Adresy (2)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
ul. Mickiewicza 39/U7, Białystok
Centrum Medyczne LUX MED - Białystok (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
56 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poliklinika Ginekologiczno-Położnicza Arciszewscy

Wspaniały, przesympatyczny lekarz z ogromną wiedzą. Podczas rozmowy potrafi rozwiać wszelkie wątpliwości. Widać, że zależy mu na komforcie pacjentki, sprawnie porusza niewygodne tematy i służy radą. Jego poczucie humoru, szybko rozładowuje niepotrzebny stres towarzyszący przy wizycie. Po wielu nieprzyjemnych wizytach u innych ginekologów, cieszę się, że w końcu trafiłam na Doktora. Zdecydowanie polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poliklinika Ginekologiczno-Położnicza Arciszewscy Usg

Z całego serca Polecam!!!! Pozytywny człowiek,z poczuciem humoru . Polecam kobietom które mają opory przed odwiedzeniem gabinetu ginekologicznego


Н
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poliklinika Ginekologiczno-Położnicza Arciszewscy prowadzenie ciąży

Dr Karwowski postawił mi trafną diagnozę, kiedy poszłam do niego na pierwszą wizytę. Na kolejną wróciłam będąc w ciąży i szukając lekarza do prowadzenia. Cieszę się, że do niego trafiłam, bo okazał się rzeczowy i z poczuciem humoru, które mi w 100% odpowiada. Jest bardzo zdecydowany dzięki czemu ma się poczucie, że jest się w dobrych rękach. Odpowiada na każde pytanie i rozwiewa każdą wątpliwość. Lubiliśmy z mężem wizyty w trakcie ciąży, zawsze świetnie się żartowało zachowując przy tym powagę wtedy, kiedy było trzeba. Jeśli zajdę w kolejną ciążę, na pewno wrócę :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poliklinika Ginekologiczno-Położnicza Arciszewscy

Do Doktora chodzę od ponad pieciu lat.
Poszlam po raz pierwszy w czasie pierwszej ciazy i juz u Niego zostalam.
Doktor ma specyficzne poczucie humoru ale dla mnie pasuje, jest tez konkretny i nie gada glupot.... jak poronilam druga ciaze mialam w Nim wsparcie i byl nie tylko lekarzem ale i czlowiekiem. Wizyty u Niego to przyjemnsc. W czasie trzeciej ciazy tez bylo wszystko ok, w czasiev produ b. czesto zagladal i sprawdzal co sie dzieje.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poliklinika Ginekologiczno-Położnicza Arciszewscy ciąża i poród

Bardzo dobry lekarz. Dokładny, dobrze zorganizowany, odpowiadał na każde pytanie. Świetne poczucie humoru sprawiało że wizyty nie były krępujące


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poliklinika Ginekologiczno-Położnicza Arciszewscy

Bardzo cierpliwy, rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania. Poczuciem humoru potrafi rozpędzić skrępowanie.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poliklinika Ginekologiczno-Położnicza Arciszewscy ciąża, poród

Od lekarza oczekuje się nie tylko wiedzy, ale i zaangażowania oraz empatii. Niestety nie otrzymałam tego od lekarza. Byłam u doktora tuż przed ciążą, ale wizyta nie należała do przyjemnych. Doktor był opryskliwy i arogancki. Na dodatek nakrzyczał na mnie, że niepotrzebnie przyjmuję leki zapisane przez poprzedniego lekarza, jakby to była moja wina. Pomyślałam, że po prostu ma gorszy dzień, ale potem uczęszczałam już do innego ginekologa. Kolejny raz trafiłam na tego lekarza, gdy byłam w ciąży i gdy zaczął się poród. Niestety i tym razem doktor był niesympatyczny, mało delikatny i coś burczał pod nosem, jakby był zły że musi pracować. Jako przerażona pacjentka, z bólem i strachem o maleństwo bardzo to przeżyłam. Brakowało mi wsparcia, ciepła, ludzkiej życzliwości oraz przede wszystkim poczucia bezpieczeństwa i bycia w dobrych rękach. Minął prawie rok od tego czasu, więc emocje minęły a ja ochłonęłam, jednak chciałam ustrzec inne kobiety przed tym lekarzem. Nie powinno się tak traktować drugiego człowieka. Trochę więcej pokory...


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poliklinika Ginekologiczno-Położnicza Arciszewscy ciąża

Pierwszy i ostatni raz byłam u tego doktora. Wizyta nie należała do miłych a była to pierwsza ,od której dowiedziałam się że jestem w ciąży. Przyniosłam wyniki badań, na które lekarz nawet nie spojrzał wypisał mi te same i kazał przyjść z nimi za 3tygodnie. Badania bym i tak zrobiła,ale przecież spojrzeć można było.. wizyta trwała 10minut.


P

Opinia z dnia 19.06.2017 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Białystok Torbiel lewego jajnika

Super lekarz! Jestem zachwycona wizytą! Będę wierną pacjentką doktora. Sposób bycia Pana Doktora i humor sprawia, że strach, skrępowanie mija. Badania zrobione, dobra wiadomość, że nic na jajniku nie ma (chociaż ponoć miało być, wg innego ginekologa). Ufam dr. Karwowskiemu. Szczerze polecam wszystkim kobietom!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie