dr n. med.

Wojciech Karwowski

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki

 • Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Centrum Medyczne LUX MED - Białystok

  ul. Mickiewicza 39/U7
  15-213 Białystok, podlaskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka, Karta płatnicza

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • P
  Lokalizacja: Poliklinika Ginekologiczno-Położnicza Arciszewscy

  Doktor przyjął mnie w 40 tygodniu ciąży gdzie waga dziecka 4650 .w państwowym szpitalu najpierw mnie nastraszono ze sama nie urodze bo waskie biodra dziecko sie poddusi a potem odwrocino się ode mnie - brak wskazań do cc. Pan doktor udpokiol wyjaśnił że z dzieckiem wszystko dobrze i sam przeprowadził operację. Pełen profesjonalizm opieka i spokój. Dostalam wsparcie. Dziś mam zdrowego synka i jestem w drugiej ciąży . Wracam do Doktora.

 • Polecam. Dobry lekarz, dobry człowiek. Pół roku leczenia więc opinia miarodajna. Poświęca się pracy. Szanuje pacjentki. Dyspozycyjny.

 • Nie polecam. Byłam u tego lekarza na 1 wizycie stwierdzającej ciążę - nie należała ona do miłych. Lekarz niesympatyczny. Stwierdził prawidłowo rozwijającą się ciążę po czym zaprosił na wizytę za 3 tygodnie mówiąc :" o ile będzie Pani jeszcze w ciąży" - myślę ze kobieta nie powinna słyszeć takich rzeczy.
  Wizyta niemiła, 5 minutowa , stresująca - nie polecam!

 • 1

  Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza, bardzo dobrze poprowadził mi ciąże i dzięki temu córka urodziła się zdrowa. Fachowy ale z poczuciem humoru. Polecam

 • W mojej ocenie dr Wojciech Karwowski jest kompetentnym, rzeczowym lekarzem. Ogromna empatia, uśmiech, dobre słowo sprawia, że każda wizyta przebiega bez skrępowania i stresu.
  Sprawnie i z wyczuciem przeprowadza badania. Potrafi w zrozumiały, dokładny sposób opisać pacjentce jej sytuacje i wyjaśnić wszystkie wątpliwości.
  Reasumując dr Karwowski to wspaniały człowiek i świetny specjalista.

 • P

  Oceniam pozytywnie ☺ P.Wojciech Karwowski prowadzi obecnie moja ciążę i jestem bardzo zadowolona z jego opieki ☺

 • Dr.Karwowski to przede wszystkim doskonały specjalista ,ale też czlowiek,ktory potrafi sie wstawić za swoja pacjentką.Prowadzil moją ciążę od 11 tyg, aż do momentu rozwiazania.Przez cały ten czas mogłam się zgłosić z każdą wątpliwością i obawą,potrafił uspokoić
  dzięki czemu czułam ,że jestem pod dobrą opieką.Szczerze mogę polecić Doktora Karwowskiego.To świetny lekarz i wspaniały człowiek.
  Ps.Dziękujemy jeszcze raz za wszystko Panie Doktorze.B i A Sosnowscy

 • M

  Poszłam do Pana dr na pierwszą wizytę ciążową, niestety nie należała ona do uprzejmych. Po wejściu do gabinetu lekarz rozmawiał przez telefon z małżonką i zlekceważył moją obecność, co w tak renomowanej poliklinice nie powinno mieć miejsca. Badanie USG dopochwowo, wykrył zdrową ciążę, a po chwili zapytał czy wiem że mam mięśniaka na macicy? potem dodał, aah to jednak jajnik a nie mięśniak! (pomyłka jajnika z mięśniakiem, cóż może się zdarzyć jednak po co stresować dodatkowo pacjentkę nie mając pewności??) Jednak to co najbardziej mnie uderzyło to sceptycyzm z jakim Pan Karwowski podszedł do mojej co prawda 6 tygodniowej ciąży, mianowicie zaprosił mnie na kolejną wizytę za 3 tygodnie i tu cyt. "Jeśli nadal będzie pani w ciąży zapraszam za 3 tyg." Uważam to za oburzające stwierdzenie, którego żadna kobieta w ciąży nigdy nie powinna usłyszeć tym bardziej, że przed chwilą lekarz stwierdził zdrowo rozwijający się zarodek! Nie polecam Paniom tego lekarza, ze względu na brak wyczucia, być może rutynę, jednak płacąc za wizyty w tak uznanej poliklinice uważam, że mamy prawo wymagać kultury, wyczucia i obycia w stosunku do pacjentek. Doświadczenie bardzo nieprzyjemne i stresujące.

 • Bardzo dobry lekarz i niezwykle sympatyczny człowiek. Prowadził moją pierwszą ciążę, przy której miałam oczywiście mnóstwo wątpliwości i obaw. Dr Karwowski nie zbywał mnie, uspokajał i wszystko tłumaczył. Podczas każdej wizyty sprawiał wrażenie, że doskonale mnie pamięta i ma dla mnie mnóstwo czasu. W przypadku najmniejszego zagrożenia działał bardzo zdecydowanie, przez całą ciążę czułam, że jestem pod dobrą opieką. Bada delikatnie i w dodatku ma poczucie humoru, więc nie zamierzam już zmieniać lekarza.

 • Bardzo miło wspominam Pana doktora.
  Trafiłam do niego kompletnie przez przypadek. Byłam w drugiej ciąży, kiedy na pierwszym usg się okazało, że nie ma tętna dziecka, jednak ginekolog dała nadzieję, że to może tylko przejściowe i za tydzień miałam się zgłosić na kolejne usg. Jednak nie dotarłam ze względu na krwawienie, które pojawiło się w międzyczasie. Od razu udałam się do szpitala, w którym lekarz obejrzał zdjęcie z usg i stwierdził, że ciąża obumarła i kazał zgłosić się następnego dnia rano na czczo. Rozmowa z nim nie zajęła 3 minut, nie było żadnego badania. Z płaczem wyszłam ze szpitala.
  W domu został rzucony pomysł aby udać się prywatnie do lekarza, aby wykonać badanie usg, którego nie zrobiono na dyżurze.
  Trafiłam do dr Karwowskiego, który wykonał usg, miał czas porozmawiać na temat zabiegu, który niestety musiał zostać wykonany z powodu poronienia chybionego. Podczas wizyty dowiedziałam się wszystkich niezbędnych rzeczy, zostałam potraktowana jak matka, która w pewnym sensie straciła dziecko.
  Zabieg został wykonany następnego dnia rano przez pana doktora, który w trakcie czekania na sali pojawił się dwukrotnie, żeby porozmawiać jak człowiek z człowiekiem.
  Naprawdę gorąco polecam

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online