Dr n. med.

Wojciech Karwowski

Ginekolog

49 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - BiałystokUsługa: Torbiel lewego jajnika

  Super lekarz! Jestem zachwycona wizytą! Będę wierną pacjentką doktora. Sposób bycia Pana Doktora i humor sprawia, że strach, skrępowanie mija. Badania zrobione, dobra wiadomość, że nic na jajniku nie ma (chociaż ponoć miało być, wg innego ginekologa). Ufam dr. Karwowskiemu. Szczerze polecam wszystkim kobietom!

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz w ciągu 48h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  49 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: Poliklinika Ginekologiczno-Położnicza ArciszewscyUsługa: ciąża

   Pierwszy i ostatni raz byłam u tego doktora. Wizyta nie należała do miłych a była to pierwsza ,od której dowiedziałam się że jestem w ciąży. Przyniosłam wyniki badań, na które lekarz nawet nie spojrzał wypisał mi te same i kazał przyjść z nimi za 3tygodnie. Badania bym i tak zrobiła,ale przecież spojrzeć można było.. wizyta trwała 10minut.

  • Opinia z dnia 19-06-17 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

   Dowiedz się więcej

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - BiałystokUsługa: Torbiel lewego jajnika

   Super lekarz! Jestem zachwycona wizytą! Będę wierną pacjentką doktora. Sposób bycia Pana Doktora i humor sprawia, że strach, skrępowanie mija. Badania zrobione, dobra wiadomość, że nic na jajniku nie ma (chociaż ponoć miało być, wg innego ginekologa). Ufam dr. Karwowskiemu. Szczerze polecam wszystkim kobietom!

  • Lokalizacja: Poliklinika Ginekologiczno-Położnicza Arciszewscy

   Doktor przyjął mnie w 40 tygodniu ciąży gdzie waga dziecka 4650 .w państwowym szpitalu najpierw mnie nastraszono ze sama nie urodze bo waskie biodra dziecko sie poddusi a potem odwrocino się ode mnie - brak wskazań do cc. Pan doktor udpokiol wyjaśnił że z dzieckiem wszystko dobrze i sam przeprowadził operację. Pełen profesjonalizm opieka i spokój. Dostalam wsparcie. Dziś mam zdrowego synka i jestem w drugiej ciąży . Wracam do Doktora.

  • Polecam. Dobry lekarz, dobry człowiek. Pół roku leczenia więc opinia miarodajna. Poświęca się pracy. Szanuje pacjentki. Dyspozycyjny.

  • Nie polecam. Byłam u tego lekarza na 1 wizycie stwierdzającej ciążę - nie należała ona do miłych. Lekarz niesympatyczny. Stwierdził prawidłowo rozwijającą się ciążę po czym zaprosił na wizytę za 3 tygodnie mówiąc :" o ile będzie Pani jeszcze w ciąży" - myślę ze kobieta nie powinna słyszeć takich rzeczy.
   Wizyta niemiła, 5 minutowa , stresująca - nie polecam!

   dr n. med. Wojciech Karwowski2017-06-20

   Szanowna Pani,
   Każda pacjentka we wczesnej ciąży ma zalecaną kontrolę po 2-3 tyg z wynikami badań z zaznaczeniem że ma się zgłosić natychmiast jeśli będzie odczuwać silny ból brzucha lub pojawi się krwawienie z dróg rodnych. Najczęściej zalecenia brzmią tak - Proszę się zgłosić z wynikami za 2-3 tyg jeśli będzie się Pani czuła dobrze lub natychmiast w razie jakichkolwiek nieprawidłowości.
   Powodzenia

  • Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza, bardzo dobrze poprowadził mi ciąże i dzięki temu córka urodziła się zdrowa. Fachowy ale z poczuciem humoru. Polecam

  • W mojej ocenie dr Wojciech Karwowski jest kompetentnym, rzeczowym lekarzem. Ogromna empatia, uśmiech, dobre słowo sprawia, że każda wizyta przebiega bez skrępowania i stresu.
   Sprawnie i z wyczuciem przeprowadza badania. Potrafi w zrozumiały, dokładny sposób opisać pacjentce jej sytuacje i wyjaśnić wszystkie wątpliwości.
   Reasumując dr Karwowski to wspaniały człowiek i świetny specjalista.

  • Oceniam pozytywnie ☺ P.Wojciech Karwowski prowadzi obecnie moja ciążę i jestem bardzo zadowolona z jego opieki ☺

  • Dr.Karwowski to przede wszystkim doskonały specjalista ,ale też czlowiek,ktory potrafi sie wstawić za swoja pacjentką.Prowadzil moją ciążę od 11 tyg, aż do momentu rozwiazania.Przez cały ten czas mogłam się zgłosić z każdą wątpliwością i obawą,potrafił uspokoić
   dzięki czemu czułam ,że jestem pod dobrą opieką.Szczerze mogę polecić Doktora Karwowskiego.To świetny lekarz i wspaniały człowiek.
   Ps.Dziękujemy jeszcze raz za wszystko Panie Doktorze.B i A Sosnowscy