Wojciech Piwek, ortopeda Rzeszów

lek. Wojciech Piwek

Zapisz

Ortopeda więcej

8 opinii

Zapisz

112 wyświetleń w ciągu 30 dni
Przewidywany czas odpowiedzi:

Adresy (2)


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
17 784..... Pokaż numer


Rzeszów
Gabinet

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Jabłońskiego 2/4, Rzeszów

od 166 zł

Centrum Medyczne LUX MED - Rzeszów, ul. Stanisława Jabłońskiego 2/4

Jeśli podejrzewasz zakażenie koronawirusem, skorzystaj z konsultacji telefonicznej.Rzeszów

Gabinet

Pozostałe usługi


Jabłońskiego 2/4, Rzeszów

od 149 zł

Centrum Medyczne LUX MED - Rzeszów, ul. Stanisława Jabłońskiego 2/4

USŁUGA REALIZOWANA TELEFONICZNIE. Pacjencie po przyjęciu rezerwacji przez Grupę LUX MED otrzymasz maila z linkem do płatności. Usługa zostanie zrealizowana po opłaceniuJabłońskiego 2/4, Rzeszów

od 147 zł

Centrum Medyczne LUX MED - Rzeszów, ul. Stanisława Jabłońskiego 2/4

8 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

"Lekarzy dużo o Człowieka trudno".
Właśnie Człowiekiem -Lekarzem jest Pan dr n.med W.Piwek.Doświadczenie i konkretne wyjaśnienie choroby oraz empatia do pacjenta.Cechy unikatowe!.Dobrze,że trafiłam na Pana Doktora.Wdzięczna pacjentka z Przemyśla.Polecam bardzo specjalistę ortopedę dr n.med W.Piwek.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet

Do Pana doktora trafiłam ze skreconym kolanem kilka dni po wizycie na pogotowiu. Nie bylam wcześniej zarejestrowana wiec zapytalam czy lekarza mnie przyjmę jako ostatniego pacjenta (widział ze kolano jest opuchnięte i stwierdził ze należy to zbadać). Przebieg wizyty byl bardzo sprawny. Pan doktor byl bardzo miły i przekazywał infotmacje prostym i zrozumiałym językiem. Ogólnie bardzo polecam.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu konsultacja ortopedyczna

A ja oceniam Pana doktora jak Człowieka na 6 Bez znajomości i płatnej projekcji doświadczyłam tego czego każdemu życzę Jako lekarz w najlepszym wydaniu zorientowany w swojej specjalności konkretny i rzeczowy.W relacji z pacjentem życzliwy z jasnym wytłumaczeniem.Pewny siebie w tym zawodzie to zaletą.Dziękuję Panie doktorze za okazaną pomoc i etykę lekarską Niewielu ja utrzymuje w tym zawodzie.z poważaniem J. Wach


M
Użytkownik zweryfikowany

Masakra, ten lekarz nie rozpoznał złamania drugiej kości w mojej ręce przy składaniu przez co źle zaopatrzył i mam niesprawną rękę. Mniemanie ma o sobie jakby był Bogiem, niemiły, nonszalancki, pacjenta traktuje jak śmiecia i zło konieczne, serdecznie nie polecam!

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


Użytkownik zweryfikowany

Szanowny Panie Doktorze mam nadzieję, że kiedyś skorzysta Pan z moich usług - wiadomo Rzeszów jest mały. Potraktuję Pana w identyczny sposób jak Pan moją osobę. Nikomu nie polecam tego człowieka !

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


R
Użytkownik zweryfikowany

Nie można powiedzieć źle, facet ma ikrę, wszczepił mi w kostkę śruby i gwoździe jakby to była kaszka z mleczkiem, prawdopodobnie dzięki niemu chodzę. W Bielsku Białej dzień wcześniej przed operacją złamaną w trzech miejscach kostę zagipsowano mi od palców aż po biodro, zadnych badań rentgenem i wypchnięto na wózku na korytarz do wyjścia i tak zostawiono, dobrze że miałem komórkę i pieniądze na taksówkę do domu, kombi, 180 km na leżąco do domu. P. Piwek jak zobaczył, kazał zrobić rentgen, klisza była jeszcze mokra jak leżałem na stole na sali z igłą w kręgosłupie. Sprawnie i szybko nacięcie, zespolenie i zszycie. Mam niewielką bliznę. Sprawną w 100 STOPĘ. Tak samo sprawnie, dosłownie 15 min usunięcie, rok póżniej, nikt tego nie chciał zrobić, wszyscy lekarze do których się zwracałem nie mieli czasu albo mnie zbywali. Na oddziale leżałem najpierw na korytarzu, bo nie było miejsca, wszystko zajęte, dr Piwek nie miał czasu umyć zjeść. gdy operował, działał bardzo sprawnie, pierwszy raz w życiu widziałem wszystko na własne oczy, i nie puściłem nawet po znieczuleniu pawia, jak mój sąsiad z łóżka obok. Niesamowity lekarz.Bardzo dobry to za mało. Doskonały.


P
Użytkownik zweryfikowany

Moja wizyta trwała również niespełna 5 minut. na stwierdzenie, że od 7 lat boli mnie rzepka i coraz trudniej mi chodzić pan "doktor" nawet nie spojrzał, stwierdzając że "może samo przejdzie". Wyraźne zgrubienie na nodze skomentował słowami "bo nasze nogi są inaczej zbudowane, więc to że na jednej jest guz a na drugiej go nie ma nie ma żadnego znaczenia". Nie przyjął do wiadomości, że guz i ból mięśnia w tym miejscu pojawił się po urazie. Koszt tej owocnej wizyty: 100 zł. Na szczęście inny ortopeda się tym zajął. Zdecydowanie nie polecam.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


P

Trafiłem do niego przypadkiem - nie był to niestety traf szczęśliwy, Wizyta u "lekarza" okazała się kompletnym niewypałem. Najpierw patrzenie jak doktor przyjmuje swoich znajomych przed zarejestrowanymi pacjentami. Podczas wizyty o swoim schorzeniu dowiedziałem się jedynie jak się nazywa, zostałem natomiast obdarzony ręcznie rysowaną mapą jak trafić do gabinetu na zabieg fali uderzeniowej - nie muszę chyba dodawać kto jest podany jako jeden ze specjalistów na stronie internetowej tego gabinetu. Zaraz po stworzeniu mapy doktor Piwek zajął się trzymaniem klamki od drzwi i żegnaniem ze mną abym przypadkiem nie zajął mu zbyt dużo czasu. Wizyta trwała 5 minut z czego 4 zajęło rysowanie mapy i tłumaczenie jak tam dojechać. Na moje pytanie odnośnie wyraźnej opuchlizny kostki usłyszałem, iż taka moja uroda. Zdecydowanie nie polecam.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Jesteś tym lekarzem?

Edytuj lub przejmij profil

Powiązane wyszukiwania