Adres

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 10 lat
Gotówka
56 692.....

Psychoterapia depresji • od 120 zł

Psychoterapia indywidualna • 120 zł

Psychoterapia partnerska • od 240 zł +2 więcej

Psychoterapia uzależnień • od 120 zł

Psychoterapia lęku • od 120 zł

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem Instruktorem Psychoterapii Uzależnień, pedagogiem, psychoterapeutą poznawczo – behawioralnym w trakcie szkolenia. W okresie 2005-2017 pracował...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Sensica - Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Leczenia Uzależnień

Po zakończonej terapii (ciężka depresja) mogę z czystym sumieniem polecić mgr Zbigniewa Celebuckiego każdemu. Przyznam, że na początku podchodziłem do psychoterapii z pewną rezerwą, jednak dzięki profesjonalizmowi Zbyszka oraz efektów spotkań z nim, zrozumiałem, że fachowa psychoterapia jest tak samo ważna jak leczenie farmakologiczne. Zbyszek jest terapeutą niesamowicie zaangażowanym, potrafi wczuć się w sytuację pacjenta i ją zrozumieć. Na spotkaniach wprowadza fantastyczną atmosferę, spokoju, bezpieczeństwa, człowiek sam zaczyna się otwierać, co myślę jest podstawą skutecznej terapii. Potrafi świetnie dotrzeć do sedna sprawy i pomóc zrozumieć gdzie tkwi problem, skąd się bierze, pomaga zrozumieć mnóstwo mechanizmów, które doprowadzają do wystąpienia/pogłębienia się depresji. Leczenie depresji wymaga rozmowy na tematy trudne, wejrzenia w sprawy, o których nie chce się rozmawiać, a już na pewno nie z obcą osobą. Ale ze Zbyszkiem nawet na te najtrudniejsze tematy, rozmawiało mi się z taką łatwością, jakbyśmy rozmawiali o pogodzie. To dzięki tej atmosferze, jaką wprowadza na spotkaniach. Pełne zaufanie, dyskrecja, zrozumienie. Dziś jestem innym człowiekiem i polecam Zbyszka każdemu, kto potrzebuje pomocy.

mgr Zbigniew Celebucki

Mateusz, porażająca ta opinia:) pozytywnie... dziękuje za wspólną pracę, za to, że mogłem Ci towarzyszyć w tej drodze:)
Trzymaj się:)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Sensica - Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Leczenia Uzależnień

Ze Zbyszkiem przeszlismy bardzo ciezka dla mnie droge, bo bylo to okupione czasem odstawiania benzodiazepin i rehabilitacja poodstawienna tlumionych przez lata emocji.
Zbyszek to bardzo cieply i dobry czlowiek.Niesamowita empatia i zrozumienie, bardzo osobiste i indywidualne podejscie do czlowieka, ktory nie radzi sobie z rzeczywistoscia i sposobem przezywania swiata.
Z czystym sercem polecam i zapewniam o profesjonalizmie pracy z pacjetem, ktory naprawde potrzebuje pomocy.
Ja te pomoc otrzymalam w ponad rocznej terapii, dzieki ktorej wyszlam na prosta na tyle ze funkcjonuje samodzielnie, rozwijam sie i ide do przodu co bylo dla mnie niemozliwe.
Zbyszek- praca bardzo dynamiczna,wnikliwa,dokladna, oparta na duzej wiedzy i niesamowitej intuicji.
Zbyszku z calego serca Ci dziekuje-niech Pan Bog Ci blogoslawi :)

mgr Zbigniew Celebucki

O matko!!!:), co ja ma powiedzieć:) pracowałaś na ten sukces ciężko:)
Samych sukcesów życze:)
Dziękuje:)


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Sensica - Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Leczenia Uzależnień

Zbyszek bardzo pomógł mi w trudnym okresie życia, trafiając w sedno moich problemów i wspierając mnie w stanięciu na nogi o wiele szybciej niż to planowaliśmy. Od ostatniego spotkania, mimo upływu czasu, jest już tylko lepiej i nadal w głowie mam wyniesione ze spotkania lekcje i pomoce.
Z pełną świadomością mogę i chcę polecić Zbyszka.

mgr Zbigniew Celebucki

Dziękuje Jacku za polecenie mnie dalej:) bardzo się cieszę, że wszystko u Ciebie jest tak, jak sobie zaplanowałeś:) Gratuluje:: powodzenia
Zbyszek


F
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Sensica - Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Leczenia Uzależnień samookaleczenia

Do Zbyszka trafiłam z córką w bardzo trudnej sprawie – samookaleczenia córki. Kto zna ten problem, ten wie, jak zagubionym, miotanym przez sprzeczne emocje, bezradnym i przygnębionym można się czuć. Zbyszek pomaga mi w tych trudnych chwilach, wspiera, wskazuje drogi. Przede wszystkim jednak, dzięki temu, że od początku nawiązał dobry kontakt z moją córką – 13 lat – stał się dla niej autorytetem i wsparciem. Dzięki współpracy ze Zbyszkiem już na samym początku poprawiły się relacje między mną a córką – z czasem wróciły wspólne rozmowy, przytulanie się i czułe słowa, coś co jeszcze niedawno nie było możliwe. Córka – od dziecka uparta i stanowcza – łatwiej akceptuje nakazy i zakazy i konsekwencje ich nieprzestrzegania odkąd podjęła współpracę ze Zbyszkiem. Każdemu rodzicowi, który tak jak kiedyś, szuka teraz pomocy dla swojego dziecka, mogę szczerze polecić Zbyszka jako psychoterapeutę. Cieszę się, że to na niego trafiłyśmy.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu psychoterapia depresji

Wystawiłem Panu Zbigniewowi ocenę
Bardzo dobrą ponieważ, cierpię na nerwicę natręctw, a dokładnie na wielokrotne obsesyjne mycie rąk oraz depresję. Przed zaczęciem pracy z psychologiem na mycie rąk dziennie przeznaczałem ponad godzinę. Byłem wycofany i straciłem chęć do życia.
Z własnej decyzji zacząłem prace z panem Celebuckim. Pokierował mnie do dobrego psychiatry który przypisał mi odpowiednie leki. Dziś po 2 latach od pierwszych obiawów czuję się coraz lepiej moje obiawy (mycie rąk kilka razy dziennie po 12 minut) praktycznie znikły.
Teraz czuję że decyzja o podjęciu pracy z panem Zbigniewem była trafiona w punkt. Polecam

mgr Zbigniew Celebucki

Dzięki Adaś:)


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Sensica - Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Leczenia Uzależnień psychoterapia indywidualna

Świetny specjalista - i przede wszystkim sympatyczny człowiek. Słucha i potrafi też doradzić. Czuję, że wiele rozumie - a to bardzo ważne. Dziękuję...i działamy dalej, bez wątpliwości :)

mgr Zbigniew Celebucki

Dzięki Jakub za wystawiona opinie:) mam nadzieje ze w dalszej współpracy zdania nie zmienisz:)


A
Użytkownik zweryfikowany

Zbyszek to wspaniały człowiek i terapeuta. Człowiek który w swoją pracę wkłada serce nikogo nie ocenia tylko stara się postawić na danym miejscu i pomoc rozwiązać problem. Zanim poznałam Zbyszka byłam osoba która pozwalała sobą manipulować nie znałam swojej wartości. Ludzie często mnie wykorzystywali czasem też nie szanowali. Po około cztero miesięcznej terapi jestem inna osoba nauczyłam się asertywności i umiem wytyczac ludzia granice. Zbyszek pomog mi zrozumieć że jestem ważna i nauczył budować zdrowe relacje z ludźmi. Jestem bardzo wdzięczna i z całego serca dziękuję za ogrom pomocy. To właściwy człowiek na właściwym miejscu terapeuta z powołania. Dziękuję Zbyszku :) pozdrawiam :)

mgr Zbigniew Celebucki

Aniu, dziękuje :) Aniu, bardzo się cieszę, że mogliśmy wspólnie pracować:) jak to mówią ludzie ,,ulicy" odwaliłaś kawał dobrej roboty:) powodzenia w dążeniu do kolejnych celów:) Zbyszek


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Po trzymiesięcznym procesie intensywnej terapii Zbyszek dał mi się poznać jako terapeuta z powołania, profesjonalny pod każdym względem, jednocześnie taki który rozumiał i współodczuwał ze mną moje problemy. Podczas pomocy mi niejednokrotnie wykazał się nietuzinkową wiedzą i podejściem wykraczającym daleko poza to co można wyciągnąć z książek. Jego zapał, niewyczerpane wręcz dla mnie pokłady sił do ciężkiej pracy (proszę mi wierzyć ja takiej wymagałem) pomogły mi podnieść się z dołu ciężkiego uzależnienia i depresji z pozoru już fatalnego. Dowiedziałem się od niego niesamowitych rzeczy o sobie samym i nauczył mnie przy tym sposobów radzenia sobie z moimi problemami tak cennych że do końca mojego życia nie przestaną być dla mnie aktualne i wartościowe. W ogóle Zbyszek jest osobą i terapeutą który sam ciągle się rozwija a wraz z nim uczyłem i rozwijałem się ja, jego pacjent.
Dziękuję Zbyszku :)

mgr Zbigniew Celebucki

Wow, ale mnie B. Zaskoczyłeś:) ciesze sie, ze u Ciebie dobrze:) wykonałeś kawał dobrej ,,roboty''


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Sensica - Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Leczenia Uzależnień problemy behawioralne syna

Doskonały specjalista, cudowny człowiek. Do Zbyszka trafiłam już z polecenia. I dzisiaj śmiało mogę go wszystkim polecić. Syn miał ogromne problemy behawioralne w szkole. Za nimi chowały się ogromne problemy emocjonalne. Rozgryzł wszystko i pokazał nam krok po kroku jak to działa i skąd się wzięło. Zbyszek ma świetny kontakt z ludźmi, do mojego syna trafił od pierwszego spotkania. A syn już był uprzedzony do różnych terapeutów ( wizyta u Zbyszka nie była naszą pierwszą). Dzięki ogromnej kompetencji i doświadczeniu zmienił postawę mojego syna. Nauczył też mnie, jako matkę, jak sobie radzić w sytuacjach trudnych. Na spotkaniach zawsze bardzo ciepły i serdeczny, a przy tym posiadający dużą wiedzę i doskonale wykorzystujący ją w praktyce.

mgr Zbigniew Celebucki

Kasiu, bardzo miłe słowa:) dziękuje


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu terapia uzależnień

Zbyszka poznałam w Ośrodku Krtokoterminowej Terapii Uzależnień w Toruniu. Wybrałam go na swojego terapeutę. A w zasadzie zdecydowałam się na zmianę terapeuty w trakcie trwania terapi. Nie żałuję tej zmiany. Duuuuzo by pisać. Zbyszek, oprócz tego, że jest wspaniałym specjalistą w dziedzinie, jest również dobrym czlowiekiem. Wiele mu zawdzięczam i polecam wszystkim potrzebującym! Pozdrawiam serdecznie!

mgr Zbigniew Celebucki

Dziękuje za miłe słowa:) trzymaj sie Marzenko:) i życzę dalszych dobrych zmian:)


Usługi i ceny

Psychoterapia depresji

od 120 zł


Radiowa 18, Toruń

od 120 zł

Sensica - Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Leczenia Uzależnień


Psychoterapia indywidualna

120 zł


Radiowa 18, Toruń

120 zł

Sensica - Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Leczenia Uzależnień


Psychoterapia partnerska

od 240 zł


Radiowa 18, Toruń

od 240 zł

Sensica - Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Leczenia Uzależnień


Psychoterapia uzależnień

od 120 zł


Radiowa 18, Toruń

od 120 zł

Sensica - Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Leczenia Uzależnień


Psychoterapia lęku

od 120 zł


Radiowa 18, Toruń

od 120 zł

Sensica - Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Leczenia Uzależnień

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Sensica - Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Leczenia Uzależnień

Po zakończonej terapii (ciężka depresja) mogę z czystym sumieniem polecić mgr Zbigniewa Celebuckiego każdemu. Przyznam, że na początku podchodziłem do psychoterapii z pewną rezerwą, jednak dzięki profesjonalizmowi Zbyszka oraz efektów spotkań z nim, zrozumiałem, że fachowa psychoterapia jest tak samo ważna jak leczenie farmakologiczne. Zbyszek jest terapeutą niesamowicie zaangażowanym, potrafi wczuć się w sytuację pacjenta i ją zrozumieć. Na spotkaniach wprowadza fantastyczną atmosferę, spokoju, bezpieczeństwa, człowiek sam zaczyna się otwierać, co myślę jest podstawą skutecznej terapii. Potrafi świetnie dotrzeć do sedna sprawy i pomóc zrozumieć gdzie tkwi problem, skąd się bierze, pomaga zrozumieć mnóstwo mechanizmów, które doprowadzają do wystąpienia/pogłębienia się depresji. Leczenie depresji wymaga rozmowy na tematy trudne, wejrzenia w sprawy, o których nie chce się rozmawiać, a już na pewno nie z obcą osobą. Ale ze Zbyszkiem nawet na te najtrudniejsze tematy, rozmawiało mi się z taką łatwością, jakbyśmy rozmawiali o pogodzie. To dzięki tej atmosferze, jaką wprowadza na spotkaniach. Pełne zaufanie, dyskrecja, zrozumienie. Dziś jestem innym człowiekiem i polecam Zbyszka każdemu, kto potrzebuje pomocy.

mgr Zbigniew Celebucki

Mateusz, porażająca ta opinia:) pozytywnie... dziękuje za wspólną pracę, za to, że mogłem Ci towarzyszyć w tej drodze:)
Trzymaj się:)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Sensica - Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Leczenia Uzależnień

Ze Zbyszkiem przeszlismy bardzo ciezka dla mnie droge, bo bylo to okupione czasem odstawiania benzodiazepin i rehabilitacja poodstawienna tlumionych przez lata emocji.
Zbyszek to bardzo cieply i dobry czlowiek.Niesamowita empatia i zrozumienie, bardzo osobiste i indywidualne podejscie do czlowieka, ktory nie radzi sobie z rzeczywistoscia i sposobem przezywania swiata.
Z czystym sercem polecam i zapewniam o profesjonalizmie pracy z pacjetem, ktory naprawde potrzebuje pomocy.
Ja te pomoc otrzymalam w ponad rocznej terapii, dzieki ktorej wyszlam na prosta na tyle ze funkcjonuje samodzielnie, rozwijam sie i ide do przodu co bylo dla mnie niemozliwe.
Zbyszek- praca bardzo dynamiczna,wnikliwa,dokladna, oparta na duzej wiedzy i niesamowitej intuicji.
Zbyszku z calego serca Ci dziekuje-niech Pan Bog Ci blogoslawi :)

mgr Zbigniew Celebucki

O matko!!!:), co ja ma powiedzieć:) pracowałaś na ten sukces ciężko:)
Samych sukcesów życze:)
Dziękuje:)


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Sensica - Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Leczenia Uzależnień

Zbyszek bardzo pomógł mi w trudnym okresie życia, trafiając w sedno moich problemów i wspierając mnie w stanięciu na nogi o wiele szybciej niż to planowaliśmy. Od ostatniego spotkania, mimo upływu czasu, jest już tylko lepiej i nadal w głowie mam wyniesione ze spotkania lekcje i pomoce.
Z pełną świadomością mogę i chcę polecić Zbyszka.

mgr Zbigniew Celebucki

Dziękuje Jacku za polecenie mnie dalej:) bardzo się cieszę, że wszystko u Ciebie jest tak, jak sobie zaplanowałeś:) Gratuluje:: powodzenia
Zbyszek


F
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Sensica - Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Leczenia Uzależnień samookaleczenia

Do Zbyszka trafiłam z córką w bardzo trudnej sprawie – samookaleczenia córki. Kto zna ten problem, ten wie, jak zagubionym, miotanym przez sprzeczne emocje, bezradnym i przygnębionym można się czuć. Zbyszek pomaga mi w tych trudnych chwilach, wspiera, wskazuje drogi. Przede wszystkim jednak, dzięki temu, że od początku nawiązał dobry kontakt z moją córką – 13 lat – stał się dla niej autorytetem i wsparciem. Dzięki współpracy ze Zbyszkiem już na samym początku poprawiły się relacje między mną a córką – z czasem wróciły wspólne rozmowy, przytulanie się i czułe słowa, coś co jeszcze niedawno nie było możliwe. Córka – od dziecka uparta i stanowcza – łatwiej akceptuje nakazy i zakazy i konsekwencje ich nieprzestrzegania odkąd podjęła współpracę ze Zbyszkiem. Każdemu rodzicowi, który tak jak kiedyś, szuka teraz pomocy dla swojego dziecka, mogę szczerze polecić Zbyszka jako psychoterapeutę. Cieszę się, że to na niego trafiłyśmy.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu psychoterapia depresji

Wystawiłem Panu Zbigniewowi ocenę
Bardzo dobrą ponieważ, cierpię na nerwicę natręctw, a dokładnie na wielokrotne obsesyjne mycie rąk oraz depresję. Przed zaczęciem pracy z psychologiem na mycie rąk dziennie przeznaczałem ponad godzinę. Byłem wycofany i straciłem chęć do życia.
Z własnej decyzji zacząłem prace z panem Celebuckim. Pokierował mnie do dobrego psychiatry który przypisał mi odpowiednie leki. Dziś po 2 latach od pierwszych obiawów czuję się coraz lepiej moje obiawy (mycie rąk kilka razy dziennie po 12 minut) praktycznie znikły.
Teraz czuję że decyzja o podjęciu pracy z panem Zbigniewem była trafiona w punkt. Polecam

mgr Zbigniew Celebucki

Dzięki Adaś:)


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Sensica - Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Leczenia Uzależnień psychoterapia indywidualna

Świetny specjalista - i przede wszystkim sympatyczny człowiek. Słucha i potrafi też doradzić. Czuję, że wiele rozumie - a to bardzo ważne. Dziękuję...i działamy dalej, bez wątpliwości :)

mgr Zbigniew Celebucki

Dzięki Jakub za wystawiona opinie:) mam nadzieje ze w dalszej współpracy zdania nie zmienisz:)


A
Użytkownik zweryfikowany

Zbyszek to wspaniały człowiek i terapeuta. Człowiek który w swoją pracę wkłada serce nikogo nie ocenia tylko stara się postawić na danym miejscu i pomoc rozwiązać problem. Zanim poznałam Zbyszka byłam osoba która pozwalała sobą manipulować nie znałam swojej wartości. Ludzie często mnie wykorzystywali czasem też nie szanowali. Po około cztero miesięcznej terapi jestem inna osoba nauczyłam się asertywności i umiem wytyczac ludzia granice. Zbyszek pomog mi zrozumieć że jestem ważna i nauczył budować zdrowe relacje z ludźmi. Jestem bardzo wdzięczna i z całego serca dziękuję za ogrom pomocy. To właściwy człowiek na właściwym miejscu terapeuta z powołania. Dziękuję Zbyszku :) pozdrawiam :)

mgr Zbigniew Celebucki

Aniu, dziękuje :) Aniu, bardzo się cieszę, że mogliśmy wspólnie pracować:) jak to mówią ludzie ,,ulicy" odwaliłaś kawał dobrej roboty:) powodzenia w dążeniu do kolejnych celów:) Zbyszek


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Po trzymiesięcznym procesie intensywnej terapii Zbyszek dał mi się poznać jako terapeuta z powołania, profesjonalny pod każdym względem, jednocześnie taki który rozumiał i współodczuwał ze mną moje problemy. Podczas pomocy mi niejednokrotnie wykazał się nietuzinkową wiedzą i podejściem wykraczającym daleko poza to co można wyciągnąć z książek. Jego zapał, niewyczerpane wręcz dla mnie pokłady sił do ciężkiej pracy (proszę mi wierzyć ja takiej wymagałem) pomogły mi podnieść się z dołu ciężkiego uzależnienia i depresji z pozoru już fatalnego. Dowiedziałem się od niego niesamowitych rzeczy o sobie samym i nauczył mnie przy tym sposobów radzenia sobie z moimi problemami tak cennych że do końca mojego życia nie przestaną być dla mnie aktualne i wartościowe. W ogóle Zbyszek jest osobą i terapeutą który sam ciągle się rozwija a wraz z nim uczyłem i rozwijałem się ja, jego pacjent.
Dziękuję Zbyszku :)

mgr Zbigniew Celebucki

Wow, ale mnie B. Zaskoczyłeś:) ciesze sie, ze u Ciebie dobrze:) wykonałeś kawał dobrej ,,roboty''


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Sensica - Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Leczenia Uzależnień problemy behawioralne syna

Doskonały specjalista, cudowny człowiek. Do Zbyszka trafiłam już z polecenia. I dzisiaj śmiało mogę go wszystkim polecić. Syn miał ogromne problemy behawioralne w szkole. Za nimi chowały się ogromne problemy emocjonalne. Rozgryzł wszystko i pokazał nam krok po kroku jak to działa i skąd się wzięło. Zbyszek ma świetny kontakt z ludźmi, do mojego syna trafił od pierwszego spotkania. A syn już był uprzedzony do różnych terapeutów ( wizyta u Zbyszka nie była naszą pierwszą). Dzięki ogromnej kompetencji i doświadczeniu zmienił postawę mojego syna. Nauczył też mnie, jako matkę, jak sobie radzić w sytuacjach trudnych. Na spotkaniach zawsze bardzo ciepły i serdeczny, a przy tym posiadający dużą wiedzę i doskonale wykorzystujący ją w praktyce.

mgr Zbigniew Celebucki

Kasiu, bardzo miłe słowa:) dziękuje


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu terapia uzależnień

Zbyszka poznałam w Ośrodku Krtokoterminowej Terapii Uzależnień w Toruniu. Wybrałam go na swojego terapeutę. A w zasadzie zdecydowałam się na zmianę terapeuty w trakcie trwania terapi. Nie żałuję tej zmiany. Duuuuzo by pisać. Zbyszek, oprócz tego, że jest wspaniałym specjalistą w dziedzinie, jest również dobrym czlowiekiem. Wiele mu zawdzięczam i polecam wszystkim potrzebującym! Pozdrawiam serdecznie!

mgr Zbigniew Celebucki

Dziękuje za miłe słowa:) trzymaj sie Marzenko:) i życzę dalszych dobrych zmian:)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem Instruktorem Psychoterapii Uzależnień, pedagogiem, psychoterapeutą poznawczo – behawioralnym w trakcie szkolenia. W okresie 2005-2017 pracował...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Zdrowie Publiczne

Staże

 • Ośrodek Leczenia Uzależnień ,,Betania"
 • CMOLU w Toruniu
 • Sensica Toruń

Certyfikaty


Publikacje i artykuły

Publikacje (1)