Dr n. med.

Wojciech Karwowski

Ginekolog

48 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - BiałystokUsługa: Torbiel lewego jajnika

  Super lekarz! Jestem zachwycona wizytą! Będę wierną pacjentką doktora. Sposób bycia Pana Doktora i humor sprawia, że strach, skrępowanie mija. Badania zrobione, dobra wiadomość, że nic na jajniku nie ma (chociaż ponoć miało być, wg innego ginekologa). Ufam dr. Karwowskiemu. Szczerze polecam wszystkim kobietom!

 • Umów się na wizytę do lekarzy w pobliżu

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  4.5

  Ogólna ocena
  48 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Opinia z dnia 19-06-17 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

   Dowiedz się więcej

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - BiałystokUsługa: Torbiel lewego jajnika

   Super lekarz! Jestem zachwycona wizytą! Będę wierną pacjentką doktora. Sposób bycia Pana Doktora i humor sprawia, że strach, skrępowanie mija. Badania zrobione, dobra wiadomość, że nic na jajniku nie ma (chociaż ponoć miało być, wg innego ginekologa). Ufam dr. Karwowskiemu. Szczerze polecam wszystkim kobietom!

  • P
   Lokalizacja: Poliklinika Ginekologiczno-Położnicza Arciszewscy

   Doktor przyjął mnie w 40 tygodniu ciąży gdzie waga dziecka 4650 .w państwowym szpitalu najpierw mnie nastraszono ze sama nie urodze bo waskie biodra dziecko sie poddusi a potem odwrocino się ode mnie - brak wskazań do cc. Pan doktor udpokiol wyjaśnił że z dzieckiem wszystko dobrze i sam przeprowadził operację. Pełen profesjonalizm opieka i spokój. Dostalam wsparcie. Dziś mam zdrowego synka i jestem w drugiej ciąży . Wracam do Doktora.

  • Polecam. Dobry lekarz, dobry człowiek. Pół roku leczenia więc opinia miarodajna. Poświęca się pracy. Szanuje pacjentki. Dyspozycyjny.

  • Nie polecam. Byłam u tego lekarza na 1 wizycie stwierdzającej ciążę - nie należała ona do miłych. Lekarz niesympatyczny. Stwierdził prawidłowo rozwijającą się ciążę po czym zaprosił na wizytę za 3 tygodnie mówiąc :" o ile będzie Pani jeszcze w ciąży" - myślę ze kobieta nie powinna słyszeć takich rzeczy.
   Wizyta niemiła, 5 minutowa , stresująca - nie polecam!

   dr n. med. Wojciech Karwowski2017-06-20

   Szanowna Pani,
   Każda pacjentka we wczesnej ciąży ma zalecaną kontrolę po 2-3 tyg z wynikami badań z zaznaczeniem że ma się zgłosić natychmiast jeśli będzie odczuwać silny ból brzucha lub pojawi się krwawienie z dróg rodnych. Najczęściej zalecenia brzmią tak - Proszę się zgłosić z wynikami za 2-3 tyg jeśli będzie się Pani czuła dobrze lub natychmiast w razie jakichkolwiek nieprawidłowości.
   Powodzenia

  • 1

   Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza, bardzo dobrze poprowadził mi ciąże i dzięki temu córka urodziła się zdrowa. Fachowy ale z poczuciem humoru. Polecam

  • W mojej ocenie dr Wojciech Karwowski jest kompetentnym, rzeczowym lekarzem. Ogromna empatia, uśmiech, dobre słowo sprawia, że każda wizyta przebiega bez skrępowania i stresu.
   Sprawnie i z wyczuciem przeprowadza badania. Potrafi w zrozumiały, dokładny sposób opisać pacjentce jej sytuacje i wyjaśnić wszystkie wątpliwości.
   Reasumując dr Karwowski to wspaniały człowiek i świetny specjalista.

  • P

   Oceniam pozytywnie ☺ P.Wojciech Karwowski prowadzi obecnie moja ciążę i jestem bardzo zadowolona z jego opieki ☺

  • Dr.Karwowski to przede wszystkim doskonały specjalista ,ale też czlowiek,ktory potrafi sie wstawić za swoja pacjentką.Prowadzil moją ciążę od 11 tyg, aż do momentu rozwiazania.Przez cały ten czas mogłam się zgłosić z każdą wątpliwością i obawą,potrafił uspokoić
   dzięki czemu czułam ,że jestem pod dobrą opieką.Szczerze mogę polecić Doktora Karwowskiego.To świetny lekarz i wspaniały człowiek.
   Ps.Dziękujemy jeszcze raz za wszystko Panie Doktorze.B i A Sosnowscy

  • M

   Poszłam do Pana dr na pierwszą wizytę ciążową, niestety nie należała ona do uprzejmych. Po wejściu do gabinetu lekarz rozmawiał przez telefon z małżonką i zlekceważył moją obecność, co w tak renomowanej poliklinice nie powinno mieć miejsca. Badanie USG dopochwowo, wykrył zdrową ciążę, a po chwili zapytał czy wiem że mam mięśniaka na macicy? potem dodał, aah to jednak jajnik a nie mięśniak! (pomyłka jajnika z mięśniakiem, cóż może się zdarzyć jednak po co stresować dodatkowo pacjentkę nie mając pewności??) Jednak to co najbardziej mnie uderzyło to sceptycyzm z jakim Pan Karwowski podszedł do mojej co prawda 6 tygodniowej ciąży, mianowicie zaprosił mnie na kolejną wizytę za 3 tygodnie i tu cyt. "Jeśli nadal będzie pani w ciąży zapraszam za 3 tyg." Uważam to za oburzające stwierdzenie, którego żadna kobieta w ciąży nigdy nie powinna usłyszeć tym bardziej, że przed chwilą lekarz stwierdził zdrowo rozwijający się zarodek! Nie polecam Paniom tego lekarza, ze względu na brak wyczucia, być może rutynę, jednak płacąc za wizyty w tak uznanej poliklinice uważam, że mamy prawo wymagać kultury, wyczucia i obycia w stosunku do pacjentek. Doświadczenie bardzo nieprzyjemne i stresujące.