Adres

Prochowa 3/8, Grzegórzki, Kraków
Specjalistyczny gabinet psychiatryczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychiatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista Psychiatra, w trakcie certyfikacji do uzyskania tytułu Specjalisty Psychoterapii Uzależnień.


Leczone choroby

  • zaburzenia psychiczne
  • uzależnienia

Specjalizacje

  • Psychoterapia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny gabinet psychiatryczny

Dr. Oleksy jest bardzo miłym, pomocnym i szcerze zaangażowanym w sprawy pacjenta lekarzem. Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem na pana doktora szukając psychiatry e Krakowie. Dzięki dobrej wiedzy pana doktora ustaliliśmy (po wielu moich średnio udanych próbach z SSRI) leki, które bardzo pomagają mi w życiu codziennym. Polecam!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny gabinet psychiatryczny

Witam,właśnie wróciłem z wizy u pana doktora,napiszę krótko,super lekarz,fachowiec,do tego super człowiek,bardzo serdeczny,miły uśmiechnięty,życzyłbym sobie aby lekarze tacy właśnie byli,pozdrawiam serdecznie,Zbyszek L.


A
Użytkownik zweryfikowany

A ja polecam pana doktora, dziś byłam u niego na wizycie. Rozmawialiśmy 40 minut. Wysłuchał mnie, wytłumaczył co trzeba. Co do sprzecznych o nim opinii usłyszałam, że jedni pacjenci go bardzo lubią, a inni wręcz przeciwnie. Tak na prawdę my pacjenci tez jesteśmy różni, mamy mniejsze lub większe problemy, cierpliwość itp. Nie każdy każdemu przypasuje.Ja to Pana doktora będę chodziła na wizyty. Mam leki, i nadzieję na bardziej kolorową przyszłość.


M
Użytkownik zweryfikowany

doktor jest dobrym lekarzem ale nie ma czasu na psychoterapeutyczne podejście do pacjenta, nie jest tez psychoterapeuta. Ja zrobiłem tak,ze ze wzgledu na oczekiwanie na psychoterapie 1.5 roku, wziołem kredyt i zapisałem sie prywatnie do kogos. Tam płaciłem a gdy pojawiały się blokady to szedłem do Oleksego na NFZ i on przepisywał lekarstwa na konkretne objawy. Bardzo jestem zadowolony. Na psychologa wydałem sporo a na leki a na lekarza nic bo opłacany z NFZ. Wizyty krótkie bo wiedziałem o co mi chodzi. NFZ opłaca tylko wizyty lekarskie a nie psychoterapie. Polecam doktora goraco, gdy kto wie co ma robic ale cos mu w głowie przeszkadza. To doktor przepisze leki.


F

Opinia z dnia 08.11.2014 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


A
Użytkownik zweryfikowany

w Instytucie medycyny Pracy przy ul Kościuszki w Krakowie trafilam na psychiatre dr Oleksego. ostrzegam!!!1 Nie interesowały go moje problemy.Nie chciał wcale wysłuchac mni a gdy mimo wszystko staralam się coś powiedzieć to przerywał w połowie zdania kazał iść zmierzyć ciśnienie po powrocie wydał recepte z zaznaczeniem by nie zmieniac lekarstw (chodziło tu o drogie witaminy) i antydepresant jak równiez dal ankietę do wypełnienia dotyczaca alkoholizmu i przemocy w rodzinie Nastepna wizyta wyglądała identycznie a gdy zwróciłam uwagę , że ankiety nie dotyczą mnie bo moje problemy to ....... to znowu zostałam skierowana do pielęgniarki by zmieżyć ciśnienie i otrzymałam receptę na inne antydepresanty.Trzecia wizyta wyglądała identycznie tyle żze trzeba było w kolejce odsiedziec pół dnia bo doktor przyjmował kogo chciał a zamienić sie z innym pacjentem nie można bo doktor sie obraza i kaze czekać do końca.Cułam sie jakbym komus przeszkadzała.Choroby psychiczne to szczególnie osobiste i drażliwe tematy a pacjen jest bardzo uwrażliwiony takie traktowanie jest poniżające i w niczym nie pomaga a wręcz przeciwnie jeszcze bardziej podkreśla bezsens ,życia.Jeśli macie jakiekolwiek ze sobą problemy to szukajcie pomocy,ale nie u niego


A

Bardzo dobry lekarz, super podejście do pacjenta, profesjonalna wiedza. Chętnie wysłucha pacjenta. Polecam każdemu opiekę tego lekarza.


A

Lecze sie u Pana doktora ponad 2 lata - dzieki niemu wyszedlem w miare na prosta w kwestii depresji, nerwicy i fobii spolecznej.
Lekarz posiada rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, wiec nie jest to koles z ulicy po kursach - doradzi, dopyta, daje namiary na siebie \\\'jak by cos sie dzialo\\\', wiec nie rozumiem niektorych nie przychylnych komentarzy - to lekarz-psychiatra, a nie psychoterapeuta!


G

Witam, mój mąż próbował skorzystać z "pomocy" pana doktora - niestety pan doktor zupełnie nie wykazał zaangażowania. Tak na marginesie, czy on nie jest księdzem?


G

Ja również odniosłam podobnme wrażenie. Lekarz nadęty , stylizacja na amerykańskiego lekarza ale wyłącznie stylizacja. Bije od pana doktora falsz a nie prawdziwe zainteresowanie pacjentem. Więcej nie skorzystam z usług tego pana .


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista Psychiatra, w trakcie certyfikacji do uzyskania tytułu Specjalisty Psychoterapii Uzależnień.


Leczone choroby

  • zaburzenia psychiczne
  • uzależnienia

Specjalizacje

  • Psychoterapia