lek.

Wojciech Mleczko

Ginekolog

60 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 41 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Wojciech Mleczko specjalista ginekolog - położnik, cytolog. Studia ukończyłem 1982 roku w Sląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Od Rozpocząłem pracę w Oddziale Położniczo Ginekologicznym… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
60 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno- Położniczy ULTRASONOGRAFIA Wojciech MleczkoUsługa: badanie profilaktyczne cytologia

  Profesjonalne podejście do pacjenta, pan doktor odpowie na wszystkie nurtujące pytania, wspaniały lekarz, który wykonuje swoją pracę sumiennie. Jak dla mnie najlepszy lekarz w okolicy. Prowadził moje dwie ciąże, dwa cc i wszystko przebiegło bez problemów. Polecam!!!

 • B
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno- Położniczy ULTRASONOGRAFIA Wojciech MleczkoUsługa: zabiegi laserem

  Uprzejmy, konkretny z bardzo dużą wiedzą teoretyczną oraz doskonały praktyk. Lekarz znający wszystkie nowości swojej specjalizacji do której dodał ginekologię estetyczną. Polecam Pana Doktora - warto.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno- Położniczy ULTRASONOGRAFIA Wojciech Mleczko

  To była moja pierwsza wizyta kierowałam się przy wyborze tym że to znany lekarz i ma dużo pozytywnych opini. Moja wizyta dotyczyła założenia implantu. Bardzo miło i profesjonalnie zostałam potraktowana. Także polecam

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor miły, rzeczowy, całą sytuacje przedstawia jasno i zrozumiale, odpowiada na wszystkie pytania, naprawdę polecam

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno- Położniczy ULTRASONOGRAFIA Wojciech Mleczko

  Pan doktor rzeczowo odpowiada na każde pytanie. Nie okazuje pośpiechu, wizyta trwa tyle ile potrzeba. Z pewnością wrócę na kolejne wizyty.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno- Położniczy ULTRASONOGRAFIA Wojciech Mleczko

  Lekarz nie tylko bardzo kompetentny ale i sympatyczny. Do pacjenta podchodzi indywidualnie i z należytą uwagą. Serdecznie polecam.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno- Położniczy ULTRASONOGRAFIA Wojciech Mleczko

  Jak zawsze profesjonalnie. Pan Doktor to doskonały diagnosta, dobierający badania, leki i zabiegi zgodnie z potrzebą, biorąc pod uwagę nie tylko obecny stan zdrowia, ale i komfort mojego życia w przyszłości.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno- Położniczy ULTRASONOGRAFIA Wojciech MleczkoUsługa: Ból jajnika

  Lekarz bardzo konktetny i rzeczowy. Posiada, w mojej ocenie, fachową wiedzę. Poświęca pacjentowi wiele uwagi,nie śpieszy się,odpowiada na każde pytanie. Nie pozostawia kobiety samej sobie z problemem, ale stara się jej pomóc. Jestem bardzo miło zaskoczona rzyczliwiścią doktora. Szczerze polecam

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Krótka, rzeczowa wizyta. Jedna gwiazdka mniej za przepisanie leku, którego nie można stosować w trakcie karmienia piersią.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno- Położniczy ULTRASONOGRAFIA Wojciech MleczkoUsługa: badania profilaktyczne

  Jestem bardzo zadowolona z leczenia Pana doktora, jestem bardzo długo u niego pod kontrolą i polecam Pana doktora.

Pytania pacjentów (223)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Wojciech Mleczko specjalista ginekolog - położnik, cytolog. Studia ukończyłem 1982 roku w Sląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Od Rozpocząłem pracę w Oddziale Położniczo Ginekologicznym oraz Poradni K jednocześnie rozpoczynając specjalizacje ginekologiczno położniczą której II stopień ukończyłem z wyróżnieniem w 1991 roku. pracując w oddziale pełniłem funkcję zastępcy oraz ordynatora oddziału.
  Od 1991prowadzę gabinet położniczo ginekologiczny ULTRASONOGRAFIA w Zawierciu.
  Ukończyłem studia podyplomowe Zarządzanie w Służbie Zdrowia w Akademii Ekonomicznej w Katowicach.Ukończyłem szereg szkoleń i kursów w zakresie:
  ultrasonografii ginekologicznej i położniczej
  cytologii i kolposkopii
  laparoskopii ginekologicznej
  endokrynologii
  uroginekologii
  ginekologii estetycznej
  Obecnie pracuję w Oddziale Poł-Gin w Zawierciu oraz prowadzę Oddział Chirurgii Jednego Dnia w którym to specjalizuję się w zabiegach małoinwazyjnych z zakresu wysiłkowego nietrzymania moczu, histeroskopii zabiegowej, operacji plastycznych krocza sromu i pochwy w wersji klasycznej jak i przy użyciu kwasu hialuronowego, nici kosmetycznych Vaginal Narrower oraz lasera CO2

Ukończone szkoły

 • ŚLĄSKA AKADEMIA MEDYCZNA W KATOWICACH
 • AKADEMIA EKONOMICZNA W KATOWICACH studia podyplomowe