dr n. med.

Yogen Abelak

Laryngolog

Jestem specjalistą otorynolaryngologiem. W 2001 roku ukończyłem studia na wydziale lekarskim Akademii Medycznej we Wrocławiu. Po studiach odbyłem specjalizację w Wojewódzkim Szpitalu… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem specjalistą otorynolaryngologiem. W 2001 roku ukończyłem studia na wydziale lekarskim Akademii Medycznej we Wrocławiu. Po studiach odbyłem specjalizację w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym, Ośrodku Badawczo-Rozwojowym przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu. Egzamin specjalizacyjny złożyłem w 2010 roku, uzyskując tytuł specjalisty otorynolaryngologa.
  W latach 2010-2012 pracowałem w Dolnośląskim Centrum Laryngologii "Medicus" , a w 2011-2012 roku równocześnie jako starszy asystent w jednym z wiodących ośrodków laryngologicznych w Polsce jakim jest Klinika Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej UM w Poznaniu.
  W Październiku 2016 obroniłem w trakcie publicznej rozprawy na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu pracę doktorską pod tytułem "Efektywność monitorowania pacjentów po zabiegach onkologicznych w zakresie głowy i szyi."
  W czasie swojej pracy zawodowej odbyłem liczne kursy w Polsce i zagranicą oraz staże zagraniczne w tym w Guy`s hospital w Londynie oraz w House Ear Institute w Los Angeles.

  W gabinecie laryngologicznym, który znajduje się w NZOZ Remedis przy ul. Mińskiej 5, oferuję kompleksową diagnostykę endoskopową i leczenie schorzeń uszu, nosa, zatok przynosowych , gardła i krtani.
  W zakresie diagnostyki słuchu współpracuję z firmą Audiocare i Kind.
  Zapraszam zarówno dzieci jak i dorosłych

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Znajomość języków

 • angielski
 • francuski

Choroby

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
110 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Remedis

  Doktor bardzo wart polecenia, gdyż:
  - ma dla pacjenta wystarczającą ilość czasu;
  - jest dokładny i wnikliwy;
  - dzięki pracy klinicznej ma duże doświadczenie

 • Lokalizacja: NZOZ RemedisUsługa: konsultacja laryngologiczna dzieci

  Świetny lekarz, fachowe podejście do pacjenta. Pełen profesjonalizm. Powinno być więcej takich lekarzy w naszym mieście.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ RemedisUsługa: badania diagnostyczne

  Odpowiedni sprzęt diagnostyczny w gabinecie dzięki czemu było mniej wróżenia z fusów, rzetelne podejście. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ RemedisUsługa: Zwykła wizyta

  Jestem bardzo zadowolony z przebiegu wizyty u dra Yogena Abelaka. Pan doktor najpierw wysluchal mnie uwaznie i zadal kilka pytan a nastepnie dokladnie przebadal. Przedstawil mi swoja diagnoze, przepisal lekarstwa i wytlumaczyl jak mam je stosowac i jak postepowac, Dal mi tez skierowanie na dodatkowe badanie USG, polecil gabinet i specjaliste gdzie mozna te badanie zrobic. W koncu zalecil mi nastepna wizyte za 2 miesiace. Byl przy tym bardzo delikatny w badaniach i grzeczny i uwazny w rozmowie. Umie i chce wysluchac pacjenta.
  Jan Stępniewski z Paryza

 • J
  Lokalizacja: NZOZ RemedisUsługa: Zawroty głowy

  Świetny lekarz.Traktuje pacjentów bardzo poważnie.Człowiek z pasją zawodową.Bardzo dokładnie mnie zbadał Dostałem sporo skierowań na inne badania wykluczające poważne schorzenia.Właściwa osoba na właściwym miejscu.Szacu!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pana doktora polecam z czystym sumieniem.Gabinet wyposazony jest w odpowiedni sprzet.Lekarz z powolania!!!!!!Pan doktor robi szczegolowy wywiad a badanie bezbolesne i tak dokladne ze jestem w szkoku do dzis :)Wszystko tlumaczone w jasny i zrozumialy sposob.Widac przejecie lekarza i chec szczerej pomocy.Pieniadze zostawione za wizyte sa tego warte.Wszystkim znajomym opowiadam o tej wizycie poniewaz takich lekarzy spotkac....Jezeli ktos ma problemy laryngologiczne to nie zastanawiajcie sie polecam i polecac bede!!!!! :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ RemedisUsługa: Endoskop krtani

  Bardzo miły, kompetentny lekarz, chętnie zbadał nie tylko gardło na co miałam skierowanie, ale także nos oraz uszy. Pierwszy raz się spotkałam z takim fajnym podejściem do pacjenta. Po badaniu wszystko mi pokazał na monitorze i wytłumaczył. Polecam lekarza :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ RemedisUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo kompetentny doktor, z zaangażowaniem podchodzący do pacjentów. Lepiej pamiętał moją historię laryngologiczną niż ja sam, mimo iż nie miał przed sobą mojej karty (dotychczas leczyłem się u niego w innej placówce), a poprzednią wizytę miałem ponad rok wcześniej. Skrupulatny wywiad i badanie, dobra diagnoza i bardzo dobra komunikacja oraz wyjaśnienie wszystkiego pacjentowi. Bardzo polecam!

 • M
  Lokalizacja: NZOZ RemedisUsługa: Zwykła wizyta

  Pan Dr. Abelak przeprowadził szczegółowy wywiad, zrobił szereg bezbolesnych badań przy użyciu nowoczesnego sprzętu, udzielił wyczerpujących wyjaśnień badań i wyników, skierował na badanie sluchu, po czym przyjął w ten sam dzień, żeby omówić wynik. Wszystko bez pośpiechu i w przyjemnej atmosferze. Serdecznie polecam !!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor był bardzo zainteresowany moimi doegliwościami, o wszystko dopytywał. Wykonał szereg badań i postawił diagnozę, zlecił dodatkowe badania słuchu oraz wizytę u alergologa. Przez rok leczyłem się u innego lekarza i nie wykrył on żadnych przyczyn, które udało się dopiero stwierdzić doktorowi Abelakowi. Teraz przede mną zabieg zmniejszenia małżowin nosowych i plastyka przegrody nosowej. Polecam serdecznie.