieszka Plucińska

  Neurolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Dr Plucińska jest bardzo dobrym, rzetelnym i pełnym zaangażowania lekarzem. Oprócz tego, że prowadzi dokładny wywiad i badanie pacjenta potrafi wytłumaczyć wszystko i uspokoić pacjenta. Polecam Panią Doktor.

  • K
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - Centralny Szpital Weteranów

   Byłam diagnozowana przez Panią dr 2 tygodnie temu na SORze w WAMie. Pani doktor jest lekarzem rzetelnym, wnikliwym, rzeczowym i fachowym. Czułam się doskonale zaopiekowana, powierzona w dobre ręce. Wyszłam ze szpitala z pełną informacją i konkretnymi zaleceniami, polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Jan Komorowski

  Internista, Endokrynolog, prof. dr hab. n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34

   Pan Doktor jest bardzo doświadczonym i zaangażowanym specjalista. Na kazdej wizycie przeprowadza wywiad i zleca badania. Odpowiada na wszystkie pytania i wyjaśnia obawy pacjenta.

  • G
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2GUsługa: konsultacja endokrynologiczna (kolejna wizyta)

   Pan doktor jest rzeczowy i uprzejmy. Jest spostrzegawczy i wnikliwy. Jest sympatyczny i miły a jeżeli tylko chce się czegoś od niego dowiedzieć to powie co i jak. Osobiście bardzo go polecam. Ogromny plus za charyzmę oraz podejście do życia i pacjentów.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Marek Romanowski

  Gastrolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Nie polecam. Mało empatyczny, nieprzyjemny. Mimo prywatnej wizyty nie okazuje zainteresowania problemem pacjenta. Zgłosiłam się głównie z nawracającymi bólami brzucha, a wg pana doktora to tylko dyspepsja ciężka do wyleczenia... Znaczenie tego słowa musiałam oczywiście sprawdzić w słowniku. Na jakiej podstawie to stwierdził? Nie wiem, widocznie po kilku słowach wywiadu. Brak jakichkolwiek skierowań na badania. Tylko parę recept na leki, które mogłam dostać w aptece bez recepty. Patrzy tylko w komputer, a nie na pacjenta i jego problem. Żałuję tylko straconego czasu, zdrowia i pieniędzy na tego pana.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Wizyta u Pana Marka była jedna z najlepszych na jakich byłam. Pan doktor posiada bardzo dużą wiedzę na temat gastrologii jak i innych dziedzin. Sympatycznie oraz cierpliwie odpowiadał na pytania co sprawiło że wizyty, której się obawiałam wyszłam z dużą wiedzą co sprawiło że do leczenia podchodzę z ulgą. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Marka jako nie liczny z lekarzy korzysta z dużej wiedzy. Dużym plusem, jest to że poświęca tyle czasu na pacjenta ile potrzebuje nie kończy wizyty do momentu kiedy sam oceni, że osoba już wie wszystko i nie ma więcej pytań. To zjawisko w tych czasach niestety jest już rzadko spotykane. Polecam samemu sprawdzić :)

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Zbigniew Jabłonowski

  Chirurg, Urolog,

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne BimedUsługa: konsultacja online

   Dziękuję za empatię, wyrozumiałość w tak trudnych chwilach i fachowość. Syn dzięki szybkiej interwencji Pana doktora jest już po zabiegu. Obecnie czekamy na wyniki histopatologiczne. Dzięki Panu jesteśmy pozytywnie nastawieni. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Bimed

   Bardzo polecam! Byłem już na wizytach u różnych urologów ale żaden urolog nie dorównuje Doktorowi, wszystko wytłumaczone, bez pośpiechu, dokładnie zrobione USG. Wzór do naśladowania dla innych urologów.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Artur Terlecki

  Onkolog, Chirurg, dr n. med.

  • D
   Lokalizacja: BOMEDICA Centrum MedyczneUsługa: Inny

   Profesjonalne podejście do pacjenta, dużo empatii i bardzo duże doświadczenie. Z czystym sercem polecam :)

  • D
   Lokalizacja: BOMEDICA Centrum MedyczneUsługa: konsultacja chirurgiczna

   Operacja klasyczna przepukliny rozworu przelykowego. Najpierw strach po przeczytaniu opinii innych zoperowanych w całym kraju jak trudno się żyje po takiej operacji, kłopoty z jedzeniem. A tu zaskoczenie po 2 dniach po zabiegu mogłem już jeść małe porcje dobrze rozgryzione, oczywiście trochę bolało. Po miesiącu już jadłem wszystko oczywiście z umiarem. Polecam Pana doktora jak ktoś planuje taki zabieg.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Tomasz Górnik

  Kardiolog, lek.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Avete Centrum MedyczneUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Bardzo uprzejmy lekarz.Wizyta odbyla sie bez zastrzezeń.Skutecznie zapropowane leczenie przez lekarza.Szczegółowo wyjaśnione.Polecam.


 • Aleksandra Juszczak

  Fizjoterapeuta, mgr

  • H
   Lokalizacja: NZOZ ProfimedicUsługa: Inny

   Pani Aleksandra została polecona mi przez lekarza urologa. Okazało się, że jest świetnym specjalistą, szybka diagnoza i plan terapii. Świetne podejście do pacjenta, często poświęca swój czas ponad ramowy czas pracy. Ponadto miła i spokojna osoba, wzbudzająca zaufanie. Oby więcej ludzi w służbach medycznych z takim podejściem.

  • N
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: NZOZ ProfimedicUsługa: fizjoterapia uroginekologiczna

   Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze bez pospiechu. Pani Ola zrobila badanie, wyjasnila wszystko i zaproponowała kilka ćwiczeń. Zasypała mnie duża ilością informacji co rozwiało moje wszelkie wątpliwości. Zdecydowanie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Paweł Denys

  Lekarz Sportowy, Ortopeda, dr n. med.

  • Ł
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ARGO Centrum MedyczneUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Męczyłem się z zapaleniem kaletki ponad miesiąc, byłem u dwóch innych lekarzy ale po wizycie u doktora Pawła na reszcie zostałem wyleczony, dwa dni po konsultacji wszystko wróciło do normy :) Polecam z czystym sumieniem

  • P
   Lokalizacja: ARGO Centrum MedyczneUsługa: konsultacja ortopedyczna

   doświadczenie i chęć wysłuchania pacjenta:) bardzo dobry i cierpliwy Pan doktor - takich specjalistów chciałoby spotykać się więcej

  Zobacz wszystkie opinie (147) o tym lekarzu


 • Roman Łowicki

  Chirurg, Urolog, dr n. med.

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SALVE Wujaka 5Usługa: konsultacja urologiczna + USG

   Kompetencja cierpliwość dokładne badanie i szczegółowy opis po wykonanym badaniu usg bardzo miła rozmowa

  • L
   Lokalizacja: SALVE Wujaka 5Usługa: konsultacja urologiczna

   Pan doktor bardzo miły, profesjonalny, dokładny, wyjaśnia bardzo dostępnie sposób leczenia. Nie widać pośpiechu bardzo chętnie i zrozumiałe wyjaśnia wszystkie kwestie wynikające ze schorzenia i sposobu leczenia. Bardzo polecam Pana dr Romana Łowickiego.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania