Lek.

Zbigniew Krawczuk verifiedCreated with Sketch.

Chirurg

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M
  Lokalizacja: Powiatowy Zespół Szpitali

  W 100% zgadzam się z opinią moich przedmówców. Dziś tata miał operację, rak trzustki. Pan doktor po prawie 5 godzinnej operacji wyszedł i bez śladu zniecierpliwienia czy zmeczenia zaprosił nas do swojego gabinetu i szczegołowo omówił przebieg operacji i wyjaśnił czego możemy się spodziewać. Od samego początku był bardzo życzliwy, zaangażowany i przede wszystkim kompetentny. Takich lekarzy trudno dziś spotkać. Bardzo dziękuję Panie doktorze i życzę wszystkim dobrego.

 • Szukasz chirurga? Pacjenci polecają:

  Beata Wojtczak
  Beata Wojtczak
  Endokrynolog, Chirurg
  Krynicka 33-35, Wrocław
  Było, punktualnie, miło i bardzo profesjonalnie. Wykonano badanie USG i pełną konsultację wyników badań krwi. Zdecydowanie… więcej

  Jacek Rać
  Jacek Rać
  Chirurg, Onkolog
  aleja Armii Krajowej 48s, Wrocław
  Sprawnie i dobrze - wycięcie niewielkich zmian skórnych, w tym jednego pieprzyka na twarzy. Dobre szycie, blizna… więcej

  Kacper Szczudlik
  Kacper Szczudlik
  Lekarz w trakcie specjalizacji, Chirurg
  ul.Borowska 213, Budynek B, IV piętro, Wrocław
  Byłam u Pana Doktora na niewielkim zabiegu chirurgicznym. Wszystko przebiegło sprawnie, w miłej atmosferze i praktycznie… więcej

  Piotr Wójcicki
  Piotr Wójcicki
  Chirurg plastyczny, Chirurg
  ul. Kukuczki 5/4, Wrocław
  Wizyta u profesora przebiegla zadowalajaco , na czas ,uzyskalam wszelkie odpowiedzi na nurtujace pytania . Profesjonalizm… więcej

  Ziemisław Stępniewski
  Ziemisław Stępniewski
  Ortopeda, Chirurg
  Borowska 213, Wrocław
  Bardzo dobry lekarz i fachowiec w swojej dziedzinie. Jestem bardzo zadowolony z wizyt oraz przeprowadzonej operacji… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Absolwent Wrocławskiej Akademii Medycznej (1991). Specjalista chirurgii ogólnej II stopnia (1998) i chirurgii onkologicznej (2008). Wieloletni starszy asystent w oddziale chirurgii ogólnej Szpitala Specjalistycznego im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu. Od 2011 do 2015 ordynator oddziału chirurgii NZOZ Namysłowskiego Centrum Zdrowia. Od 2015 do chwili obecnej kierownik oddziału chirurgii w Oleśnicy. Uczestnik wielu warsztatów i szkoleń w kraju i za granicą m.in. ( zaawansowane techniki laparoskopowe w Strasbourgu, laparoskopowe leczenie chorób jelita grubego w Ostrawie, techniki operacyjne raka odbytnicy, Total Mesorectal Excision). Do szczególnych zainteresowań Pana doktora należą: chirurgia małoinwazyjna techniką laparoskopową, chirurgia chorób nowotworowych, zapalnych i nienowotworowych jelita grubego, chirurgiczne leczenie chorób odbytu, chirurgia przepuklin, chirurgia
   tarczycy, chirurgia żołądka, chirurgia trzustki oraz chirurgia endokrynologiczna, choroby nadnerczy. Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej.

  Specjalizacje

  • Chirurgia ogólna
  • Chirurgia onkologiczna

  Choroby

  Usługi

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Zbigniew Krawczuk
  Zbigniew Krawczuk
  Chirurg
  Wrocław
  Według mnie można bezpiecznie przyjmować oba te leki razem. Zawsze jednak konieczne jest uważne zapoznanie się z ulotką leków.

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: Powiatowy Zespół Szpitali

   W 100% zgadzam się z opinią moich przedmówców. Dziś tata miał operację, rak trzustki. Pan doktor po prawie 5 godzinnej operacji wyszedł i bez śladu zniecierpliwienia czy zmeczenia zaprosił nas do swojego gabinetu i szczegołowo omówił przebieg operacji i wyjaśnił czego możemy się spodziewać. Od samego początku był bardzo życzliwy, zaangażowany i przede wszystkim kompetentny. Takich lekarzy trudno dziś spotkać. Bardzo dziękuję Panie doktorze i życzę wszystkim dobrego.

  • D
   Lokalizacja: Powiatowy Zespół SzpitaliUsługa: hyperhidrosis

   Śmiało mogę powiedzieć, że Pan Doktor uratował mi życie. Osiem miesięcy temu miałam wykonaną sympatektomię piersiową prawostronną, a miesiąc później lewostronną. Od tamtego czasu żyję pełną życia! :) Mój świat nabrał kolorów. Pocenie rąk i pach ustało całkowicie. Twarz poci się minimalnie tylko w upalne dni, a pod wpływem stresu nie robi się czerwona. Pocenie kompensacyjne wystąpiło w minimalnym stopniu na plecach i to tylko podczas wysokich temperatur na zewnątrz i w czasie intensywnych treningów. Zupełnie nie utrudnia życia :) I w dodatku- o wiele, wiele zmniejszyło się pocenie stóp. (Zapewne pod wpływem zmniejszenia się stresu.) Choć decyzje o operacji podjęłam w totalnej desperacji, to dziś wiem, że była to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Dziękuję Panu Doktorowi za ogromną empatię, pełen profesjonalizm... i ten uśmiech, kiedy z niedowierzaniem dopytywałam- " Czy naprawdę, będzie już tak zawsze?" :) Pan Doktor jest prawdziwym lekarzem z powołania. Z całego serca raz jeszcze dziękuję! Już na zawsze pozostanie Pan w mojej głowie zapisany, jako- WYBAWICIEL :)
   PS. Te pięć gwiazdek, to zdecydowanie za mało! :)
   Pozdrawiam Serdecznie D.

  • M

   Lekarz godny polecenia. Tato po operacji przepukliny pooperacyjnej jest bardzo zadowolony. Blizna ładnie wygląda a cały operacja przebiegła bez komplikacji. Wykonanie: bardzo starannie. Opieka przed , w trakcie jak i po operacji - profesjonalna.

  • B

   Bardzo dobry, doświadczony i profesjonalny chirurg. Konkretny, rzeczowy a przy tym serdeczny i dobry człowiek. Poświęca pacjentowi dużo uwagi, rozmawia i szczegółowo wyjaśnia. Na oddziale chirurgicznym, którego Pan Doktor jest ordynatorem panuje b.dobra organizacja pracy, ciepła atmosfera oraz troskliwa opieka zarówno przed jak i po zabiegu. Gorąco polecam. B.S.

  • D

   Super lekarz, uczciwy, sumienny. Profesjonalista!!! Polecam. Rzetelnie podchodzi do problemu pacjenta, potrafi bardzo jasno naświetlić problem i plan działania w chorobie z rewelacyjnym skutkiem. ;-). Dziękuję Panie Doktorze. D.P.

  • B

   Rok temu, po rzekomym zatruciu, wizycie domowej innego chirurga {z Dolmedu}, po kilkudniowym leżeniu {ból brzucha nie pozwalał mi nawet chodzić)z temperaturą, wyczerpana i odwodniona trafiłam "w ręce" dr Zbigniewa Krawczuka. Jego dokładne badanie, szybka i trafiona diagnoza oraz decyzja o natychmiastowym zabiegu uratowały mnie i postawiły na nogi. Pan Zbigniew Krawczuk to świetny fachowiec, bardzo życzliwy pacjentowi, ma w sobie niesamowity spokój, który bardzo pozytywnie wpłynął na mnie. Podsumowując, to dwa w jednym: "lekarz-człowiek" co nie zawsze idzie w parze. DZIĘKUJĘ Panie Doktorze !!!

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG