dr n. med.

Yogen Abelak

Laryngolog

141 opinii +dodaj

Umów wizytę 1416 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą otorynolaryngologiem. W 2001 roku ukończyłem studia na wydziale lekarskim Akademii Medycznej we Wrocławiu. Po studiach odbyłem specjalizację w Wojewódzkim Szpitalu… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą otorynolaryngologiem. W 2001 roku ukończyłem studia na wydziale lekarskim Akademii Medycznej we Wrocławiu. Po studiach odbyłem specjalizację w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym, Ośrodku Badawczo-Rozwojowym przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu. Egzamin specjalizacyjny złożyłem w 2010 roku, uzyskując tytuł specjalisty otorynolaryngologa.
  W latach 2010-2012 pracowałem w Dolnośląskim Centrum Laryngologii "Medicus" , a w 2011-2012 roku równocześnie jako starszy asystent w jednym z wiodących ośrodków laryngologicznych w Polsce jakim jest Klinika Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej UM w Poznaniu.
  W Październiku 2016 obroniłem w trakcie publicznej rozprawy na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu pracę doktorską pod tytułem "Efektywność monitorowania pacjentów po zabiegach onkologicznych w zakresie głowy i szyi."
  W czasie swojej pracy zawodowej odbyłem liczne kursy w Polsce i zagranicą oraz staże zagraniczne w tym w Guy`s hospital w Londynie oraz w House Ear Institute w Los Angeles.

  W gabinecie laryngologicznym, który znajduje się w NZOZ Remedis przy ul. Mińskiej 5, oferuję kompleksową diagnostykę endoskopową i leczenie schorzeń uszu, nosa, zatok przynosowych , gardła i krtani.
  W zakresie diagnostyki słuchu współpracuję z firmą Audiocare i Kind.
  Zapraszam zarówno dzieci jak i dorosłych

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Znajomość języków

 • angielski
 • francuski

Choroby

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
141 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P

  Byłam na kilku wizytach u Pana Doktora, za każdym razem czułam profesjonalizm i życzliwość lekarza. Sprzęt jaki jest w gabinecie pozwala zbadać dokładnie i leczenie jest ukierunkowane na wyniki tych badań. Polecam.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Remedis

  Doktora Yogena poleciła mi córka. To b.dobry fachowiec, o czym przekonałam się osobiście na wizycie. Wyczerpał też wszelkie oczekiwane cechy lekarza, u którego chciałabym się leczyć - wysłuchał do końca z czym przyszłam, następnie zbadał wszystko po kolei (gabinet wyposażony w nowoczesny sprzęt diagnostyczny), wytłumaczył, pokazał na monitorze, zlecił leczenie i TK. Jestem niezmiernie zadowolona że wybrałam właśnie tego lekarza i życzyłabym sobie, żeby wszyscy lekarze byli tak kompetentni, rzeczowi, a wizyta u nich była satysfakcjonująca i diagnostycznie i emocjonalnie. Napewno będę kontynować leczenie u doktora Yogena Abelaka i obecnie i w przyszłości, gdy będę miała taką potrzebę. Polecę Go również, gdy będzie taka okazja.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ RemedisUsługa: endoskopowe badanie nosogardła u 8 letniego dziecka

  Wspaniałe podejście do dzieci. Badanie wykonane szybko i sprawnie. Wyniki omówione w zrozumiały sposób.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ RemedisUsługa: konsultacja laryngologiczna dzieci

  Pełen profesjonalizm i świetne podejście do dzieci. Lekarz chętnie odpowiada na wszelkie pytania, cierpliwie wykonuje badania dbając przy tym o komfort dziecka.

 • P
  Lokalizacja: NZOZ RemedisUsługa: problemy z uszami

  Wizyta odbyła się w bardzo przyjemnej atmosferze. Pan doktor rzetelnie przeprowadził zarówno wywiad jak i badania. Wytłumaczył wszystkie niejasności w sposób dokładny, upewniając się jednocześnie czy wszystko zostało zrozumiane. Serdecznie polecam tego lekarza

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor ma niesamowite podejście do dzieci, jest bardzo kompetentny, udziela wszelkich informacji o stanie zdrowia dziecka. A przy tym wszystkim jest bardzo miłym, ciepłym człowiekiem.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz z bardzo dobrym podejsciem do dzieci. Sprawil ze moje dziecko przeszlo cala wizyte zadowolone i z usmiechem. Zero stresu rodzicow i dziecka.Wizyta profesjonalnie wykonana, badanie uszu nosa, diagnoza. Napewno wrocimy

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona :)
  Lekarz z ogromna wiedzą, spokojnie i wyczerpująco odpowiadał na każde (nawet najgłupsze) moje pytanie.
  Zabawny, miły i przystojny. :))
  Polecam!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Remedis

  Jestem bardzo zadowolona.To dobry specjalista.Zostałam szczegółowo przebadana i wizyta trwała 1 godzinę. Lekarz spokojnie wypytywał o moje objawy dotyczące ucha, zatok.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Remedis

  Badanie przeprowadzone dokładnie, wszystko wyjaśnione. Super podejście do dzieci. Napewmo jeszcze będę ma wizycie