lek.

Wojciech Mleczko

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

70 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
53 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Wojciech Mleczko specjalista ginekolog - położnik, cytolog. Studia ukończyłem 1982 roku w Sląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Od Rozpocząłem pracę w Oddziale Położniczo Ginekologicznym… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
70 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno- Położniczy ULTRASONOGRAFIA Wojciech MleczkoUsługa: ciąża

  Punktualność, pełen profesjonalizm, omówienie każdego szczegółu na wizycie oraz idealne podejście do pacjenta, serdecznie polecam!

 • Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno- Położniczy ULTRASONOGRAFIA Wojciech MleczkoUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Lekarz godny polecenia, punktualny. Cala wizytę bardzo profesjoalna, wysluchanie pacjenta , szczegolowe badanie, fachowa porada.

 • Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno- Położniczy ULTRASONOGRAFIA Wojciech MleczkoUsługa: ciąża

  Pełen profesjonalizm, cierpliwość do pacjenta oraz szczegółowe udzielenie informacji na wszystkie pytania. polecam w 100%

 • Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno- Położniczy ULTRASONOGRAFIA Wojciech MleczkoUsługa: Zwykła wizyta

  Konkretny lekarz wyjaśnia wszystko jak należy Pierwszy lekarz, któremu udało się skutecznie zdiagnozować moją przypadłość.Polecam.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno- Położniczy ULTRASONOGRAFIA Wojciech MleczkoUsługa: badanie profilaktyczne

  Dla mnie to najlepszy specjalista, zawsze służy pomocą, cierpliwie wszystko tłumaczy i przede wszystkim potrafi doradzić

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Po kilku wizytach mogę powiedzieć, że Pan Doktor jest bardzo miłym człowiekiem i dobrym specjalistą. Aktualnie jestem w trakcie leczenia PCOS, przy pierwszej wizycie Pan Doktor wszystko mi dokładanie wytłumaczył, omówił szczegółowo wyniki moich poprzednich badań, wszelkie badania są przeprowadzane w miłej atmosferze i bez pośpiechu.

 • I
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno- Położniczy ULTRASONOGRAFIA Wojciech Mleczko

  Właściwy człowiek we właściwym miejscu! Bardzo dobry fachowiec z ogromną wiedzą, idący z duchem czasu oraz techniki! Cierpliwy, uprzejmy i przemiły człowiek! Serdecznie polecam!
  Dziękuję i pozdrawiam!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno- Położniczy ULTRASONOGRAFIA Wojciech Mleczko

  Profesjonalne oraz indywidualne podejście do pacjenta, bardzo miła atmosfera i ogromna wiedza Pana Doktora. Bardzo spokojny, cierpliwie tłumaczy wszystkie wątpliwości podczas każdej wizyty. Prowadził moje dwie ciąże, zawsze mogłam na doktora liczyć zdarzało mi się dzwonić do Pana Doktora, jeśli nie mógł odebrać, zawsze oddzwaniał. Dziękuje

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Gorąco polecam, godny zaufania. Wysłucha, doradzi. Potrafi pokazać wiele dróg leczenia nie stawia tylko przed jedną.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno- Położniczy ULTRASONOGRAFIA Wojciech Mleczko

  Pan doktor to najlepszy ginekolog, jakiego spotkałam. Od pierwszej wizyty wiedziałam, że znalazłam się pod dobrą opieką i że dobrze poprowadzi mój przypadek (zahamowanie rozwoju ciąży i poronienie), zareagował błyskawicznie, zlecił odpowiednie badania, szybko potwierdził diagnozę, nie odsyłając mnie do domu i nie czekając aż coś złego się wydarzy. Pan doktor bardzo dobrze traktuje swoje pacjentki, poświęca odpowiednią ilość czasu, wszystko dokładnie tłumaczy, przejmuje się pacjentką, można do niego zadzwonić w razie niepokoju. Jestem mu za to bardzo wdzięczna. Jest nie tylko bardzo dobrym specjalistą, ale i dobrym człowiekiem. Bardzo polecam

Pytania pacjentów (223)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Wojciech Mleczko specjalista ginekolog - położnik, cytolog. Studia ukończyłem 1982 roku w Sląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Od Rozpocząłem pracę w Oddziale Położniczo Ginekologicznym oraz Poradni K jednocześnie rozpoczynając specjalizacje ginekologiczno położniczą której II stopień ukończyłem z wyróżnieniem w 1991 roku. pracując w oddziale pełniłem funkcję zastępcy oraz ordynatora oddziału.
  Od 1991prowadzę gabinet położniczo ginekologiczny ULTRASONOGRAFIA w Zawierciu.
  Ukończyłem studia podyplomowe Zarządzanie w Służbie Zdrowia w Akademii Ekonomicznej w Katowicach.Ukończyłem szereg szkoleń i kursów w zakresie:
  ultrasonografii ginekologicznej i położniczej
  cytologii i kolposkopii
  laparoskopii ginekologicznej
  endokrynologii
  uroginekologii
  ginekologii estetycznej
  Obecnie pracuję w Oddziale Poł-Gin w Zawierciu oraz prowadzę Oddział Chirurgii Jednego Dnia w którym to specjalizuję się w zabiegach małoinwazyjnych z zakresu wysiłkowego nietrzymania moczu, histeroskopii zabiegowej, operacji plastycznych krocza sromu i pochwy w wersji klasycznej jak i przy użyciu kwasu hialuronowego, nici kosmetycznych Vaginal Narrower oraz lasera CO2

Edukacja

 • ŚLĄSKA AKADEMIA MEDYCZNA W KATOWICACH
 • AKADEMIA EKONOMICZNA W KATOWICACH studia podyplomowe