dr n. med.

Yogen Abelak

Laryngolog

Jestem specjalistą otorynolaryngologiem. W 2001 roku ukończyłem studia na wydziale lekarskim Akademii Medycznej we Wrocławiu. Po studiach odbyłem specjalizację w Wojewódzkim Szpita... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą otorynolaryngologiem. W 2001 roku ukończyłem studia na wydziale lekarskim Akademii Medycznej we Wrocławiu. Po studiach odbyłem specjalizację w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym, Ośrodku Badawczo-Rozwojowym przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu. Egzamin specjalizacyjny złożyłem w 2010 roku, uzyskując tytuł specjalisty otorynolaryngologa.
  W latach 2010-2012 pracowałem w Dolnośląskim Centrum Laryngologii "Medicus" , a w 2011-2012 roku równocześnie jako starszy asystent w jednym z wiodących ośrodków laryngologicznych w Polsce jakim jest Klinika Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej UM w Poznaniu.
  W Październiku 2016 obroniłem w trakcie publicznej rozprawy na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu pracę doktorską pod tytułem "Efektywność monitorowania pacjentów po zabiegach onkologicznych w zakresie głowy i szyi."
  W czasie swojej pracy zawodowej odbyłem liczne kursy w Polsce i zagranicą oraz staże zagraniczne w tym w Guy`s hospital w Londynie oraz w House Ear Institute w Los Angeles.

  W gabinecie laryngologicznym, który znajduje się w NZOZ Remedis przy ul. Mińskiej 5, oferuję kompleksową diagnostykę endoskopową i leczenie schorzeń uszu, nosa, zatok przynosowych , gardła i krtani.
  W zakresie diagnostyki słuchu współpracuję z firmą Audiocare i Kind.
  Zapraszam zarówno dzieci jak i dorosłych

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Znajomość języków

 • angielski
 • francuski

Choroby

Ocena pacjentów:

 • B

  Bardzo profesjonalny i rzeczowy lekarz. Cudowne podejście do pacjenta. Komunikatywny i miły. Polecam !

 • Jeden z najlepszych lekarzy z jakimi miałem dotychczas do czynienia. Znakomity sprzęt, brak problemów z punktualnością czy pośpiechem przy badaniach, dokładność na najwyższym poziomie. O ile w coraz większej liczbie gabinetów można skorzystać z najnowszych badań, to rzadko kiedy lekarze prezentują tak wysoką kulturę osobistą i wyrozumiałość w stosunku do pacjenta. Moim problemem było zapalenie zatok. W ramach podstawowej ceny konsultacji lekarz przeprowadził dokładne badanie endoskopowe i postawił skrupulatną diagnozę. Pod koniec zostałem zapytany czy mam jeszcze jakieś pytania dotyczące opisu choroby i stosowania leków - zazwyczaj ciężko jest wydusić od lekarza kilka słów o diagnozie :) - tutaj było wprost przeciwnie. Bardzo polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z dwóch wizyt u dr Abelak. Mogę z czystym sumieniem polecić lekarza wszystkim osobom, które cenią rzetelną diagnozę na podstawie badań! Lekarz odpowiadał na wszystkie zadawane przeze mnie pytania. To bardzo życzliwy, spokojny i miły człowiek. Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor bardzo skrupulatnie zbadał mnie , z uwagą wysłuchał i odpowiedział na pytania . Podczas wizyty lekarz był miły ale rzeczowy , skoncentrowany na pacjencie i rozwiązaniu problemu .Leczenie rozpoczęte , więc skuteczność zastosowanej terapii dopiero po zakończeniu będzie można ocenić.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Badanie wykonanie dokładnie, bez pośpiechu. Wszystko wytłumaczone tak jak trzeba, uzyskałem odpowiedzi na wszystkie pytania. Jestem bardzo zadowolony z wizyty i polecam wszystkim, którzy szukają dobrego otolaryngologa :-)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor podszedł do sprawy profesjonalnie. Kompleksowe badanie i profesjonalny zabieg. Tego oczekiwałem i się nie zawiodłem.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobre podejście do dziecka.Rzetelnie wykonał badanie pokazywał na czym rzecz polega jak dla mnie wizyta naprawdę na najwyższym poziomie.Poleciła mi wizytę moja znajoma i nie zaluje i z czystym sumieniem będę polecała każdemu którego dotknie problem laryngologiczny.Bardzo dobry sprzęt przedewszystkim i fachowe podejście do pacjenta.

 • I

  Bardzo szczegółowe badanie, sprawnie przeprowadzone u zupełnie nie współpracującego dziecka. Pan doktor bardzo uprzejmy, rzeczowy. Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta super sprawna. Pan doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci. Sama wizyta mnie.mega zaskoczyła. Badanie bardzo dokładne a w ramach badania i czyszczenie uszu i endoskop nosa i wzięty wymaz z nosa. Polecam bardzo.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz dokładny. Nie spieszy się podczas wizyty. Przy pierwszej wizycie nie ograniczył się do zgłoszonej dolegliwości tylko wykonał szereg ogólnych, podstawowych badań. Po badaniu tłumaczy wynik badania starając się rzeczywiście przekazać informacje. Wizyta odbyła się w umówionym terminie bez czekania.