dr n. med.

Yogen Abelak

Laryngolog

164 opinie +dodaj

Umów wizytę 1501 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą otorynolaryngologiem. W 2001 roku ukończyłem studia na wydziale lekarskim Akademii Medycznej we Wrocławiu. Po studiach odbyłem specjalizację w Wojewódzkim Szpitalu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
164 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz dokładnie bada pacjenta. Robi wywiad i odpowiada rzeczowo na zadane pytania. Ma dobry kontakt z dziećmi, które nie boją się wrócić na kolejną kontrolę. Wizyta przebiega w milej atmosferze. Polecam Pana doktora

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ RemedisUsługa: badanie laryngologiczne

  Bardzo dobry lekarz. Ma bardzo dobre podejscie do pacjenta i zawsze bardzo staranie robi badania co nie jest wcale takie czeste w tych czasach. Doktor Abelak ma takze swietnie wyposazony gabinet i bardzo duza czesc badan laryngologicznych przeprowadza na miejscu.

 • E

  Jak zwykle pełny profesjonalizm i zaangażowanie. Byłam z kilkutygodniowym synkiem, który zniósł nieprzyjemne badania lepiej niż szczepienie. Będziemy korzystać nadal z wiedzy i doświadczenia Doktora

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo konkretny w swoim fachu a przy tym bardxo mily i sympatyczny.Wszystko dokładnie wypytal zrobił badania i wszystko wytłumaczył na czym polega moja choroba.Zlecil dodatkowe badania i potem wracam na dalsze leczenie. Lecze sie od kilku lat lecz dopiero Pan doktor stwierdzil konkrety i wiedzial jak ma to dalej wyglądać Szczerze polecam tego lekarza.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo fachowa porada, dr przeprowadził dokładny wywiad. Gabinet wyposażony profesjonalnie. Polecam Pana Doktora.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ RemedisUsługa: Konsultacja laryngologiczna z badaniem endoskopowym

  lekarz miły, podszedł profesjonalnie do problemu z uchem, wszystko dokładnie wytłumaczył, w ramach wizyty sprawdził także nos i gardło

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo fajny lekarz. Miły i sympatyczny. Badanie bardzo szczegółowe , nigdy nie miałam wcześniej tak dokladnie zbadanych uszu. Gabinet dobrze wyposażony .

 • S
  Lokalizacja: NZOZ Remedis

  Moja wizyta odbyła się o czasie bez opóźnienia.Doktor jest konkretny i przebadał mnie bardzo szczegółowo ,zlecił tomograf.Była to moja pierwsza wizyta o doktora i odebrałam ją bardzo pozytywnie ,gorąco polecam:)

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo kompetentny o miły. Cudowne podejście do dzieci. Synkowi wyjaśnił, że nie będzie go badać, tylko razem nagrają film - mój czterolatek miał endoskopię nosogardła. Syn zachwycony, lekarz mógł spokojnie zrobić badanie. Rzetelny specjalista

 • P
  Lokalizacja: NZOZ Remedis

  Zwróciłem sie do doktora z zawrotami głowy aby sprawdzić czy aby podłożem takiego stanu nie są sprawy laryngologiczne. Doktor przeprowadził bardzo obszerny wywiad, zebrał informacje, które mogłyby wydawać się błahe, lecz łącząc w jedną całość dały pewien zarys problemu. Wykonal skrupulatnie szereg badań po czym zlecił dodatkowe badania już o podlozu neurologicznym, o których również posiadał sporą wiedzę. Śmiało mogę polecić!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą otorynolaryngologiem. W 2001 roku ukończyłem studia na wydziale lekarskim Akademii Medycznej we Wrocławiu. Po studiach odbyłem specjalizację w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym, Ośrodku Badawczo-Rozwojowym przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu. Egzamin specjalizacyjny złożyłem w 2010 roku, uzyskując tytuł specjalisty otorynolaryngologa.
  W latach 2010-2012 pracowałem w Dolnośląskim Centrum Laryngologii "Medicus" , a w 2011-2012 roku równocześnie jako starszy asystent w jednym z wiodących ośrodków laryngologicznych w Polsce jakim jest Klinika Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej UM w Poznaniu.
  W Październiku 2016 obroniłem w trakcie publicznej rozprawy na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu pracę doktorską pod tytułem "Efektywność monitorowania pacjentów po zabiegach onkologicznych w zakresie głowy i szyi."
  W czasie swojej pracy zawodowej odbyłem liczne kursy w Polsce i zagranicą oraz staże zagraniczne w tym w Guy`s hospital w Londynie oraz w House Ear Institute w Los Angeles.

  W gabinecie laryngologicznym, który znajduje się w NZOZ Remedis przy ul. Mińskiej 5, oferuję kompleksową diagnostykę endoskopową i leczenie schorzeń uszu, nosa, zatok przynosowych , gardła i krtani.
  W zakresie diagnostyki słuchu współpracuję z firmą Audiocare i Kind.
  Zapraszam zarówno dzieci jak i dorosłych

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Znajomość języków

 • angielski
 • francuski

Choroby