dr n. med.

Yogen Abelak

Laryngolog

Jestem specjalistą otorynolaryngologiem. W 2001 roku ukończyłem studia na wydziale lekarskim Akademii Medycznej we Wrocławiu. Po studiach odbyłem specjalizację w Wojewódzkim Szpita... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem specjalistą otorynolaryngologiem. W 2001 roku ukończyłem studia na wydziale lekarskim Akademii Medycznej we Wrocławiu. Po studiach odbyłem specjalizację w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym, Ośrodku Badawczo-Rozwojowym przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu. Egzamin specjalizacyjny złożyłem w 2010 roku, uzyskując tytuł specjalisty otorynolaryngologa.
  W latach 2010-2012 pracowałem w Dolnośląskim Centrum Laryngologii "Medicus" , a w 2011-2012 roku równocześnie jako starszy asystent w jednym z wiodących ośrodków laryngologicznych w Polsce jakim jest Klinika Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej UM w Poznaniu.
  W Październiku 2016 obroniłem w trakcie publicznej rozprawy na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu pracę doktorską pod tytułem "Efektywność monitorowania pacjentów po zabiegach onkologicznych w zakresie głowy i szyi."
  W czasie swojej pracy zawodowej odbyłem liczne kursy w Polsce i zagranicą oraz staże zagraniczne w tym w Guy`s hospital w Londynie oraz w House Ear Institute w Los Angeles.

  W gabinecie laryngologicznym, który znajduje się w NZOZ Remedis przy ul. Mińskiej 5, oferuję kompleksową diagnostykę endoskopową i leczenie schorzeń uszu, nosa, zatok przynosowych , gardła i krtani.
  W zakresie diagnostyki słuchu współpracuję z firmą Audiocare i Kind.
  Zapraszam zarówno dzieci jak i dorosłych

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Znajomość języków

 • angielski
 • francuski

Choroby

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ RemedisUsługa: Konsultacja laryngologiczna z badaniem endoskopowym

  Pana Yogena poleciła mi koleżanka z pracy. Pełen profesjonalizm, nowoczesny sprzęt, miła atmosfera oraz doprawdy świetne podejście do dzieci sprawiły, że moi dwaj synowie (na co dzień niezłe łobuziaki) dali się dokładnie zbadać i zdiagnozować bez strat w ludziach i sprzęcie:-) Gorąco polecam świetnego fachowca wszystkim rodzicom zatroskanym o swoje małe szczęścia. Pozdrowienia dla Pana Doktora!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr Yogen Abelak jest profesjonalnym, rzeczowym i posiadającym wybitną wiedzę lekarzem. Bez pośpiechu podchodzi do pacjenta, uważnie słucha i bardzo dokładnie bada. Wszystko wyjaśnia, 'przygotowuje' pacjenta przed wykonaniem zabiegu, a nowoczesny sprzęt diagnostyczny dodaje tylko pełni profesjonalizmu doktora. Cała wizyta przebiegła w bardzo życzliwej atmosferze. Nie byłam jeszcze u tak dobrego lekarza, szczerze polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ RemedisUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo dobre podejście do pacjenta. Widać, że Pan Yogen na prawdę chce pomóc i ma do tego możliwości. Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Dobry specjalista i sympatyczny człowiek. Przede wszystkim słucha pacjenta. Udzielił wyczerpujących wyjaśnień nt. wykonywanych badań i wyników. Endoskopia wykonana sprawnie i bezboleśnie. Nigdy jeszcze nie byłam tak dokładnie przebadana u laryngologa.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ RemedisUsługa: Konsultacja laryngologiczna z badaniem endoskopowym

  Dobry specjalista i sympatyczny człowiek. Udzielił wyczerpujących wyjaśnień nt. wykonywanych badań i wyników. Endoskopia wykonana sprawnie i bezboleśnie. Pan doktor wzbudził moje zaufanie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ RemedisUsługa: Zwykła wizyta

  Opiekuńczy, dużo czasu poświęca pacjentowi, zainteresowany jego losem i zdrowiem, dociekliwy, słuchający co pacjent ma do powiedzenia.
  Szukaliśmy rozwiązania mojego problemu, niestety bez efektów. Nawet antybiotyki nie podziałały. W końcu wzięłam sprawę w swoje ręce, spróbowałam naturoterapii i problem znikł w 2 tygodnie (po pół roku zmagania się). Mimo tego, bardzo doceniam zaangażowanie doktora. Bardzo miło wspominam te wizyty.

 • B
  Lokalizacja: NZOZ RemedisUsługa: Konsultacja laryngologiczna z badaniem endoskopowym

  Bardzo profesjonalny i rzeczowy lekarz. Cudowne podejście do pacjenta. Komunikatywny i miły. Polecam !

 • Lokalizacja: NZOZ RemedisUsługa: Konsultacja laryngologiczna z badaniem endoskopowym

  Jeden z najlepszych lekarzy z jakimi miałem dotychczas do czynienia. Znakomity sprzęt, brak problemów z punktualnością czy pośpiechem przy badaniach, dokładność na najwyższym poziomie. O ile w coraz większej liczbie gabinetów można skorzystać z najnowszych badań, to rzadko kiedy lekarze prezentują tak wysoką kulturę osobistą i wyrozumiałość w stosunku do pacjenta. Moim problemem było zapalenie zatok. W ramach podstawowej ceny konsultacji lekarz przeprowadził dokładne badanie endoskopowe i postawił skrupulatną diagnozę. Pod koniec zostałem zapytany czy mam jeszcze jakieś pytania dotyczące opisu choroby i stosowania leków - zazwyczaj ciężko jest wydusić od lekarza kilka słów o diagnozie :) - tutaj było wprost przeciwnie. Bardzo polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ RemedisUsługa: Zwykła wizyta

  Jestem bardzo zadowolona z dwóch wizyt u dr Abelak. Mogę z czystym sumieniem polecić lekarza wszystkim osobom, które cenią rzetelną diagnozę na podstawie badań! Lekarz odpowiadał na wszystkie zadawane przeze mnie pytania. To bardzo życzliwy, spokojny i miły człowiek. Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor bardzo skrupulatnie zbadał mnie , z uwagą wysłuchał i odpowiedział na pytania . Podczas wizyty lekarz był miły ale rzeczowy , skoncentrowany na pacjencie i rozwiązaniu problemu .Leczenie rozpoczęte , więc skuteczność zastosowanej terapii dopiero po zakończeniu będzie można ocenić.