dr n. med.

Yogen Abelak

Laryngolog

Umów wizytę 1057 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą otorynolaryngologiem. W 2001 roku ukończyłem studia na wydziale lekarskim Akademii Medycznej we Wrocławiu. Po studiach odbyłem specjalizację w Wojewódzkim Szpita... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą otorynolaryngologiem. W 2001 roku ukończyłem studia na wydziale lekarskim Akademii Medycznej we Wrocławiu. Po studiach odbyłem specjalizację w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym, Ośrodku Badawczo-Rozwojowym przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu. Egzamin specjalizacyjny złożyłem w 2010 roku, uzyskując tytuł specjalisty otorynolaryngologa.
  W latach 2010-2012 pracowałem w Dolnośląskim Centrum Laryngologii "Medicus" , a w 2011-2012 roku równocześnie jako starszy asystent w jednym z wiodących ośrodków laryngologicznych w Polsce jakim jest Klinika Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej UM w Poznaniu.
  W Październiku 2016 obroniłem w trakcie publicznej rozprawy na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu pracę doktorską pod tytułem "Efektywność monitorowania pacjentów po zabiegach onkologicznych w zakresie głowy i szyi."
  W czasie swojej pracy zawodowej odbyłem liczne kursy w Polsce i zagranicą oraz staże zagraniczne w tym w Guy`s hospital w Londynie oraz w House Ear Institute w Los Angeles.

  W gabinecie laryngologicznym, który znajduje się w NZOZ Remedis przy ul. Mińskiej 5, oferuję kompleksową diagnostykę endoskopową i leczenie schorzeń uszu, nosa, zatok przynosowych , gardła i krtani.
  W zakresie diagnostyki słuchu współpracuję z firmą Audiocare i Kind.
  Zapraszam zarówno dzieci jak i dorosłych

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Znajomość języków

 • angielski
 • francuski

Choroby

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Wizyta super sprawna. Pan doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci. Sama wizyta mnie.mega zaskoczyła. Badanie bardzo dokładne a w ramach badania i czyszczenie uszu i endoskop nosa i wzięty wymaz z nosa. Polecam bardzo.

 • bardzo dobry

  Lekarz dokładny. Nie spieszy się podczas wizyty. Przy pierwszej wizycie nie ograniczył się do zgłoszonej dolegliwości tylko wykonał szereg ogólnych, podstawowych badań. Po badaniu tłumaczy wynik badania starając się rzeczywiście przekazać informacje. Wizyta odbyła się w umówionym terminie bez czekania.

 • bardzo dobry

  Lekarz profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Najpierw zebrał szczegółowy wywiad, potem zbadał bolące miejsce. W sumie obejrzał uszy, gardło i nos. Z bajerów - pokazał i wytłumaczył jak wygląda ucho przez kamerkę (endoskop).

 • bardzo dobry

  Bardzo jestem zadowolona z wizyt u Pana doktora. Ma podejście do dzieci. Spokojnie tłumaczy, pokazuje, wyjaśnia. Nie są to przyjemne badania ale stara się wykonywać je delikatnie, bez nerwów, dokładnie. Bardzo polecam.

 • bardzo dobry

  Miły, kompetentny, wykonał szczegółowe badania i dodatkowe, które w sumie nie były chyba potrzebne. Jestem bardzo zadowolony z wizyty

 • bardzo dobry

  Lekarz przeprowadził kilka badań i wnikliwie analizował wyniki zrozumiałym językiem. Gdy zapytał sie mnie czy mam jeszcze jakieś pytania, absolutnie nie było o co pytać bo wszystko wcześniej wyjaśnił. Polecam

 • bardzo dobry

  Bardzo kompetentny, robi dodatkowe badania jak tylko ma chwilę czasu, wszystkie etapy badania tłumaczy. Polecam w 100%

 • bardzo dobry

  Pan doktor jest osobą bardzo profesjonalną. Nie przypominam sobie żeby jakikolwiek lekarz dotychczas zbadał mnie tak dokładnie i fachowo. Polecam serdecznie

 • bardzo słaby

  Odwiedziłam lekarza z powodu bólu gardła, ale lekarz stwierdził brak symptomów patologicznych i zaproponował usunięcie zęba mądrości, co też zrobiłam. Ponieważ bół nie ustawał nawet po usunięciu zęba, udałam się do drugiego lekarza, który stwierdził chroniczną anginę i ostre zapalanie gardła. Ten drugi lekarz dodał jeszcze, że symptomy były łatwo dostrzegalne gołym okiem nawet bez badania endoskopem. Dlatego był ździwiony, że dr. Yogen Abelak nie był w stanie rozpoznać problemu. Angina i zapalenie gardła przeszły w stan chroniczny na skutek braku rozpoznania i odpowiedniego leczenia. Także wizyta u dr. Yogen Abelak to nie tylko pieniądze wyrzucone w błoto, ale także problem z tego wzgędu, że potrzebne jest intensywniejsze leczenie.

  I visited the doctor with pain in the throat but after the examination he told me that there was no pathological symptoms. Later i visited another doctor who diagnosed me with chronic tonsillitis and pharyngitis. This second doctor said that the symptoms were quite obvious to see even with a 'naked eye' and, therefore, he was surprised that it had not been diagnosed earlier. The condition became chronic because dr. Yogen Abelak had not diagnosed it correctly. If he had noticed it during our visit, it wouldn't have become chronic.

 • bardzo dobry

  Jedyny minus chyba to to, że trzeba było czekać trochę, co z małym dzieckiem było trudne.
  Jednak sama wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor ma podejście do dzieci i dużą cierpliwość (moje dziecko zrobiło straszną awanturę, ale pana doktora to nie zniechęciło i naprawdę zbadał bardzo dokładnie, co przy wyrywającym się i wrzeszczącym małym dziecku nie było łatwe). Rozwiał też wszystkie nasze wątpliwości. Także naprawdę polecam.

Najbliższe terminy:

kolejne dni